. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Стъпки в снега

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeВто Сеп 23, 2008 8:14 pm

Ботушите му отново стъпваха в снега. Беше приятно чувство.
- Какво си намислил? - замислено го следваше гласът, но Черният Господар не му отговори и продължи да върви сред снега. Отличаваше се особено ярко заради черното, което носеше върху себе си пък и как иначе...Беше си Господар...Това му влияеше или просто той искаше да му влияе. Усмихваше се, отново беше замислил нещо, малко или голямо, ефективно или не. Продължи да върви през снега тихо, сякаш не вървеше а летеше над земята. После се спря.
- Не съм сам...Нали? - каза тихо, слагайки ръка на меча си просто без смисъл и загледа напред, но едва ли онзи, който беше усетил беше пред него. Нямаше значение - Вече има някого тук...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeВто Сеп 23, 2008 9:29 pm

-Колко си наблюдателен...
Нещо се стовари точно пред него.Сякаш падна от небесата...но излъчването му далеч не беше ангелско.Червените му очи сякаш щяха да превърнат снега наоколо в пара.Дългите му тъмносини коси се съпротивляваха срещу лентата,която ги държеше високо вързани и няколко кичура доста хаотично се бяха разпилели по бледото му лице.
Облеклото му обясни тежкото приземяване,което едва не покри Черния господар изцяло със сняг-доста тежко изглеждаща броня.Изработена от чисто сребро,тя блестеше,но някак зловещо,сякаш всъщност беше обагрена в сиво.
Младежът се изправи на крака,без да отмести поглед от фигурата пред себе си,и извади меча си от снежната покривка,който се бе сблъскал с нея при приземяването.Няколко рубина блестяха върху дръжката,а самото оръжие си изглеждаше прекалено запазено,за да бъде на някой си простичък скитник.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 1:02 pm

- Понякога се налага - подсмихна се лилавокосия, като обстойно обмисляше дали са дошли просто да си поговорят с него или пък щеше да стане малко по-напечена стиуация. И за двете той така или иначе си беше готов. Изтупа малкото сняг от главата си, който така упорито искаше да се задържи там и все пак не изпусна дръжката на меча си. От последното си излизане насам помнеше някои неприятни неща, които за нищо на света нямаше да позволи да се случат отново. - Интерсно появяване, наистина. Ти да не си от някоя пътуваща развеселителна компания?Или използваш нов начин за придвижване...Сигурно сега ще ми кажеш нещо от рода на "Не смей да ми говориш така", нали?
А пък той се беше научил да говори твърде много...Но това си беше в негово право, все пак си беше вкъщи.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 6:05 pm

В отговор получи кратък,но зловещичък смях.
-Моят начин на придвижване е моя работа.И не,думите не ме засягат кой знае колко много,за да започна да се зъбя още първата минута срещу човека,с когото имам нужда да говоря.
Червените му очи за още миг проблеснаха от развлечение,но след това върнаха сериозния си вид.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 6:21 pm

- С мен ли трябва да говориш? - усмихна се Дарсия, като стисна дръжката по-силно като някакъв рефлекс от предишни срещи с разни хора или по-точно с глупа ездачи, които след това се сбогуваха доста лесно с останалите. - Колко чудно...Може да не съм този, който търсиш.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 6:23 pm

-Черният господар си ти,все пак...или нещо съм се объркал?-мъжът се огледа,въпреки,че му беше пределно ясно,че нямаше никой друг в тази пустиня от сняг...а може би грешеше.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 7:40 pm

- Може би да, а може би не...Кой знае къде може да се е скрил този който търсиш или пък си е в кулата. А може и да се крие наоколо, за да ти гледа сеира. - той се огледа отново, нещо не му даваше мира и не му даваше да пусне меча.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 8:05 pm

-Не ме разигравай,Дарсия.-очите му буквално вече пламнаха.-Идвам за сериозен разговор,не да си губя времето.Така че разкарай тази ухилена физиономия и вземи думите ми насериозно!
Върнете се в началото Go down
Gaara-chan

Gaara-chan


Female
Брой мнения : 121
Age : 31
Location : В Аниме културата
Registration date : 21.09.2008

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 8:05 pm

-Коруин сигурен ли си?-обади се леден глас
-Абсолютно,никога не съм грешал.-отвърна друг глас.
Тишина.Гласовете заглъхнаха.Само звука от конските копита се чуваше някъде на близо. Малката групичка от ездачи се прокрадваше в сенките на нощта.Начало им стоеше млад мъж,леко набит,вкопчил се в коня си,сякаш за спасителен пояс.Нощта бавно спускаше своите тъмни усои над пътя и преминавате за малката групичка ставаше все по трудно.Внезапно появилата се ледена виелица,допълваше трудността на предвижването.
Постепенно звукът от конските копита започна да се чува все по наблизо и по наблизо.Черният господар и новодошлият разговаряха ,сякаш са котка и мишка.Гласовете на групичката вече се чуваах ясно и отчетливо.
-Тук ли е?-попита отново ледения глас
-Да-да отвърна някого
-Сигурен ли си,братко?Това място,не ми изглежда ,много пусто и добро за бой?Тъмно и зловещо е.
-Да,ще трябва да се съглася с Рандъм-обади се друг мъжки глас на най-младия в тази групичка.Името му беше Бенедикт.
-И ние подкрепяме твърденията на Рандъм-обадиха се другите гласове.Единия беше ледения.Той принадлежеше на Ганелон.Дргуият беше по мек и спокоен и принадлежеше на друг младок.Името му беше Жерар.
Тишина.Минута спокойство.Поемане на чист въздух и последвалата го въздишка.
-ТУк е.Усещам го дори.Дарсия?-обади се Коруин
Тишина.Мир и спокойствие.Мислене.Очакване.Готовност.Нарушена.....

Върнете се в началото Go down
http://rubikup123.bestoforum.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 8:10 pm

- Изглежда всички ме познават в последно време - тихо отбеляза лилавокосия, най-сетне приемайки по-приемлив за господар вид и огледа първо първия дошъл, после останалите - Което не ми харесва. Какво, всички ли се нуждаете от разговори, които да водите с мен?Какво е толкова важното? - звечеше, все едно им се кара, но всъщност рядко го правеше. Това вече беше любопитно
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 8:16 pm

Белендарон не се въздържа и покри лицето си с бронирана ръка,стискайки гневно очи...
'Не бива да си толкова агресивен...давай го по ларш!'
Споменът го накара да претръпне и да застине за миг,но рязко разтърси глава,уж да махне натрупалия се сняг.Щеше да си я върне...с няколко пречки или без.
Върнете се в началото Go down
Gaara-chan

Gaara-chan


Female
Брой мнения : 121
Age : 31
Location : В Аниме културата
Registration date : 21.09.2008

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 8:23 pm

-Нима не ме помниш,Велики Черни маго?-попита светкавично Коруин и с бърз рефлекс провери меча си дали е в ножницата.
Блесна светлина.Дарсия се приближи, за да поогледа предводителя на малката групичка.
-Коруин,принц на Амбър.За бога това ти ли си или някоя твоя сянка?
-Самият аз съм.Дойдох този път да победим.Надявам се,си съгласен.-амбърит спря.Почивка.Минута.Отново зачака.
Дарсия хвърли поглед назад и подкани младежът да продължи.
-Дошли сме,всички до един,да ти помогнем?Само да ти преставя малката си ,ако мога да я нареча,чиста войска.Този-той посочи с глава,наймладия в групата-е брат ми Бенедикт.Отличен стратег и беше мой личен генерал.Той водеше цялата войска.-след като чу името си Бенедикт се поклони,а Коруин продължи-този-отново посочи с глава,само че лево стоящия от Бенедикт човек-е другия ми брат Жерар.Отличен дипломат и мой личен мислител.Това е Ганелон,добър пълководец и помагаше много на брат ми Бенедикт.А последният човек от групата ми е мой последен брат Рандъм,който ми беше дясната ръка.Всички те ще ти служат до гроб,аз също.Велики черни маго-завърши своя разказ младия принц.Зачака.
Дарсия ги огледа от глава до пети и след минута рече....
Върнете се в началото Go down
http://rubikup123.bestoforum.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 8:27 pm

- Това може да се обсъди и още по-подробно, но не пред оркски уши, защото те не разбират повечето неща, за които става дума. Мразя новините, които те дучуват. И все пак...Харесва ми - заклати глава той, като някакъв древен мислител, който се мъчи над книга - Остана само ти, в такъв случай и твоят важен въпрос? - кимна към човека от другата страна като отново му обърна внимание.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 8:34 pm

-Ще говоря накратко.-Белендарон отдрпъна ръката си.-Искам сила.Мощ.Ще бъда твой войн,но искам да ме надариш с достатъчно сили,за да отмъстя...
Внезапно спря,защото спомените отново се навиха около сърцето му като отровна змия.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 8:39 pm

- Аха...Сила и мощ, ясно - пусна дръжката на меча, сякаш вече се чувстваше сред приятели, пък отново си излизаше това, че си беше вкъщи. Не познаваше обкръжението си, но нищо не му пречеше да ги вземе на своя страна все пак. - Много добре тогава, не ми пречи да ти ги дам.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 8:45 pm

-Благодаря ти.-последва един бърз поклон и той прибра меча обратно в ножницата.
Скръствайки ръце,той се обърна с гръб към тях и направи няколко крачки,преди отново да спре.Остана така,а косите му се развяваха от лекия вятър и снегът продължаваше да се трупа отгоре му.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 8:48 pm

- Добре тогава, решихме ли всичко?Да, може и да изглежда, че нямам работа, но всъщност имам - трябва ми разходка - отново се усмихна все така странно глупаво той и след като се огледа понечи да си тръгне. Ако искаха да направят нещо против "правилата" тук някой друг щеше да се оправи с това, но не и господарят, поне не сега. Време беше да се изнася.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 8:53 pm

-Между другото...преди да се разделим,да се предсатвя.-погледна за миг през рамо.-Белендарон.
И просто се изпари.Изчезна.Не остана нищо от него-нито парченце броня,нито косъм от сините му кичури,нищо.Сякаш просто е бил илюзия.
'Обещай ми,че няма да се събудя утре,само за да разбера,че ти си бил само един чудесен сън,Даро!'
Но илюзиите не скърбяха толкова много.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeСря Сеп 24, 2008 8:57 pm

- Сила...Мощ.. - той поклати глава и продължи по пътя си забравил сякаш за останалите. Май напоследък само това искаха от него...Защо ли не го учудваше...Но това си беше техен проблем, не негов, нали така....
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Gaara-chan

Gaara-chan


Female
Брой мнения : 121
Age : 31
Location : В Аниме културата
Registration date : 21.09.2008

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeЧет Сеп 25, 2008 7:37 pm

-Господарю-извикаха всички от насъбралата се групичка зад Господаря на Черната земя.Коруин и приятелите му,клекнаха на земя и най-младия(Бенедикт) продължи-Какво можем да сторим за вас,за да докажем честта си и че ще се бием с вас рамо до рамо докато не възтържествува Злото?
Спря.Въздъхна,но не продължи.Петимата млади мъже останаха приклекнали и зачакаха отговора на Черния Господар итой не закъсня
Върнете се в началото Go down
http://rubikup123.bestoforum.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeЧет Сеп 25, 2008 7:53 pm

- О да - спря се господаря, сякаш чак сега си спомняше, че има още недовършена работа и се обърна, гледайки недоверчиво към хората там, но после отново се наложи да се доближи - Я да видим...Бенедикт, Коруин, Жерар, Ганелон и Рандъм ако не се лъжа...Работа искате, но се страхувам, че все още е рано да намерите подобна. Естествено можете да се забавлявате в пределите на Ездачите, но за жалост няма никого там. Битка...Не знам кога ще има такава...Всичко върви доста бавно, пък... - Дарсия се усмихна, после отново обърна гръб на мъжете. - Можете да се биете когато и където искате, за да докажете честта си. Така или иначе ще го забележа, въпреки че може и да изглежда, че не обръщам внимание.
Вдигна ръка в знак, че си тръгва и продължи през снега, макар че ако го повикаха отново можеше да спре...Така и така не му се прибираше при вещицата...
- Всъщност... - спря се замислено господаря, сетил се за нещо - Защо не отидете в Даркан и не потърсите един водач на хора, който се крие от мен там?Може би това ще е достатъчно интересно приключение...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Gaara-chan

Gaara-chan


Female
Брой мнения : 121
Age : 31
Location : В Аниме културата
Registration date : 21.09.2008

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 6:01 pm

-Чухте го нали?-рече Коруин,все още коленичил
-Че как иначе.
-Тогава да вървим.
Петимата отново се поклониха,яхнаха конете и по напътсвията на Бенедикт и Коруин,се отправиха към Даркан.Страшната виелица отново се зададе на среща им,но групичката я преодоляваше,много по-добре отколкото преди.Бяха развълнувани и крояха плановете си.
-Приключението едва сега започва-викнааха всички в един глас и запяха разбойнически песни
Върнете се в началото Go down
http://rubikup123.bestoforum.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 6:05 pm

- Кевин - подшушна господаря, гледайки към лявата си страна, където измръзналия ангел пърхаше леко, за да се стопли - Ще ти дам причина да се сгрееш. Върви с тях.
- Аз ли? - едва ли не учудено промълви съществото, като тракаше с зъби.
- Точно така, искам от теб да ги наблюдаваш. Не искаме да стане нещо с Даркан, нали? - подсмихна се Дарсия и му направи знак да върви. Ангела кимна, за миг размаха крила и вече беше високо във въздуха.
- А аз да си побъбря със скъпата ми майка....
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 6:37 pm

-Тч...
Белендарон махна с ръка през облака от сребрист прах,който витаеше пред погледа му до преди малко,и той се изпари.В очите му се четеше гняв,доста повече от преди.Подпря лицето си с ръка и се отпусна върху масата.
"Първо ще се погрижа за това момиченце,което се осмелява да ми пречи..."
Червените му очи проблеснаха за миг и една опасна усмивка като на хищник се роди.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 6:39 pm

Господаря набързо влезе в кулата, като се огледа спокойно, сякаш за пръв път влизаше тук. После се насочи към тронната зала, стараейки се да се срещне с вещицата, но изглежда тя отново не беше тук. Искаше да открие "отмъщението", но нямаше да успее. Пък и това беше толкова безобидно, Дарсия дори се чудеше на действията й. Най-сетне отвори вратата на залата. Залата, която за пореден път си каза, че няма да даде на брат си за нищо на света, беше негова
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Стъпки в снега Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стъпки в снега   Стъпки в снега Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стъпки в снега
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Двата кръга :: Даркан :: Мраморната кула-
Идете на: