. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Отново тук

Go down 
+3
Мелиса Сойер
katri_mei
tiger girl
7 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
АвторСъобщение
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 5:33 pm

-Момо...по-бързо!-чуваха се викове на момиченце
Катрина се спря.Момо?!Не е възможно...
Малко мъркане се чу наблизо.
Този глас...не е възможно!Трябваше да разбере от къде идва


Последната промяна е направена от на Пон Окт 15, 2007 6:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeНед Окт 14, 2007 10:13 pm

От снежните облаци в далечината се забеляза слаб проблясък, който привлече сериозно вниманието на Киара и Шадол:
" Киара, чакай... какво има там?"- попита притеснено Джини и също се загледа натам. Двата дракона се отдалечиха, но изведнъж се спрях и закръжаха в кръг, сякаш чакаха някого. Вече се виждаше кой е, сребристите криле на Анаю повяха покрай драконите, усмихна се и извърна глава назад:
" Здравейте, нали не сте ядосвали никого?!"
" Анаю, ти си добре?!"- възкликна Киара.
" Никой не сме ядосвали!"- отвърна Шадол и полетяха след нея, наметалото на тъмната фигура на гърба й се развяваше мощно назад, лицето не се виждаше от качулката.
" Добре съм разбира се, малко умрях, но ме върнаха!"- отвърна сребристата.
" Умирала си?!"- двата дракона се стреснаха от думите й.
" Да, но за малко... сега съм добре!"- усмихна се и увеличи скоростта си. Приближиха замъка и фигурата се изправи.
" Сигурна ли си?"
" Напълно!"- фигурата вдигна ръката си, в която просветна двуцветен кристал, златисто сияние я обви и изчезна в нещо като светлинен взрив. Драконите се отдалечиха от Анаю и я загледаха неразбиращо, тази ярка златиста светлина ги беше уплашила, но Анаю само се усмихна самодоволно и се издигна нагоре.
След миг същата светлина се разпростя сред останалите, след като се разсея пред тях стоеше момиче със странни дрехи, покрити с мъниста и кафяви и оранжеви пера, с кестенява коса и оранжевишкави очи и се усмихваше леко / * /:
- Виждам, че ще се справили добре тук?- проговори тя и пристъпи крачка напред, сиянието на златисти жезъл изчезна.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 5:34 pm

Меча се изплъзна от ръцете на Джесика,която гледаше втрещено и уплашено момичето.
-Д-Д---Джули?!-едва изрече името и.
Даниел,Дейвид и Стивън също я гледаха ококорено,елфката си мислеше,че сърцето и щеше да спре.Чувстваше Джин и Джули като свои деца и искаше да знае веднага какво е станало с нея,защото инъче сигурно щеше да получи сърдечен удар...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 5:41 pm

- Да, аз съм!- усмихна се момичето:- Малко мъртва... поне бях де, но сега съм жива отново!
Джин се разтрепери, не очакваше да види сестра си така, очите му бяха пълни със сълзи, не можеше да повярва, Нава беше в същото положение, безмълвен и шокиран.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 6:53 pm

-КЪДЕ СИ?-попита Катрина докато се биеше-Знам че сте тук...в земята...или около нея...Тоф...ОТГОВОРИ!
Праха образувал се около момичето изчезна.Пред нея стоеше малко момиче с напълно бели очи и черна коса/цък/То стоеше неподвижно следящо движенията на Катрина
-Коя си ти?-попита то
-Тоф...аз съм...Катрина!Не позна ли гласа ми?-усмихна се момичето
-К-катрина?!Ти?!Тук?!
-Да аз...да тук!-засмя се леко белокосата
Тоф се затича към Катрина спря се на сантметри от нея и я погледна
-Променила си се...по походката ти разбрах!
-Да.И ти си се променла и то много!
-Сигурно...-малкото момиченце прегърна Катрина
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 7:23 pm

- Е, Джули..Важното е, че си добре..и че си тук - Муртаг не проявяваше никакви чувства. Гледаше спокойно, времето прекарано с Дарсия го беше научило да не се учудва на нищо вече..Или поне да не го показва външно.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 7:40 pm

- Да!- усмихна се Джули:- Само трябва да се отърва от някого... Анубис?!- извика след малко и до нея се появи двукрако същество, приличащо на чакал:
- Ти реши да ме представиш на приятелите си?- усмихна се той.
- Млъкни, нагъл си вече!- смръщи се момичето:- Това е Анубис, демон и... моят Пазител и учител.
Съществото пристъпи напред и се поклони леко:
- Приятно ми е!- отвърна и се огледа:- Тук усещам няколко духа и... ангел, интересно.
- Анубис, само не прави глупости!
- Спокойно, не мисля да те тормозя все още... както някои имат Пазители ангели, така Джули има за Пазител демон, само че аз се явявам и пазител на Джин!- погледна момчето и се усмихна лукаво.
- Какво, как така...- заекна Джин.
- И той не знае, обитава съзнанието ми и ще ме тормози докато не ме научи да използвам това и на още няколко не толкова важни неща!- отвърна Джули и погледна златния жезъл в ръката си.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 7:48 pm

- Е впечатлен съм..Приятно ми е да се запознаем..Колкото и лош да ви изкарват - жезълът на Муртаг просветна, Ним и Рейн се появиха от краткото разузнаване. Урокът беше да не се бъркат в работите на гневен ангел. Кевин всъщност не изглеждаше гневен горе на дървото, но най-вероятно беше.
"А на мен честно да ви призная - не ми се нравите" започна Ним, но предпочете да не продължава
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 8:05 pm

- Няма нищо, все пак съм демон на повече от 10 000 години, миналото ми е зловещо.- усмихна се Анубис и седна на парапета на прозореца:- Я, Вириаки е тук... Джули, една разходка да я поздравя?!- обърна се към момичето, думите му я ядосаха:
- НЕ! И не си го и помисляй повече!- извика тя и скръсти ръце.
Чакалът вдигна рамене и пак се загледа навън:
- Както кажеш... все пак мога да се отдалечавам само на няколко метра от теб...- прошепна тихо.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 8:20 pm

- Тя може да дойде наоколо - подхвърли Кевин, виждаше вещицата наблизо, изглеждаше като луда. Но дали щеше да се приближи

"Трябват ми тези духове" казваше си жената, но нещо привлече вниманието й. Същото нещо привлече и погледа на Кевин, но той бързо разбра кой идва.
"Каза ми да го доведа..Сега подходящо ли е?" чу спокоен глас в главата си и се успокои още повече.
"Идеалното време..Но той трябва още да седи при теб после"
"Няма проблеми" светлината секна, близо до дървото с Кевин се появи млад елф на около 18 с зелени коси и червени очи. До него стоеше Скай. Момчето обичаше да стои при кръстника си, макар и рядко да се виждаха.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 8:45 pm

- Това е добро място за уроците, Джули!- Анубис стана от парапета и се приближи до момичето.
- Какво си наумил?!- погледна го недоверчиво и леко ядосано.
- Нищо особено, пък и е още рано да опитвам... каквото и да е, още си уморена, смъртта е изтощаваща.
- Гадняр си!
- Знам, но не ми пука... тук съм за да те уча и изпитвам, дали си добра или зла! Пък и да те пазя от разни глупости...- беше възрастен, но на моменти се държеше като дете, беше странен демон с нетипични обноски и чувства.
Момичето замълча и извади сребърния медальон от джоба си:
- Джин, това е за теб... от дядо ни е.- промълви тихо и му подаде медальона.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 5:41 pm

Катрина се изкачваше по стълбите
-Нови приятели?-попита усмихнато момичето докато оглеждаше Анубис и Джули-Или пък...стари но променени?
До Катрина се появи Тоф леко свела глава
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 6:41 pm

Джесика седеше намусено на едно канапе по турски и гледаше злобно пода,сякаш беше погълнал любимия и десерт.
-Ъъъ,не обръщайте внимание на сестра ми,две нападения над замъка са я раздразнили до максимум.-опита се да се извини Даниел на Анубис.
-Ще ми нападат замъка,дето го паза от не знам си колко години.-мънкаше тя под носа си и се намуси още повече.
Върнете се в началото Go down
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 6:45 pm

Тоф се усмихна и седна на пода.Погледна Джесика и се усмихна
-Приятна атмосфера а?
"Тоф!"-Катрина погледна строго момичето
"Какво?!Нищо лошо не съм направила!"
"Да бе да!-засмя се леко Катрина-Внимавай с Джесика...тя е...ам не я дразни в това състояние..."
"Къде седи тази Джесика?"
"Почти до теб е!"
"Добре!"-усмихна се момичето
-Ей Джес...как сме?-попита Тоф
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 6:49 pm

-Ядосани.-извърна за момент поглед към нея,без да си мърда главата.
"Джесика!!!!"-Даниел строго изръмжа в главата и.
"Какво искаш бе?!"
"Дръж се учтиво!"
"Дръж се мън-мън-мъъън"
"Такова дете си просто..."
Все пак елфката реши да не се прави сега на сръдла и малко се поотпусна.
-Казвам се Джесика Дънканс и аз отговарям за защитата тук.Не ми е на кеф,защото напоследък съм извън форма и правя тъпи грешки...
Върнете се в началото Go down
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 6:51 pm

-Значи си елф?-попита Тоф-Радвам се да се запознаем...Тоф Бей Фонг...или..."Слепия Бандит"...както ти харесва-усмихна се момиченцето
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 6:55 pm

-Приятно ми е.-каза тя и бегло се усмихна.
Въздъхна и стана от канапето.
-Съжалявам,но ще отида малко да започна да върша нещо,защото инъче ще полудея.
-Да,това,което можеш да свършиш е да си починеш!-отряза я Дейвид хладно.-Колко лунни магии направи днес?
-Прекалено много,за да ми пука.-каза тя с тъпо изражение и тръгна надолу по коридора.
Върнете се в началото Go down
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 6:57 pm

Момичето се облегна на стената и се заигра с няколко камъчета
"Тук е...леко скучно..."
"Ще свикнеш-усмихна се Катрина-А и...скоро ще започне интересната част!"
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 8:48 pm

"Господарю трябва да ви покажа нещо"
Муртаг въздъхна. Трудно щеше да е с тези двама духове.
"Какво има?"
"Това" Рейн се прибра в жезъла, образува портал и завлече Муртаг със себе си. Ним се спусна след тях в последната минута, мразеше без него да се случват такива неща. Порталът се затвори
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 9:19 pm

Джин погледна след Джесика, след това към медальона в ръцете си:
- Защо е?
- За да те пази от тъмни магии и да ти помогне за контрола на силите ти!- отвърна Анубис:- Джули, готова ли си за втори тест?
- Какъв тест?!- смръщи се момичето:- Започваш да ме плашиш с тестовете си, при първия тест прати зомбита които нападнаха Анаю, сега какво ще е?!
- Можеш ли да ме удариш?- подсмихна се демонът и изчезна, появи се зад момичето и я блъсна напред с току- що появилата се тояга в ръцете му:- Лошо, не можеш да ме усетиш достатъчно рано!- поклати глава и погледна Нава:- А теб си те е набелязала сестра ми, но е малко наказана и ще чака прераждането си за да се яви като...- чакалът прекъсна изречението си, отстъпвайки назад. Джули се беше изправила и насочила жезъла си към него:
- Да те видим тогава, хитрецо!- смръщи се тя и се усмихна лукаво.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 4:49 pm

-Като какво?-попита Тоф-И всъщност...ти кой си?
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 4:50 pm

- И тъй...Дарсия е намислил да се поразведри при драконите - Муртаг се появи отново, беше видял плана на Дарсия и този на Вариаки лесно, защото брат му не го беше скрил. Знаеше също, че Дарсия щеше да нападне просто за да заблуди майка си. Докато самата Вариаки имаше за цел да разруши Царството на различните.
"Сега ако можеше да имам и аз малко свободно пространство"
"Не мога да осигуря такова и аз искам"
Трудно беше с тези двама елфи..Поне единия да беше нещо друго но..не
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 5:27 pm

- При драконите...- заговори Анубис, но това го разсея или поне се направи на разсея и отнесе удар от Джули:- Добре, добре!- подсмихна се демонът и се изправи.
- Не си много добър Анубис!- отвърна момичето, но изведнъж изтръпна, под краката й се появи позната пропаст от Зидът и изпищя.
- Не съм ли, щом се боиш от илюзиите ми ти не си достатъчно добра!- усмихна се чакалът и прекрати магията с пропастта. Момичето се занесе и падна на земята.
- Измами ме... Ти ме измами?!
- Както и да е, ставай!- появи се пред нея и й подаде ръка. Изправи се бавно и погледна Муртаг:- Какво е намислила Вариаки?
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 5:30 pm

Тоф се намръщи и бавно стана.Погледна строго Катрина
"Когато свършиш тук те чакам долу с Момо и Тай Ли!"-и изчезна.
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 5:34 pm

-Може ли така да не я стряскаш?!-току що появилата се Джесика се тросна на Анубис.-Най-много мен да ме накараш да припадна!
-Джес,спокойно де...Шийш...-изтръпна Даниел.
Елфката скръсти ръце,засега нямаше голямо доверие на чакала и леко се смръщи.
-Не се прави на снобарска майка,която не иска да пусне детето си!-засмя се Стивън.
Тя го порази с ужасно разгневен поглед,който го накара да иска никога да не се е обаждал...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Отново тук - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново тук   Отново тук - Page 16 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Отново тук
Върнете се в началото 
Страница 16 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Тройният съюз :: Царството на елфите-
Идете на: