. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 В небето

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 7:03 pm

- Казахме ти, ангел е. Онзи от приказките, който паднал от небето още в началото на нашия свят, изгонен от зли завистливи хора. Все една от тези приказки са ти разказвали, предплагам? Това е история... Може би по-скоро не
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 7:40 pm

-Но как се казва?Би трябвало да има някъкво име.Поне така смятам.
Чаяки продължаваше да гледа фигурата,която идваше все по-втренчено.Беше и позната,но не знаеше откъде.Може би някога се бяха срещали.Скоро щеше да разбере.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 7:51 pm

- Кевин Ру Уърт, така е познат в нашата история и земите ни. За различните народи е имал много имена... Но всички сега го помнят като Кевин или просто като Белият ангел
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 8:06 pm

-Чувала съм го някъде.Сигурно в някъква история.Какво ли е да си Ангел?Сигурно усещането е страхотно.
Фигурата продължаваше да се приближава.Познаваше този човек...беше висок и рус.Чуваше се някакъв странен тропот зад него.Нещо странно,което не се срещаше много често.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 8:21 pm

- Зависи - усмихна се горчиво Рой, който беше привършил разговора си с Риза на съседната маса - Понякога да бъдеш ангел, изгонен от света, боли много... Сестра ти не е алергична към други лекарства, нали? Извинявай, че променям темата... Гледаш все към вратата, има ли нещо?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 8:31 pm

-Познавам този човек.Но не мога да се сетя откъде.Висок е,за да е сестра ми,а пък и издава някакъв странен звук.Скоро ще разберем кой е.И не,не е алергична към други лекарства.Поне така смятам.Не съм я виждала да се подува преди,освен когато е в контакт с гъби.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 8:36 pm

- Какъв късмет съм извадил - измърмори синекосия ездач, после се изправи - Извинете ме, отивам да нагледам как е Ри.
И излезе, оставяйки другите да видят кой човек се имаше предвид.
- Да го повикаме ли да се увериш дали го познаваш или не? Честно казано, на нас ни прилича на Саку, друг наш съученик
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 8:42 pm

-Ако иска сам ще дойде.Нека да го оставим да си крачи бавно и несигурно.Това си е в негово право-Чаяки се усмихна и реши да смени темата-Ами всъщност какво се случва с войната срещу Дарсия?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 8:44 pm

- Ти пък от къде знаеш за нея? - искрено се стресна Хавок, замислено в този момент играейки си с катаната на принца, която щеше да му даде, когато станеше пълнолетен. - Наистина, в последно време твърде малки деца, по-малки от теб започнаха да разбират, а това не е хубаво... Започваме да мислим, че не можем да защитим достатъчно страната и нещата стават по-лоши
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 8:54 pm

-Това е Киари.Дошъл е отново да ме отведе.-стресна се пък Чаяки и се мушна под масата.-Ще ме извините за малко,обаче ще трябва да се скрия малко.Съжалявам,че ви провалям разговора.
Момичето се уплаши.Защо точно сега...може би беше разбрал,за това,че са хванали приятелите му.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 8:58 pm

- Ясно - отегчено отвърна Рой и се настани върху масата. - Здравей хлапе, какво искаш?
Съвсем нахално попита идващия, не му трябваше име. Той носеше отговорност за нещата тук в момента и имаше пълното право да пита.. А и да отговори със сила, ако се наложеше дори да се стигне до там. Никога не се шегуваше
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 9:01 pm

Никакъв отговор.
-Хайде Чаяки,знам че се криеш тук.Много добре знаеш,че ще те открия рано или късно.Недей да се криеш.
Киари се огледа няколко пъти и застана вцепенен на едно място.Трябваше да размишлява върху ситуацията.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 9:04 pm

- Глупак - спокойно заключи ездачът, който така и не обърна внимание на това, че не му е отговорено. - Явно никой не те еучил как да се държиш с хора... Не че ме чуваш нали?
Той скочи от масата и хвана дръжката на меча си.
- Настоявам да обясниш кой си, в противен случай се наемам да те изхвърля сам от тук. Ако ме чуваш де - малките пламъчета просветнаха по панталоните му, готови да се разгорят всеки момент, другите виждайки това притихнаха. Знаеха, че този път взима нещата на сериозно
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 9:08 pm

-Не използвай сила.Не е учтиво.И като не се предтавям имам нещо предвид.Нямам нищо против теб,но се отдръпни.А и тези пламъчета,браво на теб.Направо могат да ми изгорят панталона.
Момчето се засмя и продължи да търси.То не беше много от разговорливите,но пък се опитваше,понякога,да бъде мил.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 9:11 pm

- Виж кой го казва - ухили се онзи, без дори да си направи труда да спре пламъка си или да се отдръпне. - Не аз хлапе нахълтвам в чужда къща без позволение. И дори най-големият враг на света се представя пред останалите. Което означава, че просто се правиш на "господин вижте ме колко съм як". Не заповядвам на хората. Нито ще го направя към теб. Аз защитавам хората си, дома си и гостите си, проблем?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 9:14 pm

-Не,аз просто разглеждам,търся и отвличам.Проблем?А сега ми дай само няколко минути и ти обещавам,че ще си тръгна с човека,който съм решил.Благодаря за вниманието.
Киари продължи напред без да го интересува кой го гледа и кой не.Беше му омръзнало някой да му прави забележка какво прави.Можеше да прави каквото си иска.Отдавна беше зарязал семейството си и сега беше се оставил на течението на съдбата.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 9:17 pm

Рой се засмя тихичко, което накара по-близко стоящите да се поотдръпнат. Който го познаваше като личност, знаеше, че с него в подобен ден шега не бива.
- Виж го ти, господарят на света. Току-що казах че защитавам гостите си, пък току-виж съм му дал да отвлече някой. - тихичко изсъска накрая през смях отново и изтегли катаната си. - Опитай се да достигнеш жертвата си. Гарантирам ти, че срещу теб ще се изправи цяла зала. И дори и времето да смениш, подсказват ми, че владееш това, няма да ти помогне. И реалността да смениш, няма значение. Ти за нас си враг, след като не знаем кой си... Ние знаем, но това не е от значение. Виждаме бъдеще и минало и четем мисли. Да видим каква жертва ще вземеш от нас
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 2:23 pm

-Ще взема тази,която обучавам.Тя се крие,но аз ще я намеря.А и помисли-след като мога да променям реалноста и времето не разбираш ли,че винаги мога да променя и бъдещето.И махни тази каната.Няма защо да се бием.Аз няма да убивам никой,просто искам да разбера какво се е случило.А за моята постъпка има само едно обяснение-аз съм си такъв.Господар на света ли?Ами кой не иска да е такъв.
Киари се отдръпна и продължи да търси.Не искаше врагове,а и не му трябваха.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 2:32 pm

- Глупости, опитай се да промениш бъдещето. Смяташ, че ездачи с подобна способност няма, така ли? Грешиш. И не, ако тя се крие, значи също има причина да го прави. Щом го прави, съм длъжен да не ти позволявам да я вземеш със себе си. И не, няма да махна катаната си. И да, щом наистина познах за господарството, значи си глупак. Има само един човек, който има правото да бъде господар над света, само ако портегне ръка към това. Бъди си такъв, аз ще бъда себе си. И ще продължавам да настоявам да си вървиш
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 2:36 pm

-А аз ще продължавам да си вървя напред и да търся.Аз ще я намеря въпреки,че ти няма да ми дадеш.Можеш да се правиш на интересен пред другите,но всъщност не си.Можеш само да размяташ пръсти и да пускаш огън.Ти да не смяташ,че си единствения с тази способност?Мога да намеря поне още 100 със същата сила.Но нека да спрем дотук.Просто искам да я намеря,да я разпитам и да си продължа пътя.Каквото и да ми направиш аз няма да се откажа.По-добре се откажи ти.Не смятам да убивам никой,както ти казах и преди.Остави ме да си свърша работата и няма да причиня никъкви щети.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 2:43 pm

- Естествено. Половината ми познати имат силата огън. И какво от това? Това не е единствената ми способност, малчо. Нито пък твоята е единствена. - и като извади спокойно от джоба си хиляди игли ги хвърли напред, без да се интересува къде ще попаднат. Сами се насочиха и се разтлаха из цялата стая, дори по мебелите, тавана, стените. Нямаше ги само под краката на хората наоколо - И спокойно, аз съм интересен, доколкото хората ме намират за такъв. Самият аз съм просто ездач
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 2:56 pm

-Както и всеки в тази зала.Нали разбираш,че след като успях да мина оттук и да стигна дотук винаги ще мога да стигна и до принца.Не забравяй това!-каза Киари и бутна масата,под която седеше Чаяки.-Както си и знаех.Предвидима си както винаги.Явно все пак не съм те обучил както трябва.А защо се криеше?
-Сенсей...аз просто не исках да разговарям с вас.Аз съм виновна за тяхното изчезване.Аз и Луси.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 3:01 pm

Той се смееше тихо, както винаги
- Колко наперен глупак. Брей че учител. Бас ловя, че не си я научил на нищичко. - спокойно обяви след малко. - Господа, да си вървим. Ясно е, че има мозък колкото за пиле в главата. С такива хора не може да се говори - и като подбра всичките в залата затвори вратите зад себе си и се чу как радостно започва играта на гоненица с принца
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 3:03 pm

-Този някой ден наистина ще го убия.Само да ми падне-каза Каири и продължи разговора:
-И какво точно се случи?Защо ги плениха?
-Според мен искат просто кожата на драконите ни.Или рядко се среща такава разцветка или знаят,че ще им предложат добра цена.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 3:07 pm

Драконите навън започняха да се хилят неудържимо. Те винаги ставаха свидетели на разговорите в залата.
"Той е прав, хлапе. Ти наистина в главата си нямаш ум. Черни господари не си виждал, но явно и Тир`ре не си" тихичко се обади някой "Хайде вървете си, нашето гостоприемство не ви харесва. Вън! Ако не желаете да станете на пепел, колкото и да се пъчите като добри майстори в магията"
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





В небето - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В небето
Върнете се в началото 
Страница 9 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Тройният съюз :: Царството на драконите-
Идете на: