. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Отново тук

Go down 
+3
Мелиса Сойер
katri_mei
tiger girl
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
АвторСъобщение
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 5:44 pm

- Нищо й няма!- подсмихна се Анубис:- Нали Джули?- демонът стисна тоягата си и замахна към момичето, събори я пак на земята и нейният жезъл се утърколи на растояние от нея:- Това вече е лошо!- поклати глава и заби тоягата си до нея. Джули стисна очи, очаквайки удар, но усети само пукнатина под дланта си:
- Голям си гадняр!- просъска момичето.
- Нищо ново... ставай и призови жезъла си!- отвърна демонът със странно сериозен и жесток тон.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 5:47 pm

-Какви ги....?!-разкрещя се Джесика и понечи да фрасне Анубис,за да остави Джули намира,но Даниел я задържа.
-Джееес,престани!
Елфката,ядосана и въобще не мислеща какво приказва,започна да крещи:
-НЯМА!Няма да стоя и да го гледам как я бие така!Няма да позволя да тормози така дъщеря ми!
...Смъртна тишина...абсолютно смъртна тишина...Даниел още държеше сестра си през кръста,елфката беше пребледналя,като се усети какви ги избръщолеви...
"Дъщеря ти?"-попита най-сетне Даниел мислено,защото не можеше да си отвори устата.
"Хубаво,не дъщеря ми,ами момичето,което е като дъщеря за мен,така устройва ли те?!"
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 5:51 pm

Анубис изпусна тоягата си и отстъпи назад:
- Явно наистина прекалих.- промълви тихо и погледна Джули:" Добри приятели имаш, радвам се!"- притвори очи и изчезна, връщайки се обратно в съзнанието на момичето. Джули се изправи и погледна Джесика:
- Благодаря...- прошепна тихо и протегна ръка към жезъла си, предмета се върна обратно при нея още на мига.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 5:54 pm

-Сега доволна ли си?!-тросна се Даниел,като пусна сестра си.-Тръгна си!
-По-добре,от колкото така да я тормози!-озъби му се елфката.
-Ох,Джес...Колко много ми напомняш на мама,когато трябваше да се разделиш с нас,за да отидеш в онова селце.Не искаше въобще да те пуска с извиненията,че щяло да ти е тежко и дрън-дрън-дрън.-потърка той чело.
-Не е същото.-намуси се тя.
Честно казано,освен,че държанието на Анубис я дразнеше,все още не можеше да приеме тя самата,че идва времето на Джули да започне да тренира усърдно и да порастне...Това още повече я раздразни,искаше Джули да си остане нейното малко момиченце.
Върнете се в началото Go down
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 5:58 pm

Катрина седна на мястото на Тоф
"Какво ли ще я правя...-момичето затвори очи-Писна ми...от живота и всичко"
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 6:01 pm

Джули се усмихна, Джесика беше майката която тя никога не имала:
- Анубис ще ме потормози още време, трябва да определи нещо, което дори аз не знаех че е нужно.- момичето се смути:- Дали съм добра и съм способна да помогна на вас... или съм зла и съм Седмият демон от семейството...
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 6:04 pm

-Естествено,че не си зла!-ококори се Джесика.-Как ще си зла?!
"То и ние понякога се чудим дали си зла или не,Джес.От тия крясъци и как ни тормозиш няма начин да не се зачудим!"-подсмихна се Дейвид.
Върнете се в началото Go down
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 6:07 pm

Катрина се разтегна
-Аз ще съм отвън...-момичето се замисли-...ако ви потрябвам
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 6:10 pm

- Кристалът...- Джули погледна двуцветния кристал на жезъла си:- Трябва да се докажа пред Анубис и две сестри, които ми разказаха почти всичко докато бях в Зидът. Трябва да докача, че мога да ви помагам с добро и кристалът ще стане бял, ако и най- малкото нещо ме принуди да използвам силата на жезъла за нещо лошо... кристалът ще стане черен и това ще е краят на съществуването ми, ще се окаже че съм демон... заради наследството си от Калисто.- въздъхна тежко и се подпря на стената:- Тогава ще настъпи краят... и не само за мен.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 6:14 pm

-Това няма да стане,мога да ти го обещая!-каза елфката и се усмихна.
Отиде при нея и я вдигна във въздуха,като я прегърна.
-Ооох,ела да те гушна.-каза тя,гласа и беше леко заглушен.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 6:17 pm

Джули я прегърна силно и се усмихна, синьо мънисто се откъсна от дрехите й и падна на земята:
" Щастливка си с такива приятели!"- обади се Анубис в главата й:" Но от тях не зависи нищо, сама трябва да се справиш... не ми се ще наистина да се окажеш демон!"
" Не го казвай на яве, не искам да ги безпокоя!"- отвърна му момичето.
" Няма..."
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 6:19 pm

-Ето Джули.-усмихна се Дейвид и подаде падналото манисто,когато Джесика я пусна обратно на пода.
"Джес,гледай сега..."-въздъхна Даниел.-'Джули не е малко момиченце и трябва да..."
"Даниеле,не ми се слушат сега великите ти мъдри лекции.Запази ги за друг път...."
Върнете се в началото Go down
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 6:27 pm

Катрина слизаше все по на долу.Усети леки вибрации идващи от земята.Надигаща се скала се появи под краката й но белокосата успя да я избегне.Някой леко й ръкопляска
-Все още вярваш на инстинктите си-от тъмнината се появи Тоф
-А ти на номерата си!-усмихна се Катрина
-Туше!-момиченцето се приближи до белокосата-Значи все пак си тръгна?
-Да...нямаше какво да правя а и...в момента не се нуждаеха от мен...
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 9:47 pm

Джули взе манистата и кимна с глава:
- Благодаря!- отвърна с усмивка и допря топченцето до мястото на дрехата си от където беше паднало, възстанови се веднага:
- Джули...- Джин се приближи до сестра си с притеснено изражение:- Можем ли да вярваме на Анубис?
- Да, поне от това което знам за него, когато бях бебе и Калисто ме изостави в пустинята за да загина ме намери орк на име Игор, не ме убил а ме дал на пясъчен човек, който ме приюти... всъщност и двамата са били Анубис, явно този демон е след мен от раждането ми, странно но е така!- момичето се замисли:- Аз му вярвам, макар и да ме дразни и нервира, най- много да ми отнеме силите за малко в някое сражение за да ме изпита дали мога да се справя без магии.- вдигна рамене и се усмихна, протегна ръце и прегърна момчето, от отдавна не се пяха прегръщали като брат и сестра.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeПет Окт 19, 2007 8:28 pm

- Муртаг..Пак става така..
- Отново мислиш за нея?
Мерик кимна , а брат му загледа земята някъде долу. Скай бъбреше наблизо и може би заради това отново се беше случило това с Мерик
- Ще се справиш и този път..Просто използвай начина..
- Става все по-трудно..
- Когато вече не можеш да се контролираш..Обещавам ти, че ще намеря начин..Сега аз трябва да вървя..При драконите ще има несериозно нападение, Вариаки иска да удари различните.
- Сам ли тръгваш?
- Сам
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 1:20 pm

Момичето го пусна и се усмихна:
- Искате ли да чуете нещо интересно, което щеше да е убие... но вече бях мъртва и нищо не ми стана?- попита тя и се подсмихна леко.
- Слушаме те?- отвърна Нава и се подпря на стената със скръстени ръце:
- Арагорн...- Джули приведе глава, стана й малко смешно но се успокои и се усмихна спокойно:- Се оказа наш чичо, брат на Калисто и Горгодия... най- малкият от семейството!- изрече най- сетне и затвори очи. Джин се ококори и потрепна:
- Шегуваш се?!
- Не...- поклати глава все така усмихната.
- Но... но как...
- Дядо ни е искал син с човешка същност, когато Арагорн се родил бил предаден в ръцете на човешкото му семейство Белпфегор, те го отгледали като свой кръвен син...- отвърна момичето и се замисли:- А нейното истинско име е Софи!- посочи зеленият меч на Нава, белокосият погледна оръжието и се усмихна:
- Софи значи... хубаво име!
" Да, добре... но вече съм Джиерда, така че забрави това... Софи!"
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 2:47 pm

- Тръгвам.. - Муртаг се обърна, но спря на място..Странно..Кой?Кой се смееше?От всички страни..Този смях...Кои бяха тези?
- Муртаг добре ли си? - чу някъде от далече, но не разбра думите. Нещо в него се размърда..Нещо искаше да покаже, че още е тук..
"Не..Това е зле.." чу от някъде, но гласът заглъхна. Защо ли..звучеше му познато.. Смехът се усилваше..Идваше сякаш от миналото..и заглъхна внезапно. Муртаг се огледа..Нямаше никого там..Никой притеснителен..Да не би да полудяваше?Поклати глава и образува портал замислено
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 5:18 pm

-Та как си Кат?-заговори Тоф като затваряше скалите в земята
-Добре...-момичето се замисли-Кой са Тай Лий и Момо?
-В момента биещи се приятели-леко се засмя момиченцето
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 3:05 pm

- Значи сега какво?
- Ще скучаем сигурно...Ти пак забрави за това - Скай отново беше изчезнал, Кевин подхвърли на Мерик меча му и момчето го хвана.
- Благодаря...Но някак не съм сигурен, че толкова бързо се отказват да нападат
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 2:50 pm

" Някой се пробуди!"- гласът на Анубис се разтрепери и прозвуча странно уплашено в главата на Джули.
" Кой, не те разбирам?!"- смръщи се момичето.
" Още някой... не мога да определя кой е, но... сърцето ми е леден черен въглен, а сега го усещам... горещо!"
" Анубис... какво усещаш?!"
" Усети го и ти!"
Джули затвори очи и усети туптенето на неговото сърце, биеше бавно, сякаш умиращо, но туптеше силно... усети студа на въглена, последван от странна топлина. Челна горещина я обви, от неговото сърце се предаде на нейното, побиха я тръпки и стисна очи още по- силно.
"Спри! Разбрах какво чувстваш!"- изкрещя мислено и усещането се прекрати мигновено.
" Съжалявам, усещането е същото и при мен, но не му обръщам внимание... не очаквах, че теб ще те... заболи."
" Няма нищо, добре съм..."
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 3:37 pm

- Ти какво си мислиш, като... - гласът на Кевин замлъкна. Слязъл от дървото, пред току-що отворилия се портал с намерение да се кара, беше се спрял. Муртаг му се усмихна невинно. Първото нещо, на което ангела обърна внимание беше Алзиеа, която непохватно се озова на елфическа земя.
- Алзиеа..Добре ли си? - попита я Кевин като й помогна да стане. Вълконещото кимна. Следващото нещо, което привлече вниманието на господаря й, беше съществото, което Алзиеа водеше.
- Как е възможно..
- Би трябвало точно ти да знаеш отговора..Морган Лех - Куикнинг се засмя и се огледа - Толкова отдавна не съм се разхождала тук..
- Куикнинг..За бога жива си..
- Зимният демон съживи летния - отбеляза Куикнинг с една детска лъчезарна усмивка
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 5:22 pm

" Летен демон, съживен от зимен... това е... това усетих!"- развика се Анубис в главата на Джули и пак й причини болка.
" Напусни съзнанието ми веднага!"- озъби му се момичето и той изпълни. Появи се до нея и коленичи:
- От 5 000 години мечтая да видя това, мечтая да видя летен и зимен демон рамо до рамо...- заговори чакалът с треперещ глас, Джули го гледаше неразбиращо, усети допир... Джин я хвана за ръка и също се втренчи в демоничния чакал.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 5:59 pm

- Рамо до рамо?Дали.. - замисли се Куикнинг, но отново се усмихна и се поклони на Анубис - Все още не сме в добри отношения с представителя на зимата тук..Надявам се някога да стане. Но дали ще е добре лятото и зимата да са в мир..
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 8:22 pm

- Макар и на хиляди години не мога да отговоря, но за мен е сбъдната мечта да видя летен и зимен демон един до друг...- отвърна чакалът и остана коленичил.
" Какво те накара да..."- заговори мислено Джин, също способен да контактува с Анубис.
" Възхищавам се на тези демони, те са по- висши от мен."- отвърна той и леко се усмихна.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 8:36 pm

Куикнинг се замисли. Беше й малко студено..Но какво можеше да се очаква, зима беше все пак. Изгаряше от желание да разкара снега, но не можеше. Как ли зимните демони издържаха през лятото.
"Крием се по планините" дойде отговора "Или поне някои.."
Момичето отново се огледа и срещайки образа на Анубис също коленичи.
- Не мога да си позволя да стоя по-високо от демон като вас - заяви, докато снега под нея се топеше, защото допира до голите й колене беше малко неприятен
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Отново тук - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Отново тук
Върнете се в началото 
Страница 17 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Тройният съюз :: Царството на елфите-
Идете на: