. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Последният филм, който гледахте.

Go down 
+5
icy__freshness
Мелиса Сойер
Warrior_king
tiger girl
katri_mei
9 posters
АвторСъобщение
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 4:07 pm

Кой беше последният филм, който гледахте и хареса ли ви?
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 5:30 pm

The emperor's new groove също познат като Омагьосаният император. clap2
Не,не го гледам за първи път,спокойно!Като по-малка много обичах това филмче и преди около седмица се сетих за него.Изтеглих си го от интернета и го изгледах,много ме радва ^^
Върнете се в началото Go down
Warrior_king

avatar


Брой мнения : 74
Registration date : 23.08.2007

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 2:03 pm

Последният филм който гледах беше Полицейска академия.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 2:22 pm

Оу..Беоулф..Мале тъпнята божееее, боже..После гледах Търсача..Ами той беше по-забавничък да си кажа честно..Много предсказуем обаче
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
icy__freshness

icy__freshness


Male
Брой мнения : 149
Registration date : 08.06.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:28 pm

Последния филм, който гледах беше Resident Evil : Extinction .
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:51 pm

Курозаки... Или нещо подобно... Малко е тъпичък, общо взето не ви го препоръчвам^^
Death Note има някои несвързани неща с историята, но и двата филма са много добри... Почти не очаквах да са толкова хващащи... И L е перфектен^^
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 10:42 am

На Тетрадката има и трети филм, историята на L през последните му 24 дни. Иначе, последния който гледах беше Ангели и Демони по Дан Браун. По дяволите как са провалили историята на книгата, нямам думи, не ми хареса филма, макар и да е много предпочитан не е нищо особено.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeПон Авг 17, 2009 7:48 am

Хитър Потър 6!
Филмът е доста по-добър от предишната си част, макар че е ужасно орязан и на моменти който не е чел книгата просто няма да се справи. И на кино се гледа по-добре, защото сто процента на двд ще излезе егати тъмницата... Дори можеш да го гледаш от смешната страна на някои моменти... Кефещ момент е когато всички знаем какво ще изкочи от езерото, но въпреки това всички в киното се стряскат... Все пак са се постарали малко повечко хората...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeНед Ное 01, 2009 5:43 pm

Дон Кихот
Не знам коя версия е, обаче... Значи, личеше си много ясно, че не са били използвани много средства за него. Добро качество, но слаби ефекти. Много различими, за жалост.- Обаче главният артист, който играеше Дон Кихот беше невероятен. Не знам дали друг ще се справи толкова добре, но беше великолепен... Виж, аз като не харесвам Санчо и не ми направи особено впечатление, но пък беше добре подбран...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeЧет Ное 26, 2009 3:09 pm

Ромео и Жулиета с Леонардо ди Каприо
1) Много слаба игра на актьорите, направо пълно разочарование.
2) Изобщо неподходящи реплики, понеже историята се развиваше в нашето съвремие и никак не се връзваше добре.
3) Много слаби реплики, аз се разплаквам от моите собствени мнения, когато пиша сълзливи, там реват като мечки.
4) Много слаби ефекти, изсмукани от пръстите на който ги е слагал.
5) Музиката изобщо не си беше на мястото и беше напълно неподходяща с изключение на две три песнички.
6) Не предизвика никакво чувство на симпатия и беше много плосък и скучен филм. Вместо да ги дават да се натискат двайсет минути можеха къде къде по-добри сцени да извадят от някъде.
7) Субтитрите за филма бяха километражни, четяха се турдно, изчезваха бързо, бяха пълни с грешки и то не три-четири... Да не говорим, че повечето бяха извадени от книгата, а не трябваше да са там, защото героите си говорят нормално... а няколко места дори бяха неточни, като героя казваше съвсем друго... Знам, аз съм просто фенсубър, но товами е професионално изкривяване и много се ядосах на тия прости нещица.
Това е, няма какво да добавя повече.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tubi4

tubi4


Male
Брой мнения : 52
Registration date : 30.03.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeПон Дек 07, 2009 2:46 pm

Облачно с Кювтета!!!Много ми хареса тази анимация Последният филм, който гледахте. Icon_smile
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeПет Дек 11, 2009 5:33 pm

Ерагон - тъй като последно го гледах преди около три години, сега ще изразя по-ясно мнение.
Изключително съм недоволна, отново казвам, от това колко много са изопачили историята и колко неверни факти има в филма... Наистина това много ми понижи мнението за филма още първия път като го гледах.
Сега по-конкретно за артистите: като цяло горе-долу добър актьорски състав, макар че повечето не си бяха на мястото и преиграваха. Сега вече знам, че Джереми Айрънс никога няма да ме разочарова като актьор. Smile Този човек е нещо изключително поне в този филм, да не коментирам нищо друго. На ролята си пасва точно перфектно (Бром). Хумора, гласа, лицето... такъв си го представях някога, преди да гледам филма. Идеален. Робърт Карлайл е един от провалите в филма. Играе като Дурза и... абе костюма му не става, а играта му е малко зле... Виждала съм го в телевизионни предавания, но някак си не е същия на големия екран. Не стои добре в ролята си. Само неестествения му смях в филма си е добре... Едуард Спийлърс е най-лошия избор за главен актьор който някога съм виждала. Мразя го от дъното на душата си тоя... Самият Ерагон като герой го търпя, в последно време в книгата вече не припада толкова и стана по-разумен. Обаче това русо същество... Ааа, дори не ми се мисли... Всъщност в тази насока - изключително добър подбор на гласове зад кадър, имайки предвид Сапфира. За нея мога да кажа "Отлично" точно както и за Айрънс. Ква елфа е оная Аря бе!? Направо пълно отчаяние... И да не забравя ест... Гарет Хедлънд(Муртаг)drunken То се търкаля, то се прави на идиот тоя Емчо, направо да се хвана за главата, какво са ми направили на героя... Голям сладур общо взето, но на много места нещо преиграваше там, нещо мажеше, нещо се смееше като луд...
За режисьора - сигурно моя филм не е с отличното качество, обаче беше многоооо тъмноооо... Много слаби цветове и прекалено тъмни, както казах вече, на повечето места...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 7:29 pm

Робинзон Крузо с Пиърс Броснан
Филмът е най-добрата екранизация на Робинзон Крузо, която съм гледала напоследък. Актьорът е изключителен и много добре си пасва на ролята, играта му също е добра. Петкан също има страхотна роля.
Е, имаше малко отклонения, но незначителни. Доволна съм от филма. Единствено звука му беше прецакан на моменти и още ми бръмчи в ушите, но няма значение. Ако буквите вървяха с говора... поне не изоставаха много...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeЧет Яну 07, 2010 2:48 pm

Граф Монте Кристо

За този филм нямам толкова много забележки. Филма е доста добре направен ( пак не съм сигурна кой вариант е...), доста са се постарали хората и се вижда, че са вложили максимално средства. Въпреки че съм го гледала и преди, наистина си заслужава повече от всичко, което съм гледала на тази тема засега (смятам да гледам анимето). Един филм, който наситина си заслужава.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeСъб Яну 16, 2010 5:23 pm

Аватар
Хъх, кво да кажа... Безцветен на първо време. На 3Д може и да става, ама иначе... Грозни извънземни, ебати ужаса... История... бива... Ограничавам се само до тук.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeПон Яну 18, 2010 6:42 pm

Онегин
Филма, въпреки че съучениците ми го определиха като тъп, на мен много ми хареса(ми сиг аз съм луда, от къде да знам).
Гледала съм го някога отдавна, макар че едва си го спомням. Върви по книгата, всичко точно и много добре пресъздадено. Чудесна игра на артисти(да се чудиш тук Лив Тейлър ми харесва)... И да, върна ми спомените, когато се кефех на дългите палта и високите шапки(всъщност, това винаги ме е кефело, Муртаг го доказва донякъде)

Относно техническата част така да се каже... Ми те говореха още преди да си отворят устата, прецакана работа... Но не беше чаааак толкова фатално и се търпеше...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeСря Фев 17, 2010 4:45 pm

Гордост и предразсъдъци
Пак моето мнение се различава от това на съучениците ми. Филма не беше ЧАК толкова лош. Вярно, естествено, признавам - много досаден на моменти. Ама главния актьор беше ужасен сладур~ Кой по дяволите е?? Аааъъъ Матю бре, Матю неизвестния... Г-н Дарси...(я)
Филма е от 2005, спомням си, когато излезе. И наистина е добър... Може би само от моя гледна точка? Не знам, който харесва такъв стил филми...

Един снимък на приятния, заради който гледах филма... една от единствените снимки
Laughing
Последният филм, който гледахте. Tumblr_kv167zmOVw1qawt1wo1_400
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 4:37 pm

Забранена теритрия
Въпреки че нямаше нищо общо с каквото и да учим не беше чак толкова зле. Разказваше за поробената Африка... и един странен репортеро-изследовател. Не е нищо особено от където и да го погледнеш, има поне двайсет други доста по-добри... но няма голямо значение, нали да мине време...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeСъб Мар 27, 2010 8:12 pm

Алиса в Страната на чудесата 3D IMAX

Хм, очаквате ли някога да предам своя любим актьор? Актьорът, който ще обичам за всички времена, защото това, което е във филмите е това, което оценявам като истинска игра, а това, което е в живота е толкова по-различно от всяко друго. Той е актьор и може да свири на китара, дори може да пее и да озвучава герои... Актьорът, който може всичко!
Джони Деп е Лудият Шапкар! Филмът е едно ново, невероятно пътешествие в свят, който целия свят познава от една откачена книга... Най-странната детска приказка на света, за която има толкова много филми, игри, песни... Може би е малко детски, но чудовищата не са. Може би изглежда странно, но това е Алиса в Страната на чудесата... Същата увлекателна приказка... но по-нова и по-различна от преди.
Той е Шапкарят... Някой, който бих гушнала през екрана ако можех. О, да, една перфектна роля, изиграна от най-подходящия за нея, който се вписва във всяка ситуация... Срещаме и Бялата царица, Червената царица, които са по-странни от всякога... Откачен хамстер, влюбено Вале, бойна мишка, Чешир!... Пътешествието, наречето 3D... и Шапкарят отново ще танцува на Ведрикият ден!
... А ти... Знаеш ли защо гарванът прилича на писалищната маса?


Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
VampireMo=)

VampireMo=)


Female
Брой мнения : 2
Registration date : 18.04.2010

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeНед Апр 18, 2010 10:45 am

Пърси Джаксън и боговете на Олимп
хмм..хареса ми,добра игра,но няма почти нищо общо с книгата =)
Върнете се в началото Go down
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeСъб Май 22, 2010 8:09 pm

Пърси Джаксън и боговете на Олимп...да,и на мен това ми беше последния филм,който съм гледал.Боговете-абсолютно грешен избор или поне Зевс и Посейдон.В моите представи са си много по-добре...някои неща от книгата доста ми липсваха,но какво да се прави...трябва да е различно.Smile))
Върнете се в началото Go down
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 12:15 am

The Prestige
Един уникален филм, който гледам за втори път и ми въздейства дори по-силно от първия. Горещо препоръчвам на ценителите!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последният филм, който гледахте. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте.   Последният филм, който гледахте. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последният филм, който гледахте.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Off-Topic :: Музика и Кино-
Идете на: