. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Флууд Тема

Go down 
+2
Мелиса Сойер
katri_mei
6 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 35  Next
АвторСъобщение
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 5:21 pm

Ъхъ, зле са, милите...но то е и старичко, все пак за убиване на време някой ден...може и да пусна куестче в темата за такива въпроси ^^'

Аллл, Мел...да съм ти казвала, че те обичам...ми, ако не съм ти го казвам, а ако ти го превеждаш- още повече, от първи епизод ми стана мания, от вчера...страшни откачалки, тройка откачалки.
Хаха, колко много такива откачалки се събраха тия месеци, леле- леле, брилянтно! :3
Аллл, поздравления за спечелената борба за Скет Денс ^_^
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 5:29 pm

Мда... не знам дали има много, но пък ще ти извадят анимета с цени с този спорт дори xD

*блъшинг гърл* xD
Откачени са... нататък стават още повече... особено като се яви Гакт...
1-10 съм поела редакция, а най-вероятно после ще го превеждам, защото са до никъде xD (да бяха съобразили още в началото, кой да ме чуе, но... по-добре късно, отколкото никога)
Слава богу... че мина през мен... има странни... ами неща, а знам, че те нямаше да седнат да ги преправят, специално този преводач. <.< Ти опитвала ли си ягодо-млечен хляб?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 6:48 pm

Чудничко ^^
Бе почудих му се, минава четирести епизод, пък само два със суб.в торента на Анимес, а сега като ти се захващаш съм някак спокойна в надеждите си за превод (мразя ги английските букви >.>) И ... Гакт, хохо, интересно име, мхм, да мина няколко епизода от това- Дневник на бъдещето, и се връщам на следвощия с онези тримцата...аа, после Кучито и мен :3 Цялата ми нощ съм си планираля о.о
Но много добри заглавия хванах още от началото ^^

Иии...какъв е този хляб? Не съм опитвала. :3

Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 6:55 pm

Стана така, защото в тази група все някой напуска, идва си, напуска, идва си... и не можеш да им хванеш край -.-
Не знам първите серии как ще са... идея си нямам! <.< Преводача е трил, трил, трил, та се е улял... сигурно тайминга и аз сега го обърквам, ще помоля да го оправят ако могат, пък...

Дневник на бъдещето... ммм, Мирай Ники?
А хляба... не мога да си го представя... принципно е "хляб с ягодов крем", тоест вид кроасанче... обаче според преводача на Скет е нещо друго...

О, днес нещо става 0.0 пуснаха и Уан Пийс! Три години работа най-сетне събрани, егати...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:15 pm

Амии...тайминга...меко казано накуцва, избързва и едва следях различните изречения (поклон пред бутона за Пауза хD ), но бързо може да се оправи, не е чак толкова зле ; )


Мирай Ники, да, интересно е до момента, 4и еп., пък ще видим. Навява ми някакво чувство като от Тетрадката на смърта, не знам, има нещо близко с тези дневници, пък още нищо странично за него не съм чела.

Виж някакви кулинарни рецепти за нещо подобно, поне точното му название да намериш или го впише като ягодово хлебче и дай бележка от горе като за вид десертче :5 Де да знам, странно е... о.о

Да бе, вярно, гледах...уж по календара ми на телефона Ину х Боку го качваха вторник- сряда, Хънтъра неделя вечер или понеделник, пък и още някои бързо- бързо, както казваш- и Уан Пийс...определено нещо става @_@ Но никак не е зле, дори е доволно ^.^


Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:22 pm

Не, той английския си е даже добре, в сравнение с българския! Цели изречения са изтрити, по две-три минути нищо, трябва да се бие наново... там е проблема -.-

Не знам, знам само, че не е за моята психика xD Затова още не съм се навила за него специално... или не ми е дошла музата...

Ще го пиша хляб с ягодов крем, пък който иска да си прави заключение xD Все пак японците нямат истински хляб, винаги е с пълнеж... почти

Значи Ину се бави xD Той май излизаше към четвъртък... (обърквам ги)
Хънтъра го превежда колегата още в 6 сутринта в неделя (затова правеше наскоро редакции, допускал много грешки, защото му се спи xD) Имал много работа после...
Общо взето Сугой имат най-много проекти и често не им смогват... затова се бавят <.<
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:45 pm

Да де, за българския говоря, от първия преведен на български, много му се ужасих на някои места -.-

Интересно е като история, такова напрегнато постоянно, само се гонят и си четат дневниците на телефоните... забавно хD Но си е психарско, повече от Деат Ноута...

Мхм, пиши го, то като няма какво друго да е, все някакво десертно бива да е. :s

Направих си телефнония календар специално за тези, които излизат седмично и точно когато и пускат субтитрите, та някои като им обърнах внимание, че излизат в различни дни... и така, днес ми се струпаха тези двете, не според графика, и ми стана интересно, но браво на преводача на Хънтъра, горкия човечец (СонГоку беше, ако съм запомнила)... ама го разбирам, като му се спи на човек и като работи над нещо текстово, нормално е да си прави грешки ( в процеса на заспиване), поне смогва с всичко... :3
СугойФенСубс, мхм, а ти към коя група беше всъщност... някъде ти бях засичала никнейма като в МАЛа, по някой от сайтовете на групите, ама... забравих ^^''
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 7:54 pm

А, то значи не е същия релийз тогава... сигурно тези не са пускани, и с право <.<

Чух, чух... прецених, че по едно психо на месец ми е стига... Анодър не е чак толкова де...

Какво да ги правиш, често ще се случва да ти се бавят, сто процента... и да се събират по странни двойки xD (и повече...)
Сон е да... щом е решил, че все пак ще издържи и ще се справи, вярно евала...

Аз... ами аз съм във всяка група xD Наемен помощник съм... работя за RyuKo, Satsugai, Toki, Terror, Sugoi, StrawHats... За Терор имам само една преведена песен, ама са ме записали <.< Работя и за Айс, но откакто ги напуснах, малко по-рядко. Към Токи имам май нещо мъничко пак, а така и не ми пратиха един обещан проект... абе, общо взето, познавам всички преводачи и други лица xD
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 8:32 pm

О, може и не се изненадвам на различните рилийзи вече... можеш да обърнеш внимание също и на някои със субтитри във VBox- а, там ги има по две- три версии на един епизод, сигурно ако се съберат в едно, ще се получи вълшебно хD

Хъх, Анодър го позабравих малко тези седмици, сладък арт, но много психарско не ми изглежда. Ще го предложа на съквартирантката, тя така или иначе учи психология- ще прецени :Д

Ехаха, вярно си навсякъде, ама няма лошо, колкото повече, толкова по- забавно ; )
Приятно, запълваш си времето, а и се занимаваш с нещо, с което ти е наистина приятно :3
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 8:50 pm

Може, но не искам да опитвам поне засега... наехме си две момчета за Уан Пийс от вбокса, ама изобщо... ъх, не ми се и коментира какво стана <.<

Щом не ме е страх от него - не е психо xD Казвала съм и преди - трилърите на японците винаги са по-силни от такива... Тези са много предсказуеми... Monster е стократно по-добро...

Ми да... стана така, защото в една група нямаше работа за мен... и влязох във всички xD Пк и честно казано ми е глупаво воденето на война <.< Случвало ми се е да оправям субтитри на едно и също за две групи, само защото се карат ама... не се разбират...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 9:00 pm

Не опитвай... никога. *кима убедително*

А, то в тях няма нищо страшно, трилърите са вълнуващи (понеже ги обичам под всякаква форма), пък психарските, с откъснати крайници, изкормвания и такива работи... ми само ми става неприятно, но то е понеже имам в реалността една такава фобия от подобни гледки хD

Хъх... е това не мога да го разбера, толкова много хора, все в групи и само се джафкат за проектите -.- Ми няма ли да е по- добре първият, който пише в темата или пусне такава, да поеме дадения проект, а не да се пазарят кой ще взема, кой ще зарязва... наскоро четох по няколко теми подобни форумни дразги... =.=
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 9:21 pm

Бе страшничко си е понякога, когато оня изкукувяса... що се отнася до Чудовището в Монстър xD

Няма шанс скоро нещата да се поправят -.- Всеки си мисли, че ще го направи по-добре от другия, иска да преведе същото и тн... Както каза и СонГоку по едно време - отбор с повече от 9 човека не се прави...
Има опити за съвместна работа, ама рядко се получава... карат се пак кой е по-добър...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 10:01 pm

Е, предполагам, особено ако е нещо напълно неподозирано и за първи път представяно на зрителите. :3

Мда, и това е познато, няма разбирателство, макар и в група все някой пробва да надделява...

А, намерих предишните десет епизода на Скет... без сиид :\
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 10:13 pm

Трудно се представя такова нещо в последно време... тоест, почти няма такова нещо xD

Затова си избрах да съм свободен атом... където ми хареса проект - там взимам... Не се замесвам в глупости от типа "е, тоя ни "откраднал" проекта, дой да му правиме гадно"...

Не ти ги и препоръчвам xD Дано направят каквото ги помоля, леко се съмнявам, но... ще видим...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 10:52 pm

Няма, няма... май много се и съобразяват с по- малката аудитория и затова, де да ги знам... :5

Така си е най- добре, няма сърдити, всички доволни, а свободния атом си прави каквото си му е най- угодно за него ; ) До някъде.

Е, ще видим, пък тези като теб, дето се ориентират в превода по слух, най- добре си вършат нещата все пак... :3
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 12, 2012 11:00 pm

Ужасно много <.< Само Дедман Уондърленд миналата година, който излезе по-кървавичък и сериозен... и то първо цензурираната версия ест, после не... но като че ли само това беше по-така брутално...

Трудно е да си представя всички доволни, но слънцето ми се усмихна днес, щом всички се радваха на Уан Пийс така въодушевено... до следващото забавяне xD

Да, пък си имахме и звезда, която си превеждаше от японски, защото беше японист... но го пратихме в Осака и не сме се виждали още xD Хубаво му е май там...
Че се ориентирам добре... ама таймингите ми куцат, та след мен някой ще ходи... но по-добре, да е изпипано... дано
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeПон Фев 13, 2012 1:52 am

Е, не... това е супер извратено О.о Манстър и Дедман Уондърленд не съм ги гледала... май, обаче тоя Дневник на бъдещето е някакво ненормално... едновременно кървища, оръжия, бягства, взривове, измами, прегръдки, целувки, обяснения в любов и... кияяя, още един белокос и тука, бъдещ детектив ( само заради него ще продължа да го гледам това аниме, по дяволите хD )... мда, иначе е извратено наистина... -.-

Е, какво като има забавяне, важно е радостта от крайния резултат, нали? ;Р
Та радвай се и ти... ^^

В Осака е хубаво, няма как да не му е добре на човека.
Тайминга винаги е проблем, освен ако не са готови субтитри и някой не налага превода отгоре, та да пасне от- до както трябва да си е. Ама няма проблем, ти си преведи и си редактирай, пък какво като някой ще мине след теб... важен е превода, две секунди разлика не е кой знае какво ; )


А, стига бе! Сугой нещо се изгавриха последните няколко часа с мен хD Не сериозно, де, ама... Rinne no Lagrange, превод на новия епизод... хора ,какво ви се случва днес, хм, какво сте пили с кафето сутринта... тез роботчета ги очаквах едва в срядата, както си беше през изминалите няколко седмици, от както потръгна, а днес си чаках само Хънтъра и Natsume Yuujinchou Shi О.О Аааа, преводачи такива, радвате ме! =^_^=
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeПон Фев 13, 2012 7:40 am

Знам, знам xD Точно това чух... има и едно ечи, поне така с води от миналата година (съкратено се казва C3) - и то в един епизод се обичат, пък после кръв, а-у xD Нямам думи...

Аз винаги си се радвам, дори като ме плюят, няма проблем xD

Осаканският диалект сигурно му влияе доста добре~ Ще се върне и ще говори на "ня" xD
Зависи от този, който гледа... То има готови, но просто са изтрити редовете! Но от другия път ще си ги извадя аз <.<

Ха, аз се чудех какво толкова вчера не се спря да се говори по скайпа... странно, точно Ринне, хм... Стегнали са се, момчетата xD Господин водача сигурно не му е излезнало нещо друго и затова го е оправил по-бързо
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeПон Фев 13, 2012 10:50 am

Ъхъ... Анодъра пасти да яде *_*

А, така и трябва :3 (някои пък се отказват, като ги пооплюят малко, че някъде нещо не са направили като хората)

Нека- нека, сега с тоя сняг, на тоя студ, нека да не правят друго, субтирти донасита има хD И като го споменах тоя сняг, днес останах без влак и си останах вкъщи... улицата и гарата са затрупани хD
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeПон Фев 13, 2012 2:54 pm

О, то Анодър има много пасти да яде... едно Аои Бингаку ще го бие 100%

Защото сигурно са вложили максимално труд и са се постарали възможно най-добре, пък после излиза какво? Едва ли не боклук...

И тук при нас адски трупа -.- а уж нямаше да вали, егати... балъци! Да излезем на училище и да ни затрупа, а досега нищо...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeПон Фев 13, 2012 3:05 pm

Оупределено хD

Еми, да, в повечето случаи така... някой като не уважи и най- малко труда, та... така се получава :/

Ааа, трябва да си купим танкове със сигурност, че при тоя половин метър няма мърдане на никъде, хаха... зазида ни снега тая зима, егати февриарито... -.-

Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeПон Фев 13, 2012 3:28 pm

Случва се... някои се връщат след година-две де xD
Ъх, а аз сега ще избия двама трима >< Пак ги мързи бе... сега се чудя... да пусна ли Скет сама с по-леката версия без да се съобразявам с тях... или да ги изчакам още малко...

Все пак... е краят на света xD
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeПон Фев 13, 2012 3:38 pm

Абе, я пускай, първо избий когото трябва... ако са те нервирали много и преди, хич не чакай, така много мразя някои като решат да прави уговорки и после несериозно, мързелите ( така умря проекта по деветте сезона на Андромеда, болка ми е -.- ), макар че и на мен ми се е случвало и после ми е кофти, като съм виновна за прецакването на нещата

Иде Края хD
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeПон Фев 13, 2012 3:57 pm

Не са ме нервирали често, просто защото не се бъркам много в делата на групата като цяло... Специално за Скет обаче... още в началото имах желание единствено за него... е, не, дадоха ми Konjiki no Gash Bell!! Добре, след него - пак нищо!! Опитаха се да ми пробутат Busou Renkin - ей сега, умирам си за него направо >< То явно не им се ще да ми го дават май а...

Ъхъ~ Днес бях предизвикана да си купя Лъки Бой... падна ми се пистолетче, много кеф xD Сега ще бъда като "брат" си~ Готова за края!
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitimeПон Фев 13, 2012 4:07 pm

Ха, поне си си извоювала Скет най- сетне, сега си го брани, твое си е ;Д
Ако пък искаш, изчакай още малко ( до утре, хах ), може да ги отмързи по някое време привечер :/

Еее, добре си, имаш си пистолет, ще взема да си купя и аз един Лъки Бой, току- виж ми се усмихнат кълсема за някакво такова средство, като твоето =D
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Sponsored content





Флууд Тема - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 25 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд Тема
Върнете се в началото 
Страница 25 от 35Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 35  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Off-Topic :: Free Zone-
Идете на: