. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Сладкишите ми :P

Go down 
АвторСъобщение
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Сладкишите ми :P Empty
ПисанеЗаглавие: Сладкишите ми :P   Сладкишите ми :P Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 5:07 pm


име:Елион Катърмолт
раса:Елф
възраст:19
външност:
Сладкишите ми :P Elf%20%28Moonglow%29
оръжия: с лък(стрелита й са вълшебни),с кама и меч
умения и способности:борави отлично с оръжията,има вълшебни сили да излекува всеки и да променя външия си вид.Може и да чете мисли.
характер:Елион е сладка,миличка и страхотна приятелка.Ако някой рани или убие нейн близък или приятел тя използва амулета си и си набавя енергия,после не оставя намира този който е ранил или убил близкия й или приятеля й докато не си отмъсти или го убие.Ако се влюби в някой много трудно го забравя,а понякога не го забравя.
история: Елион е дошла от тайния остров на елфите-Естония.Майка й е царицата,баща й е царя а тя е принцесата на острова.Един ден както се е рахождала из царството е забелязала камък със странен символ на него.Щом го докоснала получила вълшебните си сили и амулета.На следващия ден избухва война между Естония и Аритония(един друг остров).В битката загиват родителите й и царят на Аритония-Крос завладява Естония.Жителите на острова биват поробени от Крос и единствения начин той да се победи е Елион да замине надалеч и да се бие срещу злото.
допълнително:майка й се е казвала Силвър,а баща й Макс.
от кое царство, земя или свят идва и на чия страна е:Идва от тайния остров Естония и е на Светлата страна.
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Сладкишите ми :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкишите ми :P   Сладкишите ми :P Icon_minitimeПет Май 22, 2009 12:55 pm

име:Моли Силвърстоун
раса:човек
години:17
външност:Сладкишите ми :P Molly
Сладкишите ми :P 1213133294_1
Сладкишите ми :P 851285f
оръжия:меч,кама,арбалет
умения и способности:макар че е човек Моли може да чете мисли.Борави отлично с оръжията си.
характер:Моли е сладка и мила но винаги е тъжна и никой не я разбира.Няма много приятели защото всички я мислят за странна.
история:ам...ще я напиша по-късно защото нищо не мога да измисля Сладкишите ми :P 763543
допълнително:Майка й се е казвала Мая а баща й Рик.
от кое царство, земя или свят идва и на чия страна е:от Средната земя и е на светлата страна.
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Сладкишите ми :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкишите ми :P   Сладкишите ми :P Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 9:30 pm

име:Аму Ататакаихоши
раса:човек
години:16
външност:Сладкишите ми :P 3290703395_50519220cb
оръжия:меч,арбалет
умения и способности:има няколко амулета(от тях се появяват малки елфчета) от които черпи сили за битка и понякога се трансформира.Запленява сърцето на всяко момче с което се запознае...е почти на всяко.
характер:Миличка,сладичка,готова е да помогне на всеки дори ако не го познава.Доста е добра в пеенето.
история:ще я напиша по-късно защото нищо не мога да измисля
допълнително:хобито й е да пее и рисува.
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Сладкишите ми :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкишите ми :P   Сладкишите ми :P Icon_minitimeНед Май 24, 2009 11:17 am

Такам...историята на Моли:
Още когато е била на 5 майка й е загинала в битка.Баща й я изпраща на далечен остров където никой от семейните врагове ме може да я открие и нарани.Баща й я изоставя защото много му прилича на майка й.Щом става на 15 Моли решава да го намери.Тръгва да го търси.Две години обикаля и го търси но не го намира и губи надежда.Една нейна приятелка я приютява в дома си в едно селце близо до Графството.
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Сладкишите ми :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкишите ми :P   Сладкишите ми :P Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:08 pm

име:Миса Даркхарт
раса:Ангел на мрака
години:18
външност:Сладкишите ми :P Httpwwwlunareginacomwallpapers2005wall74jpg-hot-girls-cute-Anime-angel-dark-sad-darkness-jj_large
оръжия:голямо копие и една кама
умения и способности:може да убие всеки който я ядоса прекалено много.Може да става като сянка на даден човек.Чете мисли и е способна да контролира движенията и дейностите на даден човек.
характер:хладнокръвна,безразлична към всеки.Сърцето й е замръзнало и не може да изпитва любов.
история:Когато става на 18 Миса се разхожда в гората и вижда едно странно и голямо копие.Щом го докосва сърцето й замръзва,тя губи всякаква възможност да обича.Появяват й се черни ангелски крила и тя става ангел на мрака.Не помни как се обича,но може да усети любов само и единствено ако някой успее да разтопи леда в сърцето й.Щом става ангел на мрака убива семейството си и приятелите си защото не искат да я приемат такава каквато е.Миса става безразлична към всеки с когото се запознае.Обикаля из света и убива хора без и с причина.
допълнително:Миса не е на ничия страна-бие се за себе си.
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Сладкишите ми :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкишите ми :P   Сладкишите ми :P Icon_minitimeПон Май 25, 2009 12:45 pm

име:Аманда Корпс
раса:Фея на сънищата и самотата
години:19
външност:Сладкишите ми :P Goth_fairy
оръжия:кама но повече използва силите си
умения и способности:щом някой заспи тя отива в сънищата му.Най-често показва на заспалия спомени от миналото,мечтите му а понякога и бъдещето му.Има малка торбичка с вълшебен прашец.Който го вдиша се замайва и заспива.Ако някой е самотен тя се появява и го утешава.Може да прави и магии.Ако е в центъра на битка тя посипва противника си с прашец и веднага щом заспи отива в сънищата му и го унищожава физически и психически.Понякога ако тези в чиито сънища е Аманда ако загубят в сънищата си(ако има какво да загубят) не се събуждат.
характер:Мила,но много самотна.Щом си спомни за миналото колкото и да е весела става суер тъжна и започва да плачи.Винаги когато види момче и момиче да се прегръщат и целуват се разплаква.
история:Когато Аманда е на 17 гаджето й,семейството й и приятелите й загиват в битка.Аманда остава сам-самичка.Тръгва на дълъг път.Минава през ледено студени земи и замръзва.Изпада в безсъзнание.Една фея я намира и й дава от силите си за да оживее.
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Сладкишите ми :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкишите ми :P   Сладкишите ми :P Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 2:39 pm

име:Жулиета Голд
раса:човек
години:18(навършени)
външност:Сладкишите ми :P Princess
Сладкишите ми :P Princess
оръжие:кинжал,меч
умения и способности:ами пее хубаво xD
характер:миличка,сладичка и лудо влюбена в Алекс Силвър.
история:От 50 години двете богати рода Голд и Слвър от Верона враждуват помежду си но младата Жулиет се влюбва в младия Алекс(и той в нея) без да подозират че са смъртни врагове.
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Сладкишите ми :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкишите ми :P   Сладкишите ми :P Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 3:05 pm

име:Алекс Силвър
раса:човек
години:19
външност:Сладкишите ми :P Grab31225
оръжие:меч
умения и способност:бие се отлично.Омайва жените с прекрасните си слова.
характер:миличък,романтик(и то голям),сладичък и лудо влюбен в Жулиета Голд.
история:От 50 години двете богати рода Голд и
Слвър от Верона враждуват помежду си но младия Алекс се влюбва в младата Жулиета(и тя в него) без да подозират че са смъртни врагове.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сладкишите ми :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкишите ми :P   Сладкишите ми :P Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сладкишите ми :P
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Архив! :: Архив на неактивните герои-
Идете на: