. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Отново тук

Go down 
+3
Мелиса Сойер
katri_mei
tiger girl
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
АвторСъобщение
Ashitaka

Ashitaka


Male
Брой мнения : 29
Age : 34
Registration date : 24.08.2007

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 12:19 pm

"Такаа, става интересно. Very Happy " - си помисли Гриф. "Ние намаляхме, остахме тези които може би могат да се справят с магиите. И имаме нов учител. Определоно ще бъде интересно." Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 12:21 pm

Джесика отиде при мишените и взе лъка си.
-Сега,правете което аз правя.Опънете здраво лъка.Лакътя мако по-надолу.-започна Джесика.-Дишайте...и пуснете.
Първата редица елфи пуснаха стрелите и доста добре улучиха мишените.
-Хайде,следващите!-извика Джесика.-Същото правете.
Елфите повториха движенията.
-Стреляй!
Пуснаха стрелите и уцелиха право в целта.
-Стреляй!
Другите също.
-Стреляй!
И така,докато не започнаха да се повтарят.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 12:27 pm

"Муртаг..имаш ли някаква идея какво да им кажа на тези?"
"Ти си елфът тук, приятел"
- Добре.. - въздъхна Ним като огледа останалите на поляната. - За момента искам просто да видя как сте с магията за вятър..А после мога и да измисля нещо - добави тихо, когато подаде на всеки по един меч. Трябваше му информация за тези елфи и можеше да я получи, ако ги гледаше по внимателно при най-трудната магия за напълно начинаещи
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Ashitaka

Ashitaka


Male
Брой мнения : 29
Age : 34
Registration date : 24.08.2007

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 12:40 pm

- Не би трябвало да е много трудно?! - си промълви Гриф.
Грифит се концентрира и след замаха - не се получи...
Той се ядоса и се концентрира на ново, този път успя, и се изписа усмивка на лицето му. Cool
Върнете се в началото Go down
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 12:46 pm

-СТРЕЛЯЙ-за последно извика Джесика.-Добре,продължавайте без мен,на мен ми трябва малко вода,мисля,че прегракнах.
Елфката тръгна към една маса,на която имаше няколко чаши с бутилки вода.Наля си малко и седна на земята леко изморена.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 12:59 pm

- Достатъчно - Ним беше малко притеснен от новата си работа. Да говори пред публика не му беше едно от любимите неща. Така му беше трудно и да се сети някоя по-простичка магия. Може би някоя свързана с земята..Какво правеше той когато беше на тяхната възраст..Беше се присъединил към Сянката да..но..Той се изправи, защото досега се беше подпирал на Гламдринг и отново се вгледа внимателно в поверените му млади войници.
- Добре, това ще е последното нещо от мен и после можете да се упражнявате докогато..докогато трябва. Мисля, че стихиите са по вашите възможности. Защо не пробвате с най-лесната. - той посочи към каните с вода, едната се разля и Ним образува кристална топка вода - С вода.. - той я насочи към войниците с рязко движение от което водата се разпиля на всички посоки и намокри повечето. После се събра на средата на терена в голяма сребриста топка - Водата не е много подходяща за бой, знам, но.."можете да се опитате да я призовете към себе си"
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 1:05 pm

Джесика наблюдаваше как Ним ги учеше и се усмихваше на това как внимателно го слушаха.С края на окото си забеляза някой да я наблюдава,но се беше прикрил зад колоните.Фигурата сякаш усети погледа и и изчезна.На Джесика не и се стори опасна тази личност,така че не тръгна след нея.
-Браво,Ним!Справяш се отлично,даже по-добре от мен!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 2:32 pm

- Благодаря за похвалата, но все пак аз не се мисля за толкова добър..Е, това май ще е единствения случай в който ще уча някой. Не искам да се бъркам много, а и трябва да се разбирам с един всепризнат инат, с който невинаги сме на едно мнение
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 2:44 pm

-Добре,май е по-добре да ги разпуснем за днес,преди Муртаг да те е разкъсал на две,войниците да паднат от изтощение или пък да те сложат теб за командир.-засмя се Джесика.
Елфката отново усети някой да я наблюдава и вече се обърна.Видя тъмна елфическа фигура да се дръпва от мястото си и да бяга надалеч.
"О,Боже!Ако е той направо не знам..."-въздъхна Джесика и отново отпи от чашата с вода.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 5:50 pm

Нава забеляза притесненията на Джесика и погледна настрани, забеляза странна тъмна фигура, но не реагира за по- сигурно:
" Какво има, кой е това?"- попита я той мислено.
Джин и Джули седяха до Мерик и продължаваха да се подиграват на някои от обучаващите се елфи.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 5:57 pm

"Не знам,но се опасявам,че е Намару,остави го да си гледа."-каза му Джесика.
Войниците се разпръснаха и започнаха да напускат терена.Доста от тях бяха изтощени.
-Браво,браво!Добре се справихте днес като за начинаещи.-извика Джесика след тях.-Оох,аз отивам до стаята си да се преоблека,ей сега се връщам.
Тя стана от земята и излезе от терена.Излезе от сградата,вече не усещаше присъствието на онази личност.Стигна до замъка,качи се по стълбите нагоре и до коридора.
"Хм,мирише приятно,чудя се от какво ли?"-помисли си тя,докато вървеше към стаята си.
Стигна до вратата,стисна бравата и я отвори...Какво да видят очите и-цялата и стая беше в цветя,всичко миришеше приятно,чак и над прозореца няколко корена бяха оформили голямо сърце...Джесика залитна ужасено назад,но не падна.Подпря се на стената с изплашено изражение.
-Той...той...той...-повтаряше тя,не можеше да повярва.-А,не!Вече отиде далеч!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 6:58 pm

"Тук ти харесва...нали?"
"Аз съм елф, нормално е"
Ним прибра меча обратно в ножницата и се загледа безмълвно към отдалечаващите се млади войни.
"Тогава..Искам да останеш ти, докато трае престоят ни тук.."
Муртаг звучеше пресипнало, явно нещо му навяваше тъжни спомени. Ним се сети, че тук наблизо Муртаг беше срещнал сестра си преди три години. Сестра, която беше изгубил. Ним се огледа.
- Хей нали тук няма да има...домати..за обяд?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 7:08 pm

-Нееее.-засмя се Дейвид.-Никакви домати,тук по-скоро ще намерите много гъби.

***
"За бога,само да го намеря този Намару и ще го ступам!"-мислеше си Джесика,докато с магия връщаше цветята обратно навън.-"Чак да се намесва и със личното ми пространство е вече прекалено!"
Елфката се опита да махне сърцето над прозореца,но нещо не стана.
-А?-учуди се тя.-Махни се!
Ръцете на Джесика отново светнаха в зелено,но растението не искаше да се махне.
-Ох,ще се занимавам с теб после!-изръмжа тя и обърна внимание към розите около бюрото.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 7:17 pm

- Няма да погледна домати следващите пет години..Гъби значи - промърмори Ним докато Кевин се приближаваше с "няколко" ябълки в ръце, които подхвърли на елфа.
- Ти имаш повече нужда..стига ти толкова диета - усмихна се мъжа
"Сигурен ли си, че си добре?"бърна се Ним към притихналия Муртаг в себе си
"Да..добре съм.."
"Не можеш да ме излъжеш мен..Забрави ли - три в едно не е чак толкова лесна комбинация" - после добави гласно - Замъкът се е променил..Дали ще открия предишната си стая..Изглежда ми напълно обновен...Може би..
Той тръгна несигурно към замъка. Беше му казано да не се връща вече никога тук..А той беше тук сега..Дали стаята му съществуваше още. Спря се във входната зала. Наистина имаше промени. Ним се успокои малко и тръгна по спомени по една от стълбите. Мина покрай стаята на Джесика без дори да забележи, сви наляво и после отново наляво докато стигна един по-тъмен коридор. Очевидно почти никой не беше идвал насам от доста дълго време. Вратата..Едно време тя беше бяла, както и всичко наоколо. Сега беше станала черна и едва забележима. Беше й направил магия преди да напусне Елфическото царство..Дали още действаше..Дали трябваше да влезе..Не беше сигурен, че го иска..Не искаше да намери стаята си..неговата стая като притежание на някой друг
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 7:39 pm

Джесика надникна през вратата на стаята си,гледайки коридора.
"Хм,сигурно си търси стая"-каза си тя и продължи да оправя бъркотията.
Цветята понамаляха,но на Джесика и втръсна и се просна на леглото.
"Ако си мисли,че така ще ме впечатли,много се бърка!'"-мислеше си тя ядосано.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 7:46 pm

"Добре..все пак" Ним сложи ръка на дръжката все още замислен. Врата просветна, ключалката щракна и вратата се отвори сама. Беше изключително прашна стая от това, че никой не беше влизал тук от години. Прозорецът беше покрит с дебел пласт прах и голямо перде. Леглото, двата дивана, масата..абсолютно всичко си беше по местата. Ним се засмя и се зае да маха няколкото неща от прозореца. Знаеше накъде гледа той..Всяка сутрин се беше събуждал с "Нимфромдинзел Никравзи веднага се яви на тренировка!". Винаги се беше успивал, но добре, че имаше добър треньор. Всичко от прозореца падна, в тъмната стая влезе лъч светлина. Ним открехна прозорците и се надвеси навън. Долу на тренировъчната поляна още виждаше другите.
- Отново като едно време - усмихна се елфа и помаха на учудения Кевин долу
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 7:51 pm

-Брей,че прашно.-чу се познат глас.
Ним се обърна и видя Даниел,братът на Джесика.
-Пак се виждаме!-каза му елфът усмихнато.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 7:57 pm

- Така е - усмихна се и Ним - Здравей отново..след 3 години..Не си се променил
Прахът изчезна след като Ним замахна с ръка. Единственото, което се нуждаеше от подменяне тук бяха повяхналите цветя на масата и празната птича клетка горе до прозореца
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 7:58 pm

-Пубертета мен не ме измъчва вече.-засмя се Даниел.-Спомням си Джесика как драстично се променяше като малка.Та,какво сте правили три години двамата с Муртаг?Чувам,че сте намразили доматите вече.
Върнете се в началото Go down
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 7:58 pm

Катрина се излегна където вече учениците на Джесика ги нямаше
-Свободааа!-усмихна се момичето и се засмя
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 8:01 pm

Дейвид се усмихна.В сравнение с пред итри години,сега беше рай.Той седеше на земята,но наблюдаваше някого.Тъмната фигура,която следеше Джесика.
"Дейвид!"-изведнъж се чу гласа на елфката.-"Стаята ни е затрупана с цветя!"
"КАКВО!?!?!"
"Да,Намару вече прекали!"
Дейвид ядосано стана от земята:
-Катрина,трябва да направя едно нещо.-каза той хладно и тръгна към замъка,в който току що се беше скрила фигурата.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 8:01 pm

- Да..Уж трябваше да ни дадат домати, чушки и краставици, но ни пробутаха само домати - засмя се Ним при спомена преди два дни. - А той си остава все такъв инат, аз все тъй търпелив...нищо ново
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 8:02 pm

-Ох,ох,инатите са безсмъртни,знам го от личен опит.При нас нищо особено не е станало,седим с вкъщи и тренираме елфи,стана ни скучно!
Върнете се в началото Go down
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 8:04 pm

Катрина кимна и му каза иронично
-Намару нали?
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 8:06 pm

- Откакто я няма Сянката наистина стана скучничко..Преди все можеше да очакваш нещо, но сега..Не знам сигурно всички войни, които нямат работа им става скучно..Бяхме намислили да издирим малко орки, защото започнаха да ни липсват
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Отново тук - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Отново тук
Върнете се в началото 
Страница 3 от 19Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Тройният съюз :: Царството на елфите-
Идете на: