. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Измяната

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Измяната   Измяната Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 6:31 pm

Те пристигнаха на Острова на Съдбите. Беше им отнело повече време да стигнат,отколкото смятаха. Явно Господарят на тези земи не искаше никой да стига при него. Имаше места,където не се виждаше абсолютно нищо,места където слънцето беше толкова ярко,че направо изгаряше очите. Понякога падаха камъни,друг път около тях летяха странни същества жадни за кръв. Но те успяха...преминаха най-трудната част от пътешествието си или поне така си мислеха. Сега единствено трябваше да го намерят и да го помолят да оправи кашата.
-Ще направим лагер тук-каза Джордж и всички разпънаха палатките.
Навсякъде се носеха различни стихотворения,гатанки и песни. Някои бавни,други бързи. Думите бяха на Древния език. Езикът на елфите.
-Аааа...-разнесе се писъка на жена.- Чудовище,чудовище.
Войниците извадиха оръжията си и тръгнаха нанякъде,като се водеха по писъка на жената.
-Мисля че идва оттук-каза един оттях и им посочи една голяма опожарена гора-Димът се е разпрострял твърде много...никога няма да успеем да я намерим.Да я оставим.
-Не,това не е решение на проблема. Кой ще дойде с мен.-попита Джордж,но не видя никъкви мъже. Никой явно нямаше достатъчно кураж,за да влезе в огъня.-Вие сте група страхливци,нищо повече.
Той откъсна част от блузата си и я поля с малко вода. Завърза си я на устата и се качи на един от клоновете,като се хвана за него и в стил Тарзан започна да се премята от един клон на друг,докато не стигна целта си.
-Къде си?-попита Джордж със замъглено зрение. Очите го сърбяха страшно много от пушека.
Нямаше отговор...Той отново повтори въпроси си и леко се панира. Може би беше закъснял...точно както преди години.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 7:05 pm

// меся се заради неписаните правила на Острова, би трябвало Нира да е прогонила героите ти от тук, но нека останат //


Изведнъж пламъците изчезнаха, а заедно с тях и димът се развидели. Крясъците на птиците наоколо изчезнаха и от начало всичко беше пълна пустощ, само сивота, без никакъв друг цвят. В същият момент ярко ослепително кълбо се появи пред Джордж и постепенно започна да приема форма на млада жена, или по- скоро момиче със свело-синя коса и розовишкави очи. Изглеждаше тъжна и някак замислена:
- Знаеш ли какво може да се случи ако попаднете на Нея?- попита тихо и примига няколко пъти, като пристъпи крачка напред и наклони глава на една страна.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 7:13 pm

-Не,не сме запознати с правилата тук-каза Джордж леко замаян от случилото се.
До преди малко се пържеше на огън,а сега седеше и си говореше с някъкво странно момиче,което го пита някакъв странен въпрос.
-Ние просто искахме да спасим живота и-обади се един от войниците.
-Ние ли-отвори широко очи в знак на голяма. изненада Джоржд-Доколкото разбрах аз исках да я спася,а вие се страхувахте. Ако памета не ме лъже...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 7:28 pm

Синекосата се засмя тихо, но изражението й остана все така тъжно и отнесено:
- Да ме спасиш едва ли ще успееш.- проговори и го погледна съсредоточено:- Защото мен може да ме убие само някой бог или пък Тя.- вдигна глава нагоре и с ръка посочи небето. Из между облаците се издигаше висока планина, приличаща повече на колона, а на върха й се забелязваше облият покрив на някаква сграда. Синекосата свали ръка и се усмихна леко, за първи път променяйки изражението си, пустоща около тях мигновено се обгърна от новоизраснала трева и мънички цветни растения:- Съдбата явно иска да говори с вас, щом ви е допуснала до тук.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 7:32 pm

-Тя явно е прибрала и Кай,който и търсим. Ще ни опътиш ли как да стигнем до Нея? След като ни иска,ще и се подчиним.
Джордж направи лека гримаса и се ухили отново до уши.
-Освен ако тези страхливци не искат да останат тук...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 7:39 pm

- Не биха могли, ще се наложи да ги изхвърля.- синекосата прие сериозен вид и погледна пак нагоре, като се обърна към каменната колона, пристъпвайки бавно. Стъпка, после още една и леко подскочи, а с това се видоизмени. Косата й прие бледорозов почти бял цвят, очите й посиняха, а самата тя се превърна в голяма лисица с огромни криле. Издигна се нагоре и се изви около колоната като в спирала, оставяйки след себе си магически искри изграждащи масивни и украсени в графики стълби, стигащи от земята и чак до върха на планината:- Вървете, ако мислите че сте готови да се срещнете с Нея.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 7:49 pm

-Готови сме,поне така смятам-озъби се на войниците Джордж и тръгна нагоре след лисицата с крила.
Пътят беше труден,което не беше добре. Достатъчно се бяха изморили да преминават препятствията преди да стигнат до острова.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 7:54 pm

- Какво очаквате да узнаете от Господарката ми?- попита Нира, като прелетя покрай тях плавно:- Тя отговаря на всичко или на нищо, зависи от начина по който задавате въпросите си, но пък може и да е милостива. Преди време върнаха човечността й, а Тя дари неколцина със сълзите си.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 8:28 pm

-Ние нищо...ти каза,че тя ни иска,след като ни е приела. Затова смятаме да видим защо ни иска тук.
Джордж говореше малко раздразнен,от поведението на войниците преди малко. Как можеха едни кентаври да обучат такава измет...главата просто не го побираше,а и сигурно не искаше.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 8:34 pm

- Хмм...- замисли се Нира и се издигна нагоре:- Вие сте първите простосмъртни, които Тя призовава тук.- подвикна от горе и се изгуби някъде из облаците, а до върха оставаха още стотина стъпала.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 8:42 pm

-Напред-изкрещя Джордж,явно отново се беше вдетенил.Но той попринцип се водеше детете...все пак беше на 15 години.-Имам чувството,че тук някой ми помага да се изкачвам. Като че ли летя...И май наистина го правя.
Краката му леко започнаха да се отлепват от земята,докато най-накрая не си летеше напълно свободно.Като че ли му бяха израсли крила. Чувстваше се отново на 5,когато се опитваше да кара колело без помощните колела. И след като се справи всичко му изглеждаше още по-нереално от преди.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 11:27 pm

" Той е щастлив."- подсмихна се крилатата лисица и кацна горе, сред величествените градини. Всичко беше в зеленина и цветя, непознати на долния свят и наоколо чуруликаха птички, също напълно непознати. В една от градините, поливайки цветята с малка лейка имаше едно момиче, приличаше на дете с много дълга катранено черна коса и искрящо зелени очи, а роклята й наподобяваше множество воали с цветовете на пеперудови криле. Тя вдигна поглед и се усмихна на идващите лъчезарно:
- Точно на време, отново съм доволна от себе си.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 2:45 pm

"Представях си я много по-стара"-засмя се Джордж и извади някакъв странен предмет от джоба си.
Приличаше на опашка на котка,но беше някък си по-малка и не толкова космата.
Мъжът я хвана за двата края и започна да я дърпа. От нея излезе синя светлина и той тупна отново на земята.
"Чудесно,значи освен за по-лесно катерене служи и за кацане."
Малко по малко Джоржд се доближи до момичето.
-Извинете,но разбрахме от крилатата лисица,че искате за нещо да говорите с нас...
Мъжът малко замълча и после добави:
-И имате нещо на носа...-той се изчерви-мисля,че е кал.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 7:13 pm

Момичето се засмя леко и кимна с глава:
- Скъпата ми Нира май е била разговорлива с вас?- подсмихна се и го прониза със зелените си очи:- Но всъщност дали вие не искате да говорите с мен, че сте тук? С какво мога да ви бъда от полза? Какво ви интересува и терзае?- потърка нослето си и махна калта, като тихичко се закикоти:- Тук сте, защото знам, че искате да питате за нещо.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 7:20 pm

-Ние търсим един определен човек,който сте приютила. Казва се Кай и в момента заради него царството ни буквално се разпада. Направил е някъва магия,с която всичко написано изчезва. Сега нито можем да направим списък с произшествията от последната ни битка,нито да комуникираме с останалите царства. В пълна безисходица сме и затова търсим вашата помощ. Единственото,което знаем е ,че е тук.
Всички замълчаха....а Джордж добави:
-И ако може някъде да накажете тези войници ще съм ви страшно благодарен. Просто за мъничко...да им дойде ума в главата.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 8:01 pm

Чернокосата замълча, но усмивката й си стоеше все такава:
- Значи търсите писарство? Знам, знам.- засмя се пак и се обърна към сградата зад себе си, не беше високо ,но не беше и ниско, кръгла постройка все едно излята без никакви камъни или тухли и с овален покрив, а навсякъде имаше прозорци и врати:- За всеки от вас си има по нещичко за в бъдеще, но няма да мога да кажа, просто ще ви кажа, че този който търсите мина от тук, но продължи на другаде. Моята Нира пази дома ми, писмеността ви ще се върне, но не бива да действате сами.- замълча и се обърна към всички замислено:- Отидете там, където е най- студено, този който търсите ще се появи с времето, дори и без да се наложи да го търсите.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 8:31 pm

-Благодря ви за помощта. Възможно най-бързо ще отидем там. Ако може да ни съпроводите? Ще сме ви много благодарни...Скуката по пътя е голяма и става още по-голяма когато вървиш с войници-бъзльовци.
Онези отзад му се озъбиха...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 9:01 pm

Момиченцето се подсмихна леко и поклати глава:
- Дълго бях долу и донесох много беди на мнозина. Има още неизяснени съдби, още недоплетени карета и няколко оплетени конци, които трябва да оправя преди да е станало прекалено късно. Пък и един стар познат е на път да се събуди, а нямам контрол над неговия живот и съдба.- въздъхна леко и вдигна глава към Джордж:- Не бих могла, пътят е само за вас сега Вървете.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 9:05 pm

Трябваше да я послушат...но първо щяха да минат през Царството на Кентаврите,за да оставят излишния багаж.
-Благодаря ви за помощта,не е нужно да ни изпращате сами ще намерим пътя.
Джордж и помаха за сбогом и тръгна назад....към неговата родина.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 9:10 pm

Чернокосата остана така известно време, докато лисицата се въртеше около друга, по- малка градинка:
- Значи Тридначките ще съживяват Уайдет?- запита Нира тихо.
- Да, да. А не съм способна да ги спра от тук, но не мога и да сляза долу. Охайо е опасен без господар, който да го направлява.- поклати леко глава и вдигна лейчицата, продължавайки да полива цветята някак безгрижно.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Sponsored content





Измяната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Измяната   Измяната Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Измяната
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Другите земи и светове :: Другите :: Островът на Съдбите-
Идете на: