. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Черни криле?

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 1:07 am

-Ой,покажи се най-сетне!-крещеше недоволно елфката,докато вървеше покрай зловещите оголени дървета.
-Тук съм,спокойно.-чу се зловещ,но доволен глас и Джесика се спря на място.-Хубаво,че ме пратиха в Рохан,а не ме убиха,а?Чакал съм този момент от доста години,да те видя така...
-Не ми се прави на интересен!Забравяш колко те мразя...
-Да ме мразиш?Това е хубаво...
-Както и да е,нямам време да слушам глупостите ти...-въздъхна тя и изкара Джиерда от ножницата си.
Замахна с меча и пред тях се появи голямо красиво черно имение,имащо късмета да замести парче грозна пустош.
-Ето го моят дом,благодаря,че ме отведе до него.-подсмихна се зловещо елфката.-А сега...
Вдигна едната си ръка и тъмни призрачни фигури на елфи войни обградиха Джош.Изкараха оръжията си и ги насочиха срещу него:
-Хей,какво е това?!Какво правят?!
-Погрижете се повече да не ме притеснява...-разкикоти се Джесика,докато бавно и спокойно вървеше към красивата сграда.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 1:17 am

- Господарке.- зеленокосата се появи до елфката и притвори очи:- Какво желаете да постигнете с всичко това?- попита плахо, усещаше мощта на Джесика, но до сега се боеше така само от един човек, от Калисто, нейната създателка.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 1:19 am

-Джиерда,кажи ми...знаеш ли черното какво символизира?-попита елфката без да спира и да се обърне към нея.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 1:21 am

- Черното?- замисли се Джиа:- Мракът, тъмнината, болката, сълзите... смъртта... не съм сигурна, Господарке.- някога наричаше Нава Господарю, но той й беше забранил да се обръща към него така и сега й беше малко трудно да произнася тази дума.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 1:26 am

-Точно така,Джиерда,символизира мъка,страдание,сълзи и смърт...Нищо добро,нищо което води към щастлив край.Но мисля,че въпросът ти беше защо точно правя това?Някой може ли да избяга от съдбата си?
Погледна я за миг и после стъпи на първото стъпало към портите на новия си дом,където щеше да мисли какво да прави насетне.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 1:31 am

- Но Вие, Господарке... Вие обичате Джули и Джин, ами брат ви и приятелите ви, ами Нава... какво ще сторите с тях?- потръпна зеленокосата и спря на място.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 1:38 am

-Това не са твои грижи.-смръщи се тя,изкара оръжието и я призова да се прибере вътре.
"Ще се срещна с тях довечера,когато съм най-силна,когато мощта ми ще е по-визша от тяхната и ще ги накарам да ме последват,ще ги накарам да дойдат с мен,за да не ми се налага да ги наранявам..."-помисли си тя,докато виждаше как духа на зеленокоската се връщаше обратно.-"ЩО за слабо място имам,сърцето ми...Може после да си го изтръгна като експеримент..."
Прибра мечът в ножницата и отвори портите на сградата,пред нея се показа красива зала с високи стълби,които водеха към втория етаж на имението.Подът беше покрит с красиви черни плочки.
-Сега,покажете се,мои загинали войници!-отново изкара меча и замахна с него във въздуха.-Покажете се пред ангела на тъмнината и изпълнявайте моите команди!
Желанието и се изпълни...
-Искам да охранявате имението ми с душите си,мъртви сте и без това,няма от какво да се плашите!Хайде по местата!
Плясна два пъти с ръце и призраците се раздвижиха.
Върнете се в началото Go down
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 10:20 am

-Слънцето е изгряло,а тук е непрестанно мрак...Харесва ми!
Елфката гледаше през прозореца на огромната си стая,мислеше как да действа тази вечер,по какъв начин да ги залъже...
-Не мислиш ли,Джес?Не ти ли харесва?-подсмихна се лукаво.-Или си прекалено окована вътре,за да ти пука?
В собственото си съзнание,истинската добра по душа и сърце Джесика беше завързана с огромни вериги и окована за пространството,никога да не се събуди...Очите и бяха затворени,по бузите и още е виждаха следи от сълзи.
Върнете се в началото Go down
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 10:28 am

-Що за красива и интересна книга...-прокара ръка по корицата Джесика и се усмихна доволно.-Прекрасно,за сега всичко върви точно по план...Хах,чудя се какво ли щеше да каже Калисто,ако ме видеше така.Дали щеше да иска да се самоубие,за дето се е опитала да ме убие,тази която представлява смъртта и сълзите?Толкова по-добре за мен...
Разтвори четивото,но нищо не излезе.Нито една буквичка,само празни страници:
-Ка...какво е това?!-стресна се елфката и ядосано метна книгата на пода.-Няма значение,щом аз няма да мога да те прочета,тогава и другите!Ще си само в моите ръце и на никой друг!
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 10:55 am

" Вие... Не сте като Калисто, тя е наистина зла и безмилостна, тя опита да убия вас, да убие собствената си дъщеря, Вие не бихте го направила, не сте толкова зла за да нараните Джули и Джин... Джесика... Господарке, не сте такава наистина..."- промълви в главата й Джиерда, опитваше се да се противи на волята й, опитваше се да разговаря с Нава, но не можеше да се свърже с него.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 11:03 am

-Аз никога не съм казала,че съм като тази вещица.-стисна завивките в ръката си.-Но няма да те карам да носиш важна информация като бреме,не се и опитвай да я изтръгнеш от мен!
Погледна смръщено дръжката,но нищо друго не направи.Изправи се на крака и тръгна към голямото огледало пред себе си.
-Ах,ах,покажи се...-замахна леко с ръка и на стъклото се появи желания образ.
Ангелът със снежнобелите криле се давеше в сферата,я която беше преди...Пълнеше се с черна течност и вече достигаше врата и,опитваше се да пречупи бариерата,но нямаш смисъл...
-На знаеш какво удоволствие ми доставяш да те гледам така.-подпря се на шкафа и се доволна усмивка се загледа в шоуто.
Върнете се в началото Go down
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 11:29 am

-Кристални сълзи,така ли?-подсмихна се елфката и напусна помещението,оставяйки образа на ангела да се дави в тъмната течност.
"Ела при мен,ела където ще си спокоен и няма за какво да се притесняваш...ела.."
Върнете се в началото Go down
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 11:47 am

-Ой,ой,ще си имаме гостенин,приемете го подобаващо!-плесна с ръце Джесика и тъмните войници се поклониха.
Елфката се обърна към стълбите,между двете стлбища се намираше нещо като трон,тя не беше владетелка на нищо,но пък това не и пречеше...
-Точно така,елате при мен...-усмихна се лукаво,докато вървеше към трона.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 11:51 am

В края на залата, близо до вратата се появи ярко бяло сияние и сините очи на Нава просветнаха за миг. Порталът изчезна веднага след като той пристъпи на черните плочки и коленичи, като изтощен от нещо, тъмнината наоколо, усещаше я и това отслабваше силите му. Беше затворил очи и все още не осъзнаваше къде е и какво беше направил.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 11:53 am

-А,доста си бърз.-подсмихна се Джесика,седнала на черния трон.
Нещо стана с това...тронът се промени,по страните му се появиха кости и черепи,на върха просветна черен камък и елфката още повече се усмихна.
-Добре дошъл в моят дом!
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 11:58 am

- Джесика... ти...- едва произнесе и вдигна ужасено глава:- Какво правиш по дяволите, какво си направила?!- изправи се бавно и се огледа с разширени очи:- Защо ме повика тук, това е... това е Даркан?!
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 12:00 pm

-Спокойно,няма страшно...-изправи се бавно от мястото си и тръгна към него.-Щом аз съм тук,няма от какво да се страхуваш.Запомни,аз контролирам мрака в това имение,нищо няма да ти стори,стига да ме слушаш...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 12:03 pm

- Да те слушам ли?- трепна и отстъпи крачка назад:- Ти не си истинската Джес, но защо ти се подчинявам, не съм подвластен на никого, не съм... Не!
"... Ръка за ръка... Противоположни, но и привличащи се..."- спомни си част от думите на чакалът и разтърси леко глава.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 12:06 pm

-Нима?-спря се на място елфката.-Щом е така,значи ще успееш да се противиш на командата ми...Ела при мен!
Повдигна ръката си към него сякаш го зовеше да застане пред нея.
-Хайде,знаеш,че няма смисъл да се бориш с това,ти си мой,мога да те карам да правиш каквото реша...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 7:23 pm

Нава потръпна и се вгледа в нея:
- Защо го правиш? Какво удоволствие ти доставя всичко това?!- заговори тихо, на думи се противеше, но на действия не можеше да се контролира. Тръгна бавно към нея и стисна ръцете си в юмруци:- Джес, спри това... спри се... Боли ме да те гледам така, боли да ти противореча, не искам да е така, не бива... Боли!
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 7:26 pm

-Замълчи!-отряза го елфката изведнъж.-Нямаш никакво право да ми казваш,че боли!И мен ме болеше онзи път,когато трябваше да избягам с Джин от теб!
Проклетница...Използваше мислите и чувствата на истинската Джесика,за да го поглъже и накара да се почувства виновен!
-Никога не съм ти казвала колко сълзи изплаках заради това!Сега ще ми се подчиняваш без да ми се противиш!
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 7:30 pm

- Тогава... не бях аз, не беше истинското ми съзнание, аз никога не съм искал това... не...- остра болка го прониза в гърдите и стисна очи, но не спря, продължи да върви към нея и се замисли над думите й за миг, можеше да се опита да се противи тогава, но не беше успял, както сега не успяваше, вината го обзе и се отпусна на волята на елфката.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 7:43 pm

-Няма значение вече...-прошепна тя,докато го приемаше в ръцете си.
Уви ги около врата му и го хипнотизира още повече,щеше да го накара да слуша само нея...Прокара пръсти през дългата му бяла коса и цвета се смени с черен,както някога ставаше в битки.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 8:21 pm

Елфът остана безмълвен, не помръдваше, гледаше я право в очите и се усмихна леко, вече напълно хипнотизиран.
" Нава?!"- прозвуча гласът на Джиа наоколо, зеленият меч просветна за миг, но не й беше разрешено да се материализира и не можеше да направи нищо:" Нава, осъзнай се!"- повтори, но гласът и заглъхна, а той не реагира.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 8:25 pm

-Малко червено за разнообразие...
Докосна леко кичурите на лицето му,които приеха червен цвят.Елфката се дръпна доволно,после се обърна с гръб към него.
-Сега след като си напълно под мой контрол,всичко ще бъде наред.Няма да чувстваш нищо лошо,ще контролирам лошите чувства в теб,за да не ги усещаш никога повече.Само остани с мен!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Черни криле? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черни криле?   Черни криле? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Черни криле?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Двата кръга :: Даркан-
Идете на: