. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Cowboy Bebop

Go down 
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Cowboy Bebop Empty
ПисанеЗаглавие: Cowboy Bebop   Cowboy Bebop Icon_minitimeНед Май 31, 2009 11:28 am

Ето ви едно заглавие, което е по равно плюто и хвалено. Едно заглавие, което е някак странно, ако бях пропуснала. Което измени напълно представата ми за това как и трябвало да изглежда аниме от този жанр.
Cowboy Bebop B000CQQICG.01.LZZZZZZZ

Тип: TV
Епизоди: 26
Mar 4, 1998 to Apr 24, 1999
Жанр: Екшън, Приключенски, Комедия, Драма, Сай-фай, Космос
Двадесет и четири минути на епизод

Да... Ако можехме да започнем в едно ново утро един съвсем нов живот, не би ли било хубаво? Ако можехме да забравим болката, ако можехме да гледаме напред само напред, без да поглеждаме миналото... Него да го няма.
С подобни хора, хора, които се опитват да направят точно това, се сблъскваме в това аниме. То предлага какво? Всичко. Абсолютно всичко. Има смях, има сълзи... Има екшън, има приключение, напрегнатост, звезди отвъд хоризонта, странни същества. Какво като е толкова старо? Това не го прави боклук и то никак. То е в един нов жанр, в една нова светлина... И е само по себе си едно от най-добрите. Не знам защо го плюят. Може би екшънът не е толкова много? Или защото не се опитват да вникнат зад това, което е? Замисляли ли сте се някога дали можете да вникнете отвъд образа на един герой? Какво ще намерите там? Правила съм го много пъти. И за да успея, всичко тръгна от тук. Образът на Спайк.
Всеки от героите тук е загърбил миналото си. То е мистерия или защото боли, предпочитат да го оставят настрани... Но това не винаги е начинът... Опитват се да вървят напред... Но не винаги е така, както трябва да бъде... Не винаги новият живот е по-лесен от стария...
Добър арт... Добра работа с музиката от страна на Йоко Канно. Преживяване от друг стил... Само това бих казала, защото не мога да опиша това, което друг е направил в друга тема. Справил се е по-добре от мен...
Линк за сваляне(внимание, английски дъб)

Има и филм, чието действие е между 22 и 23 епизод в анимето, за него линкът е:
тук
Той е по-нов от епизодите и все пак е свързан с тях. И той е на високо ниво, а и комедията с турците там си я бива..(май бяха араби по-скоро, ама пак са си жестоки). Все пак, филма също държи на драмата и екшъна... Напрегността и един човек, който "винаги беше сам, сам със себе си..."
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
 
Cowboy Bebop
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Off-Topic :: Аниме и Манга-
Идете на: