. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Aniventure 2009

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 10:47 am

Айде и тук една темичка, за да не се пропусне събитието.

Цитат :
В началото той се провеждаше в по-тесен, форумен кръг, но от миналата година решихме, че искаме да се веселим всички заедно! През 2008 Анивенчър се проведе в центъра на София и всеки, дори случайно минал от там можеше да ни посети! Имахме над 700 гости от цялата страна-все големи фенове, амв мейкъри, косплейъри, художници, геймъри.. и вдигнахме гюрултия до небесата..който е бил там си спомня Wink

Тази година смятаме да сме още по-интересни, мащабни, забавни и шумни! Събитието отново ще се проведе в центъра на София, въпреки, че все още не можем да посочим конкретното място и дата. Засега обявените дати са 25 и 26 ЮЛИ
Тази година обаче ще имаме нужда от 2 пъти повече подкрепа и не се учудвайте, ако скоро обявим, че издирваме доброволци!

Започвайте да рисувате, да правите амв-та, оригамита, лекции, защото имаме много награди за всички участници Wink Иначе за посетителите обещаваме много нови забавления и изненади. Томболи, игри групови задачки, уъркшопове и много други.

В рамките на фестивала са запланувани следните събития:

* Изложба
* Алея на художниците
* Конкурс за художници
* Лекции-презентации
* Уъркшоп (Workshop)
Уъркшоп Оригами
Уъркшоп Рисуване на манга
Уъркшоп ГО
Уъркшоп Картички от пресована хартия
* Гейм турнир
Представяне на видео игри
Шоу Мачове
* AMV (Anime Music Video) конкурс & АМV прожекции
* Cosplay конкурс и шоу
* Щандове
* Игри с публиката

Юли месец е далечко, но аки ще има присъстващи на Анивенчър- а, може да има приятни засичания там. Aniventure 2009 104418

Добавки:
maid cafe
host club
томбола
към очакващите ни събития
Датата е 1 и 2 август, а мястото Конгресния център на хотел Родина ( на Руски паметник )


Последната промяна е направена от katri_mei на Чет Юни 25, 2009 8:46 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 11:41 am

Да, за това споменах в оная по-долната тема за Панаира на книгата.
Много ми се ходи и сега навивам да ме пуснат. Ако не и майка ми ще завлека, но много ми се ходи..
Така че почти сигурно е, че ще мина там, ако нещо се промени ще свиркам^^
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 11:47 am

Свиркай, свиркай. И аз съм на етапа с навиването още, пък дано се получат нещата.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeПон Май 25, 2009 10:47 am

Абе сигурна ли си, че е на 25 и 26 юли, защото в списанието пишеше 6 юни, та не ми се връзва нещо... Или Бункасая в В. Търново е различно от Аниплея събитие?.. Изглежда аз съм малко в грешка, то пише и в София
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 4:35 pm

Различни събития са. Пуснах я темата за Бункасая и датата за него за сега е 6- ти. Smile
Нещо обаче на мен организацията на всички тия събития ми се струва, че яко куца. Не могат да се разберат кое кога да е и какво да правят... България- типична организация за важните неща.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 6:46 pm

Да, няма нужда да се учудваш изобщо... Винаги така става, или поне в повечето случаи. Но аз смятам да намина. Първо защото на 25 и 26 юли и така нататък съм ваканция. Говореха за форумна среща тогава... Ама там не ми се ходи... Тъй че съм сигурна за Аниплея
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 1:16 pm

Пийпъл, айде некой с менее.. Онегай, ОНЕГАЙ!... На Аниплея бях сама въпреки сестра ми, не че се чувствах изолирана, ама все пак... Айде някой да се прежали да се срещне с идиот от затънтено градче... Онееегааай pale
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 9:46 pm

Аз още съм на етапа- плиъс мами- но ще се постарая да дойда, и точно за такава срещичка, с такова човече като теб. В други ден взимам стипендия, ако я упазя цялат до другия месец, чакай ме. Smile
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 1:21 pm

У, как няма да те чакам, аригато за надеждите, аз ще съм в София от 24 до някой си, тъкмо за Анивенчъра и за още едно събитие след това, пак свързано с форуми и Хари Потъровци... Чакам!! Aniventure 2009 276425Aniventure 2009 276425Aniventure 2009 276425Aniventure 2009 276425 Ако не я опазиш ще ти пратя моята оскъдна заплатица наречена стипендия
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Lavi

Lavi


Male
Брой мнения : 16
Registration date : 02.06.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Aniventure 2009 Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 6:06 pm

Yoshh... там сме Very Happy близко е софия... има няма 150 км Very Happy хехе... а между другото за доброволци - аззз Very Happy ако има нещо - свиркайте Razz
аз сигурно ще съм косплеър - ренджи Very Happy ама може и нещо друго да ми хрумне.. зависи Very Happy
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeСря Юни 10, 2009 5:39 pm

Хм, мен обезателно вече ме пускат, тъй че нямам проблеми, обявявам официално^^
А иначе Ренджи-сан от горе да се пази от мен, защото независимо дали е непознат или познат, косплей ако прави на любим мой герой, ще си пати Razz (в кръга на шегата, разбира се)
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Lavi

Lavi


Male
Брой мнения : 16
Registration date : 02.06.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeСря Юни 10, 2009 7:14 pm

хехех ами единствения проблем е само косата... баш толкова дълга няма да е... иначе за сега се оформяме Улкиора, Менос гранде, Ячиру (може би), Бякуя (може би) и аз... Smile костюма ми е готов... на аниплей-а косплейвах Хитсугая, така че само ще махна бялото хиори и готово Very Happy а и може да си взема някаква перука, не се знае... и татуировките са ми уредени Very Happy
а иначе винаги съм готов на критика Very Happy хехе и едва ли ще си патя повече от няколко снимки от побеснели мои фенки santa
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeСря Юни 10, 2009 8:09 pm

Ти ли беше безследно изчезналия Хитсугая... Значи съм те видяла как се измъкваш накрая, когато се измъквах и аз с компанията ми(силно казано) Laughing . Аз ще съм ти бодигард против фенки не се притеснявай, нямам катана, ама съм учила бойни изкуства Aniventure 2009 276425
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Lavi

Lavi


Male
Брой мнения : 16
Registration date : 02.06.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 11:47 am

хехе йошшш.. аз бях и все още съм Very Happy малко хиорито ми пострада защото наскоро косплейвах из природата на България и е малко зелено от тревата... ама станаха готини снимчици Very Happy в събота сме в пловдив да косплейваме сигурно, па докъто не си направим други костюми ще сме си с тези... Smile ама още е проблем дали ще идвам на анивенчър щото може и работа да почна..
спокси бее... нали съм шинигами Very Happy би трябвало сам да се пазя.. имам си и катана Very Happy а и аз уча в момента бойни изкуства.. даже след 1 час съм на тренировки... (айкидо, джудо, джиуджицу) при баш сенсей - Пешо.. Razz ся пиша от даскалото... даскалката ме освободи щото направих един wall на Кира и ся съм свободен Very Happy айде аз ставам... после ако се засечем пак - ще пиша Very Happy
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 12:10 pm

И аз съм в час^^, ама се занимаваме с тъп Excel. Той анивенчъра е още малко далеч, но аз ти пожелавам да дойдеш, пък работата после, да си гледа работата Razz, как може да се бърка в косплея... И спокойно, хиорито ще го изперем със супер Аче... Където и да съществува тази белина...
А моите бойни изкуства не са официални. Просто съм вид уличен побойник(ама хич се не разбираме с колегите ученици) та затова... Смешното таеклундо го владея, ще видиш^^. Просто съм от някъде, където подобни неща хич не са разпространени. А, чакай, стрелям с лък, ще си взема един, няма защо да се товариш с тревоги...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Lavi

Lavi


Male
Брой мнения : 16
Registration date : 02.06.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 5:20 pm

хахха побойничето то.. Very Happy амии ти можеш да стреляш с лък ама аз мога да свиря ня пиано!!! Very Happy и на трезво мога де ама на пианото съм добре... в момента уча Three days grace - Never too late.. а иначе за един ден научих Lilium (elfen lied) и темичката от на Лъ (death note) Smile та че ако икат мога да се разсвиря на анивенчър, стига да има на какво и ако съм там Very Happy а.. то хиорито аз ще си го пазя ама сигурно само още веднъж ще го облека и то ще е в близките няколко дни, за пред публика... и свърши с хитсугая... почвам друг Very Happy тия спрейове ми излезнаха солени да си ги купувам.. Ренджи или Бякуя, па може и Allen Walker ( D.Gray-man) щото прическата му съм си я правил и доста хора ми казват че ми утива Smile хехехе... та че това е...
а ти от къде си бтв? Smile
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 5:32 pm

Ми побойник я, аз съм решила да ставам някой от Tenjou Tenge... айде, може и от групата Кеничи... Блазе ти, както се вика, за пианото... Макар че мен цигулките вече ме спечелиха май, и все пак... Алън е белокос, него може... Да не се охарчиш с тия спрейове много, ако ти е останало от Хитсугая Razz . Аз ще съм ти тогава компания, ще съм Джасдеби, тамън съм достатъчно грозно. Русото, ще се прежаля, от мене да мине...
Аз съм от малък град, непознат... Годеч ако ти говори нещо.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Lavi

Lavi


Male
Брой мнения : 16
Registration date : 02.06.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 7:07 pm

ами да ти кажа честно много ми говори Very Happy миналото лято ходих до димитровград и мисля че тогава минавахме мрез там.. бяхме на някакво кафе което ми приличаше повече на малка кръчмичка и пихме биричка и ядохме картофки Very Happy беше забавно тогава... абе *Ален* (вземи му научи името поне де Very Happy ) ми е един от любимците... ако го косплейвам ще си боядисам косата задължително... Smile така че... хехе... абе персонажи за косплейване - много, ама просто няма как всички на веднъж.. От кеничи може да си онази секси мацка дето все размята някви ножове наляво надясно Very Happy или пък сладката сестричка на кен-чанн Very Happy тенджоу тенге го изгледах преди няколко дена.. аммм може и да се навия за оня пич с леко бялата коса на който така и не му запомних името.. ама доста правосъдие раздаде де.. Very Happy
хехе... и такамммм...
абе не знам ама аз като за начало гледам първо да си направя кефа от косплей-а а не това колко мясам и колко не... доста съм висок за хитсугая ама хич не ми дремеше.. костюма ми го ушиха за има няма 1 ден, емблемата на отряда си я рисувах в 2 през ноща, преди аниплей.. така че.. ако мога по някакъв начин да избарам и костюм на Ален-кун, ти си мойто момиче - Ленали Smile хехе... ама и Лави (както ми е името) може да се прежаля... ще взема 10-килограмовия и ще го размятам насам натам Very Happy
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 7:43 pm

Ален, да де... Не знам защо, ама го гледах 103 серии и продължавам да си му викам Алън... Какво да се прави, прости мии... Embarassed
Кръчмичка тук... Хм... Не знам, имаме си редица заведения, но може да е всяко... Пък и на пътя преди града има едно дето се казва Балач, там обикновено спират хората... Мацката от Кеничи е май заета, пък сестра му е много мъничко бе, аз съм егати гиганта спрямо нея... Ще е твъъърде странно. Най много, нали казах че владея смешно таеклундо, ще се правя на Кисара-чан. (Белокосия от Тенджоу-то се казва Шин, него имаш предвид, предполагам... И ужасно защо ли, мозъкът ми го свързва винаги с Укитаке о.О)
И, ест, че косплея си е за забавление, не знам дали това изобщо може да се оспори. Като не те кефи не го правиш и готово. ^^ ... И аз ще се прежаля за Ленали тогава, само трябва си намеря парцалки... Майка ми, надявам се, ще ми прости за зелената коса... И ще се моля брат ми да е нещо малко зает някъде...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Lavi

Lavi


Male
Брой мнения : 16
Registration date : 02.06.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeПет Юни 12, 2009 5:15 pm

хехе... ами Ленали е много красиво момиче, но първото което ми е харесало до толкова че да се влюбя до някаква степен в нея я Нелиел от Белината... само като го видях това момиче и откачих.. супер яка визия има Smile хехе... сетих се за нея понеже и тя е с зелена коса... Razz амм не Шин-сан а имаше един друг от Катана Къмпани... амм пак не мога да ти го кажа Very Happy само горната част на косата му е бяла а отдолу е черно... късо подстриган е Razz амм относно сестрата на кен-чан.. абе и аз съм доста голям за хитсугая ама кво ми пукаше... стига да те кефи персонажа и готово...
утре ще ходим към бачково сигурно, но не знам дали ще се косплейва.. все пак ще си взема костюма, но има и вероятност ако се върнем по-рано в пловдив, тогава да ги облечем Razz хехе... а в неделя сме на аквалеееееееенд.. пързалки, вагони, басейни, кули, трамплини - всичко ни чака Very Happy а аз остана да ти кажа и биографията си и ще ми е леко на сърцето Very Happy знам че доста се отклонхме от темата но както и да е.. Very Happy
та че да прикрием поне малко всичко останало - Анивенчър ще съм някой от блийч (Ренджи, Бякуя), а аниплей - Ален Уолкър (понеже не мога да му изнамеря костюма толкова скоро Smile
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeСъб Юни 13, 2009 7:18 pm

Еми тогава говориш за Буншичи Тауара. Аз първоначално си мислех за него, ама после ми изникна Шин и така.
И сестрата на Кенчу е готино дете, особено в ендинга, когато нагъваше... мляко или подобно. Но може би не ми е по душа въпреки разликата във височина и глупости.
Акваленд... Приятно там, аз сега се върнах от ученическа екскурзия и съм скапана. Взеха ме за бройка, заедно с още трима горки горнокурсници... Абе мноо яко си прекарахме цяла вечер, просто върха(иронично)
Ренджи! Бякуя - не! Бякуя само ако Ренджши има изключително много трудности... Не, шегувам се, което ти е леко на сърцето, и двамата са яки^^
Аз ще си дойда само като полугерой... Шапка на еди кой си и парцали на никого си, щото едва ли някой се облича по потник и панталони+маратонки и каубойска шапка
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeНед Юни 14, 2009 11:30 am

Косплей, Косплей ^^
Така, аз отговарям с потвърждение за Анивенчърито. За момента всичко ми е уредено, поне така се твърди от страничните лица, само че ще видим след следващите два изпита на 14 юли какъв ще е отговора ( не ми се учи ама хич ). Но за сега, ако нещата останат така, 100% съм там. thumbsup
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeНед Юни 14, 2009 11:33 am

И теб те чакам ще да знайш, някъде там... Бе аз теб мога и да не довидя, ама както казах, аз съм куку и ме познават от далече с това шапе(ъ, затова го нося само по места, където биха ме разбрали, не и тука в моя град, щото ме гледат странно). Само да са посмяли тия изпити да ти попречат Twisted Evil . Както обичам да казвам от едно време насам, ще видят Лилава злоба в действие.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Lavi

Lavi


Male
Брой мнения : 16
Registration date : 02.06.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeПон Юни 15, 2009 2:19 pm

Или по точно - женска злоба Very Happy така де.. добре че е майтапа да си кажем истината Razz всички жени имате демон някъде във вас, който ако се освободи и край Very Happy малко като аниме стана де ама все пак си е вярно! Ако се разгневите яко, по-добре да няма никой пред вас Razz хехе...
та че анивенчър наближава, а аз започнах да търся платове за костюма ми.. ако въобще стане де.. ренджи си го бива Very Happy хихи..има и шанс да си откъсна сам десния ръкав Very Happy хехе.. а да - червена перука и мн мн мн татуировки Very Happy
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitimeПон Юни 15, 2009 2:23 pm

Да бе, моята женска злоба се казва Муртаг, аз затова се шегувам с Лилава злоба. Той нали е аниме героя Дарк от D. N. Angel.
Търси, търси, ако не намериш ще ти пратя някой чаршаф боядисан, все става за нещо... А перуки продават едни, като ги видя и падам от смях... Разни коси шарени, ама нямам смелост да си купя, много ми запаряват
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Aniventure 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aniventure 2009   Aniventure 2009 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Aniventure 2009
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Aniventure 2008

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Off-Topic :: Аниме и Манга-
Идете на: