. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Флууд Тема

Go down 
+2
Мелиса Сойер
katri_mei
6 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35
АвторСъобщение
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 35 Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 7:49 pm

Специалист аниме субс редактор! Такава длъжност ти трябва ^^ Та още дълги години да си имаш работа с детото Гинтокуво хD
Пак лошия интернет...добре ми беше миналата седмица вкъщи..

Между другото, тази книга...кой е автора? :3

Трол- трол, хахаха хD




Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 35 Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 8:03 pm

Аз си я имам, макар че не съм "специалист", а съм на ниво "Нервиращ се за хоби редактор-преводач" xD
Този път май нещата изглеждат по-зле, струва ми се -.-

Автора е Реймънд Фийст...
Препоръчаха ми го, докато си търсех нещо на пазара - всичко, което харесах имаше само втора част, без първа -.-
Но си останах доволна де... четирилогия е, на някои места е доста... брутална... но пък реалистична един вид
(И споменах ли, че тук е първият в живота ми елф, който ме кефи, а не дразни <.<)

Дис ис истински трол xD - ма не знам дали линка работи...

А по случай това, че 29-та на Скет ме накара да си изям единствения ми останал рамен вкъщи...
Поемата...

О, Рамен!

О, Рамен!
Как си ти направен,
че не ме оставяш гладен?
Твой приятел благодарен -
отакуто нахранен!

Трябваше да напиша хайку....
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 35 Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 8:45 pm

Ааааа, без нервиране ; )
(не, че аз не се нервя де, на онези мрънкала, дразнещи, досадни, дето напълниха тема на Ао но Екзорсист субтитрите с абсолютно безмислени и психоаналитично нелогични коментари......преди молко прочетох последните от онзи ден до сега...нагла работа >.< )
Но...без нерви ^_~

Зле е...много е зле... Скет ще си го тегля в края на седмицата, сега с тоя интернет- малшанс. Вчера едва измчи Натсумето...

А, да, помня това за елфа ^^
Мен ме заля чешка, сръбска и сло- някоя си там литература и май няма да смогна тая пролет да си взема последната книжка на Майкъл Скот за Никола Фламил ; (

Той работи...ама аз ще си го почакам да се отвори...мда, лош ден, лош...

Хах, рамен...сега и на мен ми се приаде. Обаче аз това чудо сама си го правя...заедно с онигирите и сладкия омлет...и друго не мога, пържените картофки и яйца не се броят хD Кулинарен инвалид съм. ^^''

О, Рамен, рамен!
~това ме радва :3
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 35 Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 8:51 pm

А, боже, това си е всяка седмица... ако не е екзорсиста ще е следващата тема <.< Изобщо и не си прави труда да им четеш писаниците дори xD
Момчетата (защото повечето ми колеги са момчета) така се отпускат от работа...

Тц, няма смисъл да си го бавиш още повече просто...
Във вбокса има сериите, ако си нетърпелива де... видях, че едно момиче ги качва... Малко обаче е разбутала тайма май... то не, че моят, който ползвам е върха...

Вещерът? Тя май излезе последна... както винаги и нея си купих да... хубава е, случват се дяволски много неща... дано не се разводни прекалено де...

Ха, то като го отвориш ще срещнеш точно каквото се очаква от тролски интернет, гарантирам xD

НИЩО не мога да правя аз... аз съм отаку, което се нуждае само от парче пица xD Така че ти пак си си добре...

Аз и моите... тъпизми xD
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 35 Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 9:34 am

Ректорат, ректорат! И интернет по- нормален ^^

Хех, еми, предполагам е така, обаче аз се дразня много. Все пак това е чужд труд, а мен това ме дразни- някакво си там да хули по онзи, който върши цялата работа там за свое удоволстви... -.- Но... както и да е.

Аааа... твоя си е перфектен ^^
Тайминга във Вбокса май по принцип си съква, за каквото и да се отнася. :5

Да, Вещерът. : ) Това е една от любимите ми поредици книги, даже да не кажа най- любимата :3
Иначе сега чакам да ми дадат двете първи книжки Да пробудиш драконче, май така беше... онази вече ми го подхвърлиха като реплика, та... чакам си хD

Трол, трол! Отворих го линка, ахаха... тези тролчета хD

О, аз тепърва май ще ставам баш си отаку, така че... след някоя и друга година може и това да не мога да правя... забравям бързо нещо, което не правя или ползвам известно време хD
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 35 Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 10:37 am

Вече отдавна не се оплаквам от моя, защото явно е добър поне малко от малко xD

Постоянно се случва... на всички ни е ясно, че колкото те харесват, толкова те и плюят, образно казано XD Дечкото е известен с изцепките си...

Защото в бокса не може точно да се зададе колко време да има за буквите... но ако можеше, щеше да е по-тежко за използване и така...
Аз... мога да благодаря само на Хорибъл... които се старая да пооправям отвреме навреме, че летят по-скорострелно и от влак стрела...
И понякога имат много грешки -.-

На сестра ми ги купих на времето, тези на Скот... и стана така, че вече си ги следим задължително xD
Звучи интересно иначе, другата... макар че никога не съм я срещала някъде <.<

Любими са ми, когато казват "Проблем?"... почти си го представям xD

Нормално xD но отакутата при добро желание могат да се научат... от аниметата с готварство xD В някои има дори рецепти... или поне знаем нещата на теория xD

ПП: КАААААА-КВОООО?!?!?
*Мел подозрително подхожда към този подозрителен, подозрителен торент*
Чувам гласа на брат си?!?
0.0 ОМГ, истина е, соу тру! Соу Тру, е тва е подарък за 8-ми март значи!
Ова-та на Сайюки излезе... слава на Бога, че нямам нужда от букви вече... и че качеството е върховно 0.0
Флууд Тема - Page 35 Vlcsnap-2012-03-07-12h15m44s53
Чакат ме...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 35 Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 6:27 pm

Като съм си вкъщи и аз нямам право да се оплаквам, но в общежитието...съвсем друг въпрос е -.-

Мхм...но щом е известен с такива коментари...да не му се дразня и аз...

Това с дракончето е от българси автор, май са четири, буквално книжки, малки и ми стана интересно. Била първата българска фентъзи поредица о.о
Иначи, М. Скот го харесвам и попринцип като автор, не само заради тази поредица с Фламел. Преди бях попадала на някакви негови "бързи" разкази из нета, само на английски обаче, та един приятел ми беше превел няколко изречения, дето смисъла и логиката ми бягаха. Бяха хубави : )

А, да, вариант...кулинарните анимета, за който им е фен (далеч съм от този...хм, жанр)


О.О
Лололо... Сугойй!
Приятно изглеждане, че и преизглеждане ^^
:3
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 35 Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 7:03 pm

Само ако беше хотел... xD
Заради интернет сме се карали с целия персонал...

Не се, не се... мен лично в повечето случаи ме напушва смях с него, или въобще не го и чета де...

Да, видях, че е поредица... макар че не е първата фентъзи книга - Ян Бибиян е първата фентъзи книга, макар и не поредица баш xD
Може би някой ден бих я видяла, но сега с толкова много за четене... до нищо не мога да се добера -.-
Скот пък го приех с такова недоверие, че нямам думи просто... не помня защо xD Рецензията на книгата докато я схвана, понеже мислех тогава за друго... векове минаха...

О, ще загубиш xD Повечето кулинарни анимета са чисти комедии и пародии... Откачени са и забавни... даже не повечето, а всички, които съм видяла досега... Никое не е със сериозна насоченост към готвенето...

Вече гледах 0.0 Утре пак... или по-късно пак...
Все пак е единственото, което не ми омръзва...
(Време за снимки също така...)
T_T Направиха ми на парчета и Кенрен, и Тенпо, и Конзен... ако не бяха излезли първо другите неща, щях да се депресирами да си мисля, че всичко е свършило...
На места беше прекалено брутално пък ><

омг... омг... омг... ОМГ ОМГ ОМГ... МАЙКО БОЖИЯ О.О
48-ма на Скет ми преобърна живота...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 35 Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 9:18 am

То... има вида на хотел, ама- ама, "хазяйката", т.е. Домакинката- зло куче, Церберче хD

Хъх, този интернет ме убиваше тези няколко дни -.-
Отваря ми се само пощата в Джимейл и от там насетне- нищо друго -.- А гледам писма от този форум, осведомление по темата, от Анимеса за темите, към които съм си абонирана и... нъц! >.<
Ако пък ползваш мейл, викам, флуулденето в такава посока да се обърне, така или иначе си приказваме, или пък ЛСта във Фейсбука хD За него поне успях да преборя компютрите в Ректората ни, че едно време не можеше да се влиза никъде другаде, освен в университетските сайтове и разни сайтове на онлайн библиотеки -.-

Тюх, и на мен ми е много за четене... и писане, луда работа, тия професори нямат никой под шапката -.- Все едно сме роботи... не са си добре...

Значи, подкукуросваш ме, хаха, да взема да се разровя за такива кулинарни, щом са комедии... аз за такива си умирам ^w^

Гледай, гледай... брутално, или не, като те кефи и милиони пъти да го превърташ и пак да го гледаш, не би омръзнало... познато чувство ми е :3

А, 48? Хм? о.о Забавна? Трагична? Депресираща? Сериозна? ... или, или... леле, и аз вече не знам какво мога да очаквам от тези хD
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 35 Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 11:47 am

*поема си въздух* ЦЕРБЕРООООСУ xD
Спомних си за кучето от Айшийлд 21, което не само, че хапе яко, но може и това
Иначе с хазяй щом е, хотел не е xD

Познато... когато по едно време ми се налагаше да ползвам интернета на Мтел беше същото...
Иначе аз ползвам всичко xD И пощи имам 10 и във фейсбук влизам, макар че по-"редичко" така <.< Но принципно фейса е по-удобен за такива неща, струва ми съ~

Те и учителите са така xD Явно такава си им е професията, знам ли... или понеже те искат да се занимават с проверки, трябва някой да им напише какво да проверяват xD

Разрови, има една-две малко по-известни... например Yakitatte!! Japan - то е насочено повече към хлебни изделия, малко откачена идея... на места хуморът е тип Гинтама, защото е и на същото студио... и е забавно, казано накратко.
Имаше и още по-малки, ама в момента не се сещам, не съм отворила сайтовете xD

Ама разбира съ xD То тази бруталност си е доста чудна... сега чак разбирам защо авторката не е била сигурна, че трябва да се прави аниме по тази част от мангата... фенките ще получат сърдечни удари...

48-ма беше... с хипер-мега-супер разкритието... и както винаги се случва, докато гледам Скет... веднага щом се зададе въпроса "Кой може да е?!"... и вече знаех отговора xD Просветление!
Толкова ме развълнува, че сега съм се насочила на всяка цена да я стигна по-бързо...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 35 Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 11:14 am

Ура! Свърших с 13 стреаници от дипломната ми работа... ух, за малко да забравя какво е сън... с три епизода на Скет и един Хелзинг хD
... знаааачиии... ще те "тероризирам" във фейсбук хD

Сега продължавам де... поне до двайсетина и пет да ги откарам, та "другата луда", дето отпраши в Рим да преподава, да не ме тормози за известно време... -.-
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 35 Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 11:38 am

Браву~ xD Да беше казала, щях да ги пусна по-късно, за да не се изкушаваш xD
Където искаш... ще се старая да проверявам, аз не влизам, защото няма какво да се прави толкова... иначе на gmail-а пощата ми е alemarosis... и тъй нататък

Гамбаре-осу~ изключи интернета и си внуши, че го няма xD
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 35 Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 11:44 am

Хахах, няма така... изкушаването е едно на страна, добре, че ги има... свобода от апокрифите ( кой ме удари по главата миналата есен, когато подавах молба за тая тема -.- ). А, джимейл? Идеално... поне тая поща ми се отваря редовно без зацепки хD Там живея повече, от колкото където ида било ^^''

Хах, май не ми работи добре въображението, бавен нет, ама поне пак е нещо, достатъчно да ме отвлича хD
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 35 Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 11:53 am

Ако не тая, друга тема ще да е било и пак е почти все тая <.< Нали пак си е писане и разправии най-вече...
Тази ми е най-използваната, точно защото не дава много зацепки и ми я приемат във всеки сайт, да се чудиш xD
Иначе... всеки си живее тук, където свари xD
Аз напоследък обитавам и това място, много ми харесвъ~ Особено частта "Сатсуга Суитчи но корнааа!" xD

С бавен нет се губи повече време - чакаш си да се зареди, чакаш, докато не се зареди нищо не подхващаш xD
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Флууд Тема - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 35 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд Тема
Върнете се в началото 
Страница 35 от 35Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Off-Topic :: Free Zone-
Идете на: