. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Флууд Тема

Go down 
+2
Мелиса Сойер
katri_mei
6 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next
АвторСъобщение
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 8:12 pm

Торта, хаха... този твой шоколад с кафе ме подкукуроса цял ден да ям течен шоколад с лъжица хD И почнах от сутринта, кой знае от какъв акъл, с филми на ужасите ( Дяволът в Емили Роуз беше центърът на всичко хD ). Но понеже ме е страх да го гледам сама и вечер, както си му е препоръката, го гледам от сутринта, та цял ден на порции... бахти филма, ненормална работа... о.о

Натоварващо, определено...

Хаа, с глас, хаха... превеждай, Марти- чан, превеждай, да му чуя гласчето с наши си родни буквички от долу... хъхъ, много ще му се радвам...
Много му се радвах и в тази игра с пистолета, като някакъв мафиот хD И си бачка идеално с две ръчички, баш като за майстор фризьор става хD
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 8:20 pm

О, това с течния шоколад едно на ръка. Като истински найнгагър аз имам бурканче с Нутела саааамо за мееен xD
Хъ, аз и като гледам с някого после пак си ме е страх, зависи от филма... например тези на Стивън Кинг са много психясали... Името на розата... дори не искам да си го спомням пак <.< Нищо, че го гледах със семейството...
Най-често страшното си го превъртам xD

Сугита Томоказу десс~ Определено си заслужава... а и по едно време имат обща серия с Гинтама... Сугита като е и на Усуи и на Гинтоки едновременно иди виж какво шоу става xD
Сериите с Усуи са някъде към 24-та и 25-та или подобно... скоро xD
И дам, с шапето си е убер мафи, готина идея беше... И да, ест, че става за фризьор... отакувците могат всичко!

И майко мила, едва два дни са минали от началото за срока за записване за приемни изпити към СУ...
Е аз вече съм почти 400-тния човек явил се... представям си до 16 март...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 10:45 am

Шоколад, шоколад... Сега на тоя нов сняг, дето ни затрупа... Шоколааад ( карамееел, бисквиткааа! хD )
На Стивън Кинг са ми интересни, сигурно защото харесвам и книгите му, ама тези, дето са с разни екзорсисти и демони и... противно -.-

Хаха, забелязах аз, че има някаква връзка с Гинтама (току виж след онзи епизод и Гинтамата да хвана да гледам нищо ново няма да е... аз така се подвеждам по разни епизоди, в зависимост от други, пък вземат ми станат интересни ^^ )

Лоло, много народ, много голям наплив определено... Аз в ЮЗУ не ги следя сроковете, не ми е било на идея да ги следя, ама сигурно и там е същото, нищо че навън е мор от студ, пък и тоя мокър сняг, лепкав един, гаден... Нека, нека, студенти да има, и без това държавата ни нищо не струва, поне от нас нещо да стане ^^

Шиаге! хD

Флууд Тема - Page 33 Gensomaden_saiyuki05

Честита Баба Марта!
И Честит Имен ден ^^
( двоен празник след РДто :3 )
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 11:22 am

Не съм си намерила още карамелчето и бисквитката като че ли xD Ще ида до психиатричното да се намерим, време ни е...
Не знам, може и това да е защото тогава бях малко по-малка... (пък и първата му книга, която четох... тогава бях май на 11 xD - "Тъмната половина" беше)

Тези тук... няма какво и да те подведат, просто защото авторите са учител и ученик един вид... специално за споделените серии (защото и в Гинтама има серия със Скет по същото време) просто си личи кой от кого се е учил xD
Героите на Гинтама са нарисувани от автора на Скет и обратното в серията на Гинтама...
20-та вече излезе xD Заемам се с епичната 21

Пак ще има сигурно хиляди незаети места, като всяка година -.- сега наплив, наплив ама после... като знам набора ми кви са нямам думи xD
Ние минахме през цялата сграда, докато намерим центъра -.- Време ми е да си направя карта на университета и да си купя gps... никога няма да се оправя там.

Ха, ха, мерсажи~^^ (напълно бях забравила, докато не ми натресоха мартеница като подарък с пожелание...)

ПП: Ъ? о.О Айде разберете се кога ще давате тоя Скет, по дяволите >< Сега пак са си го върнали в сряда!
Сигурно е било изместено заради някое събитие, ама е дразнещо така ><
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 9:40 pm

Там са, да знаеш, в психарника хD Ще си ги намериш... някой ден ;Р

Ахаха, супер. Ще да е забавно, като стигна до там... радвам им се яко на, хм, СкечБук-човците хD 21и, пхаха, по някое време аз започнах да се чудя кой е на среща, кой кого следи и кой на кого помага за... нещо си там, супер забавно хD

Винаги има, просто... цетката е много ситна и е кофти винаги есента. Примерно при нас миналата година останаха 70 000 незаети места -.- Не помня вече колко още класирания пуснаха след това, че да убият тази голяма разлика поне на половината...
Ноо, и аз пробвах едно време с карта, ама ня- не се получи хD Изгубих се два- три пъти, на втората година се губих с едни първокурсници, ужкем да им показвам от къде могат да минат през третия етаж за петия, ама пак, хъххъ, та общо взето и с карта и без карта, че и с джипиарес и без, все си е тая... Все си е като Зоро от Уан Пийса хD Тогава и за се чувствах като него...

Хмм, навярно да, заради някакво събитие, кой ги знае...

А тези Yamato, ъх, какво пестене на джобни ще стане за следващия им концерт в България, ама ще отида, заобичах ги <3
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 10:17 pm

Няма проблем, има едно психо поделение някъде по селата... ще потърся там xD

Спомням си когато го гледах (кога беше?! Почти преди година някъде), че като видях Шинзо да изниква се фейспалмнах яко... -.- Жалко, че не направи нещо още по-епично, ама нямахме екранно време за него сега xD

Аз винаги се чувствам като него, дори с карта, нищо че си обещавам да си начертая xD Изобщо... пълен хаос... Хогуортс на 1000000%
И тази година предполагам ще има огромни числа <.< То пък при нас половината едва ли ще стигнат и до матура де...

Ямато са добри да... Заслужава си ходенето на такъв концерт дори и заради едно чисто шоу xD Голям кеф им е като ги гледам...


ОООМГ, епически епичен 47-ми епизод на Скет 0.0 Малкия Тсубаки?! Веднагически го познах, само като го скицирах от глава до пети и тези очи xD
И Усуи в доброто старо време... и Химеко като Онихиме... И, и... Изключително силен, дявол да го вземе ><
Вярно, историята си беше просълзяваща, както и при Суитч, само леко я бяха поразбързали... но нищо, много добре...
Сега очакваме миналото на Тсубаки, най-вероятно, макар че видяхме доста xD
Иначе и Хотаруби но Мори гледах... точно си попада в стила на Натсуме от всичко, което съм гледала xD
И ми остава Toaru Hikuushi e no Tsuioku... майко мила, тоя почти два часа филм... бе аз кога ще имам време за тва?! Проклятие xD
Но ми остана да тръпна в очакване само за най-новата версия на Алиса в Страната на Чудесата от 2011-та... перфектен арт 0.0 половината ми любими сеюта 0.0 Искааааааам гоооо!
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 9:44 am

Е, как да не стигнат, поне до матури би трябвало о.о После вече изпитите са друг въпрос за университетите, но пък поне... поне гимназията да приключат, де да знам... при нас нямаше такива, но пък само петима се пробваха две години за 13и клас и май нищо не се получи хD

Абе, защо ли и аз съм така... супер дезориентирана и като си мисля, че отивам където трябва, всъщност все не е точното място хD


Аааа, онзи сладък малчо? <3 Още си пазя девети епизод със смаляването на телефона ^^
Така, както ми подхвърляш кокалчета и с моето психично състояние що се отнася до анимета, май ще съм на ръба на психоза, с доза възторг, въодушевление и желание да ги гледам отново и отново, и отново и отново, и от.... мда, отново хD
Просълзяващо -> Голям рев от моя милост (все съм си така на готините сцени, дори и да са щастливи) ^^''


Hotarubi no Mori e вчера го прегледах набързо само, и то именно щото си е в стила на Натсуме (и ми липсва вече втора седмица :/ Последният с превод гледах около 19и -.- ), и супер много им се радвам на тези артове и продукции ^^ някой май беше споменал че се захваща за превода вчера, ама не помня..
А Toaru Hikuushi e no Tsuioku, видях го, че е големичък филм, обаче нещо не ми вдъхва доверие... тази с бялата коса, сякаш... и сега се замислям, дали ще ми стане като някакъв етикет, че и без това ме бъзикаха преди известно време за белокосите или почти белокосите бишита, че мога да гледам всичко с такива, а с подобни "дами" изобщо. Макар, че... ще рискувам с Canaan и то само, защото се размятат оръжия и все се водят престрелки хD
Другото ми изключение са Низуми от №6 и Джо от Иносент Венус, а и... Юкио (малкия близнак) от Ао но Екзорсист ^^

Олл, Алиса, хмм, любопитно... това ще се очаква и от мен (все пак гледах и онази измислица на Алиса с Джони Деп като Шапкаря и си ме израдва също) :3


П.П. Прегоряха ми филийките в скаричката хD Хрупкаво... много хрупкаво...
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 11:26 am

Би трябвало ако си правеха труда да не се заяждат с учителите когато са тук (макар че аз не съм ги виждала от началото на миналата година...)
Много им се ядосват даскалите и трудно ще е минаването тази година... септемврийски изпитчета ще има, ще имааа xD

Така стоях два часа на една спирка, а то трябвало на онази по-надолу <.<

Не, тук са малко по-големи... даже доста, Шефа е на 15, значи и Усуи и Химеко са на по толкова (мисля, че и при Усуи се случи онази случка по това време...) но Тсубаки е някъде на 12 или 13 не съм сигурна, ама е голям сладур просто xD (май разликата им е една-две години...)
Аз го наричам просълзяващо, ама всъщност му ударих река от сълзи... така е и при двете ситуации, вярно, радостно и тъжно събитие...
ъ... и уозънт ми, ще ми стане навик xD

Хм, нямам представа, бях се ядосала на трола, който ми мърмори за Скет, та не съм гледала честно казано... мисля, че Котори би го взела ако има време... ще видим, то поне е лесно.
Филма казаха, че е доста тъпичък, така да се каже - откъм история нищо ново... ако ми затъпее ще го превъртя набързо и така... за друго не знам, но едно наум имам - щом е за пилот - не ми го хвали много xD
Канаан имаха яки тупалки да... иначе копира Noir на 99,9%, както много други, а мисля, че Ноар е по-добро откъм история...
То при дамите зависи много от това дали са тсундере, мое или някаква друга измишльотина xD

Да, с Джонито беше забавен филма... а този ще е много красив, като гледам.. .и екипа е просто мутска... дано да оправдае очакванията и да го сложа накрая в най-добри за годината xD

Прегорели филийки ми звучи... мнооого добре...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 11:47 am

Оу, кофти за тях, кофти... издънката в дванайсти клас е най- гадна. Ужким даскалите са милостиви и пишат и тройки на добра воля, ама ако някой им е като трън в очите... -.-

Е, пак си си стояла на спирката, аз обърках влаковете веднъж. Вместо да хвана този за Благоевград на осем и половина сутринта, хванах този за София на осем и двадесет и пет сутринта хD Е, слязох две гари по- късно де и изчаках правилния влак със съдействието на един машинист, ама... пак паметно хD

Хехе, супер, пак са си малчовци де... тъкмо си мислех, че нещо тези, дето гледам са с герои на по 15- 16, пък изглеждат на по двайсет и отгоре хD Обнадеждавам се ^^

Е, да, то от много неща може да зависи, ама аз с моите претенции... едно време не бях така, бях си добричко прасенце, обаче... нещо университета, физиономиите на япончетата и корейчетата от съседния- Американски, ме повредиха хD

Бяха вкусни, дам... прегорели, но вкусно хрупкави :3



Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 11:55 am

Ми те нашите са си милостиви, ама то да им се качиш на главата, пък пак да те пуснат не става... и те си имат граници xD Ще видим накрая, след месец-два...

Ми... случва се сега xD И с рейсове става... така минах през Сливница и Драгоман, та да си стигна до тука...

А, свиква се, ние тук със сестрата много точно започнахме да им даваме годините... само Леорио го объркахме последно, доколкото помня... иначе да, най-добрият пример е Ичиго Куросаки от Блийч... сега поне е на 17, а като беше на 15 - той все едно е на 22 или нещо такова в арките с най-хубава анимация...

Лошо, лошо xD Аз пак добре, че не се виждам с китайците, които живеят в града често... имат едно мъничко момиченце - да го хванеш, отвлечеш и да си го гушкаш xD

Сега ще се наложи да обърна тостера на 7 и да си препека и аз нещо по-така...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 2:42 pm

Мхм, то пък като чашата прелее и най- търпеливия се просяга към секирата хD

Поне човек може да е спокоен, че не е единствения неориентиран в света :р

Все ги правят такива, то това ми харесва в Скет и в Синия екзорсист, нормални са им артовете за възрастта :]

Ох, грабвайго, като имаш възможност и го гушкай, да свикваш със софийските китайчета и виетнамчета хD Че там са си доста. При мен пък е неизбежно, при самото ми желание да сляза до центъра, ми изкача мисълта как минавам пред главния вход на оня университет и половината излизащи са все азиатци и негри... с масовост на азиатците, разбира се... но пък радост за очите ^^

Препичай... :3
Цял ден можеш да си препичаш тостерчета ^^ То и на това мъгляво време... а, как трябва да излизам след малко... мечтая си за един телепорт хD
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 3:58 pm

Аз предпочитам и теслата в някои случаи xD

Да, "С питане и до Цариград се стига" си ми е напълно достатъчно...

Принципно да... и Гилти Краун също е с такъв арт, и Фи Брайн... но не знам де, както казах - то си е до навик и аз си им давам години с точност до една две xD

Не съм ги виждала от много време T_T може и да не са тук в момента, знам ли... иначе като са единствените азиатци тук като ги видиш е някак си... странно, пък те китайци - едни усмихнати както обикновено xD
Жалко е, че си затвориха ресторанта.

Вчера и една роднина си мечтаеше за телепорт до кафенето xD За никъде не е, вярно е... интересно къде са ни тръгнали учителите в този студ на хижа <.<

Хъ, Гилти Краун >< Пак върнаха оня дребняши, по дяволите... сега имам чувството, че моят човек пак ще обере всички гадости накрая... никога не е честно -.-

ПП: О, току-що свърши Принцесата и Пилотът о.о
Учудващо, много красив филм... не само като арт, но и като история... простичко, но... просто са уловили онова нещо, което го няма в два или три други по-известни такива филми с тази тематика. Малко лъжичка Гибли, малко лъжичка мистерия и погъделичкване на любопитството...
Сцените със самолета бяха... вълшебни... бяха им отделили разбира се дяволски много място, но някак си заслужаваше (пу, ако беше и 3д, щяхме да летим сред облаците!) И последната сцена със златото <.<
Рядко ми се удава да гледам нещо качествено със самолети тези дни, та може и да е заради това, но със сигурност отива в най-добри филми на годината...
(Само сеютата за главните места бяха ужасни >< Айде Шарл, момчето, пак се търпи, ама онази... аз съм като Суитч - МРАЗЯ сеюта, които тъкмо са започнали кариерата си и не ги понасям xD Точно затова споделям неговото мнение по въпроса...)
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 5:19 pm

И теслата е полезна, приемам- приема :]

Ау, ако не беше тая фраза, миналата година на аниплея никога нямаше да стигна до театъра... Сега поне знам къде е, но все пак, пак ще си питам онези костюмари с черни очила и слушалки в ушите хD То такива са най- полезни в такива случаи, май- май. хD
Ще ходиш ли на международното на 12 май, седмица след Аниплея, иначе? ^^

Телепорт, телепорт, ама няма... а сега като се замисля, че по телефона се организирах- ме да ходим до стария град в Благоевград идната седмица, там само камъни, кал, параклиси и... бе, стар си град, кола не може да стигне току- така о.о Къде ми беше акъла! -.-

Никога не е, в много анимета така... :/ А сега как хубаво се прибрах, такава жега от отдавна не е било ( а, Честит Трети март същевременно ^^ ), така хубаво ще си гледам Скет ^^

Хмм, интересно... аз май от такова мнение имах нужда, че да обърна внимание на филма. Аригато! ^^
Понеже си ми близкото специалистче и си знаеш, та на теб ти се доверявам, ще го тегля да го гледам... похвалата на арта е най- важното за мен ^^
Относно сеютата, мда...-.- има някои ужасни, като съм със слушалки обръщам внимание, но пък рядко иначе... и все пак май също съм в клуба Суитч относно сеютата, новоизлюпилите се- не стават :/

Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 6:14 pm

Аз стигнах с баба ми, не, че сега помня как ставаше xD Тука се качихме, там слязохме, бла-бла и накрая оп - зад тоя ъгъл ти е театъра, айди беж xD
Не знаех за международното <.< Нямам никакви планове за подобно нещо, но ще видим xD

С лада нива никакъв проблем, предполагам xD (но не и в тази адска зима, тъй да се каже -.-)
Нищо де, то си е вид приключение - да се постараеш да не затънеш някъде например...

Мда, тези епизоди не са лоши за след изморителен, дълъг ден xD
Макар че тук е дяволски студ, главно защото има много силен вятър <.< Иначе да, честит национален празник^^

Ами... да, пробвай се с него, все пак хубавото е, че ако не ти хареса можеш да го превъртиш по бързата процедура xD Но, да, артът си е на високо ниво без изключения и е приятен като история (перфектно ми мина времето вчера)
Вчера ми направи впечатление, защото жената си е... под всякаква критика, особено като трябваше да се разплаче >< Защо мъжете някак си по-лесно се справят, просто си е мистерия... Ако смятаме, че Суитч има предвид само жените, тъй като ставаше въпрос за Момока, тогава го подкрепям още по-пълно xD
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 9:20 pm

Е, надявам се моята дезориентация да бъде в добри ръце... на десетина човечета, които са бая по- наясно от мен хD

Пратих ти покана в ФБто за международното косплей ^^ Организирай си плановете бързо- бързо ;Р Две седмици подред, аниме- маниаци в костюми... вече се плаша от себе си, дали няма някой ден да се превърна в Суитч- кун хD

Студено, ох... при нас беше топло, духаше някакъв по- топъл вятър и сега всичко е във вода... мразя така, много мразя -.-

Мъже... винаги съм казвала, че предпочитам мъже- солисти, актьори, разбира се включвам вече и сеютата, просто самите им гласове, тембъра, много по- приятни и красиви са... жената като озвучител понякога дори е някак фалшиво, нереалистично и това ме дразни... особено при българските озвучавания. сега си припомних ДиГрей- ман като го даваха по телевизията, като го гледах едно време, някои епизоди и на английски дори, пък и сега го гледам наново... златния торент от Замундата, и си ми е толкова приятно гласчето на Канда, неговото си гласче хD Sakurai Takahiro ^^
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 9:31 pm

О, тогава ще се оправиш насто процента... все някой ще знае от такава голяма компания, я...

Не се безпокой, има милиони като Суитч, пък си... прекарваме много добре xD Забавно си е при нас~
Ще видим, а дано имам време, макар че се пада точно, като излизам официално във ваканция (вечна, що се отнася до гимназията), тъй че...

Да, и така е гадно, но... аз предпочитам това пред тозя буреносен леден вятър... докато изляза и се кача в трошката да карам замръзнах...

ДиГрея на български определено е под всякаква критика... на български дублаж стоят само Стоманения и Светът на Мрака... само дето при Стоманения Алхимик е хипер дразнещо, когато Ед трябва да вика >< Пак е жена в дублажа... (а Ал искам да го удуша... и с японски глас и с български...)
Сакурай си е Сакурай, я! Епичен е навсякъде...
И него го имаше в Meine Liebe, помня~ Определено си заслужаваше xD
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 11:09 pm

Сама вече ще спра да ходя където и да било, то страшно бе... хD
Добре, че ги има приятелчетата- гидове, дето познават тоя- оня град, та... подкрепят, хах.

А, да, наистина... е, дано, поне би било интересно.
Но аз по- скоро бих желала да видя ето тази двойка - италианците международни шампиони от 2010 година мисля бяха... дано да ни навестят и тая година, миналата са били есента на анивенчъра с косплей на Тринити Блъд ^_^ (но ги изпуснах ;( )

Ахахахаха, епично, епично хD
Направо ми разбиват представите, в някои роли и при някои герои не мога да ги позная, или едва ги разпознавам... слуха ми не е толкова идеален о.о

А, пхахаха, забравих... сега остана само Суитч да пие от оная кола за смаляване, я Тсубаки май скоро ще изперка съвсем ако още едно лапе на три му се появи: "Фуджисаки, пак ли ти си виновен бе?!" хD
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 11:41 pm

А, не, приключение си е xD
Аз докато се бях изгубила някъде покрай уличките на площад Славейков първите пъти, които ходих сама... си намерих любимо магазинче за дюнери XD

Винаги е... стига да не срещнеш някой Отакура-кун xD
И аз не бях тогава <.< Беше събота и беше работен ден, затова трябваше да чистя задния двор на училището от керемиди...
Дано понадойдат доста народ така... от тук, от там...

Всички имат герои, за които ти трябва един сериозен... фейсбум -.- Е, обикновено това са комедийните роли де, но за такива просто си заслужават овациите от всякъде xD

Да, Суитч вярно още не се е подложил на тази химическа намеса xD Имаме добра представа как би изглеждал като малък де xD В 24-та...
Тсубаки... си е изперкал от край време! Аз не знам как всъщност не е вече изперкал при Ученическия съвет - откачалки xD
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 12:04 am

А, и аз при едно такова губене при първото ми посещение в София преди няколко години сама, си намерих едно хубаво китайско магазинче, нещо като бързо хранене с порцийки за в ръка, в движение... сега не го помня, но пак като попадна на Руски паметник и от там ще се ориентирам идеално хD

Да...24та, ох, някак си болезнено от средата нататък... значи от тук започва историята на Суитч и миналото му? :5 Още от сега май мога да си представя някои неща, с тази бележка и това момиче... сериозна травма май е било, че да... е престанал да говори истински : (
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 12:08 am

А, да, виждала съм такива, макар че съм нямала време да си купувам така... майка ми знаеше някакви и все донасяше като ходеше xD
Това е хубавата страна на губенето!

Да, от средата на тази и 25-та... и това е, те са по две серии минало за всеки.
Сега при Шефа, 46, 47-ма не знам как е, но май ще има поне още една-две с минало някакво...
Иначе.. .определено е сериозна травма, да <.< Добре си спомням, че си мислех много точно какво ще се случи, но стана абсолютно неочакваното...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 12:17 am

Аха, забавни и полезни... с изключение на случаите, в които съвсем не се загубиш и не ти се наложи да се връщаш обратно и вземеш, че пак се загубиш хD Случвало ми се е, преди година- две, като търсех офиса на една куриерска служба... кой идиот, по дяволите, беше дал грешна онлайн карта в интернет?! -.-

Ах, тежко, тежко... направо ми се свива сърцето така... когато в някое аниме се разкриват личните истории на героите и то в специално отредени за тях части от епизод, или цели епизоди както в случая, ми е някакво мъчително сякаш... уж бях подготвена в процеса на гледане, ама това с големия брат, след онова супер- хилене в предходния епизод, нещо ми идва като гръм... О.О
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 12:22 am

Аз ако взема да се връщам... забрави просто да ме намериш посмъртно... ще правя като баща си, най-малкото... като идем в София, той поне си няма никаква представа от нея и процедира така: "Това е Витоша там, значи все към нея и стигаме!" (защото леля ми живее в тази посока...)
Има всякакви неща, знаеш ли какво може да им хрумне на хората -.-

Аз в началото си мислех, че малкия си е нашия и точно заради това после като осъзнах какво аджеба става... <.< Ама какво да се правя, понякога хич не загрявам...
Гадно е и заради това, че анимето си е с комедийна насоченост... за такива анимета такива истории са най-тежки принципно...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 12:32 am

Хаха, прав си е бащати... мойта вечна дестинация там си е Руски паметник и НДК, от тях двете навсякъде мога да тръгна хD Е, не винаги стигам където трябва де... екскурзовод, моля! : D

Подвеждащо, да... заради очилата, и аз му се почудих в началото, но онова малкото- Усуи- чи (Суитч) е с кестенява коса, доколкото другия Усуи, а след консултация с МАЛа се убедих де... ех, ама как си приличат... а аз как си преживявам драмите с героите, добре че е аниме и няма опасност да накисна страниците и да размажа мастилото хD Направо за следващия ти преведен ще си подготвя пакетчето кърпички и... да, така. ^^''
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 12:37 am

Тя София си е голяма, въпреки че аз продължавам да се чудя на това твърдение xD Като пътувам стигам дяволски лесно и бързо където трябва, къде му е далече-то?!
Аз си знам само Централна гара... въпреки че и там се бъркам със спирките xD

Да, има малко разлика като се позагледаш, но тогава просто изобщо не ми мина през главата... веднага бях пуснала "Детектив Конан Моуд" и бях напълно уверена, че ще се случи това, което мислех xD
Приготви си, сигурно ще ти потрябва... на мен лично ми трябваше...
А за Шефа последния път ми трябваха две и повече пакетчета <.< Ако това ти се види "стресиращо" изчакай да видиш там какво е...
Въпреки че сега ми е странно... като знам кой какъв е и гледам старите епизоди, сякаш понякога си личи защо правят това или онова...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 12:57 am

А, то се стига навсякъде бързо, с тези градски транспорти, пък и в София и кучето на улицата да спреш и да питаш, пак ще ти посочи правилния път, така да се каже... на Централна гара на мен ми е трудно с коловозите, все влака за Перник е някъде на майната си, на няколко стотин метра от изходната врата на гарата -.- Последния път, като бях там, сестрата на Шинигшадоу, ако ти е позната като никнейм, ме ориентира ( или друго яче- Лайла "Кифличката" на Грей Итън хD )- доказателство колко съм зле, че хора от Пловдив да ми показват правилния коловоз хD

Ore, стресиращо... Хаай! Уакатта! *хлъц*
Мхм, когато преглеждаш нещо наново и разбираш по- ясно действията на героите и причините им, някак си е по- лесно да ги възприемеш и по- лесно да ги оправдаеш дори, ако се наложи... пък и първият път винаги е най- силен и най- тежък... *хлъц*


Брех, одеве ми искаха предложения за анимета, и аз взех че си изкарах всичко от листата на гледаните в момента и дадох лично мнение и мое резюме за всяко едно по отделно о.о Толкова много не бях писала наведнъж от бая време насам... хD Дано господина да е доволен, щом е толкова мераклия на предложения. :3

Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Sponsored content





Флууд Тема - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 33 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд Тема
Върнете се в началото 
Страница 33 от 35Иди на страница : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Off-Topic :: Free Zone-
Идете на: