. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Нова мисъл...

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 12, 2008 5:00 pm

-Да знаеш,че ако ще ми намираш мама,ще ти трябва и моето съгласие!-обърна се към него с възможно най-зловещия поглед на света...въпреки абсолютно 'невинните' си думички.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 12, 2008 5:06 pm

- Нямам намерение да си търся съпруга! - стресна се пък той и поклати глава - За какво ми е?Да ти приличам на нормален?Нима си представяш мен като женен?Е аз не мога да си го представя....Даже звучи смешно
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 13, 2008 8:33 pm

- Ще видиш ти... - тя отново се спъна и продължи бързо по пътечката мокра до кости. Сблъска се с Енрике а елфа побърза да се скрие, понеже изглеждаше доста страшна
- Какво гледаш бе?Не си ли виждал мокра жена? - развика се тя, хвана една покривка, оставена да се суши и се зави в опит да се стопли. - Веднага да ми намериш топло място!Ще види той как се хвърля човек от дракон.
- Госпожо, вие сте боса... - промълви зеленокосия и си спечели леден поглед
- Естествено, не си ли забелязал!?Веднага искам на топло!
Енрике кимна бързо и я поведе към лагера без възражения. Все пак се нуждаеше от помощ...Не можеше да я остави така
- Заповядайте госпожо.
- Госхожице!Ризел Тир`ре!
- Добре, добре...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 15, 2008 9:06 pm

Тя стоеше до огъня и все така сърдито го гледаше сякаш хипнотизирана от него. Елфът стоеше настрана и я наблюдаваше от време на време, а няколко други коментираха държанието й по-надалеч за да не ги чуе.
"Странна е" за кой ли път повтори Енрике и въздъхна. Само за един ден му се бяха случили толкова неща и то само заради нея. От къде идваше?И защо беше тук?А кой можеше да отговори на това освен тя самата...Само че тя нямаше намерение да го стори...Така изглеждаше...
Чернокоската гледаше замислено огъня. Знаеше какво означава това...Онова де...Объркано беше, не знаеше, но беше сигурна че..Че го беше видяла. Не случайно се беше скрила там. Не можеше да го види пак. Не пак...Никога пак...Сгуши се и затрепери, трябваше да се успокои. Тези хора бяха добри, макар и тя да грешеше в поведението си. Знаеше, че не е правилно, но как можеше да се държи с хора, които не познаваше. Беше я страх отново да не попадне на страха, който беше усетила преди.
- Извинявай - стресна я спокоен глас и тя се обърна наляво. Оранжевокос мъж се беше излегнал на снега и гледаше към небето с тъпо изражение - Как се казваш, госпожице?
- Нима името ми ти е нужно? - тихичко попита тя като го изгледа накриво, а той й отвърна със същото
- Ще ти кажа, когато ми го кажеш.
- А твоето?
- Хавок...Лисицата...Хав...Избери си - повдигна той рамене и зачака търпеливо, като се втренчи в нея.
- Ризел... - простичко отвърна жената накрая и отвърна поглед като се зави с палтото по-добре.
- Студено ли ти е, Риз? - каза вече по-спокойно Хавок и се поизправи - Мога да ти донеса една униформа ако искаш. Дебела е и...
- Не, благодаря. И ме наричат Ри, обикновено. Но и Риз също не е зле. За какво ти беше името ми?
Той се ухили, после се изправи.
- Много добре - потайно каза той и заскача към другите, които коментираха нещо. - Момчета, имаме необходимата информация!
- За какво? - изкрещя Ризел след него, но не получи отговор, повдигна рамене и отново загледа огъня замислено. Напомняше й на оня...Инатливия лилавокос...
- Момчета, вадете списъците - захили се Хавок с детска нетърпеливост и тримата ездачи заизваждаха някакви таблици с имена, плюсове и стрелки...
- Момчета - стресна ги след малко момичето, тъй че те й обърнаха внимание и по-добре, за да не си изпатят с едно поливане - Онзи тъпанар как му е името?
- Кой от всички? - попита Хавок като се огледа въпросително
- Един висок с лилава коса...
- О, Емчо, нима е бил тук?Защо съм го изпуснал?...Бяга от мен като попарен заек - Муртаг се казва. Защо?
- Нищо... - побърза да каже Ризел, само че на лицето й процъфтя една злобна усмивка
- Ей, не му създавай проблеми на човека, ние сме му достатъчно все пак. Пък и не само ние, но не можем да говорим за това с теб, нова си.
- Ще видим...Трябва да му отмъсткя все пак
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 10:31 pm

- Госпожице, къде отивате? - вече от десет минути Хавок я гледаше с интерес как се опитва да облече една от униформите им. Някога беше виждал много нови лица с нови униформи в училище. Само че тогава Муртаг и Рой седяха на един чин заедно с Хюгес и правеха цялата бъркотия. Какви хубави спомени бяха...Но отдавна не беше виждал някой, който се ориентира толкова трудно. Май беше свикнала само на рокли. А искаше да се маскира
- Динзел - отвърна тя остро, с желание да не я прекъсват, опитваше се да разбере как се слага колана за оръжия.
- Как ще стигнете до там?
- С катерене
- Ще е много трудно...Ще отнеме месеци и години, освен ако няма магия. Защо не поискате помощ?Ще ви помогна.
Тя се обърна към него, изглежда го преценяваше някак, накрая въздъхна. Имаше някакъв план, но за какво само тя си знаеше...
- Наистина ли ще го направиш, или се шегуваш?
- Никога не бих се шегувал с Матасуна - поизправи се, това беше честна дума. Никога нямаше да си позволи да се подиграва с дракони. Беше желание на тъмния дракон със сребърни оттенъци да поговори с нея...Значи Хавок трябваше да го обясни на Ризел.
- Матасуна? - не разбра чернокоската като го погледна любопитно, а после погледна и драконката, която я гледаше изпитателно.
- Моят дракон, иска да говори с теб насаме...И да те отведе в Динзел - обясни униформения, после се оттегли, защото можеше да си навлече неприятности.
За Ризел това беше първата среща с истински дракон насаме. Не можеше да си го представи...Досега. Стресна се, когато чу и гласа й, но бързо свикна. Може би драконите не бяха толкова страшни същества наистина. Можеше да достигне мечтите...Тоест отмъщението или каквото беше там....
Скоро Хавок гледаше как собственият му дракон отлиташе към Динзел с Ризел на гръб...Какво ли си бяха казали наистина...Беше любопитно...Пък и тя не беше обикновен тип човек
- Остави, тя ще се присъедини към зимния демон...Муртаг ще си го получи...
- Защо мислиш така?
- Ами набра му яд, понеже не се спогаждат такива...Нали знаеш, той винаги го твърди, сега би трябвало да ти е станало ясно....
- Хъх - ухили се Хавок после поклати глава. Едно че драконът го блокираше друго, че изобщо не вярваше. - По-скоро той си е виновен ще знаеш...Като си помисля за училище въпреки че вече е доста късно...
Поклати глава и тръгна да се занимава с нещо, докато си намереше превоз
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 14, 2008 9:05 pm

- Внимавай!
- Пази се!

Гръм...Пушек и отново магия.
- Къде е Рой, когато ти трябва!? - Хавок крещеше наоколо, поне беше успял да прибере безпомощните на сигурно място. - Хайде, момчета, момичета, да им покажем какво значи да носиш униформа!!
Орките отново нападнаха. Тези дни само това ставаше. Всекидневие. Рой беше прав...Всички трябваше да отидат в Динзел или някое съседно царство...Вече нямаше абсолютно никакъв шанс...Освен ако не искаха да си върнат земите със сила.
"Хавок...Хавок..." той се обърна. Обърна се, за да срещне ледения му поглед. Ледения поглед на ангела.
- Ке..вин... - отскочи от острието няколко пъти преди да се осъзнае. Поне беше атлетичен. - Хюг, пази се!
Очилаткото не успя да реагира толкова бързо, очилата отвръкнаха и мъжа се претърколи. После стана...Всичко беше объркано. Внезапното нападение...
- Оттегляме се!Заминаваме за Динзел!Бързо! - единственото решение, което успя да вземе сам. Дори да беше един от тях, четиримата, които най-често се изявяваха в управлението напоследък, а и винаги...Не можеше просто ей така...Другите решиха да го последват...
Оранжевокосият извади меча и прогони ангела, но отново го нападна...Ако искаше да помогне на ездачите трябваше да жертва себе си...Да им помогне...Винаги беше готов за това
- Хюг, отвори портала! - извика на очилаткото, който стоеше зад нея готов да се включи.
- Махай се от там, ще се заема аз - отговори, докато другите се присъединяваха към него, за да е по-лесно да тръгнат заедно
- Отвори портала, по дяволите!
В крайна сметка го отвори сам и накара другите бързо-бързо да изчезнат. АЕнгелът като че ли се ядоса.
"Вие принадлежите на Дарсия" подшушна, като се опита да намушка Хавок още няколко пъти.
- Ти принадлежиш на себе си!Върни се, Кевин!Върни се!
"Даедел има друг, аз съм безполезен. Аз съм този, който съм"
- Дори не говориш със собствения си глас!
Острието го одраска и започна да гори. Болеше, нямаше да се откаже обаче. Ангелът можеше да го убие. Ако това беше съдбата...щеше да я приеме.
- Хавок Тону Мейн, активирай - прошепна тихо, като извади още една ножовка и я съедини с дръжката на първата. Знакът, досега незабележим върху дръжката просветна. - Може да не съм особено силен. Но съм част от четримата мускетари, нали?Не помниш....Но аз съм и ще бъда.
Знаеше, че ангела не го чува...Но трябваше да се отбранява. Ангелът се озъби и отскочи назад, като прибра ръка. Приличаше на дива прелестна птица...Като в приказките...
- Познато ми е името ти. Интересно ми е да видя силата ти - каза със своя собствен глас Кевин и го посочи спокойно с дългия меч, предизвиквайки го с очи. Хавок се намръщи леко, но също вдигна оръжие.
- Ти ще си спомниш на всяка цена...
"Ще избяга и няма да се върне. Ще умре в последната битка между Муртаг и Дарсия" обаче беше това, което виждаше в бъдещето на Кевин...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 5:34 pm

Много ми се пише и нали знаете какво става...
Ангелът гледаше с ледено спокойствие опонента си вече от няколко минути. Не се стараеше да напада. Сякаш изучаваше всяка част от оръжието на другия. Дърежше меча и леко трепереше...Не, едва ли щеше да се съвземе, дори Хавок да се опиташе да му припомни. Щеше да е безполезно. Оранжевокосият просто чакаше търпеливо. Ако продължеше да стои така щеше да стане лошо...Щеше...Щеше да вижда картини от бъдещето.
- Нападни - тихичко подкани най-накрая и насочи оръжието си към ангела, който бавно разпери криле. Бавно и внимателно се насочи към опонента си, като също вдигна оръжието и наведе замислено глава.
"Хайде, хайде" дразнеше се Хавок, но нямаше намерение да се откаже. Един огромен звяр се насочваше към лилавокосия. Със сетни усилия се опита да го промуши, но звяра го намушка. Детски глас огласи нощта. "Сарго...Сапфир" промълви лилавокосия и всичко изчезна. Хавок поклати рязко глава, после нападна. Ангела го отби с невероятна лекота и продължи да се приближава. Ездачът се опита да го нападне пак, но отново не постигна нищо.
- Ако така не става ще ти покажа повече сила - изръмжа яростно накрая униформения и въздъхна. Някога му бяха казали да се пази от това...Но сега трябваше да защити тях...
Дълга многопера стрела се насочваше към очилатия, той не я виждаше, защото се биеше на живот и смърт с голям орк. Някой му извика да се пази. Стрелата се заби в дланта му и той изкрещя от болка.
Хавок отново стисна зъби и просветна отначало леко, а после все по силно. Успя отново да атакува, колкото и съзнанието му да се замъгляваше все повече и повече.Ангелът отби и премина в нападение. Белите му крила заискриха на снега още по-ярко. Хавок стисна зъби отново и отби колкото се можеше по-добре удара на Кевин. Беше силен...
"Да я наречем Али...Аливейл!"
"Защо?"
"Имам...Предчуствие"
Ездачът сякаш губеше все повече...Правилно ли беше постъпил, когато беше накарал Хюгес да си отиде...Можеха да...се сработят...Но вече беше минало. Отново замахна, вече се биеха сякаш на живот и смърт. Нямаше отърване...Опитваше се да се предпазва, но някак смътно разбираше, че е трудно...Все повече го усещаше...
"Като принц на Драконовото царство се заклевам да го пазя и ръководя. Да решавам правилното, да защитавам слабите и водя силните в битка. Аз, Скай Гондорски, приемам мисията, възложена от регентите ми и заемам престола на майка си, царица Арвен, като бъдещ владетел на Драконовото царство"
Ездачът опита по-различна тактика. Някога...защо не беше решил да присъства на тренировки. Макар и капитан на армия...Рядко се биеше, още повече с пълните си способности. Успя да накара Кевин да отстъпи и успя да си вземе дъх, поне малко. Ангелът потръпна някак странно. Ако издържеше още малко...Щеше да успее да го задържи далеч от Динзел...И щеше да оцелее.
"- Виж, това е дъщеря ми, не е ли сладка?
- Хюг, ти повтаряш винаги същото.
- Ами ти, Хав, няма ли да си имаш една дъщеря?
- Глупости!"
Малко по малко ангелът заотстъпва...Точно навреме, но не биваше да отслабва защитата си. Затова продължи да пристъпва бавно и спокойно към него. Никога не беше мислил, че ще се бори срещу ангел като Кевин.
"Къде е Кевин?
- Отиде си...Загина...Няма го вече
- Не е вярно...Не е!
- Муртаг, приеми го.
- Защо всички загиват, какво съм аз. Само напаст, която иска жертви, за да бъде жива..."
Ангелът отстъпи на доста голямо разстояние. Можеше да довърши Хавок, но странно защо ли се отказа...Изчезна при господаря си, преди Хавок да падне на земята от изтощение
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 9:30 pm

(пак се разписах, невъзможна съм)
- А това е Гората на пътеките. Пътищата са хиляди, но само един е правилният. Да продължаваме!
Те...Въобще не бяха в час с нещата...Поне така изглеждаше...Но просто си бяха те...Кои?Учениците, разбира се. Те носеха все още бели униформи, но със същия познат знак на гърдите. Повечето бяха деца, но имаше и по-големи ученици. Учителят им ги развеждаше съвсем спокойно и те "припкаха" след него. Бяха като по-големите...Но май само по-сериозни...
Един от тях или двама просто се тътреха без особен интерес.
- Сенсей, да спираме, вече ми отекоха краката - каза този човек след малко, но не получи никакъв отговор освен "Следва двореца!"
И все пак гората не беше пак спокойна. Защо иначе ездачите щяха да напуснат и нея?Бяха в скривалището...Но отгоре?
Онзи ученик, на който му беше тъпо спря. После се огледа.
- Сенсей... - без отговор. Ученикът отново се завъртя и стисна рамките на лилавите си очила - Сенсей...
Но учителят продължаваше все напред и напред...Онзи се намръщи, после най-накрая разбра проблема.
- Господарю Уърт... - промълви накрая, когато му писна да се върти.
- Ето че и учениците ги пуснаха вече...Глупаво...Трябваше да вземат мерки...Униформените са непокорни, нали?
- Униформените са новата надежда. Те ще продължат напред, защото трябва да защитят другите. Ние сме тук за тях. Ние сами избрахме своя път през болката, защото този път ще донесе щастие на останалите - гордо отвърна очилаткото и дори се подсмихна
- Но не и за себе си - ангелът излезе иззад дърветата и загледа младия униформен ученик. Последния също се обърна към него.
- Не сме равностойни. Ученик срещу ангел, господарю Уърт.
- Ти си доста разсъдлив. Ако Хавок беше тук щеше да предскаже добро бъдеще за теб...На колко си?
- Що за въпрос, само на девет. На повече ли изглеждам?Казвам се Бан Мидо, ученик от трета процесия на Дрейгън Дроу. Трети курс на обучение.
- Да, прав си, неравностойни. Но аз съм тъмен ангел вече. Нямам избор.
Момчето се усмихна утвърдително. Но не беше сам. Вече беше изпратил молба за помощ...И отново се връщаше някой. Ангелът разпери крилете си, готов да нападне, докато онова малкото спокойно чакаше в снега. После белите пера паднаха опожарени от ръката на току-що минаващия по-опитен ездач...Рой Мустанг.
- Брей, брей, първо нападна Хавок, сега ученик?Това не ми харесва. Като временен водач нося отговорност - усмихна се чернокоското, заставайки до момчето - Хайде. Бой?В последно време е вечен. Хайде, Кевин...Давай!Давай!
- Вече не мога да нападна дори дете? - Кевин не приличаше на себе си...Вече не. Рой не очакваше да стане вече същия. Защото същността беше загубена. Младото момче погледна предводителя въпросително.
- Спокойно Мидо. Лисицата ни е добре. Измъква се този нахалник. Но е мой ред да си покажа способностите, заради които облякох тази униформа. Хавок го стори заради умението да чете бъдеще. Хюгес заради това, че умееше да кара хората да изпълняват заповеди, които той внушава. Ти, Мидо, заради способността да предизвикваш илюзии...Муртаг заради тъмната си същност. А аз?Заради способността, която мразя.
И отново предизвика огъня, карайки ангела да започне битката
- Вие сте нищо, в сравнение с Дарсия!
"Сцената беше голяма и празна. Но публиката ги чакаше. Децата притеснено следяха това с очи. Деца в бели униформи, но доста по-добри отличници.
- Дано дойде, дано дойде! - подскачаше Кевин, като държеше купа сено, в която имаше пържоли за дракони. Той с това се занимаваше...
- Ще дойде - но Рой беше твърде изнервен. Предстоеше сцената, но него го нямаше, беше го хванало срам и страх...Но после....
Сцената все пак оживя отново за последно действие. Той стоеше там, по средата и дърпаше струните съвсем спокойно. Облечен като свещенник, той сякаш идваше от друг свят.
- Върна се! - очите на Кевин просветнаха радостно, когато чу струните. Другите също успяха да дарят инструмента с усмивка...Той свиреше, свиреше и човекът.
- Имало едно време едно място, място забулено в пламък и облак сега - започна да реди тихият глас на лилавокосия. Едва ли му харесваше да говори пред публика, но учителят беше избрал него за последното действие от тяхната постановка - Място над звездите и планините, далеч от хорските очи, където бди Съдбата и дарява щастието. Дава зората на живеещите там щастието на деня и нощта им подарява безбройните звезди. Те на една звезда живеят и сами са те звезди. Имат пера гъстопери, с красиви окраски, каквито друг народ не е виждал, те честни са и смели. Няма тук ни един от тях сред нас. Няма, но един ден...Там появил се завистлив, висок и ленив, ангел гъстопер, завистлив. И тъй един ден появил се той по нашите земи. Този, който ний не виждаме сега, но е тук и завинаги. Онзи ангел, който пази хорската съдба, но своята забравя...И онзи, който води народа ни в беда, но народа него не познава..."
Кевин премахна видението и момченцето падна назад, понеже не можа да се удържи. Рой реагира като отново предизвика пламъци.
- Виденията не работят!
- Но, Кевин...Ти знаеш много добре тази постановка. Муртаг го направи за теб и рождения ти ден...Ще си спомниш кой си, дори да умра аз!
- Всички повтаряте едно и също!Безполезно - и той засвети в яростно бяла светлина...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 6:27 pm

Рой нямаше избор. Ангелът трябваше да бъде премахнат на всяка цена. Нямаше да се меси повече. Не можеше да го позволи. Поне Рой не можеше. Пък ездачите...Ездачите не търпяха някой да владее царството им.
- Нямам избор, Кевин. Ще активирам способностите си - промълви накрая чернокосия, когато разбра, че няма друг шанс.
Момчето зад него се отдръпна веднага. Много добре знаеше какво означава някой със вече синя униформа да активира способностите си. Бяха ги учили, че не бива да си имат вземане даване с подобни хора точно в подобни моменти. Не знаеше, но...Звучеше страшничко.
Ангелът нищо не каза, но се намръщи. Изглежда това не му звучеше и на него добре. Може би знаеше, че Рой не е шега работа както при Хавок. Последния нямаше способности, които можеха да навредят на ангел, но Рой...
Рой извади малката кама, която всеки униформен получаваше след завръщането си и въздъхна.
- Активирай, Рой Мустанг - тихо прошепна чернокоското накрая, докато лицето му вече се покриваше с ужасяващи сини черти, образуващи сякаш някаква мрежа. Очите му просветнаха за миг в същия цвят, усмихна се. После нападна изненадващо бързо и поряза нищо неочакващия Кевин по рамото.
- Сега си върви!
Кръвта на рамото на ангела веднага се съсири, той се олюля. Момченцето зад гърба на Рой гледаше въпросително, нещата се бяха случили ненадейно бързо и странно...Добре че не виждаше Рой в лице...
Ангелът отново се олюля. Силата на Рой не беше шега работа. После се отказа и реши да изчезне през един портал.
- Чудесно...Мразя да използвам тази сила в повече... - поклати глава. Беше прекалено лесно. Това означаваше, че Кевин щеше да изпрати друг да се заеме. Но едва ли в близко време. Познаваше го
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 3:58 pm

Пратениците от Царството на кентаврите пристигнаха.
-Най-накрая да успеем да видим това царство със собствените си очи-промълви един оттях и тръгнаха към портата.
Тя беше висока няколко метра направена от дърво. Не знаеха точно коя от всичките порти е тя и дори незнаеха колко точно имат,но им бе интересно.
Това царство венчаеше големи успехи преди много години. Сега се чуваха удари на мечове,може би някой тренираше.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 4:09 pm

- С какво да ви услужа? - появи се от гората ездач с дете подир себе си. Изглеждаше забързан, но пък беше разбираемо - Заповядайте, добре дошли - и отвори портите, ад които имаше деца момчета и момичето, които тренираха
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 4:13 pm

Пратениците влезнаха в Царството. Наистина,приказките които бяха чели за него явно в този момент не бяха истина. Всичко изглеждаше толкова грозно..
Някои тръгнаха наляво,други надясно,а един остана на място. Той трябваше да говори с този човек.
-Благодаря от мое,от на другите пратеници и от името на царя затова че ни приехте. Носим вести от Царството на Кентаврите,които трябва да предадем на някой командир както и да проучим състоянието ви в този момент.
Мъжът каза всичко това като някъква коледна песничка. Обичаше да говори по този начин,а и му се отдаваше.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 4:19 pm

Чернокосият униформен пред него се усмихна, сякаш не го бе правил досега.
- Аз съм един от Четиримата Мускетари, командирът на Южната армия. Мога да ви изслушам, стига да сметнете за добре да споделите с мен. Друг с по-големи права от мен тук в момента няма. - обясни спокойно, като за първи път, бе избухлив по природа, но...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 4:23 pm

Мъжът щракна с пръсти и всички пратеници се събраха на едно място. Той им подшушна нещо и те бяха в готовност.
-Ами добре-каза той. Царството на Кентаврите ще изпрати подкрепление тук след една седмица. Просто иска да знае колко хора ви трябват и какви. Останалите достатъчно разглеждаха вашето царство. Те са бързи и умеят това. Както виждате явно вие ще трябва да говорите повече,отколкото ние.
Той се усмихна и извади нещо от раницата си. Приличаше на свитък,но малко по-дебело и по-широко. Извади и някакво странно кентавърско перо. Беше готов да изслуша командира.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 4:27 pm

- Това, което виждате сега е изоставено - започна той с монотонен глас, понеже го обясняваше за стотен път - Завзето е от Черния Господар, въпреки това в момента се опитваме да си го върнем. Тук войници няма, само жените и децата са скрити в специални скривалища. Войсике обикалят царството на смени, за да се борят с опити за завземане отново. Основната ни сила е скрита в Динзел и чакаме подходящ момент за удар. Тук в момента има само един отряд войници, тоест само половината от армията, една четвърта от нея...По-конкретно моята част. Вижте, с радост приемаме помощта ви. Надяваме се обаче да имате възможност да защитавате вашите граници, ако съответно решите да оставите тук бойни единици
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 6:04 pm

-Ние събирахме войници вече няколко години. Можем и още четири царства да защитаваме и да ги освободим. Ние се славим със силен и твърд дух. Никога не отспътваме от позициите си и браним хората с цената на живота си.
Мъжът кимна на един от пратениците и той в галоп се запъти нанякъде.
-Този мъж сега отива да предаде научения дотук материал на царя ни. Останалите десет човека ще продължават неговата мисия. Къде по-точно ще ви трябва подкрепление и колко души?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 6:56 pm

- Не знам доколко сте осведомени, но проблемите, които биват разрешавани тук винаги се водят, разбира се, по границите ни. В момента на източната ни граница са струпани лагери орки и се очаква те скоро да се раздвижат. Това е проблемната част, макар че те се придвижват в зависимост от своите планове. Според нас имат за задача да обградят това царство, но не можем да предполагаме. Тук, около двореца пък винаги се появяват странни и загадъчни същества, които е по-добре да не тревожи никой от вас. Те не винаги могат да бъдат зли, но пък това още повече ослужнява защитата тук
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 2:30 pm

-Значи ще ви трябват подкрепления-каза пратеника,като извади едно тефтерче и започна да пише.
Скъса листа и го подаде на следващия до него,който също като предишния се затича напред.
-Мисля,че за момента това ни е достатъчно. Явно ще ви трябват подкрепления на границите и ще изпратим по още няколко войски тук,за да ви помогнат да освободите местностите,които са превзети. Дано това да ви е достатъчно...надявам се. Извинявам се от името на царя,че не успя да дойде. Има много работа.
Пратеникът се поклони и зедно с останалите се затича напред.Оставаха още няколко дни до пращането на войските и той трябваше да преддае това,което не беше.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 2:48 pm

- Рому, това правилно ли беше? - тихичко се обади един от войниците, като замислено гледаше как вратите се затварят. Рой се усмихна, гледайки в същата посока- Тя не би позволила това. Но нея вече я няма. Време е Четиримата Мускетари да вземат правото да взимат решения. Достатъчно добри регенти сме
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Нова мисъл... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нова мисъл...   Нова мисъл... - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нова мисъл...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Тройният съюз :: Царството на драконите-
Идете на: