. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 В небето

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
АвторСъобщение
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 14, 2009 8:32 pm

-Енрике...хубаво име-усмихна се момичето и хвана за ръка момчето.-Аз живея ето тук.Ела да поогледаж отвън,преди да сме влезли,защото тогава ще стане нещо ужасно.
Момиченцето отново поведе Кръстика някъде напред,като му посочваше всички стаи и кой живее в тях.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 14, 2009 8:37 pm

- Хубаво местенце... Щеше ми се и при мен да е така спокойно - замислено каза той след като видя повечето от нещата. Той живееше в подобно жилище с една леха билки отпред и... Прекалено много посетители на чашка чай. Добре че понякога имаше време да излезе и поскита из гората - Какво толкова ужасно ще стане? Чудовище ли живее вътре?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 1:51 pm

-Да,сестра ми.Това достатъчно ли е?
Момичето продължи напред и застана на сянка под едно дърво.Всичко и изглеждаше много по-спокойно отпреди.Като че ли никой не се е притеснявал за нея.А винаги се намираше някой,който да си гризе ноктите и да мисли постоянно за нея.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 1:56 pm

- И аз имах сестра някога. Тя беше по-голяма от мен и беше много мила. Повярвай ми, по-добре е да имаш семейство, отколкото да те изоставят. Какво е лошото на сестра ти? Не мисля, че можеш да имаш проблеми с нея, след като имаш до себе си такъв мил дракон
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 2:14 pm

-Ами него мисля,че го имам от съвсем скоро.Ами инак тя е по-малка от мен и постоянно ме забърква в някъкви каши.Абе ти все пак си момче и е по-различно отношението ти със сестра ти.А пък аз съм подложена на такъв стрес заради нея.А какво се е случило с твоята сестра?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 2:35 pm

- Замина си. Замина си далеч. Знам какво е да си по-малкия - обърна се за миг към посока на слънцето, сякаш очакваше тя да се върне... Тя нямаше да се върне вече - Може би ще можете да се разберете по сестрински. Повярвай ми, да си момче и да имаш по-голяма сестра хич не беше лесно. Още по-смешно беше когато не ти защитаваш нея, а тя теб
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 2:54 pm

-Не вярвам.Но все пак къде е отишла сестра ти?Ако те обича сигурно ще се върне.Никога човек не трябва да губи надежда.Винаги има начин и ако се потрудиш можеш да го постигнеш.
След това момичето допълни:
-Това ми го повтаряха с години и вече съм го наизустила до такава степен,че и от сън да ме бутнат мога да го рецетирам.Съжалявам за това.
Чаяки отиде и погали дракона си,докато чакаше отговора от своя нов приятел с интересно име.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 2:58 pm

- Скъпа нова познато. Тя отиде там, където хората остават завинаги - усмихна се горчиво той, но все пак не изглеждаше толкова тъжен, както едно време. Беше получил нещо, заради което да живее и това нещо даваше и на него живот, както и на много други... ездачи. Затова бе Кръстник - И все пак е хубаво близките да се държат заедно
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 3:34 pm

-Моите близки са доста странни.Ами теб защо те наричат Кръстника.Кого си кръщавал?Или това е просто прякор създаден от стари приятели?
Чаяки винаги задава твърде много въпроси,които хората забравят,защото след тях следва нов,и втори,и трети.Понякога даже и тя се объркваше.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 3:41 pm

Елфът се усмихна отново и погледна небето, небето, което някога бе дал като име.
- Кръщавал съм. Едно много сладко дете. И никога не се беше чуло и видяло тринадесет годишен хлапак да кръщава дете като това. Затова аз съм Кръстника, който ще отгледа това дете заедно с другите. - поклати глава и отново сведе поглед към земята - Кръстник съм на Скай, принцът на Драконите. Съвсем без да го искам изведнъж се оказах сред неговото голямо семейство като близък
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 4:31 pm

-Значи го познаваш?Страхотно.Знаеш ли че си късметлия?Аз цял живот съм мечтала да го зърна,а ти даже си го и кръщавал.Та и семейството му познаваш.
Очите на момиченцето направо светнаха.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 4:40 pm

- Всички познават семейството му. Семейството му са всички войници, които се разхождат насам-натам със сини униформи. И какво толкова, много е лесно дори да говориш с него. Вече не е като едно време да крият принца като съкровище в съкровищница. Той е свободен да ходи където иска, стига някой да го придружи, и да говори с когото и да е, който и да е. И... Да кръстиш принц хич не е лесно
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 5:19 pm

Чаяки много харесваше принца.Той беше нейния идол.
-Значи всички войници са част от неговото семейство.Звучи малко странно,но сигурно е нормално за това място.Аз не съм родена тук.Поне незнам.Моите родители отдавна са умряли и аз заедно със сестра ми и брат ми сме сирачета.А кога всъщност ти кръсти принца?И какви са ти задълженията към него.
Момиченцето беше ненаситно.Имаше толкова много въпроси относно Енрике,а вече ставаше нахална-както винаги.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 5:27 pm

- Кога ли? Преди три години, когато се роди, разбира се. Нормално е детето да получи името си, когато се роди. Не знам защо аз бях натоварен с това. Можех да го кръстя така, че на всички да не им харесва... Но... - тогава се беше случило нещо, нещо, което той нямаше да забрави никога. - Задълженията ми към него са да го пазя и възпитавам както аз и останалите намерим за добре в тези трудни години
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 5:42 pm

-Благодаря ти за тази информация.Винаги съм се замисляла върху тези въпроси.Сигурно ти изглеждат странни,но ние нормалните хора живеем само за това.А сега ела да те запозная със семейството ми.Предупреждавам те,че ако има нещо можеш да използваш дракона ми да избягаш.Знам точно какво ще направят.
"Или ще ми четат конско или ще го разцелуват направо."
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 5:45 pm

Той се засмя и поклати глава.
- Аз мога да тичам по-бързо от твоя дракон. Той още се развива и не е достатъчно силен в полетите.
Знаеше го изключително добре, заради това, че беше такъв. Ездачите го бяха обучили, дори да нямаше дракон и да беше елф. Той беше кръстник, все пак
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 7:15 pm

-Обаче не мисля,че си готов да влезеш.Даже и да нямаше очи пак щеше да видиш огромните купчини с дрехи намятани отстрани.От месец Алексис се опитва да пооправим малко тази къща,но все не му остава време.Доста странно нали?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 7:21 pm

- Не, познавам един човек, който има по-разхвърляна къща. Това е въпрос на време и умение. Ето така - спокойно вдигна ръка и зелената му магия набързо разтреби всичко, което се налагаше отвън да се направи, та даже и оплеви тревата - Не всеки може да разполага с време... още повече с умение
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 7:31 pm

-Ти се наистина интересна личност.Помогна ми да не полудея напълно,въпреки че можеше да не го правиш.Сега ни оправяш къщата отвън.Не разбирам защо го правиш?Ние се познаваме само от няколко часа.Аз дори незнам на колко си години и защо нямаш дракон.Всичко това ми изглежда наистина много странно.
Чаяки отвори входната врата и разгледа отвътре.Всичко изглеждаше тихо и спокойно.Даже беше подредено.Явно Алексис за пръв път е имал време да поразтреби.Не се чуваха ревовете на брат и,нито пък скърцането от постоянното отваряне на вратите от Люси.Даже и дракона на Елиа го нямаше.
Но къде бяха всички.
-Разбира се,отишли са на онова пътешествие,което правим всеки месец.Ще седат там около 2 дни,което значи че ще съм сама.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 7:49 pm

- Не, няма да си сама. Драконът е най-добрият приятел на ездача. Ездачът е различен човек, за другите кучето е най-добрият приятел... - замислено повдигна рамене зеленокосия, при което очите му пак смениха няколко пъти цвета си, както обикновено, когато любопитстваше и оглеждаше нещо отвън, за да оцени работата на магията си
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 8:00 pm

-Ела,влез!Разгледай скромния ни дом.
Момичето запоскача напред към стаята си и със силен удар отвори вратата.На бюрото и имаше една мъничка бележка.
"Сигурно смяташ,че сме на екскурзия,но жестоко грешиш.Отвлякоха ни и искат кожата на драконите ни.Вече са на вратата.Незнам къде смятат да ни водят,но ще е далеч оттук.Бягай,сигурен съм,че щом разберат че си пристигнала ще дойдат да те вземат.Не се тревожи за нас.Скрий се някъде.Мъжът,който идва се казва Гароу."
Чаяки тръгна към Енрике.
-Трябва да се махаме оттук.Скоро ще дойдат...те ще...дойдат.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 8:14 pm

- Кои те? - спокойно се оглеждаше той без нито капка притеснение за нищо. Елфът беше се нагледал на толкова много, че нищо вече не го плашеше.. Както преди. Пък и вече беше достатъчно обучен да защитава принц, обучението не беше шега. - Не вярвам Черните пратеници на Дарсия да дойдат за вас, така че какъв е проблема?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 8:18 pm

-Не,не е Дарсия.Този,който ни следи е човек искаш нашата смърт заради неговата чест.Отдавна нашите родители са го победитил така,че всеки който го погледжал започвал да се смее.И оттогава той наема някъкви бандити да ни унищожат и да направят от драконите ни палта.Странно как ще успеят,но все пак лудите са си луди.Затова моля те да отидем някъде другаде.Даже и в гората съм съгласна.Просто не отново при тези...от 2 години не сме ги виждали и започнахме да се притесняваме.Но ето как изведнъж са решили да ни нокаутират.
Момичето бързо излезе през вратата и сложи една,две чанти на гърба на дракона си.Заприпка отново към стаята си и извади няколко малки ножчета,един бумеранг и една тояга.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 8:22 pm

Елфът се засмя и поклати глава.
- Така е като не наемете някой да им нарита гъза... Но щом настояваш, добре... Където кажеш, дори в двореца биха ни посрещнали подобаващо.
Той не можеше да се бърка в историята на други, докато не го помолеха за това. Така беше обещал да прави преди три години, когато беше приел да служи на принца и само на него... Спасен от болката на скитничеството без дом
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 8:26 pm

-В двореца?-ококори момичето очи.-Там никога не биха ни допуснали.Представяш ли си,за нас тези дрехи са страшно скъпи,а за тях те за евтини боклуци.Трябва ни помощ и то доста бързо.Нямам представа къде можем да се скрием,но трябва да е доста добре подсигурено.
Чаяки мина разстоянието от дракона до къщичката няколко пъти и постоянно нервничеше.
-Имаше една голяма пещера....но сега тя е обект,където могат да влизат много хора.А планината вече не е както беше преди.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В небето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В небето
Върнете се в началото 
Страница 2 от 19Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Тройният съюз :: Царството на драконите-
Идете на: