. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 По следите на отмъщението

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 5:32 pm

Усмихнах му се и го прегърнах.
-Чувствам се страхотно когато съм с теб.
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 5:35 pm

-И аз..-каза й Айдо и се усмихна чаровно.
-Май няма да ни трябва много време да си докажем че се харесваме...
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 5:41 pm

-Май да-казах аз и се усмихнах
-Ти си всичко за мен Айдо.-казах му
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 5:44 pm

-Дамм..знам.Бих казал същото и за теб..-каза Айдо и се усмихна.Изведнъж усети друга миризма във въздуха и очите му почервеняха.
-Някой друг..е тук..
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 6:09 pm

Погледнах го притеснено и попитах:
-Сигурен ли си???-тогава в имението влезе едно момче но...това бе момчето с което говорих в Даркан.
-Хей...какво правиш тук???-попитах го
-Търся теб...трябваш ми...е не на мен а на Крос-отговори ми то
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 6:14 pm

Айдо се изправи разярен и застана пред Елион.
-Я не се прави на много важен че ще направя така че НАИСТИНА да ти се прииска да си тръгнеш..
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 6:31 pm

Момчето отдръпна Айдо и ме хвана както младоженеца хваща булката и ми каза:
-Ще се наложи да дойдеш с мен.-и изчезна заедно с мен.Озовахме се на едно странно и пусто място и момчето ме пстави на земята.
-Къде е Крос???-попитах и се обърнах към момчето а той ми отговори:
-Точно пред теб.-и промени външния си вид.
-Какво искаш от мен???-попитах го.Крос се усмихна дяволито и каза:
-Просто е...за да стана цар на Естония трябва да се омъжиш за мен.
-Няма ли да се откажеш???
-Нека помисля...НЕ!!!-каза той и хвана ръката ми грубо.
-Ще се омъжиш за мен или с онова момче е свършено!!!-каза ми той.Просълзих се и му казах:
-Добре...но няма да го закачаш!!!
-Добре...-каза Крос и сложи на единия ми пръст пръстен с черен камък със змия.
-Но с него ще правим каквото си искаме-казах му а той се съгласи.Тогава Айдо дойде.
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 7:05 pm

Той беше ужасен..от гледката-не,а от гадния пръстен на пръста на Елион..Значи тя се е..тя го е..и не само че тя го е оставила но и е намерила друг..Айдо падна на колене,гледайки в една точка със леко притворена уста.
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 7:14 pm

Помолих Крос:
-Крос моля те...повече не го закачай...
-Давам ти думата си...ако я пристъпя ще умра...-каза ми той.Обърнах се към Айдо.
-Ама какво става тук???-попита ми той.
-Крос ме заплаши че ако не се сгодя и омъжа за него ще те убие Айдо и трябваше да се съглася...не изпитвам нищо към него...той иска да сме женени само за да властва на Естония...обич единствено теб...и това никога няма да се промени а и...още сме гаджета освен ако не скъсаш с мен...-обясних му аз.Просълзих се.
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 7:19 pm

Айдо не отговори.Това значеше..края на света..за него..
-Ти..-той не можа да продължи и вдигна окървавената си ръка.
-Мислех си че..го направих защото..не исках да позволявам да те наранят но..ти..ти ме уби..-простена той,кръвта от ръката му бавно се стичаше на земята...
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 7:28 pm

-АЙДО!!!!-извиках.Свалих пръстена и го хвърлих надалеч.
-Няма да бъда твоя годеница Крос!!!НИКОГА!!!-казах му аз.Изветнъж цялата станах от синя светлина:
По следите на отмъщението - Page 3 849929Z (представете си цялото тяло да е така)
Светлината блесна много силно и в мига в който огасна Крос бе мъртъв.Придобих нормалния си вид и клекнах до Айдо.
-Айдо...моля те не умирай!!!Бях се сгодила за Крос за да не те изгубя...вече не съм му годеница...моля те Айдо...моля те-простенах аз и от очите ми започнаха да капят блестящи сълзици.
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 7:32 pm

Айдо погледна настрани.
-Няма да умра заради теб.В никакъв случай.Каквото и да правиш,вече свърши Катърмолт.Като се..сгоди с него ти първо ми опетни името и доказа че мислиш че аз съм по-слаб от една жена и че не мога да се грижа за себе си..а след като вече го уби след като можеше да го направиш само и само да се върнеш при мен,отново доказа че съм жалък..Не,наистина,не вярвах че ще направиш такава простотия..Съжалявам,Елион,но не съм от метал.Това което ние преживяхме за около седмица,ти го провали за секунди..Това не мога да приема..значи и ти си ме използвала..но за собствено удоволствие..знаех си че има нещо такова,но ти се доверих за разлика от теб..но край,вече всичко свърши.Да беше мислила по-рано.-каза й той и се изправи.
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 7:39 pm

Останах клекнала и заплаках.
-Нищо не разбираш Айдо...-проплаках аз.Вече бях напълно решена който ме нападне да не се съпротивлявам и да ме убие...
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 7:42 pm

-О,разбирам Елион и то повече от който и да е.Не си момичено което видях в мига в който се запознахме.Ти напълно се отказа на всичко.Нали щеше да се бориш срещу този Крос?Та ти се сгоди с него а после го уби!Какво ти става?!Както и да е,няма значение.Тръгвай по пътя си и ме остави.Не,всъщност..забрави ме.А какво ще кажеш да ми направиш някоя магия за да мога само и единствено на теб да ти се подчинявам и т.н..?Сигурен съм че и на това си способна..
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 7:51 pm

Тръгнах по един прашен път.По елия път плаках.Пред мен се появи една млада жена на около 30-40 години.
-За гаджето ли плачеш???-попита ме тя а аз отговорих:
-Да...но вече нямам такова.
-И да имаше нямаше да ти помогне-каза ми тя и извади един остър и блестящ меч.Нападна ме и ме намушка в корема.Дори не извиках...отдадох се изцяло на болката...
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 7:55 pm

Айдо отново усети кръвта й.Не можеше да продълава така,трябваше да си тръгне оттук.Но това щеше да почака малко..Той бързо изтича до Елион и блъсна жената рязко и силно,беше се променил.Очите му бяха кърваво-червени и студени,погледа му беше раздразнен.Когато жената се нахвърли върху него,Айдо бързо си изкара меча и я наръга в устата.Тя изкрещя и черепа й се пръсна,заедно с това и цялото й тяло.Кръв се разлетя навсякъде.Айдо видя че Елион беше ранена,но не можеше да предприеме мерки..Все пак,той я превърза със светкавична светлина.После прибра меча си и се обърна с гръб кън ея.Вятър полъхна и развя косата му.
-Тръгвам.Няма да се върна повече,затова не ме търси.Имам по-важни работи да правя,но защо ли го казвам?-попита той тихо и обърна главата си настрани за да вижда Елион.
-Внимавай да не умреш.-и след тези думи той затвори очи и изчезна...
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 8:02 pm

Седях на земята и ревях.
-Защо???Защо си мисли такива неща???-питах се когато...
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 8:06 pm

Едно момче с черна коса и лилави очи мина покрай нея без да обръща внимание.Котешки уши стърчаха над главата му а котешка опашка се мяткаше бавно и плавно отзад.То със сигурност беше някакво чудадо същество (хехехе).
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 8:09 pm

Погледнах странното момче и го попитах:
-Извинявай но...ъъъ...какво точно си ти???
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 8:11 pm

-Нищо.-отвърна момчето безразлично и се загледа в небето.И то всъщност не знаеше какво е,може би нещо..нереално?
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 8:15 pm

Избърсах сълзите си и го попитах:
-Амм...как се казваш???
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 8:17 pm

-...защо питаш?-попита то със същия любопитен и безчувствен поглед.Обърна се към момичето и го погледна с лилавите му очи.Опашката зад него се мяткаше бавно и замайващо.
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 8:18 pm

Извъртях очи отегчително и казах:
-Просто искам да се запознаем...аз съм Елион Катърмолт...-протегнах ръка за сдрависване
Върнете се в началото Go down
Vampire_Knight

Vampire_Knight


Male
Брой мнения : 471
Location : Heh,under your BED. XD
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 8:20 pm

То погледна учудено ръката.Докосна я плахо но след това веднага я скри зад себе си.
-Топло..е..-промълви той тихо,гледайки уплашено ръката.Зениците му станаха по-тънки..
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 8:21 pm

Учудих се и попитах:
-Нещо не е наред ли???
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





По следите на отмъщението - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По следите на отмъщението   По следите на отмъщението - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
По следите на отмъщението
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Двата кръга :: Даркан-
Идете на: