. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 D.Gray-man

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Lavi

Lavi


Male
Брой мнения : 16
Registration date : 02.06.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

D.Gray-man Empty
ПисанеЗаглавие: D.Gray-man   D.Gray-man Icon_minitimeПет Юни 12, 2009 6:32 pm

D.Gray-man 11187

Продуценти : TMS Entertainment, Dentsu Inc., TV Tokyo, Funimation

Жанр : Шонен, Комедия, Приключение, Екшън

Държава : Japan\\Япония (нормално да е там)

Година : Oct 3, 2006 - Sep 30, 2008



Акума - чудовища, сътворени от душите на мъртвите, погрешно призовани в нашия свят от техните любими, са оръжията на Графа Хилядолетник (Граф Милениум), който е решил да унищожи света. Ален Уолкър е прокълнат от ранна младост - лявата му ръка може да унищожава Акума, а лявото му око - да ги вижда. Алън е и един от малкото надарени с веществото "Иносънс" (Невинност) - вещество, способно да убива Акума, както и достоен съперник на Графа. С тези си сили, Уолкър се присъединява към Black Order като Ексорсист и поема на път с други като него за да осуети плановете на Графа да затрие човешката раса.


П.С.
Ами за 103 епизода мога да ви кажа, че съм чакал да свърша часовете и тренировките и да се прибера да гледам следващия... В анимето се сливат доста неща... не са много директните схватки и интересните битки, но определено човек може спокойно да му стане фен.. Четиримата главни герои (Ален, Ленали, Лави и Канда), малко по-късно и останалите (Кроули, Миранда, Буукман и т.н.) обикалят из света, посещавайки много различни страни, като изпъкнат на преден план техните символи.. Например в България, това беше розата, и като българин бях горд с това че най-красивото нещо (цветята), се свързват с нашата родина Smile
И все пак да не забравяме главната цел на екзорсистите - да трепят демоните и да има мир най-после Very Happy
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

D.Gray-man Empty
ПисанеЗаглавие: Re: D.Gray-man   D.Gray-man Icon_minitimeСъб Юни 13, 2009 8:14 pm

Искам втори сезооон... Но да бъдем сериозни.
Анимето може и да е леко предизвикателство за онези, които предпочитат мъничките анимета... Но е добро. Наистина добро. Взаимоотношения, приятелство, тъга, радост. Екшън, смях и сълзи. И тук има от всичко, всякакви чувства. И поне един от героите непременно би докоснал сърцето на някой. Героите са много... Човешки, ако мога така да кажа. Не са онези безсмъртните, които след една серия отново са на крака.
Малко фенбойщина.... Аз, от главните хора, обичам Кроули-сан. Такъв човек не бях виждала. Толкова... Ох, дори нямам думи за него. Грозничето то, дори обича розово масло...
И Мариан Крос и Тики Мик също ме кефят, но няма да обяснявам защо... Комуи-сан го обожавам още от самото начало. Никога няма да забравя осмата серия, такъв смях не е падал никога през живота ми, на което и да е друго аниме.
И така, анимето е добро. Магия и все пак човечност. Заслужава си.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
 
D.Gray-man
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Off-Topic :: Аниме и Манга-
Идете на: