. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени )

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени )   Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени ) - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 3:30 pm

Мен ме прецакаха с Квадрата, не ми го доставиха, все пак ми обещаха че другата седмица трябва да пристигне, ама не знам. Много ми говориха за него и го хвалеха. Шин не съм го и търсила още. Пък и на тоя дъжд и вятър ако тръгна на някъде, ще се удавя в буквалния смисъл на думата. О.о
И все пак... заслужава ли си наистина " Любовен квадрат"?
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени )   Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени ) - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 3:33 pm

Аз се удавих на Славейков. Беше ме страх да сдя там много-много щото аз нали с тия книги... Любовен квадрат го разгледах набързо, сладко нарисувани са и не е чак толкова зле откъм история, доколкото видях. Много лоши училищни проблеми се поставят пред горкия наш неоправим герой, има малко комедийка...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени )   Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени ) - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 03, 2009 8:36 pm

Леле, днес го взех тоя Любовен квадрат и умрях да се смея, такива изцепки за първи път срещам. Горките момчета, особено този Йоши- кун, разказват му играта всички момичета покрай него. Laughing Нямам думи, искам и втората книжка- продължението, това ме разиби яко.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени )   Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени ) - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 2:26 pm

Второ мнение относно изданието - сладко е, героите ми харесват относно арт... Историята... Ми бива я, не чак за да ме завладее мноого, но е добра... И хумор има в достатъчно количества... Общо взето доволна^^
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Lavi

Lavi


Male
Брой мнения : 16
Registration date : 02.06.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени )   Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени ) - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 7:48 pm

Ами да се цопна и в тая тема поне Very Happy Аз анимания вчера си я взех и както се изразих в един друг форум - "оценка 11/10"
все пак това е първи брой Smile супер много ме изкефи.. а и главния редактор е пич от класа... Smile желая му късмет за напред и да продължава да ни радва..
Амм за шогун нямам коментари понеже не съм го чел, но в скоро време ще си закупя изминалите броеве и ще наваксам Very Happy
Обещавам!!
хехе тао тао на всички за сега Smile
Сейонараа...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени )   Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени ) - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 20, 2009 5:30 pm

Ъм така, купих си една Анимания....
Ами, не съм особено доволна от самото списание. Ако имах принтер, щях да си отпечатам един такъв плакат да кажем... Статиите за аниме са много красиви, наистина добри... Но ми се струва, че съм ги чела и преди... Същите хора сякаш са описвали и другаде из форуми... Така че нищо ново. Сега са пуснали карти с герои... Яко, заслужава си... ДВД-то е наистина красиво направено, както трябва, тип-топ... Гласа на Рой в българската версия много готин... И на Хавок... Хюзчо направо цепи... Но някак си не ми се купува толкова дълго време, като си го имам, пък макар и не на бг...
Иначе всичко друго е ОК...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени )   Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени ) - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Аниме и Манга списания/ книги в България ( преведени )
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Off-Topic :: Аниме и Манга-
Идете на: