. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Флууд Тема

Go down 
+2
Мелиса Сойер
katri_mei
6 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35  Next
АвторСъобщение
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeПет Фев 17, 2012 5:52 pm

Оу, Akira Ishida - Натори Шуичи от Natsume Yuujinchou, още един невероятен глас. Чак сега го забелязах (с компютър, и то нормален хD )

Е, ако го гласят, може и да се получи... де да знам, не е от най- най пък ще видим за напред.

Тха, те хубаво се бият, ама да не вземат много да се избият и в един момент да не се окаже, че дузина народ го превежда о.о Макар и да не ми се вярва. Ти още преди спомена, че навярно този, който е бил хванал предните части, навярно и сега с това ще се заеме :3

Е, все някой ден ще измъдри нещо, като удари в задънена улица и се окаже, че се нуждае от съдействие ; ) Винаги става така.

Драми - в никакъв случай. Депресират ме. Винаги плача, ако са особено много силни. Няма ли екшън и смях, не става... хD

А сега- тройна доза Скет <3
Arigatou Gusaimasu, Marti- chan! :3

Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeПет Фев 17, 2012 6:01 pm

На това същество, Акира-чи, честно казано, ще му стане мъчно, ако някой ден случайно срещне мен xD Ще остане без бузи най-малкото...

Знам ли... всички в темата много се смеят на неща, които за мен си минаха и заминаха...

Да, най-често така става, за да няма сърдити - един го е взел в началото и той ще си го довърши най-вероятно. Ако не може - чак тогава който пръв се обади.

Вече му отказах една тъпня за редакция xD Това не знам изобщо някой гледал ли го е с кеф... Chrome Regious - аз харесах песните и на другото му писах 2...

Те затова и японците нямат много драми - обичат да се разтоварват, не да реват, специално за аниметата xD При много комедии имат да кажем два или три епизода много романтични и после пак започват по своему xD

Доиташимаще~
Може би днес и 7-ми... бях го забравила като история честно казано xD
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeПет Фев 17, 2012 9:58 pm

Охохо, не се и съмнявам. И аз си имам един- двама, дето само да ми паднат, така ще ги гушкам <3 хD

Еми, много са рядко онези епизоди, които могат да предизвикват смях всеки път, когато ги гледаш... Скет, Бакуман, Белзебъб ги слагам в тая категория, никога не биха ми омръзнали и все бих се заливала от смях хD

Хъх, да излизат по- скоро английските, че да се появят и българските ^^
А така, откажи му, все някога ще се усети, предполагам, че някъде е сгафил. Нека ти даде нещо върховно и впечатляващо, тогава ще си струва, нали ^_~

Яяя, още две порции Скет, вече съм щастлива много тая вечер... пък и Натцумето ми излезе ( Нянко- сенсей ми липсваше вече, от понеделник го чакам :3 )
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeПет Фев 17, 2012 10:08 pm

Хм, той май е единствения, който би си го изпросил, нямам представа защо, но най-много ми се ще да гушкам него... другите ако срещна по-скоро бих получила сърдечен удар, естествено xD

Гинтама... таз изтрещяла работа край няма и всеки път е епична... поне за мен - та него бих го гледала без да ми омръзва и пак ще си ми е смешно...

Ще го видим... сега нека си учи там (какво беше?!) и да остави субтитрите на останалите... прекалено е критичен и се смята за върховен и безгрешен в много случаи, което дразни...

Тези на Скет се водят към по... "драматичните"... или романтични, особено 7-ма xD Но са хубави...
А, значи и колегите не спят... и аз гледам че са завършили някакво ечи тук, постижение, влачат го от месеци...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeПет Фев 17, 2012 10:26 pm

Ще си носиш една чанта за бърза помощ с електрошок- уред вътре, да те съживяват в подобен случай хD

-.- Това определено е неприятно, да се смята някой за по- добър от останалите в същата област, в която работят и действат (и то над различни неща в тази определена област)... все едно слушам за колегите от филологиите на ЮЗУ и СУ... все са в спор коя граматична теория или литературно твърдение е по- правилното... -.-

Ааа, нека бачкат твоите колеги, нека, че като се забави някое така и почвам да се безпокоя искрено о.о Е, и да не бързат много, че като се струпат повече от пет от моите следени по едно и също време и изтрещя кое да хвана да гледам първо и кое да си оставя за флашката в резерв за през седмицата хD

Между другото, много ми го набутват това Papa no Iukoto o Kikinasai, какво ти е мнението за него, поне си си експерт, та да питам ^^''
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeПет Фев 17, 2012 10:40 pm

Ако разчитаме на "Азиатците знаят и могат всичко"... сигурно ще ме спасят xD
"Кхъм, извинете, използвайте това след 3... 2... 1...."

Еми... на някои сигурно така им минава времето xD Той си и противоречи и, абе изобщо... колоритна личност, но засега е в почивка, освен, че ще пусне филма на Стоманения, предполагам. Луд фен му е.

Знам всички клюки, ще те уведомя xD Ето, например сега пак си имаме проблем с момичето, което превежда Kamisama Dolls (анимето не може да види бял свят вече месеци) - едвам я намерихме във вбокса и още не е превела последните 4 серии <.<
Току-що ми се оплака един от главните виновници наведнъж да излизат по някъде шест анимета от Сугой... аз не знам как има време да ми говори де <.<

Аз лично не го гледам, просто защото хем арта от този тип ме дразни понякога, хем историята не ми се вижда нищо особено. Има тонове подобни анимета всяка година с един и същ плот <.<
Например дори миналата година излязоха четири и повече с почти същите персонажи и комедия... Ако искаш, погледни го, все пак, но мога да те предупредя, че този тип анимета са като ечитата - тоест историята е еднотипна и случките задължително са едни и същи. Всяко строго си спазва графика, мога да ти го изрецитирам наизуст XD
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeСъб Фев 18, 2012 1:14 am

Е, пак ще има спасяване. ;D Гледай, проблема ще е вече втория удар веднага след съживяването хD

Не се дразни. Все пак... всякакви ги има. Просто свикваш : )

О.О
Много... е, може да е и прекалено заета, но все пак- можела е и да го прехвърли на някого, щом с месеци вече е така. А това- шест наведнъж, верно си е прекалено. Никой не ви юрка все пак, и тези дето превеждат по няколко накуп, по ден на епизод ми се струва нормално (или по два, най- много три и то в краен случай ако целият ден и нощта са ти свободни), все пак за повече вече става прекалено натоварено (пробвала съм го и... стъкълца в рамки още не нося на лицето де, но все пак... ) *петна~ цветни петна... при всяко мигване~ *_*

Не съм го хванала още именно защото арта страшно ми мирише на ечи. Но онзи господин, дето ми плака за Блийч онзи ден, на дълго и на широко ми разправя за това аниме (не бих се изненадала, че го харесва, ако е близко до ечи- сюжет) и реших да проверя, да поопипам внимателно почвата, преди да протягам ръчичка, че да не стане като с Highschool DxD - един епизод и край, никога вече нещо такова! =_=
Но да, явно ще го пропусна привидно грубо хD

И честито ново профилче ^_^
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeСъб Фев 18, 2012 2:12 pm

Не знам, те да си знаят xD

Не се дразня, свикнала съм xD Какви ли не колеги имам...

Ами тя си е виновна, защото всеки път, казва, че ще се оправи, ще се оправи... и така... Дава след седмица една серия, колкото да отчете дейност...
Най-интересното е, че и те не носят очила xD Само аз нося, но то си ми е и семейна черта едва ли не xD

Не го водят ечи като гледам, така че просто няма да има много гащи xD Но все си мисля, че лигните ще са си същите сто на сто... за тези произведения си има друг начин да изнервят, както казах, или просто не са мой стил...

Ново-старо, да~ Мерсаж xD Вчера стигнах до аватарите като по чудо и си ги разгледах...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeСъб Фев 18, 2012 5:50 pm

Аз се кефя... и двете ми съквартирантки носят очила ( е, само докато са пред лаптопите или четат), но на мен пък не ми отиват... аз ако ми потрябват някой ден сигурно като на Хари Потър трябва да си взема о_о хD

Хм, ми може би просто отбива номер, пък не иска да го оставя това аниме и... де да знам :/
Нещо пак ще ме хване музата в тая насока май, от вчера обмислям дали да не хвана Agatha Christie no Meitantei Poirot to Marple ей така, да му направя едни фенски буквички и без това като си нямам друга работа, сесията свърши и между онези, които тегля и гледам помежду другото... пък и не е с кой знае колко сложни диалози :5 Но ще видим, ако ме прихване до довечера, може и да се пробвам...

Честно казано, да, то самият му арт към нещо подобно сочи... много лигавото не е за мен, ама никак, ти го каза идеално - не е и мой стил.

Хех, моите някогашни аватари или такива, които съм си правила за вбъдещо ползване вече така и не знам къде са... колекциите някъде загинаха със стария компютър май :/
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeСъб Фев 18, 2012 6:32 pm

Просто ще си сложиш лещи и чиста работа xD По-гадно е, но в името на "Да ми отиват" вършат работа... мен ми предлагаха, ама ми е все тая как ме виждат другите - аз си се харесвам xD

Ноу представа... но да прави каквото иска, аз... само редактирам xD
Пробвай, ако наистина ти се доправи, само трябва да видиш коя програма ще ти е по-удобна за начинанието и тъй xD

Такива анимета - само за Суитч xD

Може още да си седят из фотобукета, ако се опиташ да влезеш примерно... (и налучкаш някоя парола.. xD)
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeСъб Фев 18, 2012 10:40 pm

А, едва ли... харесвам очилата, затова съм склонна света да претърся за някои, които да ми харесат ( ако ми се наложи някой ден де хD )

Най- вероятно ще хвана MKVextractGUI, някоя от многоте версии, ще ги пробвам коя е по- лека за "изсмукването" на англисйките, че да не се тормозя допълнително с тайминга, пък после ще му мисля за вграждането хD

Йош!~ ^^

Хм... ако евентуално помня и паролата за старата ми абв поща (и ако все още съществува), може и да си намеря някоя парола за фотобукета из писмата за регистрациите :Д



Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeСъб Фев 18, 2012 10:44 pm

Винаги можеш да си направиш и по поръчка, ако искаш и с фантифльошки xD Все пак всичко се прави в днешно време...
Важното е само да не се доверяваш на тези, които ще ти препоръчват модели... на мен искаха да ми пробутат рамки за 200 лева...

Най-новата версия на гуи е най-добре да си я изтеглиш... те като цяло са си малки, тъй че няма да ти заемат много място... за вграждане можеш да използваш mkvmerge от същия пакет, щом ще работиш с мкв-та е лесна работа.

Е, късмет... то не знам кога точно ги трият старите пощи... аз имам 10-тина най-посещавани и всяка неделя ги проверявам по веднъж... та досега не съм губила пощи...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeСъб Фев 18, 2012 11:40 pm

Чак с такива украси едва ли хD Но пък да, всичко има вече ^^
Къде 200 за рамки, то колкото цял телескоп о.о Това си е пропаганда, хъх.

Мда, най- вероятно ще се доверя на тези програмки. Стига да стигна до mkv на тези Агатови приключения хD (русначета милички, ся ще ви видим и вас :Д )

Понеже ползвам само една единствена от няколко години насам, всички останали съм ги забравила и хич не ги отварям, но май имаше нещо от сорта, че на шест месеца- ако не е отваряна пощата и я трият, или нещо такова... :5
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeСъб Фев 18, 2012 11:44 pm

Стъклата са отделно xD Клиниката е частна, там, където ходим с майка ми, та в магазинчето рамки на световни цени xD И разбира се, всички над 200 лева ми отиваха повече от тези под 80 xD

Ми дано да има, иначе ще трябва да търсиш рау и да биеш тайминг сама или по харднати субтитри xD Което много бързо ще те откаже от дейността...

Казвали са ми... честно казано понеже всичките съм си ги правила с причина и всички имат една и съща парола... та затова все още си ги държа, иначе...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeНед Фев 19, 2012 11:58 am

Е, твоите ми харесват *търси снимки из ФБка*. На съквартирантките ми, и двете, са им подобни, такива плоски един вид, ама на мен баш тези дето ми харесват са ми Нъц хD

Оу, да, определено ще ме откаже. Знам я тая процедура... мъка, мъка, дано не ми се наложи -.-

С една парола е добре, ама аз придобих гадния навик всеки месец да сменям паролите на всичко и... кофти работа, ако не съм записала някоя в бележника на телефона хD
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeНед Фев 19, 2012 12:01 pm

За мен нямаше много избор... всички модели бяха подобни, просто различни цветове...
Бе то при нужда, дай боже да няма, ще се намери...

Нямам представа... ако искаш, ще потърся тук там дали има добри мкв-та...

А, така няма да оцелея и седмица, ако се наложи да ги сменя... имам три пароли общо - две километрични и една къса... двете километрични са ми по-лесни xD

И виж какво са измислили господата от едната група xD

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeНед Фев 19, 2012 12:10 pm

Така е, така е..

Не, няма нужда. Ти си имаш други работи на главата, а моето свободно време се поотваря повечко, още не съм претърсила всички сайтове за фрий хD

Моите все са с по над девет символа... и всичко записвам, че иначе не помня (или рядко, ако измисля нещо лесно хD )

Хм, интригуващо.
Доста дълбок замисъл и бая мислене и гадаене може да се получи, в зависимост от думата. Но е интересно. По аниме от всеки по- гледан жанр, хах, че дори и DxD. Готина идея ми се струва, вече зависи колко наблюдателни и креативни са участниците. ( аз лично заради Блийч и ДхД обаче не бих взела участие :\ )
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeНед Фев 19, 2012 12:14 pm

Късмет... знам, че го имаше някъде в мкв, обаче изтриха сайта, от тогава не съм го виждала заглавието, честно казано xD

Мойте, дългите, са по 14 символа... не знам защо, така се е получило xD

Не знам от къде му е хрумнало, но определено е интересно като идея... иска ми се да видя как би го направил, каза, че думата щяла да е трудничка xD Но аз рядко гледам анимета на български, защото с професионалното изкривяване за грешки...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeНед Фев 19, 2012 12:36 pm

А, разбира се, все го има някъде :3

Хаха, то и аз имам една, но с 12, и честно казано не знам от къде ми дойде на ум да преброя колко са, до тогава все си ми беше нормално дълга хD Просто се случва.

Като моята професорка с редактирането на правописните грешки в книгите ,докато ги чете, хаха.
Ще видим, ще е интересно, пък каквато ще да е думата :}
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeНед Фев 19, 2012 12:42 pm

Е, не е толкоз сигурно xD Понякога някой релийз изчезва завинаги, като няма търсене например...

Аз моята я помня просто, защото... ме дразни!! (поне едната) Мразя този мой псевдоним и затова ми е лесно да го използвам

Ми просто няма как да се абстрахираш понякога xD Аз затова и моите дори не си гледам, че ако бъркам някъде ще се нервя...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeНед Фев 19, 2012 12:49 pm

Наистина? Е, това е неприятно... :/ Ще видим.

И аз си ползвам разни псевдоними и комбинации от различни потребителски имена за пароли. То и затова не ги помня, като комбинирам никове от тук от там с няколко цифри без особен смисъл и става... страшно хD

Винаги е дразнещо, човек като си препрочита или преглежда работите, все кусури си намира.


Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeНед Фев 19, 2012 12:52 pm

Това го имаше до последно, така че ако поразпиташ и в някоя тема, все ще ти го намерят... не вярвам да са го затрили още... най-трудно се намират анимета от година под 90-та.

Затова и цифрите си имат някакво значение... за едната парола например - свързана е с мой герой и числата са... годините му xD лесна работа...

Затова не могат да ме убедят, че съм тооооолкова добър редактор... вчера влязох в още една група xD Там искаха да ми пробутат една камара анимета, но няма да стане...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeНед Фев 19, 2012 2:34 pm

Ако съвсем не намеря нищо, ще питам. : ) Аригато.
Старите да, определено са най- трудните, особено онези които са ги давали по телевизията или са били на видеокасети (добрите стари видеокасети хD на инвентаризация миналия месец в Кауфланд за първи път от сигурно десет години насам видях това чудо и му се израдвах много, то все още съществува, хаха )

Хей, е за това не се бях сетила- името с възрастта, ето ми идея за следващите ми пароли, за другия месец ^.^

Ама ти не си ли се убедила вече колко си добра, като вземеш на предвид това от колко страни те дърпат и колко неща ти дават. Ако не беше толкова добра, нямаше да е така :3
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeНед Фев 19, 2012 2:44 pm

О, аз имам тук над 50 видеокасети, някога си купувахме всичко, което излезеше и ни кефеше... имам и ведо устройство, нооо... чичо ми все забравя да ми даде касета за почистване на главата и сега не може да се гледа на него -.- не искам да го отварям да го чистя с памук...
Гадно е... че сега не влизат в употреба почти <.<

Никога не остаряват, героите xD

Всъщност, дърпат ме, защото редакторите като цяло са малко - повечето предпочитат да превеждат и редакцията я мразят... аз съм по-склонна да взимам неща за поправка... само двама-трима други колеги предпочитат това xD

Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitimeНед Фев 19, 2012 2:54 pm

С памук е толкова досадно... поне ако помня от това, което едно време баща ми ми възлагаше като "бойна задача" :Д

Никога <3 Все са ни толкова скъпи на душата ^^

Честно казано и аз предпочитам редакцията, с преводите винаги има проблеми и увъртания, ако трябва преводача да се съобразява с буквалното значение на диалога или с вмъкването на нещо свое, за да го улесни като звучене, да го направи по- приятно дори... // Агата Кристи затова ми дойде наум да се пробвам, няма кой знае колко сложен изказ, но ще видим де//. С редактирането е лесно, поне според мен (често ми дават да редактирам поезия и от колегите в университета, лична или преводна от чужди класици- руските най- ги обичам, то сигурно щото я мразя като цяло поезията хD ).
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Sponsored content





Флууд Тема - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Тема   Флууд Тема - Page 29 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд Тема
Върнете се в началото 
Страница 29 от 35Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Off-Topic :: Free Zone-
Идете на: