. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Рейтеки Ханши (Рей)

Go down 
АвторСъобщение
Рейтеки Ханши

Рейтеки Ханши


Female
Брой мнения : 2
Registration date : 06.02.2012

Рейтеки Ханши (Рей) Empty
ПисанеЗаглавие: Рейтеки Ханши (Рей)   Рейтеки Ханши (Рей) Icon_minitimeПон Фев 06, 2012 8:58 pm

име: Рейтеки (духовно) Ханши (мъртъв)
раса: Шинигами - Японския бог на смъртта.
възраст: Той няма възраст, но изглежда като 21 годишен. Защо ще ви стане ясно (или пък няма) по-надолу
външност: Той няма собствено тяло - променя лика си. Това обаче му отнема прекалено много енергия и колкото повече новият му образ се отдалечава от истинското му аз толкова повече сила изисква. Смяната на пола му е почти немислима, никога не се е случвала, млако вероятно е въобще някога да се случи. Сегашното му тяло --> По-късно ще сложа, щото трябвало да чакам 7 дни No
оръжия: Има няколко предмета, в които се съдържа силата му. От по-нататъшното му описание ще разберете какви са. Ако някой иска да вземе силата му на шинигами - трябва да открие в кой от предметите е скрита тя. Помнете обаче - това е почти невъзможно.
умения и способности: Способен да те направи безсмъртен или да отнеме и без това краткия ти живот. и макар съществуването на повечето твари из света да зависи от него той не е върховен. Върховна е Съдбата. Той отнема живот, но тя може да го върне.
Интересно е че макар и бог на смъртта той може да бъде... убит не е точната дума... тъй като той е вече мъртъв. Затова ще го нарека унищожен. За да го заличите ще трябва да помислите. Единственото, което ще ви кажа е, че той е мъртъв.
характер: Може да е всякакъв: от вдетенено и досадно лапе до мъдър и смирен старец. Сами отгатвайте настроенията му.
история: За да се създаде бог на смъртта предишния трябва да бъде унищожен. Това е историята му. Той е просто поредният шинигами. Макар нио около него да не е просто...
допълнително: За повечето същества смъртта е нещо лошо, затова и те го смятат за "лошия". Ако се помисли глобално обаче то той може да се сметне и за доста ползотворен герой. Въпреки това макар и справедлив е склонен да си угажда. Затова и клони повече към тъмната страна.


ПП: Искам само да ви кажа, че малко трудно ще свикнете с начина ми на игра, но ще го разберете. За сега ще ви кажа, че за да убиете който и да е от героите, независимо в кое РПГ се сбием, ще ви трябва малко мозък и много размисъл. Постовете ми са объркани. Който иска да ме победи - трябва да анализира всичко което пиша. Във всяко мое изречение аз ви подсказвам. Трябва просто да съберете две и две. Естествено все още нищо не съм писала, не се насилвайте да търси още от сега решение Laughing
За инфо - да, момиче съм. Гледам че не сте писали от миналата година... дано това да не остане така.
Върнете се в началото Go down
 
Рейтеки Ханши (Рей)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Добре Дошли! :: Герои!-
Идете на: