. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Представете се!

Go down 
+25
Lintu
VampireMo=)
m00n_liGhT
666*ELEKTRA*666
icy__freshness
sweet_girl97
krasimira_bela
lokiko
donkihot192
tubi4
Tifa
Immortal Death
AMF
Bloody Rose
FullMoon
Gaara-chan
Джесика де Вандемион
dikka
Phantom
GoldBerry
Butterfly
moonlight
Мелиса Сойер
tiger girl
katri_mei
29 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeПет Авг 24, 2007 11:07 am

Няма лошо всеки да се представи с няколко думи от типа на: от къде е, на колко е, истинското му име, рождена дата, къде учи или работи и други по- интересни неща за себе си.
Хайде! Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeПет Авг 24, 2007 1:51 pm

Аз ще съм първа Cool
Та,здравейте,казвам се Василена Кънчева Стамболийска.На 13 години съм,родена в Стара Загора,но сега живея във Варна.Родена съм на 6.12.1994 г.В момента уча в VIII СОУ Александър Сергеевич Пушкин(руското) и ще съм 7 клас.Още не съм много сигурна я коя гимназия ще отида.Имам по-голям брат на име Никола,който тук е мой герой с името Даниел Smile Какво друго,хммм...много обичам да си фантазирам и за това харесвам форуми като този. Smile Ако се сетя за още нещо,може да едитна ^^
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeПет Авг 24, 2007 1:56 pm

Ем айде и аз.. Значи аз се казвам Мартина, на 14 съм и съм от едно почти неизвестно градче - Годеч.Уча в местната гимназия СОУ "проф. д-р Асен Златаров" и сега ще съм 8 клас(пази боже)..Ами какво за мен..аз имам една абсолютно развинтена фантазия и съм на всякъде, където мога да я показвам..Из нта ме има по всякакви форуми и ох..изчерпах се, в момента в главата ми има само домати
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeПет Авг 24, 2007 2:47 pm

Ето ме и мен. Laughing
Казвам се Екатерина, от Перник съм, родена съм на 13 май. Уча в ПГОТ " Св. Иван Рилски" с туризъм и мисля и да продължавам с това - сега ще съм 11 клас. Имам малък брат- Филип, родени сме на една и съща дата ( Very Happy ). За мен... фантазията ми е- нямам думи, нещо неописуемо и абсолютно развинтено, като на двете сладурани преди мен. Razz
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeПет Авг 24, 2007 5:03 pm

там,ТАМ,ТАААМ! ето ме и мен!
Казвам се Петя на 12години съм.Родена съм на 3.12.94г .Живея в София и уча в 76ОУ Уилям Сароян.Имам по-голяма сестра-Гергана на 15години..Както другите ще разкажа за фантазията ми.Рядко имам някъква муза но обичам да си представям разни работи.Те ме завеждат на друга планета. Smile
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
Butterfly

Butterfly


Брой мнения : 4
Registration date : 20.10.2007

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 7:29 pm

Здравейте Smile
Аз се казвам Яна на 13 съм и живея в гр.Смолян.
Също както Мелиса Сойер уча в училище с име "Проф.д-р Асен Златаров" Smile
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 10:01 pm

Добре Дошла Яна, приятен престой! Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
GoldBerry

GoldBerry


Брой мнения : 2
Registration date : 03.11.2007

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeСъб Ное 03, 2007 10:29 pm

Аре и аз да се хвана за хорото.
Така...Казвам Галина Иванова Величкова на 14 година.Родена съм на 24.09.1993год. в град Поморие.Живея в град Несебър и уча в СОУ "Любен Каравелов" град Несебър-Профил Информационни Технологии.Имам по-голяма сестра-Кристиана.Тази година се запалих по РПГ форумчета.Падам си по фентазито,музика и най-вече ХОЛИВУДСКИТЕ ФИЛМИ И ЗВЕЗДИ.

Е това е от мен. clap2 beer2 Laughing
Върнете се в началото Go down
Phantom

Phantom


Male
Брой мнения : 1
Age : 32
Registration date : 24.04.2008

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeЧет Апр 24, 2008 2:25 am

Здравейте,аз съм Иван,на 16 от София.Уча в Софийска Духовна Семинария "Св.Иван Рилски"...обичам да гледам и чета почти всякакво фентъзи и аз самия живея в света на фантазията... Smile Имам по-малък брат Тодор и по-голяма сестра Виолетка,от която си имам даже племенничка...едно много хубаво и сладко момиченце-Невена,на 6 годинки.Тази есен ще тръгва на училище,а сякаш вчера беше,когато я държах за ръчички,докато се учеше да ходи Very Happy

ПП:
Аз съм и любимият вуйчо Razz
Върнете се в началото Go down
dikka

dikka


Брой мнения : 2
Registration date : 07.08.2008

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeПон Сеп 08, 2008 8:35 pm

И аз, и аз Razz Very Happy Добрее, Диляна съм, от Варна, ама за Вас съм Диди Razz ^^ На 16 съм, поне за сега, догодина ще видим. Уча в руското, това НЕ значи че знам руски Very Happy Иииии какво другооо...Много обичам да пиша и пиша добре, ама нямам достатъчно фантазия откъм случките и само описвам ли описвам...па казвам 2 думи. Дам, лирически отклонения колкото ще човек. Слушам рок, метъл и всякви жици. Другоо, когото и да питате ще ме опише като "много гаден човек" така че се пазете. Не съм в ред, и от това се пазете Very Happy lol ок, толкова Ви стига за сега ^^
Върнете се в началото Go down
Джесика де Вандемион

Джесика де Вандемион


Брой мнения : 23
Registration date : 03.09.2008

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeПон Сеп 08, 2008 10:23 pm

Здравейте, казвам се Виктория и съм на 18. Живея в град Варна и уча във Варненска търговска гимназия Георги Стойков Раковски или Икономическия техникум. Сега ще съм 12 клас. Много, ама много обичам да пиша РП. Това е най най най - любимото ми занимание .
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeПон Сеп 08, 2008 10:32 pm

Добре дошли и Приятно изкарване във форума! Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Gaara-chan

Gaara-chan


Female
Брой мнения : 121
Age : 31
Location : В Аниме културата
Registration date : 21.09.2008

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeЧет Окт 02, 2008 9:29 pm

Значи ето ме и мене:
-Аз съм Дес,на 15 от Пазарджик.Зодия Дева(опасна)Страстна любителка на тениса(и на корт,и на маса) и Волейбола.През свободното си време обичам да пиша историйки в нета,да гледам анимеца,да чета манги или да чата с френдове по скайпа.Уча в родния си град(Пазарджик) в Гимназията по Икономика и съм с английски език.Обичам да пиша разкази(абе проза с една дума).Любимите ми предмети в даскало са :История(Най-вече,:Древна Гърция и Египет,Астрономия(това не значи ,че обичам Физика),Философия ,Литература и Всички науки в сферата на Компютрите..Обичам да чета книги свързани с тези науки.Постоянно чета.Скарана съм с Математиката.
Навън не мърдам без Ipod,MP4,телефона,пари и ключове.
Свиря на китара и обичам да композирам музика.
Това е за мен.
Върнете се в началото Go down
http://rubikup123.bestoforum.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeВто Окт 14, 2008 9:59 pm

Върнете се в началото Go down
FullMoon

FullMoon


Female
Брой мнения : 1
Age : 28
Registration date : 19.10.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeНед Окт 19, 2008 12:07 pm

Казвам се Миглена,на 12 години,от Сливен,зодия дева.Мн обичам да пея.Хобите ми е да пея,гледам аниме и чета манга.Любимите ми мангаки са Арина Танемура и Пинк Ханамори.Обичам Япония и всичко свързано с нея.Любимите ми цветове на розов и червен.Имам четири сайта(само не припадайте)Заклета фенка на много анимета!!!!!!!!!!!!Особено Kamiakze kaitou jeanne,Mermaid Melody,Kamichama Karin,Saban's Adventures of the little Mermaid,Magic Knight Rayearth,Sailor Moon,Chobits,Princess Tutu,Naruto,Full Moon Wo Sagashite,D.N.Angel,YU-GI-OH,Card captor sakura,Рими,Mew Mew Power/Tokyo Mew Mew,Inyasha,Knight Of Ramune(Samuraqt Ramons),Wedding Peach,Super Gals!Kotobuki Ran,Steel angel-Kurumi,Magical Do Re Mi,Shaman King,Vampire Knight,Ultra Maniac,AIR Tv и Chrno Crusade,Elfen Lied,Zombie Loan,Zero no tsukaima.също така много обичам да чета МАНГА!!!!!!!!!!!!!!!!обичам всякакви манга и анимета!!!!!!!!!!!Любимите ми певици са Ayumi Hamasaki,Nelly Furtado,Celine Dion,Cascada,Hilarry Duff,Fergie и Shakira.любим ми е певеца Michael Jacskon.любими ми са групите-Changin My Life,Hinoi Team,TLC,Linkin Park,Pussycat dolls,Evanence,Within Teptation,Nightwish,THE BLACK EYED PEAS.
Върнете се в началото Go down
http://animefansclub.mybb2.com
Bloody Rose

Bloody Rose


Female
Брой мнения : 37
Age : 32
Registration date : 01.11.2008

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeСъб Ное 01, 2008 10:32 pm

ХелоУз .. Аз съм Бубзи /както ме наричат приятелите . хъх иначе съм известна и като Борислава .. възможно най-ужасното име на света/ .. от София съм .. на 16 години съм .. родена на 16 май ..
Уча в 8-мо СОУ `Васил Левски` .. и съм 10 клас ..
Ъм .. инересите ми са много и разнообразни ..
С много развинтено въображение .. дори може би прекелено ..
Едно от най-важните за мен неща е чесността .. не обичам лъжата .. и не я толерирам ..Ъм като за начало това ..
А само да добавя обожавам многоточията .. и мразя `й` ..
Не ме е мн приятно да го използвам .. но ще се постарая ..
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeПон Ное 03, 2008 12:05 am

Добре дошли на новите... Приятно прекарване!
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeВто Дек 09, 2008 9:05 pm

Казвам се Петър. Роден съм в София.Зодия Рак съм(внимавайте,яко щипа).


Последната промяна е направена от AMF на Пон Апр 13, 2009 6:28 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeВто Дек 09, 2008 11:35 pm

Добре дошъл, Пепи... Приятно прекарване във форумчето!
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Immortal Death

Immortal Death


Male
Брой мнения : 5
Age : 30
Registration date : 10.12.2008

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 7:05 pm

Казвам се Йордан,приятелите ми викат Данчо.Живея в София.На 14 години съм.Зодия близнаци съм.Уча в COY ''Петър Динеков''
Обичам да слушам рок и метъл.Участвам в метал група казва се Immortal Death.Аз свиря на бас китара.Обичам да гледам анимета.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 12:49 am

Привет и на теб!
Приятен престой...
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Tifa

Tifa


Female
Брой мнения : 1
Age : 31
Registration date : 29.12.2008

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 11:11 pm

Здравейте Very Happy . Казвам се Албена, на 15 години от София съм. Уча в 66-то училище и съм зодия Овен. Ъм...занимавам се предимно с писане. Хобитата ми са фотографията, компютъра (разбира се Smile ), книги....много много книги...сигурно има и други неща, но не се сещам в момента. Прякори....ще кажа само един "Рафа"...хах, това всъщност идва от Рафа Бенитес...не помня кой го измисли. Иначе ми викат, бени, Албенче...и "напаст такава"...ама това е много рядко, само като почна да се гавря. Слушам предимно метъл и рок, но не от типа, в който ти настръхва косата и след това ходиш три дена като зомби...ами по лекички. Любимия ми филм/аниме е Final fantasy advent children. Всъщност Final fantasy 7 ми е може би най-голямата мания...ужасно съм зарибена от няколко години вече, въпреки, че се опитвам един вид малко да се поочистя. weep Друго какво да кажа...много ме радва форумчето и мисля, че ще си прекарам добре като влизам тук. Представете се! 275660 Поздрави на създалите го, много добре са се справили. Не, не се подмазвам lol!
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 5:44 pm

Хах, привет... Аби ( ново название ти измислих, ако може разбира се Smile ) Приятно прекарване из Световете, радвам се че форумчето ти харесва и се надявам да си честичко тук...
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tubi4

tubi4


Male
Брой мнения : 52
Registration date : 30.03.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeВто Апр 14, 2009 2:30 pm

Май е време и аз да се претстава.Казвам си Любомир Атанасов.На 16 години съм,зодия риби.Уча в П.Г."Сергей Павлович Королъов"(незнам дали го написах правилно Представете се! 763543 ) 9 клас. Приятелите ми викат Люба,Буба и Тубич(братовчет ми го измисли,така и не разбрах защо geek ) Падам си по рок и метал band
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitimeВто Апр 14, 2009 2:50 pm

Хехе, добре дошъл и на теб тогава. ^^
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Sponsored content





Представете се! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Представете се!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Добре Дошли! :: Да се запознаем...-
Идете на: