. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мелинда (Мел или понякохга Шана)

Go down 
АвторСъобщение
Shaman princess

avatar


Брой мнения : 1
Registration date : 24.08.2007

Мелинда (Мел или понякохга Шана) Empty
ПисанеЗаглавие: Мелинда (Мел или понякохга Шана)   Мелинда (Мел или понякохга Шана) Icon_minitimeПет Авг 24, 2007 10:55 am

Непознато момиче за всички влезна. То се огледа и каза:
-Здравейте, казвам се Мелинда, но приятелите ми викат Мел. Аз съм шаман-виждам и говоря с духове, тъй че шаманското ми име е Шана. - каза момичето.
То изглеждаше ето така, c черна коса:
Мелинда (Мел или понякохга Шана) 205556
И така с оранжева/огнена:
Мелинда (Мел или понякохга Шана) 300px-Shakugan_no_shana
Мелинда (Мел или понякохга Шана) Shanafront
Косата й бе червено-оранжева през повечето време, но всъщност истинския й цвят е черен, но Мел винаги си го променяше, защото така по-отиваше, пък й подсилва енергията. Очите огнени. Тя бе много избухлива, лесно раздразнима, но добър приятел, който би се жертвал. Много силна личност, още от погледа й се познаваше. Oръжието й бе това, Траймам:
Мелинда (Мел или понякохга Шана) 1_7 - то не се продаваше по пазарите. Беше уникат, който бе измайсторил баща й. Той още от малка я учил как да се бие с меч и да се учи на бойни изкуства, а майка й я учила как да се справя с магии. И майката, и бащата научили Мел да се бие, да използва меч и магии. На 6 години баща й е разказал за техния род. Те били покровители на огъня. За това очите й са огнени, както и косата. Казвал, че огъня им не бил магия, а нещо с което се е родил родът им. Огъня още живее в Мел, но тя лично предпочитала леда. Иначе все още си служила с нейната специална способност "огъня"
В училище всички я отбягвали, защото са се страхували от нея и защото била опасна. Мел била аутсайдер, нямала приятели. Тя по всички предмети била добра.
Специалните способности на Мел са:
Четене на мисли, лекуване на рани само като си помисли, контролиране на огъна(тя е пазителката на огъня)
Интересно: Тя и меча й стават огнени когато са в пълната си мощ или когато много се вбеси!
Върнете се в началото Go down
 
Мелинда (Мел или понякохга Шана)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Архив! :: Архив на неактивните герои-
Идете на: