. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пътешествие до Отвъдното

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
mimolinka92

mimolinka92


Female
Брой мнения : 685
Age : 32
Registration date : 01.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Пътешествие до Отвъдното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътешествие до Отвъдното   Пътешествие до Отвъдното - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 07, 2009 8:21 pm

Мей се усмихна което казваше "Вярно е."е си изпльока кокалчетата на ръцете.Духът се изправи и ги погледна надменно.
-Ако можете го намерете.
След това изчезна.
Върнете се в началото Go down
m00n_liGhT

m00n_liGhT


Male
Брой мнения : 43
Registration date : 16.09.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Пътешествие до Отвъдното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътешествие до Отвъдното   Пътешествие до Отвъдното - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 07, 2009 8:38 pm

Дюхът се засмя и се преобрази в истинското си лице-братът на Мей.Той рече:
-Мей, аз съм!Отдавна не бях те виждал!Нарочно направих това, за да видя дали наистина си ти...
Върнете се в началото Go down
mimolinka92

mimolinka92


Female
Брой мнения : 685
Age : 32
Registration date : 01.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Пътешествие до Отвъдното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътешествие до Отвъдното   Пътешествие до Отвъдното - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 07, 2009 8:53 pm

-Ник!-изненада се момичето.
Брат и започна да се приближава към нея,а нейните очи се насълзиха.Когато вече започна да я прегръща от щастия тя го удари с юмрук в корема.Момчето се смвлече на земята от болка и изненада,а сестра му продължи да го бие.Този път го риташе в краката.
-Не те е страм а ме зарежеш така!Поне а се беше обаждал от време на време!...
Крещеше му тя.Накрая спря да го бие и го прегърна силно.
-Да не би сега да се опитваш да ме удошеш?
-Глупчо.
А зат тях баз да забелязват стоеше духът,който също търсеха.
Върнете се в началото Go down
m00n_liGhT

m00n_liGhT


Male
Брой мнения : 43
Registration date : 16.09.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Пътешествие до Отвъдното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътешествие до Отвъдното   Пътешествие до Отвъдното - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 08, 2009 7:12 pm

Агар видя прапрапрабаба си:
-Бабо Тао Лин, ти си тук!
Момчето, зарадвано от срещата рече на прапрапрабаба си:
-Пращай отвреме на време някой метеорид, за да знам че си ти!Моля те, кажи ми мистичната Драконова тайна.Само ти я знаеш!Ако ми я кажеш ще мога да помогна на много хора!
Баба му:
-Агар, радвам се да те видя!Тайната:Вярвай че силата е в теб и ще я откриеш!Аз така победих Кронтимар, който се опитваше да огнената сила на калтонците!Времето изтича, трябва да си вървите, иначе ще останете тук завинаги!Бързооооо, порталът ще се затвори!
Върнете се в началото Go down
mimolinka92

mimolinka92


Female
Брой мнения : 685
Age : 32
Registration date : 01.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Пътешествие до Отвъдното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътешествие до Отвъдното   Пътешествие до Отвъдното - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 08, 2009 9:56 pm

Ник,Мей и Агар се обърнаха.Мястото откъдето идваха се затваряше.Нито много бързо,нито много бавно.Тримата се спогледоха.Агар пристъпи назад неискаше да си тръгва толкова рано.Не и сега,когато получаваше информация.Мей го хвана за ръката опитвайки се да го съвземе.Той я погледна с объркан поглед.Зад тях се обади и духът на баба му:
-Тръгвайте!
Той се обърна,но момичето го хвана за ръката и след това го задърпа към изхода.Тримата тичаха молейки се да преминат преди да се е затворила дупката.Първо премина Ник,последван от сестра му и накрая и Агар.Когато и тримата преминаха входа изчезна.Момчето стоеше и гледаше мястото където дореди секунди стоеше дупката и не помръдваше.Брата и сестрата се спогледоха.Накрая Мей отиде при Агар.Сложи си ръката на рамото му и го погледна мило.Знаеше какво му е изатова му съчувстваше.
-Да поговорим ли?-попита го тя,а Ник продължаваше да стои зад тях.
Върнете се в началото Go down
m00n_liGhT

m00n_liGhT


Male
Брой мнения : 43
Registration date : 16.09.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Пътешествие до Отвъдното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътешествие до Отвъдното   Пътешествие до Отвъдното - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 09, 2009 7:43 pm

Агар каза:
-Няма проблем!Ако трябва друго пак може да се върнем, но сега имам нужда от почивка.Виж!
Агар посочи Ник:
-Във нашия свят той се материализира!Вече ще има тяло и няма да е дух!

ПП
Май историята свършва!Искаш ли по ЛС да се разберем за ново пътешествие, но по-дълго!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пътешествие до Отвъдното - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътешествие до Отвъдното   Пътешествие до Отвъдното - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пътешествие до Отвъдното
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Другите земи и светове :: Зидът :: Отвъдното-
Идете на: