. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Да намериш истинска любов

Go down 
АвторСъобщение
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Да намериш истинска любов Empty
ПисанеЗаглавие: Да намериш истинска любов   Да намериш истинска любов Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 7:39 pm

Тук ще пиша с Жулиета и Алекс.


Двата най-знатни рода във Верона(градче в Гравството) били Голд и Силвър.Между тях съществувала стара свада,която толкова се разраснала,че смъртната вражда завладяла и най-далечните им роднини,хората от свитата на двамата благородници и техните слуги до такава степен,че щом някой от Голд и Силвър се срещнели не можели да не си разменят няколко обиди,а понякога даже срещната завършвала с кръвопролитие.В дома на рода Голд се провел бал.На него присъствали най-хубавите девойки на Верона(без от рода Силвър).На този бал се промъкнали и(ама маскирани за да не ги познаят) Алекс,Стивън и Марк(Стивън и Марк са роднини на Алекс).Щом Алекс зърва Жулиета веднага се влюбва в нея,а щом тя го вижда също се влюбва в него.Той нежно докоснал ръката й и й прошепнал:
-Ако ръката ти съм осквернил със грубата си длан,ми позволи с целувка да ти се извиня.-Жулиета се усмихна и му каза тихо:
-Спокойно,няма нищо страннико тъй мил,простено ти е.
-В мига във който те видях за устните ти зажаднях.-каза й Алекс и я целуна.
-О,страннико тъй мил и сладък,кажи поне името си.-прошепва му Жулиета а той отговаря:
-Аз Алекс Силвър съм и те жадувам,как слънцето жадува за луната.
-Не ще получи се тогаз,ти Силвър си,а аз съм Голд.-каза му Жулиета.
-Красавице прекрасна аз чакам името си да ми кажеш.
-ЖУЛИЕТА СТАНА КЪСНО,ГОСТИТЕ СИ ТРЪГНАХА И Е ВРЕМЕ ЗА СЪН!-провикна се майка й(много бързо си тръгнаха гостите нали Laughing ).
-Идвам майко.-каза Жули на майка си и се обърна към Алекс-О,Алекс трябва да си тръгваш но ще се видим някой път отново.-и отиде в стаята си.Малко по-късно вечерта Алекс прескочил оградата на дома на Голд.Видя как Жулиета излиза на терасата и се опира на нея подпирайки бузата си.
-О,Алекс!О,защо си ти Алекс?Защо се влюбих в смъртния си враг?Смени си името.О,махни това ужасно "Силвър" което ще ни раздели.-започна да си говори тя без да подозира че Алекс е наблизо и я чува.Той застана под терасата и й каза:
-Ще го сменя любима моя.Кажи как искаш ти да е.
-О,Алекс значи си ме чул.Бих искала да върна думите си назад.
-О,мила Жули ти си лебед в сравнение със всички дуги във Верона.Не би си върнала словата си назад аз знам,но просто искаш го защото те е срам.-изведнъж Жулиета чува че някой идва(от стаята) и казва на Алекс:
-О,сладък мой,ти скрий се,не бива да те виждат тук инак ще те убият.-Алекс се скри и майката на Жули идва при нея и й казва че трябва да си легне и да се наспи.След това влиза в стаята и отива в нейната стая.Алекс излиза от скривалището си и Жулиета му казва:
-О,сладък мой леки сънища.
-Леки сънища Жули,утре ще дойда и скришом ще те взема да се оженим.-каза й той.Жули му праща въздушна целувка и влиза в стаята,а той си тръгва.
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Да намериш истинска любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да намериш истинска любов   Да намериш истинска любов Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 3:57 pm

Алекс дойде в градината.Жулиета се показа на терасата и той й каза:
-Жулиета хайде да тръгваме.-и се покатери и я хвана нежно.Двамата избягаха и отидоха в църквата.Когато тъкмо щяли да кажат "да" се чули изстрели и в църквата влязли хора от Голд и Силвър.Един от Голд-братовчеда на Жулиета я хванал и я задърпал към изхода.Стивън хванал по същия начин Алекс и го задърпал към изхода.Жулиета извадила кинжала си и казала на братовчед си:
-Съжелявам братовчеде.-след което го пробола с кинжала.Ритнала Стивън и освободила Алекс от хватката му.Двамата побягнаха към гората.Едно момче от Голд запратило кинжала си по Алекс и го пробол в сърцето.
-АЛЕКС!!!-извика Жули,но той не отговорил-бил мъртъв.Стивън запратил кинжал по Жулиета но я улучил в ръката.Жули побягна надалеч и не искаше да се връща.
Върнете се в началото Go down
 
Да намериш истинска любов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Другите земи и светове :: Долините :: Графството-
Идете на: