. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пролетен панаир на книгата 2009

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Пролетен панаир на книгата 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Пролетен панаир на книгата 2009   Пролетен панаир на книгата 2009 Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 10:54 am

Нямам идея къде по принцип би трябвало да пусна тая тема, във Фрий зоната не става, така че май тук е най- подходящото местенце.

XXVI Пролетен панаир на книгата - Асоциация „Българска книга”, съвместно с Националния дворец на културата и Столична община.

Та, от 20 до 24 май, етаж 7 зала 3, в Националния дворец на културата в София, пояснявам НДК за идиотите като мен, които ще търсят на онлайн картата две различни сгради. Laughing
Както и да е, аз ще съм там на 20, когато ми е най- удобното време, вероятно ще съм в София около 8 или 9 часа и... Ще Се Купуват КНИЖКИ! Пролетен панаир на книгата 2009 999510 Пролетен панаир на книгата 2009 476364 wub
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Пролетен панаир на книгата 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пролетен панаир на книгата 2009   Пролетен панаир на книгата 2009 Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 11:40 am

За жалост аз тези книжки може и да си ги гледам само на картинка.. Е, не че си нямам де, ама...
1) нямам никаква компания и не намирам смисъл
2) до събота, когато еветуално ще имам компания, всичко вече ще е разпродадено, предполагам... От онези, които ми се ще да видя.
3) ще ми се отдаде някога случай... Трябва да избирам между бункасая във Велико Търново и това и май предпочитам първото... Не че сама не мога да отида до София, ама финансите рязко ще намалеят, ако отида на Панаира, считайте го за много вярно. Аз съм книгофил и имам около 50 книги, които съм си купувала сама(и повече да са, мързи ме да гледам...).. Което означава, че изпратят ли ме в книжарница или място с много книги, или купувам най-малко пет, или просто съжалявам, че съм отишла и не мога да си купя нищо...
Та, горе-долу такива са нещата, но ако майка ми реши да ме хвърли до там, що не... Ще издействам малко средства...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Пролетен панаир на книгата 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пролетен панаир на книгата 2009   Пролетен панаир на книгата 2009 Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 11:45 am

Кофти наистина, макар че то и на мен ми се очертава да ходя сама, ако човечето което уж ми е обещало се откаже( страх я е да ходи по София ). Но и при мен нещата с книгите и закупуването им е подобно, или много или съжалениеи...
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Пролетен панаир на книгата 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пролетен панаир на книгата 2009   Пролетен панаир на книгата 2009 Icon_minitimeСря Май 20, 2009 9:27 pm

А днес беше много готин ден. Пролетно изложение на книгата, имах чувството че целия седми етаж на НДК е в книги, милиони. С часове скитане из между щандовете се спрях едва на седем книги, две от които са детски за брат ми, но всяка една си заслужаваше, уви имаше сигурно още десетина които харесах, но финансите не достигаха, пък и нямаше как да ги мъкна, то и тези тежаха страшно. Но пък се изкефих, от 10 часа съм из София, а толкова книги не бях виждала и в библиотека. Та между другото ако някой много книгочетящ софианец има възможност да отскочи до там, препоръчвам да го направи наистина, заслужава си, дори да не си вземее нищо, то поне да се порадвате на лъскави твърди корици и мириса на нови книжа. Но по принцип.... Няма как да не си вземеш, има хиляди книги, с часове можеш да обикаляш и да се чудиш коя да избереш. Има намаление от 20%, което е като бунт срещу ДДС- то на книгите в България, а и подтик към хората, че книгоиндустрията не е замряла. Има и мног промоции, книги по 5, по 2, даже три книги за 10 лева, уникално. А някъде забелязах ново издание на "Тютюн", корицата беше толкова лъскава и цветна, радост за очите.
Спрях се на няколко книги, наподобяващи повече многоцветни тухли ( с такива размери са Laughing )
" Грдът на златната сянка "
" Кръчмата на Калахан "
" Червенгур "
" Обирът на Голямата пирамида "
" Императрицата в теб "
за брат ми
" Тетове за интерилентност за деца- Концентрация "
" Гръм"
а на момичето, което навих да дойде с мен и да се влачи навсякъде с мен подарих
" Мъжкото тяло в леглото " - тя си я избра. Laughing Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Пролетен панаир на книгата 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пролетен панаир на книгата 2009   Пролетен панаир на книгата 2009 Icon_minitimeСря Май 20, 2009 9:49 pm

Аз се прецакааах(ще се самоубия ще видите wall wall wall )
Само защото с глупавия си мозък не зацепих, че днес започва всъщност това, а как ми се щеше да мина да видя дали ще намеря на Робин Хоб произведенията и Наследството на Паолини(съмнява ме)... И Друидите от Тери Брукс и Мечовете на Бюджхолд...О, по дяволите по-добре въобще да не ги споменавам... И имах възможност!
Или ще се наложи да ходя сама, или просто няма да отида... За жалост.
Е, въпреки всичко, вече разбрах, че е било готино там... Обичам такива места каквито ги описваш... И споменатите книги не са лоши, което ми подсказва, че бих си намерила и нещо за мен(боже опази, няма да имам после мъни за Шогуна, а школото и стипендията свършва!!)
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Пролетен панаир на книгата 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пролетен панаир на книгата 2009   Пролетен панаир на книгата 2009 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пролетен панаир на книгата 2009
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Aniventure 2009

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Off-Topic :: Творчески отдел!-
Идете на: