. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Seiyuu Power

Go down 
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeВто Дек 20, 2011 10:44 pm

Докато не ми стихне меракът - време е за сеютата, които обичам, онези, които обожавам, онези, които са ми идоли... и онези, които са ми направили впечатление ^^
Става дума за озвучителите на аниметата, който не разбира думата~ Да видим колко от тях ще се поберат xD
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeВто Дек 20, 2011 11:08 pm


Мъжественият или потайният глас? Мистериозният красавец и силният мъж с романтичен глас. Кого избираш?

Нормално е, предполагам, някой да започне подобна тема с първият, който е направил впечатление изобщо. Първото сею, което се появи и ме насочи към манията, която имам сега. Да, моята основна работа е да следя изявите им, да търся песните и предаванията им, да ги разпознавам, да им се радвам ако щете. Мога да разпозная поне десетима само по глас, без да проверявам... не се шегувам!

Но хайде сега за Рютаро Окиаю... Първият озвучител, който ми хвана очето... а защо ли? Всичко започна съвсем невинно. Аз харесвах Дарк Моуси, нали? Е, това е неговият глас... Да... това е забавният или строгият, загриженият или страдащият, а може би и щастлив секси глас зад микрофона на Моуси.
Героите на Рютаро-сама винаги са се отличавали точно с онзи дълбок мъжки глас. Онази потайнственост, онази тайна красота. Дълбок глас, плътен тембър... в началото бързо оставяше следи в съзнанието ми. Увереност и сила. Тези две неща го правят наистина добър да играе както Дарк Моуси, така и Курей (Flame of Recca). Дрезгавият тон, силата, умението да изразява яд особено ярко пък го прави доста сполучлив за Скар (Full Metal Alchemist) и за Торико (Toriko)... Неговите герои като цяло са онези, които имат някаква вътрешна сила, нещо по-специално... и от друга страна притежават своя собствена обаятелност. Не говорим разбира се и за комедиините му роли, където това правило почти не може да се спазва.
Рютаро-сама не е от онези хора, които следя особено често по простата причина, че вече има други сеюта, за които обичам да ровя. Но като цяло знам, че рядко, даже почти не можеш да намериш за него слаба роля. Може би с неговият късмет да попада винаги на подходяща роля? (разбира се, за това можем да благодарим само на специалистите, които раздават съответните роли xD)
Мога с гордост да споделя, че името му ми бе трудно, особено трудно... така и не се научих как се пише, а и до днес почти не мога да го напиша правилно xD Късметлийка... първият ти любимец е с неизговоримо име...
Рютаро-сама има прекрасен глас, който вече изкоментирах, но не го похвалих за песните му... Тъй като не съм чувала досега да говори осакански или киотийски диалект, не мога да знам как ли звучи... доста любопитно, може би?

Ами ако някой харесва Бякуя от Bleach ли? Ами това също е Окиаю ^^
Това е и героят, с който ме разочарова, съвсем леко. Все пак, Бякуя е толкова неактивен и толкова безличен... сеюто му е принудено да говори толкова заспало, въпреки че е способен на толкова сила... От друга страна... там можем също да видим леко загатнатата мъжественост, за която споменах... макар тя да е развита по-добре при Торико, който е бая по-добър физически от някакъв си клечо... (може би и това има някакво значение, нали!)

Ако на някой му се отдаде случай, веднагически бих му пожелала да затвори очи и да се вслуша в гласа на Рютаро (стига най-вече и да е фенгърлка xD). Именно за госпожици, които обичат потайнствеността, тихата опасна реч, скритата романтика... Рютаро е насреща...

Любима песен: Okiayu Ryuutarou - Godou (Pulse) ~Whenever~ [D.N. Angel]

И понеже това е единственото, което ми е останало като спомен от някогашния ми любимец... е по-добре да не увъртам повече...

Следва... Miki Shinichiro
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeСря Дек 21, 2011 10:59 pm



Забавният, младежкият, закачливият - вашият герой съм аз!

Абсолютно убедена съм, че хората с повечко опит зад гърба си не може да не са чували поне веднъж в живота си герой на Мики Шиничиро... Или поне да са виждали негов герой, ако не друго... Абсолютно съм сигурна, че всеки гледал поне едно или две анимета, дори без да го съзнава... познава един негов герой... защо ли? Защото той играе Джеймс от Екип Ракета - "лошите" от Покемон xD
Още от съвсем малка и аз, без да го съзнавам, съм го избрала за един от предпочитаните ми сеюта... или поне неговият герой. Да, това е Мики-сама...

Къде можем да го срещнем? Отговорът на този въпрос е много лесен - на него най-често му се отдава да играе забавни бишонени, млади и готови за живота. Мики-сама внася невероятна живост в цялата картина, а и невероятен хумор, когато това му се отдава, макар и да не е по-добър от Ямагучи Каппей, но за него по-късно.
Герои на Мики, които могат да останат незабравими са моите синове например - Локтън Стратосите (Найл и Лайл Диланди от Gundam 00). Незабравим е също и прекрасният хумор, който владее до съвършенство в Гинтама. Мики един от великата четворка и "господарят" на Йоджи от Вайс Круз. Той е потайният Урахара Киске от Блийч... Всички те с тяхната лека нотка на хумор в гласа. Всички те с незабравими усмивка, живи очи...
А сериозните му роли ли? Че кой би забравил Рой Мустанг от Алхимика? Или пък Кюзо от 7-те самураи?
Въпреки тези култови образи обаче като цяло Мики е роден за веселите и жизнерадостните. Именно с техните лица и имена може да се свързва гласа му. Безумно много предпочитам точно тази му черта - животът, който умее да внася. Вярно, много други също го могат... но друго е настроението, когато и той е тук... особено ако играе някой бишонен с чувство за хумор!

Колкото до песните му... има какво да се желае. Той е от онези, които нямат с какво толкова да впечатлят. Според мен самата няма и особено големи гласови заложби. (Отхвърляме темата "може ли да пее", разберете - всички сеюта могат - завършили са все пак за сеюта xD). Единствената му по-добра изява е в анимето на моя идол, Вайс, както споменах, но там с помощта на другите не си личи толкова лекото му неумение...

Е, Мики това, Мики онова... изградих донякъде неговата картина. Забавлението е неговата сила, умението да извиква винаги усмивки на лицата, там е силен той. Различно от Окиаю, който залага на дълбокия глас и потайнствеността, Мики е ведър и умее да предразположи зрителя просто да се наслади на някое аниме. (и не, не говоря за шонен-ай или друг вид хентай, където неговите фенки биха харесали гласа му...)

Следва... Tachiki Fumihiko
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 1:00 am


Крий се... или умри xD

Първата ми "среща" с Тачики бе осъществена още в Bleach, където той играе прословутият Зараки Кенпачи. Гласът на Тачики е доста дълбок, което го прави лесно открояващ се сред останалите. Неговата характерна нотка лесно може да се разпознае... да, както на мнозина други, разбира се...
Съвсем лесно ми е да кажа къде можете веднагически да срещнете този така заинтригуващ глас - Гинтама, разбира се. Макар Тачики обикновено да взима ролите на лошите, той има и няколко комедиини, като Мадао например, които са просто незабравими. Банзай за тази негова епична роля! Но нека оставим това настрана... той е един от сеютата благословени да имат лоши, отрицателни герои в повечето случаи. Начинът, по който умее да кара публиката да намрази някой от онези, зад чиито образи се крие, е просто невероятен... може би пък така ми се струва просто. Контрастът е огромен - от една страна герои, които няма как да не разсмеят и най-коравия - от друга убийци, хора без сърца и души, които са готови да убият дори собствените си синове.
Не помня кога наистина Тачики ми направи някакво впечатление... колкото и да гледам ролите му сега... нямам си и на идея как се е добрал до слуха ми xD Изглежда толкова невъзможно! Нито съм харесвала истински Зараки Кенпачи, нито пък... пълна мистерия, но е факт, че е един от хората, които мога да позная и със затворени очи, без да изпитвам никакви проблеми.
Не мога да кажа много за него... той не е от онези, които пеят... ако пее, то значи е нещо комедийно и дори не е за ушите на никого, ако взимаме предвид изцепките му в Гинтама... той няма нужните гласови данни, но това изобщо не е пречка пред възможностите му...
Единственото, което знам със сигурност е, че той има една роля, която изобщо не е за него, но в същото време всички вече сме така свикнали с гласа му там, че би било странно да го сменят... в началото на това място звучеше така, сякаш някакъв чужденец е седнал сред азиатци >< Твърде... различен е този глас на фона на останалите... и все пак, пак казвам... сега без неговото "ДЖЪДЖМЕНТО!!!!" никога няма да е същото... да, става въпрос за Кратос Аурион от Tales of Symphonia... Може би са искали моят така възлюбен Саку Ралус да звучи на годините си... на около 2000? Младок xD Чакай, чакай, 4000 години били! Е, тогава, скъпи ми Тачики-сама, можеш да си останеш там xD
А всъщност това, което в началото мислех да кажа е, че Тачики всъщност има няколко много интересни роли... Героите са в анимета, които просто нямат никакво, ама никакво общо, но са като братя xD Толкова много си приличат на външен вид... дали наистина е съвпадение, че той озвучава и двамата? Дали пък не е един от многото скрити комедииини елементи? Никога няма да узнаем...
Става въпрос за Хасегава Тайзо (Мадао) от Гинтама и Икари Гендо от Neon Genesis Evangelion...
Е... както си и знаех, за Тачики няма и какво толкова още да се каже... Очаквано... след като не съм била на лов за песните му xD

Следва... Konishi Katsuyuki

Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 1:04 am



"Слушай, Симон... Не забравяй... Вярвай в себе си. Не в този теб, който вярва в мен. Не в мен, който вярва в теб. Вярвай в този себе си, който вярва в теб!"

И колкото и объркано да звучи тази реплика, когато чуя името на Кониши-сенпай не мога да не я кажа... тя отеква все още в главата ми винаги, когато чуя гласа му... паметна е за мен, просто защото анимето още си ми е в сърцето... Tengen Toppa Gurren Lagann, Камина-сама... Това бе той...
Макар рядко да го виждам из съставите на аниметата, винаги мога да съм сигурна, че анимето, в което той участва ще бъде хубаво... и дори и да не е, то той ще го направи такова... Просто защото е толкова приятен за слушане, че дори не можеш да разбереш кога е минало толкова бързо времето. Него също срещнах из официалните представления на сеютата на Bleach - Хисаги Шуухей... А после дойдоха всички останали роли... дори не мога да ги изброя, толкова различни и толкова запомнящи се, всички до една... Loveless, Beelzebub, Hetalia Axis Powers & World, MAR Heaven, Tales of Symphonia и още много, много...
Кониши спечели фенството ми, разбира се, с ролята си на Камина. Колкото и хулено да е анимето, има си хиляди фенове, включително и аз и ние няма да забравим този герой... аз лично винаги се сещам само и само за него, що се отнася до анимето...
Е, какво може да се каже за Кониши? Неговият иначе спокоен глас обикновено ни отвежда при герои от типа на Соуби, Лойд Ларго от Tegami Bachi... Типове от типа на Такано Масамуне от Sekaiichi Hatsukoi също... Но това далеч не са неговите единствени показвания, как ли пък не xD Както много от колегите си той има хиляди странни и откачени изцепки... и ако Ога от Beelzebub ви се вижда малко нещо нормален, то вземете предвид Америка от Hetalia Axis Powers & World! Там вече се проявява и една от способностите на сеютата - пълно преобразяване! Няма никога да познаеш, че някогашният Ога може да пее за хамбургери и велики постижения, винаги, винаги да се старае да се издига над всички, защото е Америка... А какво може да стане учудването, когато се яви като Лий Комуи от D. Gray-man! Това малко пораснало китайче, което само крещи по сестра си и още малко ще я завърже за колан, за да си я пази...
Бих се опитала да кажа, че героите на Кониши са от по-спокойния тип, те рядко се бият или ако анимето го налага - винаги е с причина, много ясно... поне повечето му герои са такива, но Ога ми проваля твърдението <.< Аз за себе си винаги ще го виждам като "големия батко" - героите му винаги имат да защитават нещо, винаги имат някаква мисия, тайна или не, винаги се стремят да покровителстват останалите... Съдба xD Започнах да го забелязвам още от появата на Хаджи от Blood+ и според мен съм много права... Соуби, Камина, Ога дори... Шуухей, Комуи, Танака Том, Лаксус, Америка, Аш от MAR Haeven, Йохан Тринити, Даймон, Лойд Ирвинг, Лойд Ларго, Камина отново... Какво още доказателство мога да доложа?
Тъй че големият батко си е голям батко~ А дали може да пее? Има си хас! Лично аз не съм си представяла честно казано Ога зад микрофона, но сеюто си е друга работа, да оставим героя на страна... Да, за разлика от предишните двама по-горе, за които твърдя че не са особено добри, което си личи... тук казвам обратното - Кониши Катсуюки може да пее! И то много добре при това~ Харесва ми идеята да си изгради и някоя музикална кариеричка така, няма да е лошо... ъ, стига да пее сериозните си песни, не другите (но добре де, за кеф може и онези, откачените... тях пък ги помня най-добре, защото всички участвали в Хеталия си имат по една такава ку-ку xD)

Така че мога преспокойно да ви оставя да се насладите на неговото преобразяване - леко доказателство, че наистина го може... не като Томоказу Секи, но за него малко по-късно xD
КХЪМ-КХЪМ!!

HEI HEI Daddy KO-RA wo choudai!
HEI HEI Mommy!!
HEI HEI Mommy!!!
Tsukuritate no APPURU PAI (apple pie) no
Ano aji ga wasurerarenai'n da!!

Marukaite chikyuu Marukaite chikyuu
Marukaite chikyuu Ore AMERIKA!
Marukaite chikyuu JITto mite chikyuu
Hyottoshite chikyuu Ore HI-RO!


("Хей, хей, тате, дай ми кола! Хей, хей, мамо, хей, хей, мамо! Онзи прясно опечен ябълков пай - никога няма да го забравя! Нарисувай кръг, това е Зeмята! Нарисувай кръг, това е Земята! Нарисувай кръг, аз съм АМЕРИКА! Нарисувай кръг, погледни отблизо - Земята е! Или вероятно Земята е, а аз съм неин герой!)

ПС: Сори, не се сдържах, както казах всичките проклетнити имат по една подобна, но за съответната страна се пее различно... xD

Следва... Morita Masakazu
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 11:51 pm


След като изредих толкова много познати от Bleach и все пак осъзнах, че повечето сеюта или са играли в Белината или в някое подобно, дългичко... не можех да се отърва от чувството, че пропускам нещо мъничко, но важничко... едно присъствие, без което Блийч никога нямаше да съществува такъв, какъвто си е. И ето го малкото присъствие... ужасих се, когато отворих страницата на Морита - толкова малко роли?! Невъзможно! Но като замислих осъзнах, че това е факт... невероятен талант, само че прикован най-вече към една единствена роля... Ичиго Куросаки.
Признавам си, че той не е от онези, които мога да позная от раз... когато се появи, колкото и рядко да го срещам, нещо гъделичка любопитството ми, но в крайна сметка никога не откривам този, за който съм си мислила, че стои зад микрофона. Често се пада Морита Масаказу...
За мен това сею се нуждае от повече роли - той наистина ги заслужава! Като някои свои колеги, много по-споменавани от него в някои случаи, той също има силата да извиква усмивки - дали героите му са такива или просто има нещо в самия него - знае ли човек?
Незабравими са Маеда Кейджи (Sengoku Basara), Барнаби Брукс-джуниър (Tiger & Bunny), Сато Тошия (Major) и Хирамару Казуя (Bakuman) например... Съвсем леко намекнатият весел тон в двама от казаните само преди малко герои и малко по-странните прояви при другите двама наистина заслужават внимание. Вечно усмихнатият Маеда, който ядоса ли се става страшно, стегнатият и опитващ се да бъде сериозен Барнаби... Сато, който носи сам своята болка, но и сам се е научил как да я преодолее... А какво всъщност мога да кажа за Хирамару... по-добре да не опитвам xD
Ичиго, като най-голямата роля, която Масаказу е поемал, е и най-ясно изразеният му герой, което е нормално. Може би той малко заглъхва сред другите известни гласове до себе си в Блийч, но от друга страна... той е главен герой! xD И води главния герой така, че ме е накарал да гледам и филър арките, само защото е забавно... той в комбинация с сеюто на Ренджи - боже опази!
А пък Барнаби! Милият ни Зайо~ Масаказу и Хирата Хироаки - епични! Това аниме не се нуждае от 25 серии, а от 2255! Само те двамата биха могли да си го направят цялото! Може на някои историята да им се стори банална, но как бих аз пропуснала такова невероятно събиране от страна на сеютата... Да, признавам си - истинското "одобрение" от моя страна Масаказу получи именно с тази си роля, макар и преди анимето да съм се забавлявала безкрайно с неговите изяви.
Надявам се скоро Блийч да свърши за него... време му е да покаже още малко... той е известен, въпреки че не е играл в много анимета, но... повече известност, момче! xD Един ден ще съм способна да го разпознавам само да се отърве от сянката на Белината... колкото и голям красавец да е Ичиго-то...
А като говорим за това... На Морита често му викам Ягодин, заради Ичиго (което означава Ягода...) та затова може и понякога да не се сещам за кого става дума xD
Преди да съм забравила да отбележа - той има музикални изяви, но пък при него нещата стоят друго яче - не ми харесват! <.< Явно така и не са успели да му набарат стила, в който е най-силен или аз не съм намирала добри негови песни, ама... не върви някак бе, нещо не го бива... Сигурно трябва да потърся още, щом има толкова песни може и да има някакъв талант...

Стана то каквато стана... нищо не успях да кажа за него, освен да покоментирам героите му оттук-оттам... Ето и за това му трябват повече участия ><
Добреее... Преди две години, когато започнах да се ровя в живота и творчеството на сеютата... той беше един от първите, на които попаднах, просто защото тогава не знаех от къде да започна да търся!

Дневникът на ягодката!!

Сейчи джа най! МАСАКАЗУ!

Следва... Yamadera Kouichi
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 12:31 am



Ако никой не може да повярва, че има човек, който умее да издава звуци като малко кученце, котенце или каквото ви хрумне... веднага го опровергавам! Ето го нашият човек! Но тези животни далеч не са всичко, което той може! Да... той е японският Доналд Дъг и дори някой да се опита да докаже противното... ами пожелавам му да отиде да срещне Ямадера Коичи лично и да разбере, че е истина xD
Докато се ровех из множеството клипчета на разни сеюта и това как работят... попаднах съвсем случайно на запис с негово участие. Там Ямадера озвучаваше едновременно няколко роли - на малко давещо се прасенце, на човек, на ловеца, на пандата... зяпах този човек в продължение на няколко минути. Той просто стоеше там зад микрофона и без никакви затруднения превключваше мигновенно ту към пандата, ту към малкото нещо... и си изкара така цялата сцена без нито един фал. Знам, може да е тренирал преди това и така нататък... но това, че е достигнал до подобно нещо си е... ами интригуващо... Знам само, че сцените бяха от Ranma 1/2
Може и да се подразбира, но нека прибавя, че Ямадера е един от така наречените от мен "крале на преобразяването". Той е стара клечка, поне така изглежда, известен е не само с аниме ролите си. Неговият талант може да заблуди доста хора - няколко героя, но ги играе един и същи човек! След като видях онова видео, а в последствие сравних и някои от героите, известни на мен... окончателно знам, че навсякъде е различен.
За мен най-известната му роля е тази на Спайк Спийгъл от Cowboy Bebop - брилянтна роля и брилянтен герой... именно с него ми стана известен и този мистери мен xD
Ninja Scroll, Gintama, Ranma 1/2 и още няколко роли... дам, определено няма прилика... той е първият Годжо, ако мога така да се изразя, още в ОВА-та, но не ми хареса на това място, вероятно защото вече бях свикнала с друг. Той е и новият Зенигата от Lupin the Third - достоен заместник на вечният Ная Горо-сама. Специално на това място му желая повече успех... справи се доста учудващо добре на мястото на Горо-сама в последния филм... но празнината още си е много голяма... няма го вече същият инспектор xD Дано един ден Ямадера да запълни дупката напълно.
Та... Малко ми е мътна темата за Ямадера... освен че уважавам особено неговите умения с това да играе животни от всякакъв тип... почти нищо друго не знам за него. Той може да е весело момченце, сериозен млад мъж, дядка и още много, много други неща. Има няколко песни дори, но не съм му голяма фенка... не е същото като да те накара да онемееш, докато си играе сам в някое аниме xD Той е почти като Секи Тошихико-сама, сеюто на брат ми - ако е наложително и двамата ще могат да изиграят една серия от нещо съвсем сами, що се отнася до мъжката част, сигурна съм xD

Наистина, защо не ви оставя да се чудите с кратко показно на Доналд Дъг? xD

Мога като за край да кажа само едно... OMG he is... (всеки, когото видите в страницата му, наистина <.< макар да има толкова невероятни неща, че започваш да се чудиш дали не се бъзикат с теб). Не, че листата му герои е много голяма (в МАЛ не се публикуват всички роли на сеютата), но все пак... завидно творчество и участие в много добри заглавия~

Следва... Fujiwara Keiji

Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 12:56 am



Хванах ли теее, хванах ли те, Фудживара-сенсей! А тъй де~ Дами и господа, това е един от хората, които разпознавам! Точно така! Господин "Лошковец"!
Той получи този прякор просто, защото изключително често му се падат винаги лошите роли. Защо карат Фудживара Кейджи да използва сериозният си глас почти навсякъде, като той е такъв комедиант, роден е за това! Винаги ме е дразнело това, че на някои места не му дават да се изяви така, както той си може...
Но все пак... нямам място за много недоволство. Той има достатъчно комедийни роли, с които да се гордее. Дано за напред да има още много, много, много!
Фудживара ми направи впечатление дълго преди да започна да следя сеютата редовно и да се интересувам от тях. Анимето бе Black Cat, а героят беше Свен... има нещо в този Фудживара... има нещо нетипично и странно... една типична нотка в гласа му, която го прави отличим. Също както "Онзи глас" - Коясу Такехито... Но преди Коясу-сама да се появи, Фудживара беше единственият, който познавах. Неговите герои винаги се отличават като самия него. Отново мога да се зачудя - сеюто ли прави така отличими някои герои или те просто са си такива... Героите на Фудживара винаги докосват по някакъв странен начин. Той има много общо с Хирата Хироаки, но докато Хирата играе много често и бишонени, търсещи си отчаяно мацки... при Фудживара не е точно така. Смело мога да го определя за сею, което води герои от бащински тип. Какво ще рече това? Героите му са по-пораснали отколкото изглеждат и са изключително грижовни... Той има и много герои от типа на Леорио да кажем, но по-често са героите тип баща... Не случайно все пак, забележете! Той има двама велики бащи в репертоара си! Хироши от Крайон и Хюз Маес от Стоманения Алхимик...
(Уф, а като говорим за Леорио... ама какви ги върша и аз, какво пиша xD Сигурно ми се спи! Всъщност... гласа на новия Леорио наистина е... Фудживара-кун!!)
А като говорим за Хюз... именно той бе и героят, който спечели на Фудживара моята любов xD Все пак е герой, който и до сега си ми е останал толкова, толкова близък... Кажеш ли Фудживара, аз ти казвам Хюз... и това е връзката, която неизменно обяснява за мен всичко. Точка, край! За мен по-красива роля от тази за него няма...
А между временно той продължава да играе бащи и бащи... ето, сега например е някакъв командир на отряд в Aquarion Evol - същата тръпка... същото докосване... Фудо Зен - като че дори същата усмивка едва ли не се е лепнала на героя, който той озвучава... да... не бих могла да кажа, че за него има слаба роля, макар и да е доста мразен от мнозина хора, главно заради играта си в Eureka, където пък напук... Холанд е мой любим герой за бога ><
Така стоят нещата, ако успях да ги обясня добре - Фудживара е роден за комедия, но често играе лош. Най-най-често пък играе баща на някого... сега като отворих да си припомня - господи!! Наистина има толкова герои от тоя тип, че главата ми се завъртя... (а, да добавя, че ако играе някой "дърт" татко - ку-ку е... ама буквално xD Героят почти винаги е нещо чалнат. Мога да дам за пример Фуджимото от Синия екзорсист, Фудо Зен отново... дори Маес Хюз, разбира се!)

А дали може да пее ли? Това стана задължителна част от лекото представяне тук... Ами може, да... но не го прави често. Разбираемо е, предвид това, че играе лош в някои случаи... Най-сполучливите му изяви са за Стоманения Алхимик като Хюз... там има три песнички, които и на мен ми се нравят~

Проблемът му е, че много се вживява в роля май, а? xD

Следва... Yoshino Hiroyuki
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 6:23 pm


Специално разместих малко нахвърляните на бързо на едно листче имена, които планирам да прегледам отново... За да мога да го пусна сега, поради малкото съвпадение, което се получи. И тъй като в Япония вече е 6-ти февруари... е... честит рожден ден, Йошино Хироюки^^
Да, на шести февруари Йошино става на 38 години (благодаря ти, АниДБ, че имаш способността да подсещаш кога някой сею или аниме герой има рожден ден!)
Йошино е, кхъм... един от младите звезди на екрана. Не, не защото не е прехвърлил още 40-те, а просто защото е сравнително младо сею. Всеки би могъл да забележи, че като че ли няма анимета с негово участие под 2000-та година... сложих тази граница за по-голямо удобство.
Млада надежда на фронта! Какво знаем за Йоши? Почти нищо! xD Освен, че е луд фен на Берсерк и обожава спортните игри извън залата за записване на глас. Ако той беше някой, който силно, силно ме впечатлява, щях веднага да разуча и миналото, и настоящето, и бъдещето му (шегу~)
Неговата перфектна и запомняща се игра като Фуджисаки от Sket Dance спечели моето внимание и с изненада го открих на още куп места. Нима това е Алелуя Хаптизм от Gundam 00?! Фиро от Баккано?! Кимбли Золф от Стоманения Алхимик (2)... Замисля ли се, ще открия леката прилика, но тя не е чак толкова голяма. Бих могла да се хвана на бас, само че не знам отговора де, че той е започнал истинската си кариера вероятно от MAR Haeven - там много млади сеюта бяха получили първите си роли... Всъщност вероятно ще сбъркам, защото виждам много по-отдавнашни роли тук xD

Йошино Хироюки като цяло трудно може да бъде отличен... няма нищо чак толкова запомнящо се. Неговата истинска звезда като че ли започна да грее малко по-ярко с появата на Фуджисаки от Скет Денс... Изисква се завидно умение, за да играеш такъв герой като Шефа... Доказателство, че нашият човек тук крие много косове в джоба си... още нищо не е показал xD Защото играта му с Кимбли Золф вероятно бе така направена, че да не личи много разликата при смяната на сеюта... а честно казано в играта му като Алелуя дразнеше истински много <.< Алелуя вероятно е с най-несполучливият глас в Гъндам 00, колкото и неприятно ми е да го кажа (свиква се, но постоянно се връщах към мисълта "Боже, защо не сложеха някой друг?!") Алелуя се доближава най-много до Фуджисаки като изпълнение, вярно е, но... ъх, абе както казах - не, не, не!
В листата му тук като цяло виждам по-жизнени и весели момченца - точно те са за сею като него! Младежи, които пращят от живот и никога не стоят на едно място... точно като Шефа! Алелуя се нуждаеше от някой, който да може да прави драмата по-истинска... а как може да ти стане тъжно, като чуваш (вече в по-късно време) постоянно гласа, който крещи като умопобъркан и издава нечовешки звуци xD

Например като тук... Шефът от Скет Денс се обажда, обажда сееее!!

Знам едно със сигурност - Йошино разполага с голям гласов диапазон, ако мога така да се изразя... *С други думи - може да вика така, че да те проглуши xD*
Стига да не го слагат на сериозни роли е добре дошъл. Странно как се паднаха двама комедианти един след друг, но... е, случва се~ Не искам да ги сравнявам, но наистина, Фудживара отгоре на сериозните роли е добре приет Razz Нека е честит празника на Хироюки, въпреки всичко и може би след години, знае ли човек... ще стане за мен също толкова търсен комик, колкото Коясу, Фудживара, Хироаки, Мияно, Ная и така нататък, и така нататък...

Следва... Hayami Show
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeПон Фев 06, 2012 11:19 pm



Записах името му в предишния си пост по друг начин, но това изписване е по-правилното... а сега, след като уточнихме това - добре дошъл, Айзен Соске от Bleach xD!
Хаями е невероятен! Понякога просто толкова пленяващ, че няма накъде повече. Той е един от онези, които имат умението да впечатлят дори само с една роля... гласът му е дълбок и мистериозен... нещо като Окиаю, първият в темата... но в същото време в много по-голяма степен "привлекателен" като глас... Обожава играта му като Левиатан от Gosick... Тези епизоди ги глътнах буквално за минути и исках още, още... мистерията, когато той беше там беше достигнала... върховното си равнище!
Мистерия, тайнствен шепот в мрака, опасност, скрита привлекателност... това всичкото се отдава на Хаями като по вода. Макар да не съм една от най-върлите му почитателки, той е може би един от най-търсените от мен хора, що се отнася до бишонен зли - там като че ли постига най-добре целта си... именно да създава героите си наистина... прекрасни като персонажи! Аянами от 07-Ghost например~
Междудругото писах само бишонен зли, просто защото... е, той беше Айзен, за бога! Този образ завинаги го беляза само с лошите роли, макар че... кхъ~ Честно казано си има и дори комедийни, колкото и да е странно това! Неее, не, Хаямииии! Играй си красавците, моля те!! (лигнярство)
Все още не съм забравила комедийното му изпълнение в Капитан Тейлър, все пак... просто контрастът е толкова голям! Да сравниш героите му е... боже господи, нека не опитвам xD
Но ако се върна към сериозното си обяснение... Хаями Шоу... "Първокласен" глас на японец... Просто толкова естествено звучи, че сякаш в един момент мога да се замисля... "бе то не звучат ли точно така всички японци xD"... Добре де, ще си призная... това е най-често гласът, който свързвам с мнозина герои... Мистери гласът на Хаями е за всяка фенка! Особено за такива, които имат много любимци от света на... яоя например? Знам ли...
Не, имам чувството, че специално за Хаями много ще се разлигавя, ако продължа по този начин... нека не притеснявам повече горкия човек... Наистина е по-добре да не си изписвам още купа глупости *дръж се, Мел, дръж се!*

Тааа... Хаями пее понякога, разбира се, че трябва да пее! Не си спомням обаче и от него да съм харесвала нещо! Колко сеюта минаха и почти никой нищо, ама... случва се xD
Но пък от друга страна... дори в песните му си личи... Хаяминското!

Макар че ми се струва, че има какво още да се желае...

Следва... Koyama Rikiya
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeВто Фев 07, 2012 7:33 pm



А сега е време за още една "млада" надежда на екрана. Всъщност, Кояма Рикия-сан изобщо не е младо сею, но аз започнах да го разпознавам и следя отскоро. В момента някои нишки съм изпуснала, но още го харесвам достатъчно много~ Още една поредица... какъв е той всъщност? Със сигурност никое лигаво момченце или юноша, или каквото и да е момче под 20 години ще бъде подходящо за Кояма. Такива в неговата листа точно поради тази причина няма. Мъжествен глас, който отива на по-възрастните, сериозни и улегнали мъже - това е сеюто за тях! Неслучайно той стана известен за мен покрай Детектив Конан и Мори Когоро. След дългогодишният предишен сею на това място бе назначен именно Кояма, който колкото и странно да звучеше, поради което бях недоволна... скоро започнах да го харесвам дори повече от предшественика му!
Не знам какво точно харесах... естествено е, че е било нещо в гласа му, но точно какво ли... все пак той рядко играе комедийни герои, поради причината, че не е много за такива роли. Може би пък неговият мъничък късмет го е отвеждал към сериозни анимета в повечето случаи, където е много важно героите просто да звучат... по-различно от обикновено!
От друга страна е един от хората, които ме карат да се усмихвам. Има такива хора, които като ги погледнеш и ги видиш едни такива усмихнати широко и весели... всичко лошо ти минава xD Кояма е един от тях. Изглежда и доста млад на всичкото отгоре, на повечето си снимки... в началото не бях способна да му дам неговите 48 години! (Японците са страшни <.< Понякога изобщо не им личи на колко са, понякога обратното... странни хора xD)
Не знам кога започнах да го разпознавам... стана толкова естествено - изведнъж го чух почти навсякъде, където започна игра след Детектив Конан... сякаш винаги си е бил там, но най-сетне слухът ми е пропуснал и неговото слово xD Може би се дължи на факта, че не е от тези, които могат да се скрият... той звучи сравнително еднакво навсякъде, където се появи. Поради така специфичните му гласови възможности, ако мога така да ги нарека, той и няма много бишонени, за да кажем, че е спечелил сърцето ми с някой красавец... Изненадана съм дори, че има толкова почитатели, защото винаги побеждават онези, които имат някой атрактивен герой, пред тези, които сякаш остават повече на заден фон...
Може би пък някой като мен просто се е хванал на хорото внезапно... Нека, нека има xD За Кояма знам, че въпреки... да кажем ограниченията, които има за него... се справя доста добре с ролята си. Колкото и сковано и странно да ми звучеше в първите серии на Конан, където играеше... сега нещата далеч не стоят така. Може би пък като фенка просто свиквам и с неговата игра като на стотици други, но разликата каква е? Че, отново казвам... разпознавам гласа му, за разлика от повечето "стотици други" xD
А да... може ли да пее? Бих се запитала, ако не знаех "Луда ли си ма, Мел?! Мори Когоро да пее!!"
Но не искам да коментирам неговите певчески възможности специално... след като той е малко по-различен от останалите... Всеки би трябвало да си прецени сам xD

Следва... Ookawa Tooru
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 7:23 pm



И ето го, ето го и него! След Хюз Маес от Алхимика винаги, винаги следва този човек - чуя ли Оокава Тоору... това означава само едно - старият Рой Мустанг!
Казвам стария Рой, защото сеюто е друго в следващия, най-нов и последен сезон <.<
Поредният мъж, който почти няма да може да се справи с роля на момче под 22 xD (22 години е особено паметна година за всякакви герои в анимета, дълга история защо...)
Поклон пред Оокава! Невероятен човек е, наистина. Където и да се появи в живите предавания прави фурор... той знае как да разсмива феновете си, въпреки че не виждам много комедийни герои при него или ако има, не ги познавам...
Наскоро, докато гледах Госик, отново се спречкахме с него. Браян Роско! Невероятен образ! Просто незабравим... въпреки че цялото аниме е незабравимо, той още е най-яркия образ, който съм си запазила в съзнанието...
Често го срещам в последните години, макар че не го разпознавам толкова лесно, колкото другите. Героите му - мъже на средна възраст, с открити и усмихнати лица, точно като него самия... това е неговият образ. Не мога да не си призная, че всичко започна от Рой, разбира се, но въпреки това... той, за разлика от мнозина други, наистина си заслужава място сред споменатите имена досега, а и за в бъдеще.
Факт е, че неговите герои не получават толкова много овации в повечето случаи, с изключение на няколко образа... Като говорим отново и отново за образите му - боже мили! Най-голямата изненада наскоро за мен с неговия глас беше Токугава Иеясу в Сенгоку Басара!! Добре де, добре... нямаше никаква прилика между Рой и Иеясу и последният, честно казано... разбива донякъде твърденията ми по-горе... дали наистина няма грешка <.< Дори Браян Роско мога да обявя за негов герой хиляда пъти повече, отколкото Иеясу...
Но няма значение... ето едно друго доказателство, че той е от сеютата в графа пренебрегвани - има само 81 почитатели, поне в МАЛ, не ми се проверява в другите сайтове в момента. Интересно, след толкова дълги години, прекарани в тази работа... Явно, както обикновено, всички се нахвърлят само на Мияно Мамору като невидели -.- Как ли мога да убедя другите, че Мияно е невероятно сею, но и Оокава не му отстъпва? Ноу шанс...
Оокава ще навърши цели 51 години само след двайсетина дни. Той е роден един ден след мен, затова датата лесно се помни xD И въпреки тази сериозна възраст, той все още... да използваме модерен термин - still rock! Изглежда напълно вечен и непоклатим като скала! А и честно казано, както сама се убедих с присъствието на по-горе посочения Иеясу - все още е способен на ОМГ роли!
Именно затова се кефя искрено, когато го срещна из екипите на аниметата... честно казано напоследък е все по-рядко това явление... дали не съм изгледала всичките негови? Невъзможно но... знае ли човек...
Е, какво мога да кажа за този динозавър, като не го следя? Честно казано сякаш нищо интересно освен редките му прояви въпреки всичко казано, не може да задържи интереса ти около него. Вероятно е напълно нормално... Той няма намерение да изпъква по какъвто и да било начин...
И има едно нещо, за което винаги съм готова да го отвлекааа... или поне да му благодаря xD Това, че се е наел да изпее това...

Следва... Koyasu Takehito
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 6:19 pm



~Цветята, като килим от прокълнато червено,
като едно се разпръсват и летят из въздуха...

Този човек винаги ми е носил много трудности... аз не зная как да го опиша. За него всичко е вярно. Това е човекът, който може да постигне всичко! Той може да бъде всекиго... и всичко...
Той е навсякъде... с завидните си 356 роли само до 2008-ма година, да не говорим до днес... нищо чудно, че по едно време започнах да се чудя "Я, този гласец не съм ли го чувала някъде другаде?"
За него... как е възможно дори? Той е роден на пети май, кръвна група А, 175 сантиметра е, обича мляко и бренди, любимите му цветове са черно, синьо и бяло, обича жълтите рози, фен е на Larc~en~Ciel. Любимата му страна е Египет, обожава жирафите, любимият му сезон е есента, обича шоколадови солети с натурален шоколад, тофу и еби, и морето е любимото му място за срещи... И това запомних само от едно прочитане... защо? Не зная... Може би защото той е Коясу Такехито и... той стана сеюто, което най-много обичам от всички. Невъобразима радост е винаги, когато той се появи някъде, където и да е... колкото и слабо да е анимето, колкото и тъпо да е... за бога, само него оставете да играе xD
Да... Как, защо, откъде се появи? Нямам представа... той сякаш винаги си беше там... кога започнах да го харесвам? Не помня... като че ли цяла вечност просто се ослушвах за него... докато един ден не ми писна и отворих страницата му и паднах от стола, като видях каква страшна върволица от анимета има (това в МАЛ не е всичко!)
Бишонени, изперкали, галантни джентълмени, странни същества - няма нещо, което да не се отдаде на Коясу. Казват за дълбокия му глас, че често го изпраща пред предизвикателствата на лоши момчета или на красавци, доста самотни... или не толкова... Вярно е, но също е и вярна другата част от писанията - той наистина има много комедийни роли, които оставят незабравими спомени - дали защото съществата, които играе, трябва да имат много дразнещ глас или не... За бога, просто не е за чуване това, което той прави в Якитате Джапан... А още помнят в Анимес великият Екскалибур от Soul Eater... Още отеква в главата ми дяволски тъпата и ужасна на слушане песен, която пееше там... и още чувам Куроянаги-сенсей да крещи като пълно, пълно куку... Това е Коясу - крал на драмата и крал на комедията в най-висша степен... неслучайно той и още няколко комедийни гении са се събрали в Гинтама... и не е никак случайно, че заедно с още една пасмина готиняци участва в Ginyuu Mokushiroku Meine Liebe.
На мен ми е напълно непонятно като че ли как някой би могъл да не го познае xD Сестра ми ми е свидетел - още неизказал и цяла една дума аз вече възкликвам "О, Онзи глас!"... Кръстихме го Онзи глас по една причина - че е навсякъде, разбира се! Че няма шанс да се скрие от мен. Никога... С видео, без видео, радио запис, обикновен запис, на живо ако щете - винаги, винаги ще позная кой седи зад микрофона - както искате, така ме изпитайте xD
Единствено на него трябва да благодаря, че го има. Той самият разказва в блога си, който редовно следя за любопитни факти, защото обича да споделя... че изобщо не е имал намерение да става сею в началото... просто е бил обикновен ученик, като муха без глава... но работата му харесала, след като видял един епичен аниме филм и особено играта в него... и след няколкомесечни курсове за сеюта... ето го и него при нас. Чувала съм първата му роля - господи, каква неувереност! Той самият признава, че е бил толкова развълнуван, че дори не знаел къде се намира... Тримата мускетари... гадно е, че го убиват още в първата серия xD Но представяте ли си какво? Ама разбира се, че и там го познах!
Години след това озвучава роля в римейка на същият този филм, който го е довел до това, което е сега... доказателство, че кариерата му е наистина зашеметяваща...
Много мога да кажа за Коясу и още много мога да изпиша. Обича бейзбола - получава роля в бейзболното аниме Major, поклон пред оня, който го е избрал xD Твърди се, че обича и фотографията, но не е споделял снимки досега (нахалнууу)... Един мангака дори веднъж сподели (май го пише някъде), че е рисувал един от героите си, смятайки, че той ще бъде изигран с гласа на Коясу по-късно... Коясу наистина заема ролята, но само в специалните издания...
Но най-големият подарък, който Коясу е оставял досега е неговият личен проект - Weiß Kreuz. Вярно, има изключително ниски оценки, много хора го плюят, но какво толкова? Не блести с нещо особено оригинално, така е... но е факт, че Коясу може и да рисува, и то доста добре~ Ая, Кен, Йоджи, Оми - невероятна аниме четворка и четири незабравими озвучители... Наричат ги понякога "Великолепната четворка"... Колко жалко, че Юки Хиро вече не работи като сею...
Коясу е оставил и още един подарък за всеки фен - песните си. Пак според неговите думи, когато приели песните му за Вайс бил безкрайно учуден, просто защото просто се опитал да нахвърля няколко изречения с рими на някакъв си лист xD Песните му като цяло са спокойни, с лирични текстове... красиви са (може би пък мисля така само защото съм му фен, но...). Това в началото на темата е откъс от преведена негова песен, например... по-точно точно тази, която са използвали във Вайс Крус...
О, всъщност мога да вметна, че за хентаите има специално име, псевдоним... но не му помогна особено, когато се чухме в един яои xD Истинският фен преследва кумирите си навсякъде, а?
Е... нека не изчерпвам темата напълно - винаги има нещо, което си оставям недоизказано... нека и за него има такова... да видим къде можем да го намерим ли?

Например тук - Коно Мичи ни... една от най-емблематичните песни за албума му...
Или пък тук, "на работа" - заедно с другите трима, Секи Томоказу, Мики Соичиро, Юки Хиро... Интересно е да се отбележи, че смехът на Хиро винаги ми е бил любимото нещо... има много от тези видеота в студиото им - обсъждат каквото и да ви хрумне... А и друго интересно е, че по това време Коясу е имал проблеми с предните си зъби, които са му променили физиономията до неузнаваемост... просто напук xD
Или пък и тук, една от ОМГ ролите му...
Ами тук? Една от фейспалм ролите му... - той има много такива... ето за този дразнещ глас говорех xD Хем ме разсмива до смърт, хем не се търпи...
Можем да го намерим и тук - "неговият шедьовър" в първите си години~

И така... на още много, много, много места... ще си запазя в тайна "Броенето на овце" и няма да го коментирам xD Но помага дори и за сън все пак!
И очакваме от него... Велвет! Неговият нов проект... нямам търпение~

Следва... Yamaguchi Kappei
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeПет Фев 10, 2012 5:47 pm



А сега, преди всичко - всички заедно!! Snow Queen~
Неподправен и истински уникален глас - Ямагучи Каппей. Няма друг човек като него... никой не би могъл да го замести там, където е сега. Никой никога не е звучал като него... И трудно ще се появи такъв образ xD
Да! Няма глас като този на Ямагучи. Именно поради тази причина е толкова лесно разпознаваем. Сигурна съм, че ако всеки се заслуша, ще го намери навсякъде, където той участва. Той никога не е показвал възможност за преправяне на гласа - може да го направи по-тъничък, но пак си е той и пак се познава (в момента като Кума от Persona 4 например - още първата серия, когато нямаше обявени сеютата се знаеше, че е той xD) В интервюта с него дори самият той казва, че го е вече страх да говори по телефона на улицата, защото всички се обръщат след него... Все пак - той е не само Шиничи от Detective Conan, а и Усопп от One Piece - тези две невероятно пасващи си за него роли като че ли са го извели на върха на успеха... и то да бяха само те! Ами Инуяша и Ранма? Четири невероятни роли - четири всеизвестни в света роли, защото тези четири анимета присъстват в аниме листата на почти всеки фен по света. И именно затова... Ямагучи е един от сериозните любимци на публиката.
Интересно е да се отбележи най-странната роля, която е имал някога за мен - L от Death Note... и колкото и да са се постарали да скрият усопското, той пак си е там... и пак си е Ямагучи xD
Не мога да говоря за него без да спомена... че той е не само "Кралят на Стрелците" от пиратското аниме, но и е един от кралете на комедията в реалния живот. Начинът, по който играе особено така, по-страхливите, или пък по-сприхавите - незаменимо е, дори незабравимо. Мен лично ме хваща смях на някои изцепки на Усопп само защото Ямагучи започва да заеква по дяволски странен и откачен начин, който и най-коравия би разсмял xD
Присъствието на това сею в One Piece е просто незаменимо и толкова ценно, колкото са и сеютата на Луфи, Чоппър, Зоро, Санджи, Франки и Брук. Без него на борда на нашият безценен кораб - накъде? Скечовете с присъствието на Чоппър особено... не знаеш фейспалм да правиш ли, или да падаш от стола...
Точно заради комедийния характер на неговия глас, той няма почти бишонен роли... почти винаги, напротив - падат му се доста честно някаква на външен вид ОМГ... или пък странни животинчета. Но дори и да са бишонени - то неговият глас много често ги превръща в предпочитана за другите герои компания - с такъв характер са... Видиш ли Каппей в някоя главна роля, вече трябва да си знаеш - очакваш възможно най-много смях, изцепки или каквото ти хрумне от този род... А ако се падне нещо "сериозно" (не съм виждала подобна роля от L насам)... късмет xD
А всъщност, вероятността да не се сблъскаш с това сею, както се оказа е много, много... ама изключително малка... Може би само ако си изключително и само хентай фен ще го избегнеш, защото лично за него не съм чувала да е играл в много такива анимета - пък има ли и комедиен хентай?
За него знаем още нещо... има връзка с 21st Century Fox... и се явява в Северна Америка още през 2008-ма, за да разбие тамошните изпозаспали скучни господа и госпожици по микрофоните xD Покажи им, Согекинг!!

А около Каппей се случват и откачени неща, разбира се! Например L да вземе автограф от... себе си!
И преди Согекинг да ме убие... Най-добрата идиотщина, която се е падала някога на Ямагучи! xD
(то не, че героят му като цяло не е... омг лтф, както се вика, нооо... това е друг въпрос xD)

Следва... Nakai Kazuya
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeСъб Фев 11, 2012 4:37 pm



LET'S PARY! HERE WE GO!
Емблематична реплика за Накай Казуя в последните няколко години. Анимето е Sengoku Basara, героят е Дате Масамуне, но очевидно, както си личи и от горе - репликата все още владее умовете на феновете на епичното не-на-физиката аниме!
Поредното сею, което може да бъде разпознато, независимо къде участва. Толкова е типичен този глас, особено, когато се ядоса. Да сравним Хиджиката от Гинтама със Зоро от Уан Пийс, например? Едно към едно! Независимо дали с комедийна цел или не, просто си е той...
Да, една от най-успешните роли за Накай е тази на Зоро от пиратското аниме - все пак всички сеюта там са си там от... колко години вече станаха? xD Името му не може да бъде свързано почти с нищо друго като че ли! А ако трябва да се потрудим, за да го свържем с други роли... доволно количество откаченяци! То не е Дате Масамуне, то не е Доумеки, Джиги Пейпър, Муген, Хиджиката, Майлс, Рюджи Сугуру...
Понякога се чудя дали не го разпознавам само защото играе такава главна роля при пиратите... Трудно ми е да преценя, наистина, но е факт, че точно от там ми стана известен най-вече (гледах Самурай Чамплу без звук, така че дори нямам представа как се представя там!)
Гласът на Накай си пасва изключително на бишонени, които изглеждат леко "бадасс", или пък най-често са инатливи, правят се на изключително пресметливи, внимателни и така нататък, но често се оказват пълни ку-кувци... Дате Масамуне например - неговата най-голяма любов е просто да язди коня си, да крещи по войниците си и да се кълца с някого. Зоро и Хиджиката? Те пък изглеждат сериозни младежи с ясна цел в главите, но единият се губи на първия сантиметър на някой остров, а другият... да кажем, че е леко побъркан, просто защото е от Гинтама xD
Да, ето това е образът на Накай по принцип! Мъже, които обичат да се бият или имат изключителни умения в боя (най-често с катана!!), но им има нещо (в добрия смисъл най-често xD) на главите. Мисля си, че най-спокойният образ, който е играл Накай някога, то това е Доумеки от xxxHolic... не знам, пасва ли си, не ли... но добре се справя май xD
Като цяло, колкото и да си мисля, че Накай е доста известничък, нещо ми се губи неговото присъствие на мнооооооого места <.< Казват, че има не-аниме роли в повечето случаи... Виждала съм го да коментира мачове например... Може би заради тези извън аниме роли няма толкова записи пред микрофона, колкото имат негови колеги (визирам Хирата Хироаки)
Но от друга страна... дори тези близо 3000 човека, които са го посочили в МАЛ за един от любимите си сеюта са доказателство, че той просто си умее да си върши работата xD Той не може да пее, или поне не се получава толкова добре, нито пък героите му са "естествени" и изобщо не са нормални... Но когато той е там, просто си личи!
(Добре де, има малко участие в песните на Уан Пийс, не мога да кажа, че звучи фалшиво или зле, напротив - справя се дори по-добре от сеюто на Брук, което си е някак стряскащо, предвид това, че Чо се занимава с музика xD)
Преди още да съм забравила какво ми хрумна, докато разглеждах клипчета... и той някак ми навява на Хироаки, не зная защо <.< Различавам ги, но някак си гласовете им леко се доближават... освен, разбира се, когато се наложи да си крещят xD (Хироаки играе Санджи)
Като говорим за клипове всъщност, почти нищо интересно не може да се намери за Накай, което си е странно! Или ако има, то задължително е с една пасмина другарчета и не можеш да се ориентираш кой кой е едва ли не xD

Но пък има доказателство за това, че със Зоро сме приятелчета - той се губи, точно като мен!

Ха, затруднява ме, наистина... защо ми се струваше, че едно време имаше множество клипчета за него <.< Сигурно са ги изстрили вече, заради правата -.-
Все пак има една компилация с негови роли поне XD (Момчетата с рибите, втората сцена... Сеюто на момчето с очилата е особено специално... скоро му идва времето XD)

Следва... Hirata Hiroaki
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 4:49 pm


Кхъ-кхъ-кхъ... "НАМИ-СУАААААН!! МЕЛОРИН~ МЕЛОРИН~
(Описаното по-горе работи ето така...)
Да... Той е Санджи... Той е и Годжо... Някои може би го помнят като Бени или пък Чуузенджи... Някои като мен го помнят само като първите двама - особено приличащи си един на друг млади момчета с особена слабост към мадамите, които пък от своя страна (мадамите де) обичат да им бият шамар заради нахалството им...
Хирата Хироаки, та Хирата Хироаки... ето ми го тук сега, при положение, че нагоре по темата го споменавах колко ли много пъти! Специфичен е и неговият глас и лесно се разпознава. Когато чух милия ни сладък Тигър от Tiger & Bunny много се зарадвах... Хирата! Въпреки, че самият Тигър е особено привлекателен и без да има глас, кой би могъл да се справи така с едно "глуповато старче", което прави неща, от които ти се ще да се попикаеш от смях... толкова понякога си мислиш, че нещата не могат да се объркат повече! Самият Тигър аз заобичах още от самото начало на анимето, заради искрените живи очички, които са особено изразителни у него. Щях да се справя и ако сеюто беше друго, но... всъщност не, никога нямаше да е същото. Хирата е истинско съкровище, що се отнася до такива герои. Санджи и Годжо! Какво пък мога да кажа за тях? Санджи беше един от първите бишонени, които искренно и до днес обичам, а пък Ша Годжо от Saiyuki... Нашата мила, червена каппа, която не може да плува - без Годжо в семейството на Сайюки е глухо и пусто... За бога, дори когато се сърди е някак глупаво и банално... Няма с кой да се кара Гоку, няма на кого да готви Хаккай и... няма с кого Санзо да се състезава по пушене xD.
Хирата е за мен един от най-добрите сеюта - винаги самотният бишонен, с големите проблеми. Винаги успяващ да се набърка във възможно най-невъзможните ситуации. Играта му тогава е просто невероятна! Все още съм готова да обезглавя онзи, който го е сложил да играе в Mouryou no Hako онази главна роля <.< За бога, то все едно си личеше, че изобщо не му беше кеф там, едва ли не xD Не, не, не... героите на Хирата са добродушни, независимо дали са силни или безпомощни. С перфектно чувство за хумор в най-напечените ситуации. Ако няма такива - то такива трябва да има в повече. Неговата сила са те.
Никой не би оспорил например дори таланта на Кейго от Hajime no Ippo да създава смешни ситуации...
Хирата има повечко роли от Накай Казуя, което е дяволски учудващо - и двамата са толкова добри... изглежда за Хироаки се отварят по-интересни местенца? Знае ли човек... Както казах и отгоре при Накай - Хирата ми звучи понякога като него, но не бих казала, че не мога да ги различавам... Има съществена разлика в гласовете им, все пак... аз да не би да съм глуха, че да не успея, я, нали с това се занимавам xD
И колкото и дълго да се опитвах да си казвам "Ха, че какво му има толкова на Хироаки, че да ме кефи? Просто Санджи"... не издържах на предизвикателството и така го оставих като един от своите любимци... Честно казано, Годжо ме убеди напълно, че Хирата заслужава мястото си сред тях... А пък, добре, ще си призная, и Тигъра ме доубеди накрая...
Но като гледам с него свързвам така или иначе повече героите му, а не казвам почти нищо за него xD Честно казано, чак тооолкова интересни неща покрай Хирата няма... освен ако не са свързани с дейността му, нали xD
Неговата музикална дейност пък е свързана за мен най-вече с ролята му като Годжо - песните на Санджи са ми безлични и глуповати, та с червенокосия бишонен нещата стоят другояче...

Нещо примерно, което се намери най-бързо XD

А, а когато говорех за Масаказу... спомням си, че обявих Хирата и Масаказу за епични... ами, след като Тигърът и Зайчето ми беше едно от най-любимите анимета на 2011-та... нямаше как да е иначе!

Това е една от любимите ми игри от тяхна страна XD - да, правено е от хората на НикоНикоДоуга, изрязали са реплики от анимето и са ги наслагали, но се получава просто... Върхът xD
(Да не говорим като Масаказу започне "ААААААААААААААА"...)
А, обаждат се и другите хора от Тигър и Зайче... Може би друг път за това xD

Следва... Sugita Tomokazu
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeПон Фев 13, 2012 7:11 pm



"ААААА"... "ЪЪЪЪЪ"... "ИАААААА!"
Това бяха... част от звуците, които бяха съвсем задължителни, а и още са... в речника на онзи, който стои зад микрофона на Гинтоки... Саката Гинтоки!
Няма някой в днешно време, който ако не следи Гинтама да не свързва Сугита Томоказу точно с него! Невероятен, несравним и просто чудесен... той е човекът с хумор от много, много висока степен... и дори някой да ме опровергае, за да каже, че хуморът си идва от мангата и така нататък... ама негов си е гласа, нали? И той само може да прави такива неща, нали? Не всеки може да пее така фалшиво и да е нарочно! Не всеки може да те накара да прихнеш от една дума (боже, то дори няма дума <.<)
Сугита можем да го причислим като една от младите надежди на сцената - блестяща надежда при това! Но каква ти надежда, я вижте колко роли има вече! Почти няма аниме, където да не е той! И точно затова дяволски, дяволски много се разпознава! То как, след като Гинтама ми е толкова присърце и от там просто си заживях с Гинтоки като с член на семейството XD
Сугита също е просто... незаменим... няма такъв образ! Просто няма такова същество, което да си е родено с хумора и това да му върви дори повече от на Фудживара и там който още описах по този начин... Макар да има много, много, много бишонен роли със спокоен характер... за бога, не са за изпускане нито Гинтоки, нито пък дори Канзаки от Белзебъб, която е една от по-новите му роли и пак е комедийна, ако не бишоненска... А, най-новата му роля ли? Определено това е Хиденори от Данши Коукосей (не ми се пише на английски xD). Макар анимето за мен лично да не блести с нещо особено, и там, особено последния път, ме разби от смях само, като се срещна с Литературното момиче (а всички знаем колко страшна е тази среща, наистина!)
Сугита ме затруднява... колко трудно е човек да опише един истински идол, който наред с Мияно Мамору, за който може би ще стане дума утре... е в главите на едва ли не всички! Или пък поне на 5040 души абсолютно сигурно! (Макар че и аз съм от тях май, ама... това е друг въпрос, аз си мисля за друг xD)
За неговия глас... какво има да се каже? Ами, има си характерното звучене, обаче си го бива и в различните ситуации... може да изтъни този гласец ама до крайност... колкото спокоен е в един момент, така изведнъж става ето такъв, например... който и да го е учил, то със сигурност е намерил таланта му да се изявява в ситуации, които никой никога не очаква (че то Гинтама си е точно това xD). Не, определено почти няма никой, който да е по-добър от него в тази работа. Сугита - непредсказуемият!
А, наистина, ако трябва да говорим за "пеенето"... моля те, Сугита, не го прави xD Защото става... Химо, химо, химо, химоооо~
Днес може и да не съм в кондиция особено, но... като че ли с думата "непредвидим" май си изчерпах темата ли? <.< Невероятно, но като че ли е факт! Да седна да обяснявам за ролите му, като на някои други? Не, не, не, не мерси xD Просто си е невъзможно... вярно, за повечето той има една определена, заучена формула... но за някои, когато се развихри... там вече настава трудната част за някой, който го следи, като мен xD
Ха, виждам, че си имал дори и собствен сайт... никога не съм го посещавала... хм... *цък*... Ъ? Странна работа, не върши много работа xD
Но какво правя аз... взех май да се отклонявам <.<

Дежурна компилация!! - просто защото ролите му са направо хиляди... тук да посъберем няколко накуп xD Не знам доколко се вижда неговото преобразяване, но...
Оооо, сега си спомних! Той ми направи впечатление не първо от Гинтама! Било е Kanon (2006)! Именно там се срещнахме за първи път сериозно!

Следва... Miyano Mamoru
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeВто Фев 14, 2012 5:22 pm



Е, пазете се... Идва... кхъм, Принцът xD Да, защото той е главният бишонен от Uta no Prince, защото той е Ягами Лайд от Дет Ноут... Защото той е нашият млад, смахнат професор - Окабе Ринтаро... Защото той е Сетсуна Ф. Сейей, Занге, Яо Лин, Дет Хлапето, Такто - Галактическия бишонен, Фууа... и така нататък, и така нататък...
Е, той не е само това, разбира се - певец в реалния живот и истински, реален и все още дишащ идол - фенките биха го задушили, но това е друг въпрос...
Всичко това да го съберем под общ знаменател - той е Мияно Мамору... и фенките на външния му вид биха ме заколяли ако разберат, че аз ама въобще не го харесвам xD Да, фенки, елате ми, заявявам, че харесвам само гласа му, му-ха-ха-ха~
(Това го казвам сериозно xD)
Та... като оставим идолизма му настрана... да се опитаме да се съсредоточим, хм... Ягами Лайт... Кира! Първата му роля, която направи за мен по-така впечатление. Защо ли? Ами, някъде по-надолу ще покажа много ясно защо точно... Играта му там просто не е за никакво обсъждане, просто защото не знам как да я обсъдя xD
Признавам си все пак, че някои роли, които той играе са особено дразнещи... някои бишонени озвучава така, сякаш току ще се разреват... може би захарните бишонени не са точно за неговия глас, колкото и да го бутат там <.< (Захарни бишонени са онези тип замислени, които изглеждат толкова сладникави, че ако ги пипнеш с пръстче ще се разтопят... Малко по-зле версията на Токия от Ута но Принц).
И все пак, както споменах и от началото - готова съм да му се прекланям вечно за роли като Кира и Окабе Ринтаро... няма такъв психопат, казвам ви xD
За него е и характерна бързата смяна на гласа... от едно аниме та на друго - сравнително различно звучи. Какво е Окабе, какво е Лин/Линг, например...
Комедийните му роли, като се заговорихме за Линг всъщност (от ФМА)... ами как, готова съм да му се прекланям и за Дет Хлапето! Не вярвах, че 9-та серия на Соул Итър ще ми стане толкова любима и ще я запомня завинаги, само заради неговата роля там... и това, което направи... епично, незабравимо и убийствено дори в буквалния смисъл xD В края не можех дъх да си поема, заради смях...
О, в Ино х Боку онзи ден също направи готино впечатление... този заек... (или каквото и да е...) Бе, както винаги - пълен откаченяк xD

Да кажем накратко - харесвам гласа му, разпознава се и сравнително лесно. Харесвам музикалното му творчество. Признавам си, в Ута но Принц си е просто задължително да си го има... сега имам всичките песни от негова страна, включени там... единствен той просто си стоеше най-много на мястото... от песните на другите... само на самурайчето, бягат ми имена... Синекосият пееше най-правилно и нищо чудно, нали сеюто му е певец <.< Другите на моменти лигавееха (добре де, освен Натсуки, който също има много добри песни там)
Харесвам и... смеха му... този, не нормланият, а обратното... настръхвам, когато го видя всеки път как го прави XD Невероятно е!
И като се сетих за клипчето... За бога, познавали сме се и от преди... Ами Тамаки от Оуран?! Той е, той е първият, който Мияно представи за моя милост, начинаеща публика... още си спомням... кхъм: "Фуджиока... Харухи дес!"

Днес Мияно има хиляди фенове по света и един от може би най-търсените сеюта за каквито и да е изяви... Фенската любов към него е огромна по всякакви причини... няма лошо, но аз ще си държа на моето все пак xD Не харесвам отсеченото му лице и това си е... На моменти дори ми е бил дяволски неприятен на сцена!
И за бога, най-накрая му измислете и прическа, която да му приляга <.<
(Мияно, мойто момче, стой си на скрито като Акира Ишида, моля теееее xD Фукуяма Джун е милиарди пъти по-сладък от теб...)

Та за какво говорех преди малко - Тамаки, Кира xD Две напълно различни роли, но следващи си една след друга... добре де, понякога дори е страшно, визирам Кира xD Окабе ме разсмива повече... (нормално)
А с най-новата му музикална кариерка - Ичиносе Токия дес~
(Пу, най-най-новите му песни вече са ги изтрили заради правата в ютуб, чувствах се вери лъки, защото точно в деня преди да ги изтрият си ги насвалих и сега си ги имам xD

Мога да добавя, че леко така... не казвам всичко xD Всички ме гледат страшно, като кажа, че той има грозно личице за мен (шегу~)

Следва... Seki Toshihiko
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeСря Фев 15, 2012 7:06 pm



Майко мила, опази xD Идват двамата ми братя един след друг! Просто няма как...
Ха, "брат" е малко трудно да нарека Секи Тошихико, но нали той е гласът на Генджо Санзо, който ми е такъв xD Както съм казвала многократко, господата Санзо и Хаккай от Saiyuki ни излязоха братя на шега и тази шега просто май няма скоро да умре... причината? Изрешихме един вагон тестове "С кого си приличаш?" и... аз винаги получавам Санзо като отговор, сестра ми - Хаккай... е, щом толкова си приличаме xD
Но стига за тези неща... Секи Тошихико? Признавам си, надви ме и ми стана един от особено големите любимци... с години го пропусках, въпреки че го виждах на хиляди места... надви ме точно така, както вероятно извоюва победа в кендото, понеже е нещо много старши в този спорт... Надви ме едва миналата година, просто защото се случи да гледам поне пет анимета, в които той участваше... едно след друго!
А от друга страна... и той е от хората, които като ги видя какви са лъчезарни винаги, навсякъде и постоянно все едно... няма как да не ми оправят настроението. Комбинирано с невероятните му певчески възможности, невероятните му роли в почти всички (за да не кажа всички) анимета... Дали ще е Санзо или Лува, Кайен или Лудвиг (Людовихи-сама~), Шуда, Рау, Дювал... Несравним е... и за пореден път се убедих в способностите му да се "скрие", защото го видях съвсем неочаквано в листа на Konjiki Bell!! Невъзможно! Никога, никога не бих го познала поне там... заклевам се, че го мислех за Масаказу Морита!! (отново Масаказу...) Това беше най-големия удар, който бях получавала XD
Мога да си призная и това, че той е може би най-най-най-първото сею, чийто герой съм харесвала още когато съм била на... колко? Осем? Най-вероятно...
Той е Зоро от японската версия за Легендата на Зоро... Първият ми и един най-любим детски герой... Защото, може би никой не би предположил, но аз не отраснах нито с Пепеляшка, нито пък със Снежанка... нито с Батман, нито пък със Супермен... а именно с... Волтрон и Зоро! xD
"Мед и масло - огън и пожар" може би ще опише донякъде тва, което той прави зад микрофона. Едно е Шиба Кайен от Блийч, толкова спокоен, ведър младеж с почти детинско държание... друго е Санзо, вечно ядосан, мърморещ, намусен, каращ се... и трето е Людовихи, хладнокръвен граф с изключително горделиво държание, но изключителна вярност към приятелите... Да, героите му са ужасно разнородни... Героите му... са и бишонени в повечето случаи xD
Можем да откроим разбира се няколко типа групи... Спокойни, лесно ядосващи се, с буен нрав... и пресметливи - водачи, командири... но дори и да опитам - за бога, как успява да се вписва във всикчките разновидности? Идея си нямам, макар че след като видях неговият почти съименник, с когото често биват обърквани - Секи Томоказу... нищо не ме учудва...
Именно заради изключителното му нагаждане към всякакъв тип роли... вече се отказах да го разпознавам... него специално - не! Оставих го като изненада... винаги, когато се появи, винаги ще има нещо... нещо по-различно xD И той като Масаказу човърка любопитството ми, когато се доближава до реалния си глас... само тогава и го разпознавам де...

Но, каквото и да говоря... той за мен ще си остане "Нашият Санзо"... Най-култовата му роля досега за нас е и незабравима... Той влиза под кожите, като другите си трима дружки... Днес например подучух, че тяхната авторка - Минекура-сенсей, си търси асистенти... и съжалявам за две неща - че не мога да рисувам... и че не живея в Япония XD Иначе щях да се моля пред вратата й, ако трябва..
А колкото до анимирания Санзо, освен да добавя, че никой никога и по никакъв начин вече няма да може да измести Секи от това място... той си е здраво завързан за него... Както Санзо в първата, най-първата ОВА бе като ням, когато Секи го нямаше... така ще стане и ако го сменят xD
(Сега, като разглеждам.... О.О О май гашу... толкова негови любими роли имам, че дори не знаех, че е той, наистина...)

Аааа, да не пропусна и неговата музикална кариера отново? Никога! Ей този човек, направо го обожавам... като видя, че има песен на герой, който той озвучава направо ми идва да подскоча до тавана и обратно... Слушам неговите песни почти толкова много, колкото и тези на Коясу, що се отнася до сеюта... (от албума на Сайюки нали да не коментирам какво става xD)


Айде като сме почнали така... и понеже говорим повече за него (аз де <.<) Давай, брато! Пей ти пръв xD (съответно първото, което излезе...)
Сега се фейспалмнах, защото и една от първите песни на сеюта, които съм харесвала някога, пак си е негова -.- ми нямам думи...
За сравнение още един... - понеже някъде бях пускала едната песен, "Apollon", то сега нека да е Какумей...
А това? Това е само Людовихи-сама... мъжът с магическата коса, защото хиляда пъти й промениха дължината и така и не се разбра колко е дълга xD Въпреки, че знаех, че той ще играе горделивеца, на няколко пъти ми идваше лично да го удуша...
(А това аниме е убиец за сею фенки <.< Как може да има 6 главни героя и шестимата да са със сеюта, които обичам?!?) И то с Коясу? Акира?! Сакурай, Хоши и двамата Секита?! Аааа... намерих го, та дори и да се борих поне пет часа, за да успея xD

Следва... Akira Ishida
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 5:10 pm



I have something on my mind... Something so sweet~
Едно непораснало дете - моят втори "брат" или поне един от неговите образи в анимиран вид ми е такъв. А той самият... е едно истинско хикикомори, един истински убиец на фенки, един просто... невероятен човек. Неповторим и различен по своему... той е Акира Ишида. Един глас, който играе онези, пропити със спокойствие, искреност и дълбоки лични драми. Той е и този, който играе винаги, винаги много шефове и малки генийчета... В комедията, стига да му се намери истинска роля, е неповторим... в екшъна - страшен. В Сайюки - грижовният... Където и да е, той е Акира Ишида...
С Акира също се "запознахме" наскоро. Той е третото сею, което в момента, заедно със Секи Тошихико и Коясу Такехито ми е влязъл най-дълбоко под кожата. Видяхме го в Сайюки и веднага го разпознахме на още сумати места... Вече отбелязах къде най-често можем да го видим - шефове, генийчета, грижовни момчета, момчета творци... мистични момчета, магьосници... ужасни полу-чудовища... и Зура също xD
(Зура от Гинтама е отделна категория герой - няма толкова побъркано нещо, създавано някога... и виновникът да оживее на екран е именно ето този човек)
Някой по-добър в използването на думите от мен би нарекъл гласът му "захарен" и вероятно ще е много близо до истинското определение за него. В повечето случаи той звучи изключително мило и внимателно. Когато героят му страда си личи... когато се смее - се смеем всички... За Акира и героите му биха могли да се кажат много, много неща... той има невероятен глас, а и може да го изменя и да си играе с него по най-невероятни начини. Никой негов герой никога не омръзва, ако просто седиш и го... слушаш...
Имам чувството, че негови герои винаги са ми правили впечатление. Тъй като повечето от тях крият в себе си някаква тайна, някаква загадка, която трябва да разрешиш, вниманието ми често е било обръщано към тях... и постепенно, когато започнах да обръщам внимание и на господата зад микрофоните... така дойде и времето на Акира да влезе в топ класациите.
Повече за него ли? Ама разбира се, че знам! По начало, точно както бих си умряла от радост да го видя на живо, точно толкова и бих и му пернала една добра плесница или две (едва ли бих го направила същност, но... образно казано xD) Причината? Както вече казах - той има невероятен глас, силен или тих, изменящ се във всякакви възможни неща... При Акира всичко е на ниво, всичко е взето под внимание - той е изключително точен човек... но в същото време неговата срамежливост, прословутата срамежливост, за която всички знаем, разкървавява сърцата на милиони фенки по света xD Той е изключително притеснителен, дотолкова, че някъде към 2005-та или малко по-рано отказва да пее песните на героите си за специалните албуми. Страхува се да не изпее някой грешен тон или да не звучи глупаво. Така едни от най-невероятните герои, които просто не могат без него, остават без свои песни - обикновено той просто разказва някоя случка на фона на музика. Останали са твърде малко негови песни. В днешно време той пее само понякога и то с комедийна цел, например като Зура от Гинтама... но нищо повече... Когато разбрах това едва ли не бях готова да заплача - удар за фенската любов и страст за събиране на песнички и други!
Но да беше само това... имам чувството, че дори рядко се появява пред публика. Цяло чудо беше да видя няколко предавания с негово участие изобщо! Беше невероятно, че са го изкарали на сцена! Пред толкова много хора?! Боже, опази!
Поради тези негови особености често сме се шегували с неговата хикикоморност xD Дори излезе и шегата, че едва ли не почти не излиза от студиото, за да не го видят хората... (странно, как изобщо има снимки за МАЛ и АниДБ? xD)
Нищо не казвам - може и да го прави нарочно, макар че понякога сякаш наистина си му личи, че не е на мястото си там, където е, тоест - пред някоя публика. Може пък само на мен така да ми се струва, знам ли...
Ако трябва да оставя личния му живот отново за малко, с това което забелязах... - виж ти, влиза в бранша още през 1988-ма... което значи, че има една завидна слава през всичките тези години. Нищо чудно, че печели и толкова награди, разбира се. Една от тях е за участието му в Гъндам Сийд, като Асрън Зала... незабравим е моментът между него и Хоши Соичиро като чибита... просто незабравим...
А колкото до това къде всъщност наистина сме се чували най-най-най-първо... намерих къде! В D.N. Angel! Това беше нещо като удар, повторен или потретен за мен - изобщо не си спомням Сатоши да звучеше по какъвто и да е начин като него <.< Сякаш няма никаква връзка!
И накратко казано Акира е... какво? Поредното съкровище за японската аниме индустрия... без него какво щяхме да правим xD Ами Хаккай, Зура, Гаара ако щете... И колко още други герои!

Сатоши... Така... ли?! ааааааааааааааааааааа, невъзможно е, невъзможно е, невъзможно е ><
Едно от малкото му излизания - на бас, че някой отзад го заплашва с пушка xD
А това ако го приемате за песен, шапка ви свалям xD
Добре де, ето ви нещо по-сериозно... и от друга страна по-любопитно. Така звучи, когато озвучава някой зъл xD Има и още по-любопитни представления, като Томирод от Торико например - да се уплашиш, като разбереш, че е той!

Следва... Sakurai Takahiro
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeПет Фев 17, 2012 6:34 pm



Леко бягство от страниците на имената, просто, за да има разнообразие... преди един доста интересен господин, я да бутнем и този, че иначе ще го забравим...
И тъй, Сакурай Такахиро... Една от звездите на Блийч, биха казали много хора, но още преди това нещо той си е имал доста завидни роли зад микрофона. Макар и да е така, можем да отбележим, че точно като Сугита Томоказу той сякаш изгрява изведнъж и зраво си държи позициите. Днес има толкова много роли, че направо би настигнал моя човек, ако още не го е направил xD Старите пушки си имат сериозен противник...
Сугита едно време не ми говореше абсолютно нищо като име, просто защото героят му в Блийч е толкова безличен и тъп, че дори бих го застреляла... там просто другите го бият по всякаквикритерии, дори и героите им са по-красиви... Така че Сугита просто се крие между тях и не може да покаже кой знае какво.
Неговото име се появи по-сериозно в Конджики Бел, където неговият герой, Киомаро, избива рибата буквално и не xD
Героят му е комичен... и точно затова успях да му обърна внимание... а и, все пак, при 150 епизода редакция, трябва нещо да се прави, а не да се надявам, че Акира Ишида ще има повече участие xD
И след като Конджики свърши... хоп! Сугита тук, Сугита там... мога смело да кажа, че той има няколко типа роли, както обикновено става при сеютата - спокойни и откачени...
(Много добре съм запозната, че ролята му в Код Геас бих причислила към... нормалните... и знам, че там всички просто го мразят xD)
Сугита можем да срещнем най-често при разни тийнове, макар че участва като Коко в Торико, Масаки в С, Клау в Файнъл Фентъзи и дори като Орфе от Моя Любов (Meine Liebe)... Абе като се замисля като че ли има много изключения <.< Той има много голям успех с изперкалите герои... например Гауше от Зеро но Тсукаима... Там съм го виждала и за първи път, де... Но от друга страна Тачибана от Зомбитата... Ха XD Накратко казано - опасен млад озвучител, който... бе има си в повече тийн роли.
А от една страна - с толкова второстепенни роли почти и едва ли не навсякъде - как да не ти направи впечатление, че това нещо някъде си го чувал... не мога да призная, че него го познавам от раз... Общо-взето за мен, въпреки множеството си роли, както виждаме, все още си е мътна вода... Не, че винаги не се оказва така, че почти всеки негов герой е в моята листа любимци - героите му са най-често някакви веселяци (както казах, може и побъркани, психясали, твърде спокойни, прекалено дрънкащи...) О, има си и големи хвалбари! И да, повечето му герои са бишита, а когато трябва да се хвалят с това - определено знаят как да пускат звездички xD
Неговата фенска агитка е огромна! Нищо чудно, след като последните години се въртят едва ли не 10-тина имена във всяко второ аниме и той все някъде присъства. Ето - дори във Фи Брейн играе... ъ, наистина не бях забелязала досега <.<. Изобщо... би трябвало да го сметна за доста известно име в днешно време. Когато започнах да гледам преди близо четири години други бяха на власт, доколкото си спомням... Но сега се усеща и неговото сериозно присъствие...
ААА, сетих се.... Как можах да забравяяяяя xD Той има много роли в яои анимета! Пък после се чудя защо има толкова фенове, тоест - фенки! Ми че това печели на сеютата толкова кредити, че нямам думи! Да... пропуснала съм най-важното...

Не ви се вярва? ами погледнете този отрязък от роли и ще ви направи впечатление. Аз лично видях поне 4 яои роли, ако не пропускам някоя...

О, намерих и песента на Орфе-сама! - не бях я чувала от месеци... добре, ако се позаслушам, не бих казала, че е чак толкова зле, колкото си мислех, че беше... но все пак си предпочитам Секи Тошихико.

(Ъ, преди малко ми се изтри част от мнението и сигурно пропускам нещо от каквото бях написала, но не мога да го измисля пак същото <.<)

Следва... Fukuyama Jun
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeСъб Фев 18, 2012 5:34 pm



Ето го един пореден, невероятен човек, който просто си е... кой? Фукуяма Джун, разбира се! Неповторим, навсякъде, изключителен веселяк, много миловиден и с агидката си от над 10 000 души пове в МАЛ... как да не го обичаш xD
Също така една сравнително млада надежда, която просто спечели всичките ми овации в играта си в xxxHolic, където все още отекват гласовете на неговите колеги "Sore wa sore, kore wa kore~" (Това си е това, онова си е онова). Холик, една от най-силните продукции на Кламп... и Уатануки, който Фукуяма озвучава просто... перфектно...
Кой е той? Той е Люлюш ви Британия, от Code Geass с което печели сърцата на милиони девойки по света, просто защото Люлюш е изключително обаятелен, вероятно и влиза в топ класациите още в началото на излъчването си. Той е Юмичика от Bleach, побъркания красавец, който мисли само за красотата си... Той е Грел, от Kuroshitsuji, герой, който не може да бъде описан по никакъв нормален начин... Той е нашето Гоше от Tegami Bachi, несравним романтик, както и Таканаши от Working, с неговата любов и мания към малките и дребни неща xD
Да... повечето от ролите му са комедийни, той има невероятен нюх към тези неща. Дори само откъс от играта му като Уатануки е отвсякъде разбивач... а заедно с Накай Казуя там, в Холик... нямам никакви думи xD.
С неговото осаканско потекло и възможността му да говори на осакански диалект е направо.. .ау xD Дано продължават да му дават роли все от комедийния тип, просто защото Люлюш не е единственото, което той може да играе, за бога! Пък и, честно казано, мразя, когато го бъркат с Мияно Мамору - понякога и на външност - хора, съвземете се, къде сравнявате оня кон, с извинение, с това момченце?! Много е младолик, наистина... и зад микрофона също и изобщо...
Бих казала, че той лесно се разпознава, но просто не мога да разбера... защо? Има нещо, което не мога да определя, нещо специфично и при него... просто се знае, че е той, специфичен тембър или... не знам, не знам, но Фукуяма си е Фукуяма~
А като го видя... ха, ха... когато го видя какво старание влага, просто как да не му се усмихвам всеки път, като го срещна на някое изненадващо място. Толкова труд полага, че направо да го разцелува човек. Именно това го прави толкова желано сею - и на сцената, точно така... същото старание, престараване дори, но винаги забавен xD
Пък песните му ли? О, нищо чудно, че и те са забавни! Особено тези от Working!
Има и едни от cluster Edge, и те са му хубави, нооо... неее, Фукуяма за такива песни не... доколкото помня бяха любовни и по-бавни, отколкото трябва, поне за него xD Дай му на него някакви скачащи типове, които не се застояват на място и да видиш какво става!

Например! - както посочих, един от любимите ми, дори май най-любимия ми негов герой - Уатануки! (вторият, след първото същество, чието аниме не разбрах кое точно е...)
Просто няма да го забравя никога xD Анимето ми беше едно от първите, но така и не забравих този герой, нито името му, нито държанието му - сякаш съм го гледала вчера... ей това е силата на тоз побъркан тип на име Фукуяма Джун~

А, да, помня, че го сравняваха и с Оно Дайске, но не мисля, че има база за сравнение... хм, странно...

Тук например пее заедно... с Дайске и Хироши Камия, но мисля, че дяволски лесно си личи кой какво пее xD (или само за мен е лесно?! Знам ли...)
И да, ей такива са почти всичките му песни, поне що се отнася до аниме кариерата му xD Албума му никога не съм го слушала...

Следва... Seki Tomokazu
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeНед Фев 19, 2012 7:12 pm



И ето го другият Секи, който понякога толкова бъркат с брат ми, Секи Тошихико! Ето го другото същество, което никъде, никога, при никакви обстоятелства и случаи... не можеш да разбереш, че е той!
Да! Секи Томоказу! Няма нито един герой, поне от тези, които съм гледала с него, а те са доста... който да прилича на другия! Просто е невероятно как го прави и как го постига... Самият факт, че в едно аниме играе два различни персонажа и не си личи е просто... нямам думи...
Просто мога да уверя всекиго, че няма герой при Секи, който да си прилича с друг негов персонаж. Всеки е сам за себе си, уникален и неповторим... за всеки от тях той има своето отношение - за всеки от тях той е различен... точно това го прави просто уникален - никой никога не би могъл да го познае... как? Да го запомня като Кен, а после в Steins;Gate?! Там играе Хашида?! А пък в Скет Данс, като съм на такава вълна?! "КА-КА-КА!" - Агата Соджиро за бога 0.0
Ами Тоджо от Белзебъб? Гилгамеш от Фейт? Сагара Соске от Фул Метъл Паник? Чичири от Фушиги Юги? Едуард от Мейне? Хару Глори, Мурай Кунио, Мията Ичиро, Джун Катагава, Кен Хидаща?
Ако някой не ми вярва - ами да ги преслуша xD Нито един от тях... не можеш да очакваш че това е Секи, не можеш да го познаеш, не можеш дори да предположиш. Той е, и само отй, истински уникален...
Беше дори Айзък от Гъндам Сийд!
Та, как мога да опиша някой, който просто се мени винаги и навсякъде? Това е невъзможно... Мога да говоря за всяка една от ролите му поотделно и времето няма да ми стигне... Просто уникат, както ще ми се наложи да повторя още няколко пъти, ако се задържа на темата xD
Чувала съм, че често се бъркали хората с името му... били близки, както споменах и по-горе. Двама Секи, но единият Томоказу, другият Тошихико... Представете си какво става, когато играят заедно някъде! А това се е случвало - забавна комбина и готина комбинация като гласове xD (става въпрос за прословутото Meine Liebe с шестимата сеюта, които са ги събрали като само за фенки)
Мога да добавя още нещо за него - дори не знам дали мога да кажа "той играе предимно такива и такива роли"... той играе всичко! Няма пречки пред неговите възможности! Може да е всеки, навсякъде, по всяко време... Стар, млад, дебел, слаб, забавен, лош...
Мога само да кажа за него какво? Просто... Томоказу Секи! xD

А записи с негово участие ли? Почти няма такива -.- не знам защо, но никой не си е правил труда да сравнява героите му, което е много странно... не предизвиква интерес? Знам ли...

Иначе има негово участие във Вайс, което е записано. Виждаме още, разбира се и Коясу Такехито, Мики Соичиро и Юки Хиро...
Коясу е този, който първоначално седи на стола и... откъде го избара тоя костюм и аз не знам, но за първи път нещо да му отива xD (считайте какво е иначе значи...)
Мики е следващото, мафиотчето с очилата xD Без коментар за него...
После е Секи... накрая това, което прилича на момиче едва ли не... е Юки Хиро... трясна ме като попарена, като го видях...

Също така, що се отнася до анимето на Коясу, Томоказу има огромно участие и в оста на анимето.
Просто защото е един от по-силните гласове... Повечето от песните са изпяти от него и от Коясу.

Например тази...

А това е една от неговите най-любими мои песни xD
Макар Айзък почти да не се появява в анимето, песента му си заслужава... точно на моментите си е!

Следва... Ono Daisuke
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 7:00 pm



Ето един пореден, доста откачен мистери мен. Той е почти навсякъде, той е от младите надежди, изключително известен, особено след ролята си на Себастиан от Kuroshitsuji и Шизуо от Durarara!! В последните години неговото участие е много желано и търсено... преди това - все още очакващ да изгрее и неговата звезда така, като сега ярко свети xD
Оно Дайске!
Наричам го "Мистери мен" и винаги така съм го наричала... защо ли? Защото почти винаги неговите герои си имат своя тайна и в никакъв случай няма да я споделят с вас... Всеки от тях си има онази типична лисича усмивка на лице и, добър или лош, винаги отбягва темите за миналото си,в зависимост от въпроса. Колко странно бе да разберем дори това, че Шизуо е бил с кафява коса в миналото!
Няма герой на Оно Дайске, който да не дразни любопитството ти. Няма герой, който да разкрива напълно какъв е и откъде идва... като че ли от време на време и той самият, нашият скъп и прескъп Оно сам носи тази лисича физиономия на лицето си.Вгледайте се добре xD Повечето от героите му са снимани едва ли не точно с тази си физиономия... с изключение на Сато Джун от Working, който принципно си е винаги намусен, но това съвсем не означава, че не крие тайните си дори по-добре от другите!
Оно Дайске не е мистериозен и само заради героите си... за бога, той има поне четири фалшиви имена! Нямам представа къде ги е използвал и защо, но това е факт, за който всички вече знаем... Все пак няма никой да ни се изплъзне, на нас, феновете, речем ли да проверим нещо докрай xD Или почти няма...
А с каквото и име да се представя... аз лично не следя особено много неговата работа, но едно е сигурно - не само, че героите му са пленителни, най-често красиви и то по начин, който аз най-много харесвам... но Оно може и да пее.. очаквам деня, в който новият и последен лош от Bleach, Тсукишима... ще изпее своята лична песен... сега Оно пее за Brave 10 - един опенинг, който просто... равен няма, що се отнася до такава нискокачествена продукция като цяло... Радва ме, когато хване микрофона, за да пее xD
Като сею звучи особено... обикновено... почти винаги, когато ролята му не е важна... имало е моменти в които, обаче, както всички останали, е можел да ме изненада и да ме зарадва от все сърце...
Сигурна съм, че тайно е един от любимците на сестра ми, просто заради героите му - когато дразни, значи е забавно xD (а и помня колко много обичаше Ейнджъл, с дългата, бухнала, огромна руса коса...)
Яяяяя, чакай, чакай! ОМГ, играл е и в Айшийлд 21! По дяволите с неговото промъкване xD
(Му-ха-ха-ха, вярно си призна, че си го харесва xD)

Та... какво говорех до сега? Споменах, че той леко трудничко се познава, но ако се напъна мога да предположа... Въпреки че Тсукишима и Сейзо нямат нищо общо, това са двата героя, които играе паралелно в момента <.<
Струва ми се, че губи доста от други сеюта, което е странно... знам, че има много, много фенове, които между другото си заслужава, заради едно или друго... само 5000 човека, това си е срам xD

Но от друга страна все още не знам много за него - например, никога не съм виждала тази песен, нито пък съм я чувала и така нататък...

И за първи път разбирам, че Сато има своя песен!!?!? - мислех, че пее само за края на анимето, но май съм се събракала нещо xD

А тук сме вече при Брейв xD - не знам кой стил му отива най-много, честно казано...

Но май си може горе-долу да си пее навсякъде, независимо как звучи... винаги има попадения... И май, да, харесвам леко повече и певческата му кариера, не, че бих отказала сею работата му...

Следва... Wakamoto Norio
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Seiyuu Power Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Seiyuu Power   Seiyuu Power Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Seiyuu Power
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Off-Topic :: Аниме и Манга-
Идете на: