. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Новият

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Новият   Новият Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 8:16 pm

Ник се разхождаше по мрачното царство.Той беше усетил че нещо странно става. Някакъв нов тъмен човек беше тук. Той не знаеше точно кой е,но го усещаше. Усещаше и че скоро Девил ще умре ина негово място ще дойде някой друг-много по-силен от него. ник започна да стене някъкви странни думи и един старне човек в черно се появи:
-какво искаш?-попита човека със странен глас.
-Искам да намеря новият тъмен човек.
-Човекът малко се замисли и каза:
-Да не говориш за Дерис. Ха,по-добре не отивай при неговият замък,ако не те хареса ще те убие.
-Не ме е страх от него. Мразя тъмните хора. точно от този вид.
Човекът се изправи и каза:
-Казвам ти,не отивай при енго. Той командва всички твари-от Девил до другите глупаци.Сигурен съм че не управлява един човек от злото.
тогамва ледена тръпка мина през сърцето на Ник и той се озова на земята с ръце на сърцето си.
-Мразя посетители-каза глас и някакъв човек слезна от небето. какво искаш страннико? гибелта ли си търсиш? Ако толкова много искаш да я намериш ще ти помогна.
Тогава още няколко ледени тръпки минаха през сърцето на Ник и той почувства че сърцето му започва да спира да бие. Изведнъж той заспа.
-Казах ти че мразя посетители в този район на Дркан.
Върнете се в началото Go down
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 8:22 pm

Дерис седеше в замъка си и мислеше нещо. Изведнъж се сети че е оставил Ник сам и реши да види какво парви:
-Ник,още ли си жив?
съвсем тихичко Ник промълви:
-Да,няма да те устоя с честа да умра.
Ник се изправи,извади меча си и тръгна да атакува Дерис.
-Невъзможен си-каза дерис и отблъсна удара с някъква странна пръчка.
започна битка. Ник няколко пъти се пробва да забие стрела право в сърцето на Дерис,но той всеки път я отбягваше и тя попадаше или на земята или забита в някой слуга. тогава Дерис извади своя меч-той беше дълъг и много остър-като че ли е острен в продължение на години. Дерис замахна към Ник и му направи дълбока рана в гърба. След това замахна втори пъг и му роляза ужасно гадно лявата му ръка. След това той сложи меча си на земята,направи някъкво заклинание и изпрати Ник далеч от даркан. Последните думи които ник чу от Дерис бяха:
-Дойдеш ли още веднъж няма да съм толкова мил.
Върнете се в началото Go down
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 8:30 am

Дерис седеше в замъка си и си мислеше:
-Скоро ще умра. Твърде стар съм за да уживея още няколко дена. Трябва да направя всичко възможно за да си намеря наследник.
но такова нещо не можеше да стане. Дерис не обичаше някой да го наследява. Той трябваше да умре сам и в момента щом умре всичко негово да се срине или да изчезне. така и щеше да направи. Дерис се приближи до едина чаша и отпи съвсем леко от нея. чашата започна да се разтапя,и изведнъж всичко негово започна лека полека да изчезва.
-Явно ми е дошло времете-каза Дерис и викна слугите си:
-Ако не избягате оттук ще трябва да ви убия. Скоро всичко тук-мое ще пропадне. Бягайте.
Слугите се разтичаха,а Дерис умря. Всичко се разпадна,но явно имаше още хора тук-орки.
Върнете се в началото Go down
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 10:56 am

Човека чакаше Кайл да дойде. Изведнъж някой влезна.
-Къде си негоднико-попита Кайл?
-Тук съм-отговори гласа.
Кайл влезна в една много странна стая. Вътре имаше само статуи и няколко книги.тогава Кайл видя Мелвин,който четеше някъкви книги. Черният силует се появи и каза:
-Виждаш ли че не съм Мелвин? Мен никой не ме познава и няма да ме познава. Наричай ме...както си искаш. -Къде е Ник!
-Ник,него го пуснах. Не ми трябва. Можеш да останеш тук колкото си искаш,но ако изезнеш от пределите на моята част от Дракан ще те убия без да ми мигне окото.
-А къде е Вероника-попита Кайл,който не познаваше много добре Вероника.
-Вероника е заедно с Ник. Докато не видя Девил мъртъв няма да пусна Мелвин оттук.
-Но....-каза Кайл. Девил е мъртъв-и то отдавна.
Силуета помисли малко.
-А кажи си истинското име. Как са те наричали като малък-попита Кайл.
-наричаха ме Ден. И ти можеш да ме наричаш така ако искаш.Разхождай се където си поискаш и когато си поискаш но не ме безпокой без уснователна причина.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 11:20 am

Бронята издрънча глухо в тъмнината, но тя беше сигурна в това. Жената, слугинята..Той беше с нея, той я подкрепяше..Той..Той беше проявил обич към нея..Значи можеше да го направи за него. Тя стисна свитъка в ръката си и тръгна нагоре. Носеше нещо, което трябваше да предаде. Огромното летящо същество с нея излезе от лявата й страна, но тя не обърна внимание. Мислите й бяха заети от Дарсия, от лицето му..Защо беше толкова важна за него?Не знаеше..Но щеше да го направи заради него..Тя..Тя го обичаше, по свой собствен начин, не знаеше дали той го усеща. Съществото блъсна вратата с глава и тя застана в тъмнината, както и Дарсия, и тя се сливаше перфектно, той беше я защитил със своята магия.
- По волята на Черния Господар идвам да говоря с онзи, който се е обявил за владетел тук. Даркан е част от Съюза на Двата кръга и е владение на Черния Господар, Дарсия Моуси, чистокръвен наследник на Вариаки Моуси. Грейл, драконска слугиня, слугиня на Мраморната кула, имам права, изпратена съм, за да обсъдя въпроса, който вълнува владението на нашия господар. С кого да говоря? - нави отново свитъка, имаше да чете още, някак си..Вече не я беше страх, беше й все едно..Знаеше, че той няма да скърби за нея, защо пък трябваше да я интересува?Съществото до нея изумтя, но тя не се помръдна. Знаеше, че я е изпратил до тук с причина
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 11:31 am

Черният силует отвори вратата и подкани човека да влезне:
Човека започна:
-Не съм се обявявал за господар на Даркан,а че просто искам малко да остана в него дакото ми позволи госп госпорят ти,разбира се.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 11:39 am

- Ние не твърдим, че сте се обявил за владетел. В портивен случай той не ще изпрати мен, една жена. Даркан е територия с голяма ценност, поради това се наблюдава много строго от самия Черен Господар, тук нищо не може да се скрие - тя погледна съществото за подкрепа, то просто кимна..Той..Той беше намислил нещо, но какво..Никой не знаеше - Даркан е свободна територия, но не напълно. Черният Господар желае да разбере колко дни ви трябват, за да останете, за да знае как да уреди плановете си
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 11:47 am

-Ами точно за дни не знам. Аз ще отида чично пир господаря ви и ще му кажа. Мразя да говоря чрез друг човек. Ако разбира той няма нищо против-каза човекът.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 11:54 am

- Не мога да знам..Той..Не го познавам.. - за миг стана несигурна, но нещо и вдъхна сили и тя отново вдигна глава - Господарят Дарсия трябва да бъде осведомен за това..
Обърна се и се концентрира..Нямаше магически способности, но сега знаеше, че ги има..
"Има ли проблем?" беше раздразнен глас, но после някак се успокои "Има ли проблем, Грейл?"
Тя затвори очи и настана тишина
- Ще ви приеме..Стига да намерите пътя - предаде малко объркано, после кимна на съществото и тръгна към изхода усмихнато стискайки свитъка. Прибираше се вкъщи..Мраморната кула
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 5:49 pm

Тогава той се усмихна и тръгна на път към Мраморната кула.
Върнете се в началото Go down
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 6:04 pm

Мелвин седеше сам. Той вече не се съпротивляваше. Кайл в ммента спеше,но той не се притесняваше за това. Обичаше да седи съвсем сам.
-Господарю,къде сте-попита Мелвин през ум.
Изведнъжтънък глас каза:
-В Мраморната кула. И ме наричай Ден,Деник или както си поискаш. само нес женски имена.

Мелвин започна да се рахожда свободно из двореца на Деник. Той беше доста голям. Изведнъж той съзря библиотека. Моментално влезна и там намери всякъкви книги-на Мелвин му се стори че има всичките книги на света. И донякъде беше прав.
-Махай се оттук-каза един слуга и погна Мелвин.
-Господине,какво толкова важно има тук?
-Неща,които не те интересуват.
Върнете се в началото Go down
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 8:06 pm

Кайл седеше сам и разглеждаше пръстена и ключа. Изведнъж те се преврънаха в някъкви топки. Изведнъж нечий глас каза:
-Ще ти кажа какво е това. Тези неща ги има само няколко човека-един от тях си ти-другите са Зед,Мелвин-на който ще на са му отключени и на още двама човека. Скоро ще разбереш какво правят.
Тогава гласът изчезна и отново дойде тишийната.
-Дали да кажа на Мелвин-помисли си Кайл. Какво ли е всичко това? Какви са тези работи на ръката ми.
Върнете се в началото Go down
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeПон Яну 07, 2008 6:25 pm

Те бяха три. Докато ги гледаше се чу шум. Кайл тръгна нанякъде и Мелвин го последва:
-Господарю,къде бяхте-попита Мелвин?
-По работа-каза Анубис и седна на трона си.
Кай отново отиде в покоите си. Не знаеше какво да прави.
Върнете се в началото Go down
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeПон Яну 07, 2008 8:41 pm

Изведнъж Кайл усети нещо. Това беше някъква странна тръпка. Когат опогледна към Мелвни на неговатга ръка също се образуваха три кръга с посредата по едно синкаво топче на всяко кръгче.
-Сега и на него-каза си Кайл,който беше решил да се поразходи.

Когато Мелвин се събуди,видя че Кайл го няма.
-Къде ли е отишъл този човек-помисли си Мелвин.
Той си погледна ръката и видя странно образуваните се кръгове и синкави топчета. Тогава гласа и на него му каза същото което каза и на Кайл.
-Какво ли прави това?-помисли си Мелвин и започна да го пиа. Нищо не се получаваше. Бешие много странно.
Върнете се в началото Go down
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeСъб Яну 12, 2008 9:39 pm

Зед пристигна в Даркан. Отново беше тъмно и мрачно. Той мразеше това. Мразеше тъмното повече от всичко. Изведнъж някъде до него се появи едно същество. Беше доста странничко. Изведнъж чудовището му налетя и Зед се озова на земята. Изведнъж до чудовището се появихо още няколко и го повлякоха към някакъв замък.
Върнете се в началото Go down
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 9:35 am

Зед се събуди в някъква тъмница. Там беше като че ли по-светло отколкото беше в Даркан. Изведтъж няколко стража тръгнаха към него,отключиха вратата и го хванаха. Повлюкоха го нанякъде.
-Накъде ме водите-не веднъж крещеше Зед,но като че ли тези стражи нямаха език.
Изведнъж Зед се озова в една огромна зала. В нея седеше някакъв човек и мислеше нещо.
Върнете се в началото Go down
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeПон Яну 14, 2008 4:24 pm

Човекът погледна изпитателно Зед,след това кимна и те го завързаха:
-Време е за жертвоприношението-казваха хората.
Изведнъж се чу звън на камбани и човекът,който трябваше да убие Зед вече беше наострил ножа си. Той погледна отведнъж Зед и след това беше готов.
-Не,стойте-каза някакъв глас и всичко секна.
Изведнъж се появи Анубис. Той погледна към човека който му бше седнал на трона и го уби с поглед. След това напарви същото ис човека,който трябваше да екзекутира Зед.
-Оставете момчето на мира. Който посмее само да го докосне ще бъде убит вместо него.
Тогава всички хора се затърчаха към изхода. Изведнъж нещо присветна. Това отново беше нещо странно.
Върнете се в началото Go down
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeВто Яну 15, 2008 2:42 pm

Това беше някъкво чудовище,което за да си напарви път разкъса няколко човека.
-Какви новини носиш?-попита Анубис.
Чедовището му прошепна нещо и той кимна.
-Добре,да тръгваме.
Анубис се качи на гърба на чудовището.
Когато стигнаха до една поляна,Анубис каза:
-кат дарк фант докап.
Тогава всички,които стояха там се струпаха на една купчинка.
Изведнъж се запали огън и те изгоряха. Анубис се провикна:
-Това ще стане с тези,които не слушат заповедите ми.
Той щракна с пръсти и телата се закачиха на нещо като кръстове. Всеки един кръст
беше поставен на различно място и това беше предупреждението.
Оттогава никй не смееше да се опълчи срещи Анубис.
Върнете се в началото Go down
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitimeЧет Яну 17, 2008 5:50 pm

Освен един едър мъж,който обичаше да убива хора и сега целта му беше Анубис. Този мъж тръгна към магьосника и замахна с меча и го разсече.
Но явно това не ставаше. Точно след няколко секунди Анубис отново се появи и уби мъжът.
-Общо стават 70-каза Анубис и се усмихна.
Чудовищата тръгнаха и започнах да ядът всичките умрели хора.
Започна масово падане на заселниви в тези земи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Новият Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият   Новият Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новият
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Двата кръга :: Даркан-
Идете на: