. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Nanatsuiro Drops

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Nanatsuiro Drops Empty
ПисанеЗаглавие: Nanatsuiro Drops   Nanatsuiro Drops Icon_minitimeПет Окт 03, 2008 9:10 am

Nanatsuiro Drops 12591cy8


Заглавие: Nanatsuiro Drops
Епизоди: 12
Година: 03.07.2007 до 18.09.2007
Жанр: Fantasy, High School, Magic, Mahou Shoujo

Сюжет:
...Какво, ако когато гледаш звездите през прозореца...
...Какво, ако когато пишеш в твоя таен дневник в края на деня...
...Загадъчна светлина, внезапно падне от небето...

Tsuwabuki Masaharu или Haru, както го наричат приятелите му, е нормален гимназиален ученик. Сега през втората му година, неговите приятели го карат да говори със съучениците си, което вече е трябвало да направи, но е прекалено трудно за неговата мудна природа.

Един следобед животът му се завърта на 180 градуса, по време на странна среща в коридорите на училището в Hoshigaoka. През онази съдбоносна среща, той изпива случайно магичен елексир, който го кара да се трансформира в малка плюшена овца през ноща!

Haru по-късно научава, че за да си възвърне оригиналната същност, трябва да събира "звездни капчици", които падат от небето. Както и да е, със своето положение, той не може да се справи сам и затова Haru ще се нуждае от помощта на един "специален човек". Той едва ли предполага, че този специален човек ще е някой от неговия клас...

Живеейки двойнствен живот между неговата нормална дневна форма и формата му на овца "Yuki-chan", първа страница от неговата история, нейната история и историята на капките на nanatsuiro започва ...

Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Gaara-chan

Gaara-chan


Female
Брой мнения : 121
Age : 31
Location : В Аниме културата
Registration date : 21.09.2008

Nanatsuiro Drops Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nanatsuiro Drops   Nanatsuiro Drops Icon_minitimeПет Окт 03, 2008 12:49 pm

Много свещичко анименце.
Върнете се в началото Go down
http://rubikup123.bestoforum.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Nanatsuiro Drops Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nanatsuiro Drops   Nanatsuiro Drops Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 1:14 pm

Хубаво любовно романче са си спретнали тук и, нетипично за мен, ми хареса. Рядко гледам подобни на това, защото ако ще са такива, предпочитам ги трагедии да има за какво да рева. Но тук няма, а все пак е добре вървяща история... На моменти ми се струва, че гледам аниме като за шет годишни, цитирам Pita Ten, не че в това има нещо лошо. Заслужава си, от момичешка гледна точка, за момчетата не знам...
Главният ни приятел тук ми прилича на Кевин-мой
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Nanatsuiro Drops Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nanatsuiro Drops   Nanatsuiro Drops Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Nanatsuiro Drops
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Off-Topic :: Аниме и Манга-
Идете на: