. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 В небето

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 8:28 pm

- Ти пък - той пак се разсмя - Аз изглеждам като пръв селянин-елф. Но те приемат там всички за бога! Живеете тук, а дори не знаете какво означава Царство на Драконите!? - очите му просветнаха в червено и той дори се намръщи за момент. Косите му настръхнаха, сякаш животно готово за бой. - Не знаете ли какво означава семейството на земите ни? Глупаво! И дори и да мислите, че селяните не могат да ходят там, аз мога, какъвто и да изглеждам. Мислиш, че няма да приемат Кръстника на своя Принц?! Но добре, води ме в пещерата, едва ли ще разбереш значението на Семейството по тези земи
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 8:39 pm

-Казах ти,пещерата не става.-отвърна момичето.
Не обичаше някой да я поучава.Все пак беше още на 5 години.Откъде да знае всичко това.Имаше още много време,за да го разбере.
-Кръстика на принца ще го пуснат,но не момиченцето което няма какво да върши там.А и там има много изискани хора.Какво ще прави едно 5 годишно дете..Принцът да...все пак той си има пълните права.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 8:43 pm

Той си замълча, въпреки че лекият огън под краката му опари тревата, която беше оплевил само преди секунди. Но винаги беше се ядосвал на това. Винаги в двореца бяха допускани всички до последния голтак. Още повече че там нямаше изискани хора, имаше ги само онези, които се усмихваха, тичаха да помагат на всички и се веселяха на своята дълга, дълга маса. Изискани хора не беше имало още от времето на прадядото на предишната царица.
- Ходи се крий тогава. Как би могла да разбереш наистина? Какви глупости говориш в този един момент. Скрий се, аз искам да се запозная със страшните хора
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 8:48 pm

-Ами обясни ми.Аз почти нищо незнам за това Царство.Все пак възраста си казва думата.Ако някой не хвани да ми разкаже малко повече няма как да знам.Все пак аз си представям замъка като място,където ходят мъжете в костюми,а жените в рокли-точно като в приказките.А и никога не съм стъпвала в замък,камо ли в този.
Чаяки леко почервеня.Никога не си беше признавала,че още наистина е малка.Смяташе се за голяма,още на 3 години.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 8:51 pm

- Такива замъци вече не съществуват! Виждаш ли как съм облечен аз? Като ратай от някоя гвардия - той винаги носеше синята униформа на драконските ездачи, просто защото му беше най-удобна, под зеленото наметало - Така ходят и те! И мъже и жени в униформи, които се опитват да защитават народа, който не знае нищо за тях, наистина. Но това са те. Това са ездачите. И техният замък не е изискан, това е приют за всеки, потърсил помощ там. Но никой, никой не може да обясни нищо за замъка на хората, защото те никога не разбират, докато някой не им покаже... Дори и тогава не вярват, наистина.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 8:55 pm

-Благодаря ти-усмихнато каза Чаяки.
Това беше първата и истинска история за този замък и то от Кръстника.
-Разкажи ми малко повече.Има ли много стаи,постоянно ли хората ходят напред назад?Гледката хубава ли е?
Всичко и изглеждаше като в сън.Искаше да разбере много повече за този замък.Може би така щеше да се превърне в по-добър Ездач или поне да види истински Ездач-освен Алексис.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 8:59 pm

- Големият замък с четирите кули - обърна ръка към най-високата кула, която се виждаше дори и от тук, толкова далеч от...дома му... - С много стаи и всичките почти еднакви. С голяма кухня, където могат да живеят над двайсет души. Обикновено там остават много, за да се нахранят и да раздават клюки. Голямата свежа тронна зала с огромни прозорци, през които могат да влязат и дракони... Там е тронът, на който седи той, а аз до него. Четиримата мускетари до нас, пазителите на неговото Съкровище. Те са навсякъде по коридорите, почти не се спират. Врвят нагоре и надолу, от най-долното подземие до най-високата кула. И се смеят и пеят. А когато дойде време за битка стават едно... Но какви ги говоря... Едва ли би могла да си представиш това място, което за мен е като сън
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 9:10 pm

Момичето радостно заслуша чудесния разказ на Енрике.
-Добре,но ние трябва да тръгваме.Не искам да си имаме проблеми с тези.По-хубаво е да им избягаме и после до освободим приятелите и роднините ми.
Чаяки трябваше наистина да побърза...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 9:15 pm

- Както си решила. За мен няма никакъв проблем да избягам когато си поискам и както си поискам. Владея магията. Вече по-добре от сестра си. И знам как да се бия, дори ако се наложи да ме хванат такива слабаци като твоите. Къде смяташ да отидеш?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 9:18 pm

-Незнам...и наистина незнам колко са силни тези.Може просто да си играят с нас..ами незнам.Ако искаш може в замъка,което все пак ще е доста странно за мен.Отдавна съм си мечтала да ходя там.А сега ми се отваря възможност.Е,едно е сигурно-пак ще се крия зад теб.
Чаяки леко се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 9:23 pm

- Това е твое лично решение. Така и така няма да ти се карат ако щеш да се криеш и зад самия черен господар. Те са странни хора. Мили са, но са странни. - усмихна се, като се сети кой определяше за наистина странен - И все пак ще видиш колко много бедни има там и какво е отношението към тях. Никога, никога този замък не е пренебрегвал другите. Не знам кои са приказките, които разказват за подобно нещо. Нашият замък не е такъв
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 1:42 pm

-Не,това което аз смятах че е замъка е от приказки не точно за този на Царството на Драконите.Все пак всички детски приказки разказват или за страховити замъци или пък за такива,в които живеят само най-изисканите.Не съм си представяла,че може да отида точно в този.
Момичето се качи върху дракона и леко се намръщи.Отново се беше качила върху съществото,на което забрави коя е.Но той изглеждаше доста сладък.И този цвят...много му прилягаше.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 1:55 pm

- Не съм чувал приказки, в които да се говори за страховити замъци - приказки за Черния господар? Това трябваше да се чуе, наистина. Но пък самият той познаваше един господар... Господарите също бяха хора и имаха поне зрънце душа, може би. - Хайде политай и дръж курс към кулата, драконе. Не очаквам от теб да желаеш оказания, но държа да те подканя
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 2:17 pm

-Вече не си спомням тези приказки,но бяха наистина страшни.Говореше се за черен елф,който щял да разгруми Царството на Кентаврите и да създаде там Ада.И всеки,който стъпел там се превръщал в чудовище,което иска само кръв.Сигурно тази история не е точно така,както някога са ми е разказвали,но тогава бях много малка и съм я забравила.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 2:21 pm

- О, такива ги има навсякъде - спокойно отбеляза той, спомни си как сестра му обичаше да разказва подобни вечер край лагера в тъмното и как винаги променяше местата и героите, но винаги звучеше страшно като за него, четиригодишен хлапак тогава... Някога отдавна. Придърпа отново качулката и скочи на едно от дърветата.
- Ако ви надмина ще ви чакам там
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 3:03 pm

Момичето кимна и се отпусна върху дракона.Това беше едно странно удоволствие,за което беше чакала цял живот.Животното летеше ту нагоре,ту надолу,спускаше се много близо до земята,а понякога Чаяки дори можеше да докосне облаците.
Но ето че отново се замисли за семейството си.Какво ли правеха сега?Едно беше сигурно-опитваха се да се освободят.А в това бяха наистина добри.Вече на няколко пъти успяваха.
"Пристигнахме"-каза по едно време драконът и кацна на земята.
Чаяки започна да търси с поглед Енрике,но никъде не го виждаше.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 3:09 pm

- Драконът ти все още не е развил крилата си достатъчно добре - замислено определи елфа, вече седнал до един с лула пред стълбите на двореца.
- Според мен дракона се нуждае от малко драконска храна със смески - усмихна се онзи с мелодичния си глас - Още две години и ще можеш да го изпратиш на обучение, ако искаш да се учи с други.. ти също. Не че е задължително, даже ти препоръчвам да не го правиш.
- Не разваляй добрите й впечатления!
- Сумимасен. Добре дошла, чух че семейството ти си има проблеми?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 3:20 pm

Момичето се огледа и с ококорени очи каза:
-Да,обаче кога Енрике имаше време да ви го разкаже?Трябва да е пристигнал тук поне 10 минути по-рано.
Чаяки си взе раничката с нещата и си я метна през рамо.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 3:24 pm

- Естествено. От тук до дома ти има тридесет минути път, но за елф като него е нищо работа. Той е младичък и през целия си живот бягството е било единственото му спасение - усмихна се онзи с лулата и се изправи. Беше рус и с топли кафяви очи. Както вярно беше казал Енрике, носеше обикновената синя униформа на Ездач. - Добре дошла! Казвам се Хавок Мейн, четвъртият регент на принца и пазител на неговия меч. В момента другите са малко ранени и едва ли ще могат да те приветстват
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 4:20 pm

-Да ме приветстват?Не,пожелавам им да се оправят по-бързичко.Аз пък се казвам Чаяки-Начинаещ Ездач.
Момичето се усмихна и лекичко се поклони.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 4:46 pm

- Дали? - лисичият му поглед се стрелна към ръката й и той се усмихна пак - Ще ми покажете ли Гедвей Игнасия за доказателство?
Не че нещо, той рядко не вярваше на децата. Но искаше... Искаше да се убеди, че повече няма да стават грешки....
- Боже наистина, не те попитах за това - плесна се елфа по челото, съвсем беше забравил, защото той просто нямаше
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 4:59 pm

-Няма защо да ви лъжа-каза момиченцето и показа дланта си.
Тя никога не лъжеше...това беше нещо като нейн закон и нещо,което мразеше.
-А всъщност защо трябва да ме проверявате?Как може едно дете да ви излъже за нещо толкова важно?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 5:03 pm

- Никога не съм проверявал деца - усмихна се пак онзи и отново захапа лулата си - Но понякога чувствам, че е нужно да направя едно или друго, иначе изпитвам някаква тревога. Извинявай, че го поисках без да имам основателна причина. Свързано е с моята способност като Ездач. Искаш ли да влезеш?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 5:06 pm

-Добре.-каза момиченцето.-И няма проблеми,проверката е хубаво нещо.Все пак сигурно понякога се пръкват хора,които да лъжат,че са Ездачи.
Чаяки се обърна към дракона си.
-Ами той?Има ли някъде специално място за него или да го оставим да си отиде там,където иска?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 16, 2009 5:12 pm

- Добър ден драконе - не се беше покланил на детето, но го направи пред дракона. После посочи с ръката, която беше здрава някъде наляво, където имаше няколко странни образувания... Всъщност нколко дракона - Можете да видите сънародниците си, а можете да летите свободно където пожелаете в нашите предели. Можете да помолите за грижа и помощ в същата посока на ляво. Желая ви дълъг живот и приятен ден при нас
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





В небето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В небето   В небето - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В небето
Върнете се в началото 
Страница 3 от 19Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Тройният съюз :: Царството на драконите-
Идете на: