. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Представете се!

Go down 
+25
Lintu
VampireMo=)
m00n_liGhT
666*ELEKTRA*666
icy__freshness
sweet_girl97
krasimira_bela
lokiko
donkihot192
tubi4
Tifa
Immortal Death
AMF
Bloody Rose
FullMoon
Gaara-chan
Джесика де Вандемион
dikka
Phantom
GoldBerry
Butterfly
moonlight
Мелиса Сойер
tiger girl
katri_mei
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
donkihot192

donkihot192


Male
Брой мнения : 3
Registration date : 24.04.2009

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 24, 2009 9:44 pm

Аз сам Димитър от Хасково на 12 години сам Обичам Фентъзи и за това играя тая яка игра .Зодия Везни сам Обичам да играя Волебол .През свободното си време или сам пред компа или пред ТВ .Имам 2 големи Братя В даскалото обичам :История и Летература .И това е общо взето
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 24, 2009 10:16 pm

Добре дошъл и приятно забавление ^^
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
lokiko

lokiko


Male
Брой мнения : 29
Age : 32
Location : Някъде
Registration date : 21.04.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 9:03 am

Аз... аз съм Сашко. Wink
На 17 години съм и съм от София.
Вмомента съм 11-ти клас.
Ненавиждам Литературата като предмет заради ограниченията които поставя. Само това е важно - само това е качествено - само това ще се чете.
Също така не харесвам и Историята, заради прекалено многото числа. Иска се много зубрене, а ако се бях заел с това, тогава нямаше да имам време да пиша този пост.
Обожавам Математиката, Химията и Физиката, защото там всичко е ясно и просто. Няма различни мнения, няма дати за помнене. Всичко се свежда до една или две формулки от по 1 ред.
Като човек съм... не знам, може би точната дума е флегматик. Не, не че не се движа. Мисля като флегматик. Аз съм от хората, чието спокойствие може да изтърпи почти всичко. Мразя да се бия, или карам, но също така никога не се оставям да ме тъпчат. Често съм смешника в компанията, без да съм искал да съм такъв. Общо взето съм най-невъзможната комбинация между сериозен и несериозен човек.

// На специален тест по философия, дванадесет от шестадесет присъстващи бяха написали като мое отрицателно качество "Дървен философ"
Върнете се в началото Go down
http://bendersrpg.1.forumer.com/
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 11:34 am

Хах, колко много ми прилича това описание на мен до преди две години.
Е, добре дошъл и ти и приятна игра! ^^
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
krasimira_bela

krasimira_bela


Female
Брой мнения : 56
Registration date : 20.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeСря Май 20, 2009 4:49 pm

Касвам се Красимира на 16 година от Стара Загора. Уча в Професионална гимназия по биотехнологии и химични технологии "Дм Менделеев". 2 курс. Обичам всичко свързано с митологиятя и разбирасе мниго анимета.Имам развинтена фантазия и затова и влезнах в химията
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97

sweet_girl97


Female
Брой мнения : 324
Registration date : 16.05.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeСря Май 20, 2009 5:20 pm

Казвам се Десислава.На 11 съм,уча в 5 клас в Антона.От Бургас съм.Ненавиждам математиката.Мн ме кефят аниметата:Shugo Chara,Oban star racers,Vampire knigh,Shaman king и Death note.Хлътнала съм по едно момче ама с него само са дразним и вече нз ко да прая...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeСря Май 20, 2009 9:15 pm

Привет и на двете, добре дошли и приятна игра! ^^
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
icy__freshness

icy__freshness


Male
Брой мнения : 149
Registration date : 08.06.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:18 pm

Казвам се Даниел и съм от Стара Загора. На 13 съм(другия месец правя 14) и уча в 7 клас в СОУ "Максим Горки". Обичам да гледам анимета и да чета фентъзи книги, особенно "Мечът на Истината". Също така обичам да играя на копма.Слушам Хаус, техно, поп ,хип хоп, бг рап...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 10:39 am

Охайо, Даниел- кун, добре дошъл! ^^
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
666*ELEKTRA*666

666*ELEKTRA*666


Female
Брой мнения : 3
Age : 29
Location : Разград
Registration date : 18.08.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Ами... Няаа такова xD   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 6:23 pm

Хей! Здрасти на всички... Мтакам... Сега малко за мен Представете се! - Page 2 275660 Казвам се Даниела и съм от град Разград, на 14 съм- слушам PUNC, ROCK & POP- ROCK, POP, METAL, слушам и от другите музики, но по- рядко, мразя ЧАЛГАТА Exclamation Exclamation Exclamation Може да видите мои снимки на следните саитове:
http://www.impulse.bg/DA_NI_TO.95
http://bg.netlog.com/DA_NI_TO_95
_____________________________________
Ами... друго- обичам да се забавлявам, чета рядко, а ако чета нещо то ще е фантастика Представете се! - Page 2 90380 , повечето ми приятели са от други градове Представете се! - Page 2 352979 Представете се! - Page 2 352979 Представете се! - Page 2 352979 , ам.... само да се сетя за още нещо... АаАаАа да- обичам да глем Jetix,харесвам анимета, приключенски филми, и още други... Ами тва е Idea ~АкО НякоЙ ИмА ВъпросИ- Да ПитА Idea
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 7:00 pm

ЙооооШ! ^^

Охайо и добре дошла! : )
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
m00n_liGhT

m00n_liGhT


Male
Брой мнения : 43
Registration date : 16.09.2009

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 8:23 pm

Здрасти!Аз съм Дани!На 12!Във Пловдив-СОУ "СВ.СОФР.ВРАЧАНСКИ"!Обичам фентъзи и не спирам да чета!Имам сестра-герой във профила ми е и се казва Инара(във играта) иначе се казва Венера(наистина).От профила ми Даркър е измислен и т.н.!Любим китарист ми е Ричи Блекмор...Певица-Риана...Обичам бойните изкувства...хореография...и тренирам постоянно! Представете се! - Page 2 275660 Дъра..бъра...мога да изпиша стотина страници, но клавиятурата вече започва да ми се истрива... Ъ?! Мразя когато става така...Но все пак ми е приятно да се запозная с вас! yes
Върнете се в началото Go down
VampireMo=)

VampireMo=)


Female
Брой мнения : 2
Registration date : 18.04.2010

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 18, 2010 10:30 am

Здравейте!Казвам се Моника,но накратко Мо ^^
От Пловдив съм,обичам да се занимавам с фотография, четене на книги и гледане на анимета.Слушам транс и бг рап.
И за сега това е от мен ^__^
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 18, 2010 12:04 pm

Здравей, добре дошла, приятно ми е^^
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Lintu

Lintu


Female
Брой мнения : 10
Age : 30
Location : World of delusion and lies...
Registration date : 05.07.2010

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 05, 2010 3:55 pm

Привет и от мен. Smile
Казвам се Мариана, на 16 години съм и съм от Сливен.Уча в математическа гимназия.Обичам качествената музика и добрите истории за странни същества.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 06, 2010 11:12 am

Добре дошла от мен^^
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Lintu

Lintu


Female
Брой мнения : 10
Age : 30
Location : World of delusion and lies...
Registration date : 05.07.2010

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 06, 2010 11:49 am

Мелиса Сойер написа:
Добре дошла от мен^^
Благодаря. Smile
Върнете се в началото Go down
Голос Намура

Голос Намура


Male
Брой мнения : 2
Age : 28
Location : Димитровград
Registration date : 13.07.2010

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 14, 2010 9:52 pm

Здравейте и от Димтровград Smile) Казвам се Антон на 14 години(навършени) и се надявам да си паснем(поне с елфите).Малко притеснително да съм един от малкото момчета,но се надявам да нямаме проблеми Представете се! - Page 2 Icon_biggrin
Върнете се в началото Go down
Джесика Хама

Джесика Хама


Female
Брой мнения : 2
Registration date : 19.09.2010

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 19, 2010 8:32 am

Здравейте ^^ . Аз съм Виктория, на 15 години от Димитровград. Обичам да пиша в рпг-та и да си правя по мноооого персонажи Very Happy . Аз имам също развинтена фантазия, но пък обичам много да драматизирам ( с героите ). Също ми харесва да гледам анимета, но не и да чета манга x_x'. Музика... харесвам рок, метър, японско, корейско, поп, всичко, което не е чалга =D.
Върнете се в началото Go down
Фарея О'Нийл

Фарея О'Нийл


Female
Брой мнения : 12
Age : 35
Location : България,София
Registration date : 01.12.2010

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 01, 2010 11:05 pm

Здравейте сладури и сладурковци както казваше кака Лара едно време по Милион и едно желания (ако го знаете,че като ви гледам годинките ) Казвам се Ида на 22 съм Smile от София.Започнах да се занимавам с РПта ,когато бях на годините на повечето от вас 12-13...хубави времена бяха рптата тепъррва се появяваха на бг хоризонта...за съжаления старата гилдия живота я завъртя и истинския свят измести този на фантазиите Sad Но стига носталгия...от известно време търсех форумче като това...попаднах на някои доста несполучливи опити (за съжаление,явно никой не си е направил труда да завещае знанията за една наистина добра игра) до момента в който не попаднах на вас. Smile Поразгледах темите , стила , писанията и това ми хареса Smile Форумчето е страхотно и ще се радвам да се присъединя към вас Smile Относно това с какво се занимавам...студентка съм в СУ последна година бакалавър Философия Smile И аз като голяма част от вас (да не кажа всички ви) съм почитател на фентъзитата и своеобразното бягство от реалността Smile
Върнете се в началото Go down
the_white_knight

the_white_knight


Male
Брой мнения : 1
Registration date : 21.02.2012

Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 21, 2012 5:29 pm

Здравейте. Аз някакси случайно попаднах тук и ми хареса. Може би повече ще чета отколкото ще пиша. Чудех се дали да се регистрирам, защото всичките са много по-млади от мен, но накрая реших все пак да го направя. Нали ще идвам да чета, нека да съм част от форума. Very Happy На 36 съм, а останалото после. Basketball
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Представете се! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се!   Представете се! - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Представете се!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Добре Дошли! :: Да се запознаем...-
Идете на: