. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво ново?

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 12:27 pm

Беше необичайно тихо и спокойно. Някои смятаха, че е заради ледената коричка, която обгръщаше повърхността на водата и дори на някои места кулите на подводния замък се опираха в леда. Други обаче не бяха на същото мнение. От както падна зимата никой от расата на русалките не беше напускал водния замък, не смятаха че е необходимо, а и се бояха. Но сега някой упорито настояваше, че иска да излезе горе възможно по- скоро:
- Милорд?!- един чернокос се придвижваше забързано след другия с наметалото и короната от корали. Бързащият беше с не много дълга коса, привързана на хлабава ниска опашка. А този пред него, не можеше да се определи, яката на наметалото покриваше врата му, че и почти цялото му лице:- Милорд, не може да излезете. Опасно е!
- Ти ли ще ми казваш кое е опасно?!- извърна се изведнъж и зловещо черните му очи пронизаха другия. Всъщност двамата си приличаха, малко или много, но единя определено беше русал, а другия... демоноподобен, и с крака, вместо опашка.
- Не съм аз този, който трябва да казва, но все пак... рибите говорят, на вън не е за никой от нас, най- малко за Владетеля.
- Вего, мисли за себе си.- отвърна троснато и му обърна гръб, определено бяха братя:- Знаех, че нещо не е наред. Още щом зимата навя и леда се издигна толкова бързо над домовете ни. Знаех си, а сега и съня й...
- На царицата ли?- попита тихо онзи чернокоско, като смирено приведе глава.
- Ийв остана без сили отдавна, но друго й дава възможност да вижда необичайните неща.
- Свирката на малкия Дракинзи?
- Свирка или Колие, той й го даде, като спомен. А то винаги й дава странни сънища, предсказания... трябваше да я послушам още преди месеци. Трябваше!- повиши тон и излезе през някаква висока врата, като я тръшна след себе си.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 5:32 pm

Чернокосият свали кораловата корона и я захвърли на една страна. Изобщо не го беше грижа вече. Друго го тревожеше в момента и изобщо от известно време. Но все не вярваше, искаше му се всичко наистина да беше наред и миналото да е загърбено, но това бяха само мечти и фантазии. Никога нищо не беше наред:
- Тръгваш ли някъде?- женски глас от вратата и тихи стъпки, при които той така и не се обърна.
- Стреля ли ти се с лък?- запита от своя страна и се подсмихна, един от кучешките му зъби беше по- дълъг, което придаваше на усмивката му странно излъчване.
- И питаш!- възкликна жената, светлосинята й коса беше прибрана на висок коси украсена с мънички лъскави мидички, но дълги елфически уши издаваха истинския й произход.
- Народа сами ще се справят...
- Дори няма да забележат липсата ни, поне...
- Поне до няколко дни...
- Чудесно!- елфата се усмихна широко и притвори очи, като с ръка леко докосна колието на врата си, интересна изработка, сякаш от цветни камъни:- Пак на път... Андори...
- Както някога... Ийв...
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 7:37 pm

"Ето ни и нас"-усмихна се Шейн и полетя надолу докато Атсу не потръпна.-"Странно е усещането,нали?Скоро ще свикнеш...по-бързо става ако си добър".
"Говорихме по тази тема неведнъж. Докато Богът на Разрухата ме иска аз ще изпълнявам всичките му заповеди. Но сега не сме за това тук."
"Скъпа моя,ние винаги ще разговаряме за това,докато не ти влезе в главата това,че не трябва да спазваш всички закони на този свят?
Тя замълча. Искаше спокойствие,което щеше и да получи.Сега трябваше да заведе странните демони-тризначки до техния "изгубен приятел".Не,тя никога нямаше да запомни името му,а и не искаше.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 7:41 pm

Трите портала се отвориха ново и на ново място. Демоните излязоха и се огледаха намръщено:
- Отвратително място, по- зле е от пещерата на Генкай.- промърмори Ши и скръсти ръце.
- Примири се, има и по- отвратителни.- отвърна Би и застана до нея, докато Ди- Джи разглеждаше пясъка под краката си и част от заледената морска повърхност.


Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 7:54 pm

"А аз защо винаги на това място потъвам?"-ядоса се дракона и отново излетя. "Мисля,че ще ми е по-добре във въздуха.Ще видя къме мога да се скрия."
-Така,за последен път го видях в ето онази къщичка ето там. А може би онази.-момичето се намръщи. Отново се беше обърала-Най-добре е да ги проверим всички. Така ще сме напълно сигурни.
Обувките и се напълниха с кал и трябваше да ги събуе...но за сметка на това удоволствието,което човек можеше да изпита от това мяста беше неописуемо. Всичко тук беше красиво и ако можеше някой ден след като свършеше всичко това щеше да се засели тук. Искаше да усеща сутрешния бриз,да чака вълните,пролета и останалите сезони. Досега никога не беше изпитвала красотата на пролета. Винаги по онова време на годината се намираше в някое тъмно място,където няма никъкви сезони,нито сутрин...има само мрак.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 8:20 pm

- Да не би да се прави на рибарче?- подсмихна се Ши и се насочи натам самоуверено, следвана от синекосата си сестра, само зеленокосата остана на място, взирайки се в ледената вода:
- Владетелите на Русалките май са ни усетили.- промълви съвсем тихо и проследи останалите с поглед без да помръдне.


В подводния дворец двама се промъкваха скришом от стражите и прислугата. Един полу- демон и една елфка, захвърлили царските дрехи и навлекли старите си бойни одежди, с които преди години постоянно обикаляха и в действителност се чувстваха по- добре от колкото в тези, които им беше наложено да носят, като владетели на това малко царство. Чернокосият зави зад ъгъла предпазливо и махна на синекосата елфка:
- Тихо, тихо....- прошепна и леко се подсмихна, приличаха на малки деца, които бягаха от родителите си, а всъщност бягаха от собствените си слуги и пазачи, които се стремяха да ги задържат в кораловия дворец.
- Усещаш ли силата горе?- попита Ийв тихо, слагайки дихателната маска на лицето си, миг преди да напуснат двореца и да се озоват в открити води, под води по- скоро.
" Напълно, все едно някой довереник на Калисто или..."- отвърна Андори мислено.
" Или някой друг, с подобна на нейната сила."
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 8:32 pm

-Да побързаме,ако не се лъжа под водата човек може да усети и задаващата се сила. Надявам се да издържате на големи битки,защото точно такава ни очаква...в близките няколко часа.
Атсу закрачи напред назад и разгледа пясъка...изглеждаше и странен. Като че ли имаше нещо по-различно в него от последния път. Нещо...което я караше да изтръпне.
-И внимавайте с пясъка-добави тя-мисля,че някой ни е заложил капан.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 11:18 pm

- Ако е така, горко им на всички наоколо.- просъска Ши и присви очи, наближаваха къщичката, от където се вдигаше голяма врява, май някой беше решил да се прави на готвач или нещо подобно, от двете малки прозорчета излизаше доста дим и наистина миришеше на пържена, поправка, препечена риба.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 2:57 pm

Те минаха през няколко къщички,но Атсу само поклащаше глава. Наближаваха тази,която първо беше видяла когато слизаше от дракона си.
-Мисля,че е тази Но смятам,че трябва да влезем по-късно. Доколкото познавам този човек,той не обича да бъде тревожен на обяд..
"И аз не обичам,но го правиш..."-оплака се Шейн.
......
-Тук е!-изкрещя Атсу и отскочи от земята-И това наистина са капани. Бягайте!
Мразеше капаните...особено магическите. За съжаление този беше точно такъв и ако не бягаха това щеше да се отрази зле на телата им.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 9:17 pm

Ди- Джи остана на място, стискайки куклата си, около нея се образува някаква зелена като косата й сфера, за разлика от сестрите й, които отстъпиха назад буквално като дяволи от тамян. Особено Ши- Джи с тези рога, тя най- издаваше демоничността си. Вратата на къщичката се отвори с трясък, все едно ударена с нещо тежко и от вътре излезе висок мъж със посивяла коса и лилавишкави, празни и мистериозни очи. По изражението му се личеше, че изобщо не е доволен от каквото и да било, или просто така си изглеждаше. Истината беше, че той не беше способен да се усмихва, сериозен и студен, същински камък:
- Нагли малки глупачета.- проговори дрезгаво и излезе напълно от къщичката.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 9:26 pm

"Стар посивял глупак,приличащ на Дядо Коледа"-обади се Шейн и Атсу се засмя.
-Господине,бихте ли разкарали тези...капани,за да не ги разкараме ние?-озлобено попита Атсу готова да покаже магиите си.
Мразеше ги...тъпи капани. Заради тях всеки ден умираха стотици зайци. Мразеше и ловците,въпреки че тя самата беше ловец....но не на зайци,а на царства. И щеше да пордължава да върши това,докато Богът на Разрухата не я освободеше.
-Извинете за лошите ми думи,но изпитвам отвръщение към капаните....-смръщи се момичето и удари в пясъка.-Тези тризначки-демони искаха да ви намерят и аз им показах пътя. Дано да не ви пречат...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 9:59 pm

Мъжът махна с ръка и всичко просто изчезна, все едно не е съществувало:
- Това е за лов на такива като вас, не за зайци. Пък и само риба ям.- отвърна спокойно и с все същия дрезгав глас:- А що се отнася до тези тричките, какво ти предложиха в замяна да ги доведеш тук?
Сестрите изсумтяха гневно и пристъпиха към къщата с искрящи очи.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 2:49 pm

-Нищо особено...просто минавам оттук,а те те търсеха. Преди няколко седмици те забелязах,затова им показах пътя. Дано да не те безпокоят.-момичетоо излъчваше доброта,която някога имаше.
Атсу свали наметалато си и го хвърли на земята в знак,че е готова за бой,ако се наложеше.
-Сигурно имат някъква основателна причина да желаят толкова много да те открият. Сега смятам да поразгледам,а вие си говорете спокойни.
Тя се фръцна и тръгна към морете. Интересно и беше къде ли живее царското семейство.
"Ела,ще ти покажа"-каза и Шейн вече във въздуха и готов за едно хубаво гмуркане.
Атсу пъргаво скочи на гърба му...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 5:51 pm

- Добро дете, а защо се е забъркала с вас?!- повиши леко тон мъжът и прониза тризначките с поглед, за първи път Би- Джи потръпна така, все едно пропадаше в очите му, а от горе й изсипваха нещо тежко, което я задушаваше.
- Знаеш какво искаме, Цинк Голем. Не можеш да ни се противопоставиш, Рей и Сава са извън играта, останахте двама, минем ли през теб, Сайанка е елементарна.- отвърна Ди и пристъпи към него, все едно тя го познаваше най- добре от двете си сестри.
- Знам, но нищо няма да ви дам.- отвърна тихо и се обърна с гръб към нея:- Камъните могат да са и слепи и глухи, нали?
- Ти такъв ли си?
- Мога да съм. Но не ви трябва да разбирате...- от под пясъка, като ограда около къщичката се издигнаха някак странно преплетени камъни, наподобяващи дори малко мраморът на Черната кула.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 6:09 pm

-Ето ме и мен-радостно каза Атсу и застана пред камъните...-Значи сте попаднали на още един от капаните му. Сега вече ще се озорите. Единствения начин,да минеш през този,е да намериш камъка-вход.
Момичето заприпка наоколо и после добави:
-Което няма да е много лесно,като се има на предвид количеството им.
"Един десен прав и готово"
"Май си нямаш друга работа,а?"-отговори Атсу злобно.
"Има ли човешко същество,с което да приказваш нормално?"
"Ехо...ти не си човек,а дракон. "
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 6:37 pm

- Камък вход?- повтори неразбиращо Ши и повдигна вежди:- Идея си нямам!
- Умно дете.- обади се Голем и погледна към другото момиче, а после и към дракона:- Ти кротувай, че от няколко столетия не съм вкусвал дракон.- не се засмя, а изражението му остана вцепенително, каквото всъщност беше винаги, още от както беше приел кристалните шишенца. И чак сега Тризначките забелязаха двете, висящи на врата му. Едното на по- дълга верижка, другото на по- къса.
- Да опитаме така.- проговори Ди и отпусна куклата си с дена ръка, като подаде ръка на Ши, а тя от своя страна хвана ръката на Би. Очите им засияха по- ярко, променяйки цветовете си бързо и през равни интервали, докато не приеха собствените си цветове, а около тях се появиха странни светлинни пръстени, които като вълна заляха част от каменната ограда и малко я събориха. Само, че Голем пак не трепна, а се загледа в тях и скръсти ръце.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 7:03 pm

"А пък аз отдавна не съм ял дядково"-озъби му се дракона.
"Чу човека,кротувай!"
Атсу започна да рита по камъните,но нищо не помагаше. Освен онези,които бяха съборили тризначките останалите камъни си седяха непокътнати.
-Остават още 300 камъни. След няколко седмици сигурно ще успеем.-момичето се заспя...
"Пст...дракона няма ли да помогнеш?"
"О,ще кротувам,а?Сега ще видиш как се сърди един дракон"
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 7:07 pm

- Демоничната ми кръв едва ли ще ти хареса.- проговори Цинк и леко поклати глава:- Седмица е малко за триста камъка. Само не разбирам...- пак погледна онова момиче и наклони глава на дена страна:- Защо помагаш на тези демони? Единственото, което искат е да пробудят своя господар, а той да от своя страна да приравни всичко наоколо със земята?
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 7:17 pm

-Аз така или иначе нямам дом. Аз съл ловец,който разрушава царства и домове по волята на Богът на Разрухата-тази седмица го казваше сигурно за стотен път-Докато този бог ме иска като негов слуга,аз ще изпълнявам неговите заповеди. Както виждам,тази моя нелепа съдба скоро ще свърши и ще мога да се отдам на една причина. А помагам на тези демони,защото са симпатяги. Не съм виждала демони никога през живота си...
Още един камък падна счупен на земята.
-А и не си виждал истинската ми мощ. Мога да разруша този капан само с един удар.Но нека да ни е по-интересно.
Атсу започна да си танъника някъква странна мелодия на Древния език.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 8:14 pm

- Интригуващо.- промълви Цинк и наклони глава на другата страна:- Значи някое Божество е решило да се меси най- сетне в земните дела, наистина интересно.- замисли се и пак се обърна към "дома си". Тази къщичка беше всичко, което имаше от известно време насам, така че смяташе да го пази, пък и рибата вътре не беше за пропиляване:- Значи мислиш, че ще спечелиш нещо, помагайки на Тризначките?
- Какъв ти е проблема, Голем?!- изкрещя Ши, вече й беше писнало от разтягане на локуми.
- Моят проблем е нищожен затова и няма значение.- вдигна леко рамене и погледна през рамо.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 9:04 pm

Още стотина камъка паднаха.
-Може би всичко ще свърши по-скоро отколкото си мислех. Веднъж стигна ли до теб ти обещавам,че ще унищожа и къщичката ти и теб самия. По нареждане на Богът на Разрухата.
"Атсу съвземи се. Богът отново говори вместо теб...."
Нямаше отговор...нито на това,нито на нещо друго. Момичето отново беше под влиянието на сила,много по-велика от нейната и на който и да било смъртен.
-Жив или мъртъв го искате?-попита за последно тя тризначките.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 9:17 pm

- Жив, ние ще си правим колекция от пазителите от " Вие".- отвърна Ди- Джи и кимна към Би, която извади двете фигурки на вече победените пазители:
- Тези тук бяха първите, той е трети. Само пази шишенцата на врата му, че са най- важни от всичко.
- Превърнали сте Рей и Генкай в пионки за игра? Браво Ди, добре си се справила.- отвърна онзи и поклати леко глава:- Интересен замисъл има Съдбата относно случващото се сега, но да видим какво наистина следва?
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 9:21 pm

-Ммм...шишенца. Добре,ще ги пазя.-каза момичето докато счупваше и последния камък.-Сега е време да се оправим с теб,дядка. Ела ми де!
Атсу искаше да се бие....от доста време не го беше правила.
"Атсу,съвземи се!"-изкрещя дракона,но пробуди само искрица от истинската душа на момичето.
Никой не можеше да го спре сега,когато искаше да се бие...Богът на Разрухата беше безмилостен...както винаги.Пазеше го това,че знаеше,че никога няма да умре.
"Спомни си приятелите си!"
"Нямам такива,забрави ли! Отдавна ги избих. Веднъж и те да направят нещо полезно."
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 9:26 pm

- Тази ми харесва.- прошепна Би и скръсти доволно ръце.
- Тази е под чужд контрол.- отвърна Ди и въздъхна, взирайки се в Цинк, който явно не му правеше впечатление, че камъните са унищожени:
- Дете, в теб има нещо... необяснимо, сигурна ли си, че наистина искаш да се изправиш срещу мен? Дядка съм от части, все пак демоничността ми надхвърля тази на тях, трите.- посочи с поглед сестрите и поклати глава:- Няма значение, покажи ми какво може твоят Бог, а аз ще ти покажа с какво ме дариха моите Богове.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 9:42 pm

-Ще ти покажа какво може моя Бог и ти нямаш право да споменаваш дори неговото име-изсъска Атсу.
В небето се появиха няколко турнада готови направо да помлят всичко наоколо.Морето излезе от коритото си и всичко наоколо потъна във вода.
-Това стига ли ти или искаш да видиш още?Можеш да бъдеш спокоен,че Той може още ....но това е разрушавало царство,така че сигурно и то те задоволява.
"Атсу,това заради капаните и зайците ли го правиш?"
"Правя го заради себе си!И най-добре ми помогни,като хвърлиш няколко огнени кълба към торнадото,че да стане огнено"
"Страшни идеи имаш! Това по някой филм ли го гледа?"
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво ново? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ново?   Какво ново? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво ново?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Другите земи и светове :: Другите :: Русалки-
Идете на: