. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Tengen Toppa Gurren Lagann

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Tengen Toppa Gurren Lagann Empty
ПисанеЗаглавие: Tengen Toppa Gurren Lagann   Tengen Toppa Gurren Lagann Icon_minitimeВто Фев 10, 2009 7:49 pm

(както винаги...Трябва да пиша нещо)
Tengen Toppa Gurren Lagann Tengen

Име: Tengen Toppa Gurren Lagann
Вид: Телевизионно
Мека, приключенско, комедия
Епизоди: 27
Година: 2007


Какво е това?Нещо, което лично по мое мнение е едно невероятно преживяване. Защо?Главно защото видях една своя мечта и един свой сън точно така, както винаги съм го сънувала. Точно така, както винаги съм мечтала да го напиша аз, да го създам аз. Tengen Toppa е...Невероятно(пак твърдя от своя гледна точка)
Както някой по-умен от мене е казал: "Something so awesome, so amaizing, so epic, so badass and so manly that no word in any language has the power to fully describe something that uncreachable. Hence, why it's Tengen Toppa Gurren Lagann". И не мога да създам по-умен коментар, макар и този да е малко непълен за мнението, което аз имам.
За какво става въпрос? В далечно бъдеще хората живеят под земята. Те нямат куража да разберат какво се крие над тях, живеят там, в тъмнината. В едно село, едно момче на име Симон както копае един ден намира малко съкровище...Нещо малко, което..."Ще му даде път към рая"(Анимето е пълно с интересни реплики от този вид). И заедно с това съкровище и малко помощ, той скоро ще открие скритата истина на Вселената...Може би?
Песента за начало е добра, тези за край...Ами не са ми попадали точно на вкуса. Самият арт е малко странен, но не е зле.

Линковете, от които аз съм теглила анимето и ова-та към него в момента не работят, но мога да се поразровя малко за други, ако ги има. В един тракер са качили всичко, но не знам какво е положението

http://torrents.animes-bg.com/index.php?page=torrents&search=tengen+toppa+gurren+lagann&category=0&active=1
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Tengen Toppa Gurren Lagann Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tengen Toppa Gurren Lagann   Tengen Toppa Gurren Lagann Icon_minitimeСъб Мар 28, 2009 10:54 pm

Ммм, да наистина много готино. И мен страшно много ми хареса ( и се сещам, че не съм си го добавила към МАЛ листата- срам и позор ХD ) Аз го теглих от Тук иначе.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
 
Tengen Toppa Gurren Lagann
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Off-Topic :: Аниме и Манга-
Идете на: