. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Надежди и мрак

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 4:51 pm

Орки по границите...Винаги тъмно. Но те бяха там и чакаха ново нападение.
- Тези глупави коне, трябва да ги излъжем - тревожеше се командира на злите и се оглеждаше понякога за подкрепа от редиците си
- Да ги накараме да излязат!Да ги накараме да се срещнат с нас! - крещеше някой там, но оркът не знаеше кой точно. Ако знаеше щеше да го накара да замълчи.
- Ентусиазъм... - тихият му глас се разсмя отново. Тишината обгръщаше мрака...Черната му фигура приближаваше тихо във все по-сгъстяващия се мрак. - Защо не оставите на мен?Мисля, че е време съюзниците да си знаят мястото.
Те му направиха път мълчаливо и лилавокосият се усмихна доволно. Подмина ги и пристъпи в зона, в която по принцип не бе стъпвал. Не бе стъпвал мрака, който обгръщаше всичко в него. Всичко в господаря.
- Благодаря ви..Сега е време...за разходка
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 4:56 pm

Трима кентаври гледаха от кулите седящите в далечината орки и тъмната фигура. Вече бяха съобщили за атаката,която скоро щеше да дойде.
-Странни хора-извика един от кулата. Тези сигурно са някъкви магьосници. Не съм виждал мрак посред бял ден.
Останалите само кимнаха. А може би това беше само начин да ги заблудят. Понякога се чуваха тихите стенания на орки,но нищо друго. Фигурите им бяха обгърнати с тъмнина.
Войниците на кентаврите бяха наблизо. Царят някъде отзад седеше и се усмихваше. Беше се отървал от задълженията си и сега щеше да се бие. Можеше ли да има по-хубав ден от този.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 5:00 pm

Невероятна тъмнина...Страх ли бе това, което усещаше?Дали имаше място за страх тук?Усмивката му засили мрака и мъглата и той просто вдигна ръце. Мракът запрати напред към тях, мрак със сънища и ужас...Обви войските на онези, срещу които се бе изправил и остави него открит.
- Така ли посрещате владетел?Интересно - спокойно го каза, макар че се чуваше ясно. - Кентаври...Време е за сънища.
Мракът около тях се сгъсти и ги покри от глава до пети. Мрак, носещ видения и спомени
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 5:37 pm

-Ти не си владетел,а само се мислиш за такъв-извика един от онези,които седяха по кулите като широко се усмихна.
Въпреки мракът те не се срахуваха...бяха свикнали нарочно,защото знаеха че Тъмния владетел винаги прави това. Това беше направил и на Царството на драконите.
Лампите светнаха. Хиляди кентаври запалиха своите фенери,лампи и всякъкви други,но нищо не помогна. Мракът беше съчетан с мъгла.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 5:40 pm

- О нима? - неговата усмивка...Тя бе вечна. Не, повече нямаше да стои на онова място. Вдигна отново ръка, сякаш уморено и рядко я свали надолу. Светлината от глупавите светила изчезна, сякаш загасена от студен душ...А неговите очи просветнаха, сякаш запалени от тази светлина, която бе прибрал някъде дълбоко, дълбоко - По тази логика, вашият владетел, може да се каже, е същият
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 5:47 pm

-Да не би да си мислиш,че можеш да ме опрекваш-чу се гласът на Луис.
Никой не можеше. Някога може би...но сега беше владетел. Отвоювал си бе това призвание. Помагаше на хората колкото може и никога не беше искал повече власт. Тази му стигаше и даже понякога му бе предостатъчна.
-Аз съм коренно различен от теб. Ти си откачен! Искаш власт и още власт. За какво ти бе да тръгваш да се бориш с Царството на драконите?-отново се чу гласът на Луис.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 5:52 pm

Усмивката на господаря стана още по широка, докато тъмнината покриваше дори тревите и небето над него и под него.
- Кентаврите често са мъдри същества...Но лесно се палят и могат да бъдат предизвикани. Това научих някога от вашия народ - тихо започна той докато оглеждаше местността, сякаш избирайки си място за нова къщичка например - Вие нищо не знаете за царството на драконите. Те бяха първата ми цел. Защо ли?Защото аз ще бъда този, който ще срази единствения оцелял, който може да завземе моя трон. Аз ще убия този човек, а за да го направя, първо ще го сломя духом. Това...вече започна
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 5:55 pm

-Може би знаеш доста за нас...което е доста интересно. Ако те бяхме видели в нашето царство със сигурност щяхме да те запомним. Ние никога не забравяме хора,дори да не сме ги виждали векове или хилядолетия-каза Луис,докато се опитваше да извади един камък от почвата.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 5:58 pm

- Не, никога не съм идвал тук. Но това не ми пречи да знам за вас...Или за драконите и елфите...Дори за хората от Долното царство, които са скрити от погледите на всички и само малцина са живели с тях. Онези, които се борят под земята с чудовища, много по-могъщи и защитават вас, които сте на земята. За черният господар е въпрос на чест да знае, а ние знаем, защото искаме да знаем. Брат ми би го доказал, ако беше идвал тук поне веднъж. Камъкът ли искаш? - леко кимна, докато тъмнината се сгъстяваше наоколо и камъните долу оживяха, тръгвайки към краката на всички с острите си зъби, готови да разкъсват...Малък трик, сякаш се забавляваше
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 6:33 pm

-Пазете се-извика Луис и извади меча си,който засия.
Кентаварът уся да отбие повечето от камъните,но останалите продължиха и захапаха хората му по краката.
-Мислиш че е смешно-изкрещя той и отвори една от портите.
Оттам като че ли оживеели излетяха няколко хиляди гълъба,които започнаха да бодът очите на орките.
-Те виждат в тъмното-чу се отново гласът на Луис.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 6:44 pm

Господарят продължи да се смее. За него орките бяха просто пасмина ненужни боклуци, тъй че нямаше намерение да ги пази.
- Гълъби...Срещу орли? - черните сенки на небето започваха да обгръщат всичко летящо, дори малките комарчета, почти невидими в нощта, настъпила посред ден. Черните орли разкъсаха гълъбите за секунди.
- Защо да не е смешно?Вие сте забавни! - замахна весело със смях, тревите израснаха в бурени и зъби, обвиващи се около всичко наоколо
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 7:07 pm

-Тамън сега ще сте огуени хубавичко за моите...вълци-изкикоти се кентаварът и махна с ръка.
Няколко вълка изтичаха напред и разкъсаха орлите,като дори не оставиха и костите им.
-Явно не ги храня добре. Тогава ще пусна и останалите.
Мъжът махна и с другата си ръка и се появи една огромна глутница,която тръгна към орките.
Някои бяха убитии,други пък убиваха.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 7:15 pm

- Глупаво е...Ашраците..Са много повече от вълците - поклати глава господаря, сякаш въобще от нищо друго не се интересуваше днес. Ашраците, ужасяващата глутница разкъса вълците и пречупиха краката на други кентаври. Сините очи на Дарсия просто предизвикваха. Растенията, които бе измагьосал сваляха войни и ашраците просто ги прекършваха.
- Сила ли само ще показваме?Срещу ашраците ми би изпратил феникси. А аз срещу тях ще изпратя нещо много по могъщо. И така до край света. Ще рискуваш всички тях, нали?Точно като мен си. - докато войните кентаври продължаваха да падат. Дарсия не го интересуваше колко бесмъртни са...Можеше да ги изтезава докрай
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 7:28 pm

-Може би...-извика мъжът. Кентаврите са адски издръжливи,а и имаме добри медици и магьосници.
Той отново вдигна ръка и се появиха няколко феникса,които закръжаха отгоре.
-А и явно не знаеш много за тези същества. Те не умират...те знят кога ще умират-предвещават бъдещето. Затова и са толкова ценни за нас. Всеки път,когато умират се превръщат в огън и се появява нов или нови феникси.Никога не можеш да ги победиш. Те са безсмъртни.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 7:34 pm

- Сигурен ли си? - смехът му огласи тишината, а очите му засвяткаха радостно. Беше забавно да се сравняваш с някого по сила. Но той...Той е бе показал всичко, което можеше и нямаше да го стори пред този никой. - Кентаврите първо...Издръжливи ли са на ашраци, които гризат гърлата им?Имате магьосници и медици, но ако ги върнете от смъртта, много по-лесно ще ги предадете на моята чернота...Благодаря предварително...
Той се поклони насмешливо, укротявайки з-а миг чернотата.
- За теб фениксите са безсмъртни. Но аз ще ти покажа едно нещо, което много по-безсмъртно от тях. Те се възраждат в огъня. Но аз ще ти покажа самия огън. А този огън идва от дълбините на най-дълбокия ад. И този огън поглъща всеки друг, затова този, който заражда живота няма смисъл..Ще бъде разрушен от огъня, който владее само смъртта. Запознай се..с Балрозите...
Вдигна ръка към небето, макар че те изникнаха от земята. Огромни...огнени...И ужасяващи, те погълнаха цялата светлина на фениксите и я раздробиха на парченца
- Когато фениксите се възраждат ще страдат все повече и повече, защото огъня на балрозите, той е наистина безсмъртият. Управлява се от смъртта и само моята господарка Съдба би го спряла. Само на нея можете да се молите за да спасите фениксите
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 7:38 pm

Луис се разсмя още повече.
-О,спокойно. И за това съм готов. Твоите Балрози може да са от ада,но моите Зморки са от рая. Те са нещо като...ангели. Притежават най-чистата вода от рая и могат като нищо да унищожат твоите същества.
Кентаварът просто махна с ръка и фениксите отново се прибраха и на тяхно место се появиха странните същества приличаще на топки,като започнаха да се отварят.
Те бяха подобие на таралеж,но имаха и крила.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 7:42 pm

- Казваш Рай...Знаеш ли какво е това? - усмихна се коварно господаря - Знаеш ли къде се намира земята отвъд хоризонта и морето?Защото аз знам...Знам къде е раят, ходил съм там. И от там идва онзи, що управлява силата на светлината и доброто. Те са от рая...Но раят притежава нещо много по-могъщо от тях...Истинските ангели. - очите му просветнаха отново. Пред него застана човек...Човек с огромни чисто бели криле. С кафяви коси и очи. С бяла роба. Бе ангел. Беше Кевин.
- Кевин, покажи на нашите познати силата на един истински ангел...Докато балрозите рутят - заповяда господаря, чудното същество се издигна и засвети. Засвети и погълна съществата с бялата си чиста и свежа магия, превърнала се в мощно оръжие. Започваше ужасно да свети...Бялата светлина, унищожаваща всичко по пътя си
- Още един ангел ли желаете да видите? - продължи Дарсия, след като ашраците продължиха да избиват, следвани от отмъстителния огън на балрозите, ужасяващо разгневените орки, растенията, камъните...Бялата светлина на първия огън. След него се появи още един. - Нико!Покажи своята бяла магия!
И ангелът изпрати ослепяващо бяла магия, насочена към всички кентаври пред него
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 10:05 pm

-Ангели срещу Ангели-каза тихичко Луис и се усмихна.
Беше тъй спокоен. Можеше Дарския да има гигантска армия и да изпотроши всичко,да убие всички,но спокойстве защинаваше кентаварът. Всеки който го притежаваше беше...непободим.
-Джейк,излез и им покажи. Покажи им моща на един бог на ангелите.
Ангелът засия и отпращаше силна зелено-жълта светлина навсякъде. Убиваше орки и превръщаше почвата в гигански камъни,които запречваха пътя на орките и останалите същества.
Отзад го следваха няколко феникса,а зад тях една огромна войска от кентаври,които бяха готови да атакуват при първо нареждане.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 10:09 pm

- Луис..Ти се обърка - усмивката му не се сваляше от това ужасяващо, ужасяващо лице - Бог на ангелите няма. Това би го потвърдил всеки ангел и нашата господарка Съдбата. Това, което наричаш бог е само ангел. И всеки друг ангел би го победил. Ти си глупав. Показваш ми сила, но тя се осланя само на твоите единици в битка. Отговарям ти просто защото си нямам работа. Говорим за богове....
Светлината образува кръг от портали. Появи се той...Руси къдри в бяла роба. Той беше същество, което не се срещаше често...И бе невъобразимо красив и величествен.
- Алексиел, богът на живота - представи го Дарсия все едно беше най-обикновено нещо. Всичко, което се приближаваше към тях загина, животът му бе отнет. А щом бе отнет от бог, значи нямаше да се върне

По принцип богове тук рядко и май никога не са участвали, но отговарям на тази сила със сила все пак. Ангелите идват отвъд морето и нямат бог. Управлявани са само от по-силни ангели, поне за тази история
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 10:30 pm

-Може да имате бог на живота...но ние си имаме наши богове.Може би не толкова велики като вашия,но досататъчно,за да ни помогнат в тежка битка.
Луис вдигна високо ръце към леко виждащото се слънце и от тях излезе искрица. Тя щеше да допусне боговете им на земята. Тези,които трудно се гонеха и се викаха единствено по спешност.
-Нека да ти ги представя: Богът на слънцето и мрака-Мак и богът на морето и океаните-Атсу.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 10:35 pm

Дарсия поклати глава безнадеждно.
- Безполезни коне сте вие. Доскуча ми сред вас. Показвате сила в бойни единици, но не искате да се изправите срещу мен с оръжие в ръка в честен двубой. Алексиел не е мой бог, той е бог на драконския народ. Но те са покварени и той няма избор. Бог на мрака?Няма да стори нищо срещу моя мрак, не се безпокой. Този мрак е нещо много повече от мрак...Изтъкан е от милиони погубени души, това не е истински мрак в истинския смисъл на думата. Но добре...Ще ти покажа онова, което убива дори богове, защото и те не са безсмъртни. После ще си ходя. Взех достатъчно души за чернотата си, за което пак ти благодаря. Сега...Грим...Да ги покосим за последно!
Ужасяващо качулато създание с коса, образувано от чернотата замахна с оръжието си и покоси, както преди това Алексиел бе направил с армията, всичко, което се пречкаше на пътя, дори богове
- Сега ще си вървя...Скучно е при вас, някой ден пак ще се върна...До тогава гледай да измисляш могъщи същества, за тази нелепа и глупава игра, която не помага на никого
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 12:41 pm

Чернотата унищожи всичко, дори тревата. Вече нямаше живот никъде наоколо...Почти. Дарсия вдигна глава и въздъхна
- Колко часа е вече...Брат ми се е сбил... - каза като че ли на себе си, после обърна гръб - Е, владетелю, по-велик от мен. Оставям те да се бориш със съществата от ада. Приятно забавление. Благодаря за душите на войните, които изтъкават тъмата. Сбогом!
Покаха и с още малко смях изчезна в мигновенния портал, оставяйки зад себе си хиляди от тези огромни, ужасни същества, които бе повикал
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 1:53 pm

-Невъзможно е да ги убием-извика един от задните редици. Това са същества от ада.
Беше вярно. Много трудно щяха да ги победят. Може би заради силата и размерите им,но много от кентаврите от войската се разпищяха и разбягаха.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 2:05 pm

Богът изчезна, трябваше да остави само тъмнината. Ангелът кацна на негово място и се огледа, после се обърна към съществта и се ухили злобно като господаря си.
- Бийте се същества!Така нареди той! - заповяда от имено на господаря си, после изчезна. Имаше къде къде по-важни задължения от това да показва мощ тук. А пък и съществата бяха достатъчно призрачни и много
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 2:25 pm

Започна битката. Предната редица от кентаврите изби няколко от съществата,но бързо беше повалена. Останаха стрелците и меченосците. Навсякъде се разнесоха силни писъци от убити орки или от съществата.
Другъде пък измираха кентаври-от ужас,от някоя забита стрела в тях или просто се бяха спънали и самоубили някъде.
-Най-ужасната гледка през живота ми-извика Луис,докато прибираше окървавения си меч.
Беше изморен...нямаше никъква сила. Тъмнината като че ли му изсмукваше самоувереноста и му се доплака. Нямаше светлина...тази,която захранваше и съхраняваше кентаврите от болести и други беди. Сега те бяха...безсилни. Трябваше да направят нещо...нещо,което да върне техния дух.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Надежди и мрак Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надежди и мрак   Надежди и мрак Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Надежди и мрак
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Другите земи и светове :: Долините :: Кентаври-
Идете на: