. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Отново тук

Go down 
+3
Мелиса Сойер
katri_mei
tiger girl
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
АвторСъобщение
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 8:50 pm

- Моят род е наказан, прокълнат... от хилядолетия сме нарочени да сме едни от най- низшите, но дори това за мен е определен чест.- отвърна Анубис.
" Ставай, `прокълнати`!"- подсмихна се леко Джули, шегувайки се с думите му. Той я погледна и повдигна вежди, следващата й тренировка щеше да е сериозна, но изпълни. Изправи се бавно със сведена леко глава.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 9:07 pm

- За мен кой е прокълнат и кой не няма значение. Аз знам на кого да се поклоня и на кой - не. - Куикнинг се усмихна отново по детски и скочи на крака. - Аз съм един летен демон, който е забравил доста. Нека да си припомня..
Тя размърда крилете си, които сякаш все още бяха заледени и закима с неособена надежда
- Нямам късмет..Толкова много съм пропуснала
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 10:04 pm

- Годините си текат безспир, дори за някои са като мигове в живота.- промълви чакалът:- Колко години сте била затворена и спяща в Динзел?
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 8:24 am

- Ами - тя се огледа наоколо търсейки ориентир - Съдейки по това колко годишен е вече Ним..За последно чух гласа му долу, когато е ибл на три..Да кажем около 25 години..Да май са толкова - заключи отново с усмивка - Пропуснала съм целия летен сезон
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 10:29 am

- Това... не е много добре.- промълви Анубис. Джин го погледна замислено, после Куикнинг:
- Можем ли да... направим нещо, да помогнем с нещо?- попита плахо момчето и стисна ръката на сестра си още повече, което много изненада Джули.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 10:47 am

- Все някак ще се справя..Не знам как..Много време ме е нямало и има много промени..Нищо не може да ми помогне..Надявам се с времето ще привикна с всичко..и с всички. В момента трябва да знам само 1 нещо - кой е новият господар?Това за летния демон е достатъчно, за да разбере колко има да научи
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 10:56 am

- Новият Тъмен господар...- заговори Нава и пристъпи напред:- Е Дарсия, но може да се каже, че майка му Вариаки господничества повече от него.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 11:09 am

- Сигурна съм, че Съдбата няма да го остави без работа.. - замисли се Куикнинг странно й беше това, че Дарсия се държи така..Може би скоро щеше да се промени..Дали.. - Вариаки.. - сепна се след малко.. - Жива е все още проклетницата..няма ли най-сетне света да се отърве от нея - тя говореше повече на себе си - Поне зимата е благоприятна
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Traian

Traian


Брой мнения : 81
Registration date : 09.09.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 11:16 am

Изведнъж разговорът бе прекъснат от пронизителен звук, идващ от извън замъка.
Всички погледнаха навън и там видяха огромен черен грифон, кацнал на земята, а върху гърба му стоеше висок тайнствен мъж.
Мъжът слезе от птицата, погали я по главата, прошепна и нещо на ухо, след което се доближи до един пън, седна на него, бръкна в джоба на мантията си, извади стар пергамент и започна да го разглежда съсредоточено.
Стоеше в тази поза около три минути, след което прибра пергамента, бръкна в друг джоб и извади лула. Запали я, пое малко од дима, огледа замъка и се отправи към него.
- Кой подяволите е този? - попита Нава.
- Нямам представа, но невярвам,че е дошъл с добри намерения! - промълви Куикнинг.
Тайнственият мъж се доближи до портата и силно потропа.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 11:32 am

"Морган?"
Кевин се стресна, отдавна не беше чувал гласа на Куикнинг. Кимна й спокойно, тя се усмихна и пристъпи напред. Ним се появи зад нея с все още странно изражение, летния демон се обърна към него.
- Моля да ми помогнеш - каза му с нова усмивка и отново се обърна към вратата - С каква цел сте тук и откъде идвате? - извика макар и покрай нея вече да притичваха елфи, готови за отбрана
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Traian

Traian


Брой мнения : 81
Registration date : 09.09.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 1:11 pm

- Името ми е Траян Дъмбълдор, син на Торин Дъбовия Щит, наследник на трона на джуджешкото кралство - каза монотонно високият мъж, загърнат с зелена роба. Главата му бе покрита с качулка, от коята се подаваше само дългата му посивяла брада.
- Идвам чак от кралството си, за да разбера каква е тази мълва за завръщане на злото - Траян лапна лулата си, засмука малко дим и изкара от устата си малко геврече, което бързо се понесе из висините и се разложи във въздуха.
- Дойдох ту, защото грифона ми Блекхорн се нуждае от почивка... аз също. Нямам зли намерения, спрямо вас...Е! - въздъхна той - Няма ли да ме пуснете вътре? И впрочем кои сте вие?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 1:17 pm

Куикнинг се усмихна и кимна на Ним.
- Моля те! - каза му когато той се вцепени нерешително, беше леко недоверчив понякога. Зимния демон застана пред нея и вдигна ръце. Усети леда по портата и се съсредоточи върху него. Вратите се отвориха бързо.
- Злото наистина се връща - поклони се Куикнинг на новодошлия - Това може да го потвърди всеки от нас тук. Добре дошъл и, макар и да нямам власт тук, чувствай се като у дома си. Кои са те - ще кажат сами. Коя съм аз..Току-що събудило се от дълбок сън момиче
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 1:54 pm

Белокосият елф пристъпи напред, следван от двете деца и чакалът и духът:
- Аз съм Нава Уайдет, това с Джули и Джин Дракинзи- сестра и брат, това е демонът на Джули Анбис и Моето оръжие Джиерда.
Децата се поклониха леко, последвани от Анубис, Джиа се върна в ножницата на елфът представяйки се и като мечът му.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Traian

Traian


Брой мнения : 81
Registration date : 09.09.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 2:08 pm

- Приятно ми е - усмихна се Траян - Съжелявам,че така се натрапвам, но пътувам от доста време и съм доста измурен.
Траян поглади брадата си, свали качулката от главата си и пред всички се разкри закоравяло лице, с буни вежди, дълаг нос, огромни брада и мустаци, дълга сива коса, вързана на стегната плитка и мрачни и доста строги кафеви очи. Той се здрависа с всеки от групата, отправи се към една малка дървена маса, седна на нея, извади изпод мантията си малко шишенце, отпи от него, прибра го обратно, извади отново пергамента и започна съсредоточено да го разглежда.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 2:11 pm

Джин беше заинтригуван от мъжа, пусна ръката на сестра си и се приближи до Траян:
- Извинете сър, наследник на джуджешкото царство нали така? Кръвен наследник ли сте или... ръстът ви е резултат от магия?- промълви тихо момчето.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Traian

Traian


Брой мнения : 81
Registration date : 09.09.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 2:16 pm

Траян изгледа момчето, усмихна се и каза:
- Попринцип съм маг, но града ми е бил нападнат от орки, когато съм бил бебе, майка ми е била убита, а баща ми е изчезнал с двамата ми братя. Бил съм намерен от предишния крал на джуджетата - Торин.
Когато торин почина, всичко остана за мен и двамата ми доведени братя - Мунин и Лунин. Аз станх владетел на кралството, а Мунин и Лунин - мои първи помощници и заместници
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 2:29 pm

Момчето се усмихна и кимна с глава:
- Имаме един приятел джудже, казва се Грегор, той ще бъде много радостен да чуе нещо ново около родината си.- обади се Джули и също се приближи:- Ще може ли да ни разкажете нещо около Джуджешките земи?
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Traian

Traian


Брой мнения : 81
Registration date : 09.09.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 2:33 pm

- За сега няма нещо по- интересно, освен,че разкопаваме нова мина. По принцип търсим митрилова руда, но за сега намираме само злато - Траян се замисли за миг - Джуджетата са малко разтревожени от новините за надигащото се зло и за да ги успокоя, тръгнах да разучавам, какво става...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 2:46 pm

- Сложно е да се опише. Надявахме се, че злото и последната владетелка са напълно погубени още преди три години, но се оказа че в Мраморната кула живее нов Господар на тъмнината- Дарсия, който иска да властва. Редом с него е майка му Вариаки, една доста зла и могъща жена, която е по- настойчива и властва повече от сина си.- заговори Нава и скръсти замислено ръце:- Все още не сме сигурни какво може да се очаква от нея, щом Пазителката на Островът на Съдбите ни помага явно проблемите са по- големи от колкото се предполага.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 2:52 pm

- Пазителката е тук?Ето защо значи Вариаки действа по-предпазливо. Преди не се интересуваше от нищо - само да убива и убива.. - включи се Куикнинг и погледна към Муртаг изпитателно. Вече някои неща й се изясняваха. - Там сигурно имат проблеми. Дарсия и майка му..Орките обичат да служат само на един..Иначе става голяма олелия..Със сигурност Мраморната кула не е много спокойна сега
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 2:59 pm

- Вероятно, щом някои от странните птици на Вариаки слушат Муртаг и изпълняват негови заповеди, явно всички се объркват вече...кой на кого е господар!- отвърна елфът и остана все така замислен и наблюдаваш някак недоверчиво демонът до Джули, Анубис все още му се струваше странен и историята му беше неизвестна.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Traian

Traian


Брой мнения : 81
Registration date : 09.09.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 3:02 pm

Траян слушаше внимателно и изведнъж тихо промълви:
- Всичко се повтаря - очевидно мъжът не желаеше другите да чуят това, но не бе така
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 3:33 pm

- Какво се повтаря? - съвсем тихо запита Куикнинг след като радостта, че вече движеше крилете си отмина. Лично тя не можеше да си спомни някога да се бяха случвали такива събития..Двама наследници с една зла майка..Пазителката.."И всичко точно през зимата" помисли летния демон..А беше пропуснала битката преди три години, когато беше лято
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Traian

Traian


Брой мнения : 81
Registration date : 09.09.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 3:48 pm

От доста време несъм разказвал това, но щом се налага - Траян стана от стола си - Преди много години влик маг събра група от същества, в това число влизам и аз, за да му помогнем да се пребори с огромно зло, зародило се още от началото на света.
Зла магьосница наиме Кедавра бе събудила много древна и могъща зла сила. Благодарение на нея, Кедавра се превърнала в първата на света Среба (демон, имащ силата да се размножава, без намесата на друг демон) - Траян въздъхна - Кедавра създаде гигантска армия от среби. Няма да навлизам в подробности, но само ще кажа, че оспяхме да я победим, но на голяма цена - загубихме мага.
Няколко години по- късно, сребите отново се възродиха, но този път водени от сина на Кедавра - Морт.
Морт не желаеше влас, а мъст... Искаше да отмъсти за смъртта на майка си.
Победихме и него и оттогава всичко утихна... - Траян се олуля, но се хвана за стола си и седна отново - За съжаление, съ пругата ми - Мария изчезна, следкато победихме Морт...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 4:31 pm

"Не си ми разказвал за това" погледа на Куикнинг падна върху Кевин. Ангела поклати глава.
"Мисля, че не бива да споделям всичко, което съм видял през тези години.." заяви сериозно.
- Понякога Съдбата взима жертви, за които страдаме много. Жертви, които обичаме. Съжалявам за съпругата ви...
- Вариаки няма силата да създава среби - замисли се Муртаг - Или ако има..То това, че е страхлива не й помага..Може и да не го показва..Но има много страхове. Брат ми Дарсия от друга страна..както и аз..ние сме много невежи във всичко..Сега трябва да се пазим от тайните помисли на Вариаки..Ще измисли нещо..иска да е непобедима..Вкопчила се е в това като в последно дърво сред океана
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Отново тук - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 18 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Отново тук
Върнете се в началото 
Страница 18 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Тройният съюз :: Царството на елфите-
Идете на: