. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Запознайте се с чудатите ми извънземни XD

Go down 
АвторСъобщение
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Запознайте се с чудатите ми извънземни XD Empty
ПисанеЗаглавие: Запознайте се с чудатите ми извънземни XD   Запознайте се с чудатите ми извънземни XD Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 7:17 pm

име: Айдо Блекхарт

раса:благороден вампир

възраст: 16(в действителност са 166 навършени)
външност: Запознайте се с чудатите ми извънземни XD 23497847
оръжия: Меч и няколко боздугана (хехехе..)

умения и способности: Умее доста добри бойни техники,блейд мастър е и понякога използва шпага също.Може да манипулира огъня и често използва това за да поправя оръжията си,а понякога и да изобретява нови.Има необикновенно зрение и нечовешка бързина и сила.


характер: Романтичен,леко разлигавен.Обича да се шегува с хората и лесно завързва прияелства.Обаче не винаги е в това настроение.Смел и дързък,не му пука за живота си ако е в опастност и гледа да се изкефи на всяко срещнато нещо в живота си,даже и обикновен камък.Фукльо е.Обича да се хвали с неговите умения,но само пред наистина близки приятели.Шегаджия е и забавлява всеки около него.Обаче стане ли дума за битка или да защити някого,Айдо става сериозен и е готов да предприеме доста смели постъпки...

история: Айдо преди живееше с майка си и баща си в гора на име "Нолас".Там те живееха нормалния си живот докато не дойдоха човеците и започнаха да секат дърветата и да избиват вампири навсякъде.За съжаление,братчето на момчето се роди ден по-късно..Родителите на Айдо тръгнаха на бунт и се сбиха с човеците но те ги победиха и направиха синът им сирак.С братчето му беше свършено.Никой не знае какво се е случило,но Айдо се надява че е оцеляло и че е там някъде,търсейки брат си.Момчето се лута из горите на "Нулан",търсейки утеха.Срещна на пътя си някакъв чудат човек,който прие Айдо като свой син.Той го научи как да се бие в случай че му потрябва и го научи как да използва вътрешната си сила,тоест магията.Вътрешната сила на Айдо се изрази специално във огъня.Така,години наред,момчето се научи да се бие и скоро стана блейд мастър,което е най-високия ранк за хората които се боравят с меч.Този неизвестен и луд човек който научи благороден вампир да се бие,скоро даде достатъчно пари на момчето да заживее спокойно и самостойно.Айдо се сбогува и тръгна,но няколко дни по-късно разбра че гората е била изсечена и подпалена.Тогава стана сигурно че онзи белобрад старец който го е приютил явно се е поминал.Айдо обаче остана с добри чувства към глупавия човечец и тръгна да живее сам,вярвайки че това е искал учителят му...

допълнително: Айдо преди служеше на един цар,който беше всъщност 12 годишно дете.Много приличаше на Айдо.Имало е възможност това да е било изгубения му брат.Този млад цар замалко не направи Айдо принц,но след като благородния вампир твърдо отказа,царят се примири и го остави.Но за да му остане спомен,той му подари един специален меч,който не може да се топи.Това даде идеята на Айдо,всеки път щом се бие да подпалва мечът си.Това стана доста полезно...

от кое царство, земя или свят идва и на чия страна е: Айдо не идва от никъде защото все още няма някое място което той да харесва,но той живее в един свят на име "Вилом".На светлата страна е,разбира се!С тая чест у сърцето му,готов е на всичко.


Последната промяна е направена от Vampire_Knight на Съб Май 23, 2009 11:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Запознайте се с чудатите ми извънземни XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се с чудатите ми извънземни XD   Запознайте се с чудатите ми извънземни XD Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 6:01 pm

име: Силвър Ями
раса: Наполовина улична котка,наполовина човек (грешката на природата)
възраст: 18 (навършени)
външност: https://2img.net/h/i411.photobucket.com/albums/pp192/Shyninjagirl28/Loveless/Aoyagi_Ritsuka_by_byakuyaWhiteNight.jpg
http://ivy.chanlu.org/gallery/Kouga%20Yun/Your%20Eyes%20Only/016.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_PdMULKYf6Jw/Sa6_ajcqnjI/AAAAAAAAABY/J_hs9YsAebg/s320/untitled.bmp
оръжия: Използва предимно магия,не носи оръжия в себе си но е много атлетичен и това му помага лесно да отбягва атаките.
умения и способности:Владее перфектно магията,има силата на всички елементи но предпочита огъня.Има зрение по-силно и от животно,може да вижда в тъмнината и някой човеци го наричат "върколак" или "демон".Очите му имат възможността да стават жълти а зениците - тънки и дълги колкото игла,в зависимост от настроението му.
характер:Силвър е тихо момче,не харесва силните звуци и рязките движения.Обича да бъде сам и никога не е виждал нито срещал "любовта".Не знае какво е и какво е чувството когато я имаш.Не знае нито майчинска,нито бащинска любов и често се обърква когато хората казват "Обичам те" един към друг.Силвър се чувства изолиран от другите и не го е грижа дали те искат да му помогнат или не,след като никой никога не е правил това и си мисли че е някаква шега...
история:Силвър живее сам и няма определено местоположение.Често хората му викат че е улична котка и го избягват.Затова е научен да се подчинява на всяка команда която му даде някой,дори и ако е говореща жаба.Не иска да провокира битки и войни,просто иска да бъде сам.Загубил е родителите си при някаква война,няма братя,нито сестри.Сам е и е свикнал така.
допълнително: Мечтата на Силвър е да живее сам в негов,собствен свят,където никой няма да го забелязва и вижда.Също така мечтае и за свобода,макар че по-свободен от това не може да бъде.
от кое царство, земя или свят идва и на чия страна е:Няма определено местоположение,но се вярва че е на добрата страна или по-точно на светлата.
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Запознайте се с чудатите ми извънземни XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се с чудатите ми извънземни XD   Запознайте се с чудатите ми извънземни XD Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 9:30 pm

Име:Хикари Дарк
Раса:Демон
Възраст:19
Външност:
https://2img.net/h/i403.photobucket.com/albums/pp111/KittymittyProductions/InuYasha16.jpg
В истинската си форма:
http://media.animegalleries.net/albums/media/48/iy_sesshomaru003.jpg
Оръжия:Меч който може да съживява хора,първоначално изглеждайки като стар ръждясал метален боклук.
Умения и способности:Бърз е като светлината,може да пътува във времето и да се трансформира в истинската си форма.Някой човеци мислят че тя е куче,други че е лисица а трети просто мислят че е олицетворения на истински демон и чудовище.
Характер:Спокоен и студен.Не реагира бурно,не отвръща на обиди.Като цяло си е доста уравновесен,но до такава степен че не му пука за нищо.Почти никога не се усмихва,а когато го прави то е дяволска усмивка,последното нещо което жертвите му виждат преди да умрат.
История:Преди 50 години той е бил "закован" за едно дърво от някаква жрица,в която е бил влюбен.Хикари тогава спира да вярва в любовта,макар че много жени са се влюбвали в него от пръв поглед.Няма живи майка и баща.Сега,след 50 години,някаква аномалия става и дървото на което е прикрепен със стрела се появява на място където не трябва да бъде...
Допълнително:Той е убиец,наемник на дявола.Изпълнява обаче собствени желания,не следва никого.
от кое царство, земя или свят идва и на чия страна е:Няма дом,не се знае на коя страна е тъй като никога не е участвал в битки като добро срещу зло и т.н..
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Запознайте се с чудатите ми извънземни XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се с чудатите ми извънземни XD   Запознайте се с чудатите ми извънземни XD Icon_minitimeПон Май 25, 2009 6:21 pm

Име:Канаме Муунлайт
Раса:Наполовина човек наполовина котка
Възраст:17
Външност:
https://2img.net/h/i601.photobucket.com/albums/tt99/sayaydiva/680440Ikuto.jpg
Оръжия:ПРедимно магия но може и с кама да борави
Умения и способности:Има силата да бяга бързо като светлината и е толкова опасен колкото и едно диво животно може да бъде.Обаче заедно с животинската си половина,е приел и някой доста гадни навици...
Характер:Спокоен и романтичен.Отегчен от всичко,закачлив.
История:Избягва от вкъщи,защото иска да бъда свободен.Родителите му го търсят но не успяват да го намерят и го оставят да прави каквото си иска без да им пука.
Допълнително:Може когато си поиска да скрива и показва животинските си части,но не и навиците..
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Запознайте се с чудатите ми извънземни XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се с чудатите ми извънземни XD   Запознайте се с чудатите ми извънземни XD Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 2:21 pm

Име:Ник Уинтър
Раса:Наполовина човек наполовина тъмен архангел
Възраст:16
Външност: https://2img.net/r/ihimizer/img219/5037/daisukekp0.jpg
Оръжия:Няма определено оръжие,обиковено разчита на силите си
Умения и способности:Телекинеза,умее някой ритуали и обикновено се занимава с магия
Характер:Мил и срамежлив,не много "готин",не е от "лошите момчета".
История:На 15 годишна възраст разбира че е тъмен архангел но също така разбира и че е наполовина човек,в следствие на което се старае да живее като нормален човек.Отива на поход с родителите си,но прекрачва някаква граница между реалността и магическия свят и влиза в магическия свят.Родителите му и семейството му остава в реалния свят..
Допълнително:Има червена коса и червени очи,когато се променя в архангел получава крила и силите му се увеличават с 10 пъти повече!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Запознайте се с чудатите ми извънземни XD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се с чудатите ми извънземни XD   Запознайте се с чудатите ми извънземни XD Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Запознайте се с чудатите ми извънземни XD
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Архив! :: Архив на неактивните герои-
Идете на: