. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ...Антарес...

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
m00n_liGhT

m00n_liGhT


Male
Брой мнения : 43
Registration date : 16.09.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

...Антарес... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Антарес...   ...Антарес... - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 27, 2010 1:11 pm

-Това че съм мноооого по-дребен от вас не значи че съм бебе и няма да ме "напляскате"!-отвърна Агар разочарован от Мей.И те тръгнаха с летекода.Отидоха в дома на Агар, където имаше много стаи и беше уютно.Имаше и развлечения-сауна, басейн, джакузи...Родителите на Агар бяха богати, но Даркар ги уби и домът остана наследството на Агар.Ето така изглеждаше:
...Антарес... - Page 2 Winchester-house
Там всеки си избра една от 567-те спални.

ПП
Късмет, Мей!Дано оценките да са добри!Приятно учене! study
Върнете се в началото Go down
mimolinka92

mimolinka92


Female
Брой мнения : 685
Age : 32
Registration date : 01.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

...Антарес... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Антарес...   ...Антарес... - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 28, 2010 9:48 pm

-Хубава къща.Трябаше да си останеш да живееш тука отколкото да си търсиш белята.
Говореше му тя.А в главата и се нанесоха нейните спомени,които небяха особено приятни.Но за сметка на това се усмихна и отиде до Агар.
-Коя е моята стая?Надявам се да е най-хубавата.
Върнете се в началото Go down
m00n_liGhT

m00n_liGhT


Male
Брой мнения : 43
Registration date : 16.09.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

...Антарес... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Антарес...   ...Антарес... - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 29, 2010 11:23 am

-Всеки си избира стая!Мей, стаите които ще харесаш за в южното крило, Майкъл, мрачните стаи ще намериш в северното крило където в стая С382 няма прозорци.Мен ще ме намерите в стая И634, в източното крило!Избирайте си стаи!Всяка стая е обурудвана със собствен санитарен възел(баня и тоалетна), хладилник със вкусотий, кухненски прибори и уреди, ако искате да си сготвите нещо, има техника(компютър, лаптоп и телевизор) и килер за багажа!Само да кажа-утре сутрин ставате в 11 и 30 часа, аз ще стана в 6 часа, за да направя канелен кекс, който е специалитетът ми.Кекса ще го ядем в 12 часа, в 17 часа ще има баница и в 21 часа ще има спагети със специален сос!Ако през тези интервали ви доскучае, има стая в западното крило З993, пълна със списания.Отляво за мода, отдясно за вампирска мода!Ако и това ви е скучно отидете в централното крило, помещение Ц165 е басейн, сауна, джакузи.Басейна и джакузито са с минерална вода!В съседната стая Ц166 има фитнес салон!Домът ни е бил хотел с 5 звезди!Приятно настаняване!Уф, заболя ме устата да говоря! Very Happy

ПП
Изкам наистина да имам такава къща! Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
mimolinka92

mimolinka92


Female
Брой мнения : 685
Age : 32
Registration date : 01.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

...Антарес... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Антарес...   ...Антарес... - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 31, 2010 9:22 pm

-Мда разбрахме,момче.-отвърна вампира.
-Агар,а ти какво ще правиш през това време?-попита го Мей ейтака от любопитство.
-Има ли значение.?Важното е сега да се наспим.-Майкъл отговори вяло,а Агар то потледна лошо.




П.П.: lol! минах срока lol! с пълно 5
Върнете се в началото Go down
m00n_liGhT

m00n_liGhT


Male
Брой мнения : 43
Registration date : 16.09.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

...Антарес... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Антарес...   ...Антарес... - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 02, 2010 4:19 pm

-Аз ще се зарова под юргана до около 6 часа...ъъъ...точно в 6 часа!Вие правете каквото искате!Има един басейн с изкуствено слънце.Когато е облачно като сега използвам този басейн, за да се изпека.Капка дъжда да капне и изглеждам все едно никога не съм виждал слънце!Приятно всичкоправене!Чао, чао! - каза Агар и дори не изчака тговора и си взе любимата зелена възглавница и отиде в спалнята, която цялата е в зелено-любимият му цвят...

ПП
Честито.На мен всичко ми е 6.Само по История имам петица!5 и 49!Гадост...На 1 стотна до 5 и 50...Се тая.Ама в пети клас е лесно.
Върнете се в началото Go down
mimolinka92

mimolinka92


Female
Брой мнения : 685
Age : 32
Registration date : 01.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

...Антарес... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Антарес...   ...Антарес... - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 03, 2010 7:55 pm

-Мей си намери една стая и веднага се настани вътре.Поогледа я и я удобри.Веднага отиде в банята да си вземе душ,а след това си легна.Умората беше голяма.Трудностите в последно време не я оставяха.А сега и този вампир...Мислейки затова тя се отнесе и набързо заспа.
Върнете се в началото Go down
m00n_liGhT

m00n_liGhT


Male
Брой мнения : 43
Registration date : 16.09.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

...Антарес... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Антарес...   ...Антарес... - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 03, 2010 9:14 pm

Агар се ровеше във Facebook-a то късно и си легна в 3 часа вечерта.Спас само 3 часа, защото се събуди в 6 часа.Той от невнимание счупи часовника, с който се събуждаше и си взе нов.Зелената стая беше силно осветена от слънчевата светлина, преминаваща през зелените прозорци и стана все едно северно сияние.
...Антарес... - Page 2 Crm_5
Той стана и приготви закуска.Остави я в специална кутия, запазваща топлината.За Мей и Майкъл имаше палачинки.Около чинията имаше наредени 60 вида сиропи, сладка, конфитюри, желета, шоколади, масла, мармалади, подправки и така нататък.Агар си взе една препечена филийка и надуваемия плажен дюшек и се запъти към басейна с изкуствена слънчева светлина.За да знаят къде е като станат написа бележка.Тръгна но се върна веднага, за да вземе и надуваемата възглавничка, за да си поспи.После влезна в помещението.Имаше басейн са въздрастни и за деца.Беше му малко студено и влезе в детския, защото там водата беше по-топла.Идваше от друг минерален извор.Той наду дюшека и възглавницата.Пльосна се отгоре и заспа.

ПП
Мей, пиши че си дошла и ти да се изкъпеш във басейните или нещо такова...да ме събудиш и некви такива да са по-интересни!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





...Антарес... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ...Антарес...   ...Антарес... - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
...Антарес...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Другите земи и светове :: Планините :: Вампири и Върколаци-
Идете на: