. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 По следите на отмъщението

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 7:32 pm

Вървях из града на мрака.Побиваха ме тръпки.Изведнъж една странна и доста мрачна жена на около 30 години видя че минавам покрай нея и че съм елф-и то добър.
-Какво търсиш в нашите земи???-изсъска ми тя и извади оръжието си.Тъкмо щеше да ме нападне когато й казах:
-Търся Крос,владетел на Аритония.-жената се усмихна злобничко и ми каза:
-Преди няколко дни мина оттук но сега не знам къде е,но може би синът ми знае.-тя извика синът си:
-Миличък ела да дадеш малко информация на този досаден елф.-пред мен се появи едно злобно но същевременно сладко момче на около 20-22 години:
По следите на отмъщението Anime_Warrior_by_chaotixwolf-1
-Какво искаш???-попита ме той
-Търся Крос...виждал ли си го???-попитах го аз а той отговори:
-По принцип не давам информация на жалки елфи като теб но ти си сладка затова ще ти кажа.Преди няколко дни мина оттук.Търсеше скривалище от някакво момиче което тръгнало след него и искало да го убие.
-Това бях аз...кажи ми на къде отиде-казах му аз
-На там но друго повече няма да ти кажа.-каза ми момчето и ми посочи един мрачен път.
-Благодаря ти-казах му и тръгнах по пътя а той се провикна след мен:
-НЯМА ДА ТИ Е ЛЕСНО ДА ГО УБИЕШ!!!-Дълго вървях по пътя и видях една примигваща светлина.Приближих се и видях една малка бърлога на зло.Продължих да вървя.Бях уморена,гладна и жадна.Изведнъж пътя ми препречиха няколко харпий и ме нападнаха.Нямах много сили и не успях да раегирам на време.Раниха ме в корема и дрехите ми станаха кървави от кръвта.Насочих лъка си към едната харпия и извиках:
-УНСАКАЙ ЕЛИТЕ АРОНА!!!-стрелата блесна в ярко синя светлина и щом я изстрелях и проподох с нея харпията тя се вкамени и падна на земята.Същото направих и с другите харпий.Като ги убих продължих по пътя но раната в корема ме заболя адски много и припаднах.
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 7:47 pm

Айдо изтича бързо покрай дърветата,водейки се от кръвта на Елион.На края я видя да лежи на земята.
-ЕЛИОН!!-извика й Айдо и бързо клекна до нея,оглеждайки раните й.Толкова много кръв..Сила го видя и го потупа по рамото.
-Успокой се..-каза му тя.
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 7:52 pm

Отворих очи.Едва ги държах отворени.Видях Айдо клекнал до мен.Усмихнах му се слабо.
-А-Айдо...-само това казах аз.Целунах двата си пръста и с тях докоснах устните на Айдо.Мислех си че ще умра но...
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 7:53 pm

Айдо се погрижи това да не стане.Той със треперещи ръце съблече горната си дреха и я разкъса на малки палцалчета.Този път не облиза кръвта от тялото й.Щеше да е голяма грешка..Айдо започна да превързва момичето,придобивайки кърваво-червен ирис.
-Добре ли си?Какво стана?
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 8:00 pm

Отворих очи и му се усмихнах слабо.
-Нападнаха ме харпий...но ги убих...не се чувствам много добре Айдо...-казах му.Очите ми се премрежиха от сълзи.
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 8:08 pm

-С-Спокойно..всичко ще се оправи..-простена Айдо тихо и погали нежно Елион.После се обърна със разярен поглед към Сила.
-Е?Нямаше ли да ми помагаше?!Какво може един благороден вампир да направи?!-попита той раздразнено.
-Да дари кръв..вампирската кръв е лечебна,особено тази на благородните вампири..но ти незнаеш как да го правиш и може да стане гадно..Имам един познат вампир който се опита да спаси една негова приятелка,свърши доста зле..но има и вампири които просто им се вие свят.Да се надяваме че ти ще си един от тях..
-Просто ми кажи как да го направя?!-заупорства Айдо раздразнено.Сила извъртя очи и застана над момичето.
-Впии захапката си в плътта й,но вместо да й пиеш кръвта,опитай се да я тласнеш към нея..да я натискаш навътре..това ще предизвика разкървяване в гърдите ти и кръвта ще се стече към раните на момичето.Внимавай,Блекхарт..-каза й Сила и приближи,наблюдавайки го отблизо.Айдо си пое дълбоко въздух и хвана ръката на Елион.
-Добре..-измънка той и впи захапката си в плътта й.После започна да натиска това чувство за жажда и сякаш връщаше бликащата кръв на Елион обратно в плътта й.Тогава нещо друго се случи.Някакво отвратително чувство.Сякаш нещо натиска гърдите ти до смачкване.Айдо едва не повърна,но скоро усети как неговата кръв минава през раната на Елион..Действаше...
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 8:13 pm

Усетих странно чувство.Докоснах нежно лицето на Айдо.
-А-Айдо какво точно става в момента???-попитах го
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 8:15 pm

Айдо не можеше да отговори.Това беше най-отвратителното чувство с което се беше сблъсквал в живота си.
-Дарява ти кръв.-отвърна Сила вместо него,навивайки вързаните й две опашки,правейки ги като опашката на едно прасе - навита.
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 8:20 pm

Когато Айдо свърши го прегърнах и му прошепнах:
-Тенкс...чувствам се малко по-добре.
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 8:21 pm

Айдо започна да кашля кръв,отвратен.
-Ще ми се и аз да кажех същото..-измънка той,кашлейки.
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 8:26 pm

Погледнах го и го попитах:
-Добре ли си???
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 8:29 pm

-Разбира се ,но аз ПИЯ кръв..не дарявам..чувството е отвратително..сякаш ти изкарват мозъка през носа със онези странни египетски клещи..и на всичко и отгоре ми се вие свят и ми се отпи кръв..ти добре ли си?Подейства ли?
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 8:44 pm

Прегърнах го още по-силно.
-Добре съм и май подейства-прошепнах му.Айдо ме прегърна а момичето което той познаваше се изкикоти и каза:
-Колко романтично!!!-изгледах я и попитах Айдо:
-Коя е тази???
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 8:47 pm

-Сила.Каза че ще ми помага да намеря брат си.-обясни Айдо.Той преглътна трудно и се обърна към Сила.
-Кажи ми поне кога ще свърши ефетка от даването на кръв?
-Скоро..
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 8:54 pm

Пуснах Айдо и му казах:
-Съжелявам но ще трябва да продължа да търся Крос Айдо.Трябва да вървя-целунах го и поех нататък.По пътя ме нападнаха два демона.
-ОООО стига вече!!!-казах си аз и започнах да ги целя със стрели.Убих единия но другия ме рани и избяга.
-Не отново!!!-казах си
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 8:55 pm

-МАМКА МУ!-извика Ерик на ум и бързо изтича до Елион.
-Е..да повторим процедурата..искаш ли?
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 8:59 pm

Искашлях се и му казах:
-Не...не ти е приятно...
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 8:59 pm

-Няма значение дали на мен ми е приятно или не.Ако искаш да го направя,веднага го правя.И без това няма как да свикна иначе..
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 9:00 pm

Замислих се малко и казах:
-Добре давай.
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeСря Май 20, 2009 9:07 pm

-Добре..-Айдо се приближи и отново направи това което Сила му бе казала.Този път обаче се оказа по-отвратително от преди.Айдо усети че краката му се подкосяват и направи знак на Елион да седне.После той падна на колене,все още забил захапката си в плътта й,дарявайки кръв на тялото й.Беше по-гадно от миналия път...
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 3:30 pm

Видях че на Айдо не му е приятно и го избутах настрани леко.Целунах го нежно по устните и му прошепнах:
-Трябва да тръгвам и да продължа с търсенето ако съдбата е определила ще се срещнем отново Айдо.-усмихнах му се и станах.Тръгнах с пламък в очите.Вървях дълго...много дълго и много се уморих.Видях едно имение и тъкмо като щях да почукам на вратата тя се отвори.Влязох в имението и се огледах-навсякъде цареше тъмнина.Изведнъж забелязах доста познат силует.
-Най-накрая те намерих...Крос-казах аз а в тъмнината се появи Крос:
По следите на отмъщението EvilTristan
-Не ти отне дълго да ме намериш-отбеляза Крос и се усмихна злобно.Махна с ръка и ме нападнаха хора,по точно вампири от неговата армия.Неуспях да раегирам на време и ми взеха лъка.Завързаха ме и Крос се приближи към мен.
-Щом аз съм царя на Естония ти трябва да си царица и моя жена.-каза той и се усмихна отново злобно.
-Не си и никога няма да бъдеш цар на Естония докато съм жива.-казах му а той се изхили злобно и каза:
-Е тогава да приключвам с теб и да заема заслужената титла.-приближи се още повече към мен и извади меча си.Използва някаква странна техника и започна да ме намушква.С тази техника се появяваха негови клонинги и правеха каквото и той.Едновременно ме намушкваха от няколко страни.Изпитвах ужасна болка а той се хилеше злобно като ме гледаше как се мъча.Тъкмо си помислих че ще умра когато дойде Айдо и...
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 3:45 pm

Рязко изблъска Крос от пътя си.
-НАЗАД,ПСЕ!-извика той разярено и застана пред Елион,стоейки лице в лице срещу Крос.
-МАХНИ СИ ДОЛНИТЕ ВАМПИРСКИ ЛАПИ ОТ МОМИЧЕТО МИ ДА НЕ ТИ НАВРА МЕЧА В З*ДНИКА!
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 3:49 pm

Крос се изсмя и ме погледна.
-Не знаех че си "момичето му".Е няма значение...няма да те оставя толкова лесно-каза ми той и избута Айдо.Намушка ме в корема но понеже имам сили да лекувам те не му позволиха да направи раната по-дълбока.
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 3:55 pm

-ЕЛИОН!-извика Айдо уплашен и изкара меча си.Той се опита да наръга Крос но избяга преди да го направи..Двамата започнаха битка.
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 3:58 pm

Крос наръга Айдо в ръката и каза:
-Бъдете готови защо това е само началото-след тези думи той изчезна и с Айдо останахме сами.
-А-Айдо...съже...-но преди да продължа той сложи два пръста на устата ми и каза...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





По следите на отмъщението Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
По следите на отмъщението
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Двата кръга :: Даркан-
Идете на: