. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво изгледах последно

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 10:13 pm

Какво изгледах последно - Page 4 24792
Eyeshield 21

TV 145 2005-2008

След дълга и изтощителна борба с това аниме, то най-накрая свърши! Със сигурност не съм искала да свърши бързо, нито пък... че беше изтощително, изобщо да не говорим, нямаше такова нещо.
По принцип винаги съм зле настроена към спортните типове аниме, но изглежда винаги бъркам. Айшилд е едно от аниметата, на които бих казала спокойно и честно - разбивач! То преобладава от искрен смях и закачки, спортният дух е на ниво. Спортът, който в България едва ли се практикува, е добре обяснен и съвсем простичък. Дори аз, която съм скарана със спорта мога да се разбера с него... Невероятно аниме... Много отпускащо и вдъхновяващо дори...

Моята оценка: 10/10


Любими герои:
Хирума Йоичи, Цербер, Акаба Хаято, Руи Хабашира, Джумонджи Казуки, Шун Какей, Конго Агон, Куроки Коджи, Шин Сейджиро, Таками Ичиро, Таки Нацухико, Тогано Шозо, Такекура Ген
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 7:02 pm

Така и така не пиша често... май днес ще имам две мнения за писане xD

Какво изгледах последно - Page 4 23211
Tales of Symphonia: Tethe'alla Hen

OVA 4 2010-2011

Така, първото, което изгледах... онзи ден някъде... Значително по-ярък сезон от първия, новите герои са страхотно вписани в общия план... Красива работа, да... артът е невероятен и тук направо блести от където и да го погледнеш. Няма как да не се влюбиш в пейзажите направо. А пък характерите стават доста задълбочени, поне в някаква степен, ако не ви се вярва... Мхм... Значително по-доволен от предишния сезон е този... Макар и да може да се вметнат няколко забележки относо втората серия, която бе в стил Ромео и Жулиета. Последната серия беше истински надъхваща откъм край и чакаме третия...

Моята оценка: 8/10


Любими герои:
Кратос Аурион, Браянт Ригал, Зелос Уилдър, Корин, Митос Юграсил

Гледани в момента:
Bakuman 20/25
Beelzebub 9/-
Bleach Airing 311/-
Detective Conan 606/-
Fairy Tail 68/-
Fullmetal Alchemist: Brotherhood - 4-Koma Theater 9/16
Hajime no Ippo: New Challenger 20/26
Hetalia World Series 46/48
IS: Infinite Stratos 9/12
Koe de Oshigoto! 1/-
One Piece 489/-
Rosario + Vampire 5/13
Star Driver: Kagayaki no Takuto 22/25
Supernatural: The Animation -/22
Tales of Symphonia: Tethe'alla Hen - Mata Aeta ne: Shougeki no Judgement! 2/-
Toriko 1/2
Wolverine 8/12
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 5:01 pm

Какво изгледах последно - Page 4 12847
Hajime no Ippo Saga

Hajime no Ippo - TV 76 2000-2002
OVA + Special
Hajime no Ippo: New Challenger - TV 26 2009

Анимето е едно от така разпространените спортни, които не на всички се харесват, точно защото изобилстват от клишета. Те в повечето случаи са еднакви - главният герой е слабак, който открива чрез приятел или сам, че има някаква неверятна способност в даден спорт. И тук не срещаме нищо по-различно. Главният герой отново е загубеняк, който ще се опитва да открие какво означава да си силен чрез бокса. За тази цел е време да му помогнат един бъдещ велик шампион и двама други кретени...
Аниме с огромна доза спортен дух, без която, разбира се, не може да съществува спротна творба, естествено. Винаги, ама какъвто и да е спорта, успяват тези японци да те надъхат по някакъв начин. Хаджиме си е класика в жанра, както биха се изразили много хора. (за мен спортните анимета са истинско приключение и предизвикателство. А и доста ме привличат като идеи, нищо, че се повтарят...)
Е, ако все пак сте като мен - отначало не се доверявате особено много на спорта и смятате, че не е интересно, може и да не опитвате. Въпреки, че анимето има много... човешки хумор, доста близък до нормалния... Втори сезон само малко се поизложиха по едно време, като анимираха една битка близо седем епизода...

Моята оценка: 9/10


Любими герои:
Кимура Тацуя - прекрасна работа на Фудживара Кейджи... какво друго да каже човек?
Масару Аоки - прекрасна работа, този път на Такаги Уатару, мистичното сею...
Такамура Мамору - е... прекрасна работа и на един от най-горещите гласове в областта на музиката из средите на сею-тата... Кояма Рикия, разбира се.
Дате Ейджи, Фуджии Минору, Мията Ичиро (!), Сендо Такеши,Умезава Масахико (!)
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 10:59 pm

~Статистика Март 2011

Изгледани: 544
От които:
TV: 254
OVA: 92
Movies: 111
Spеcials: 73
Епизоди общо: 8 071

В момента се гледат: 14
Bakuman 20/25
Beelzebub 10/-
Black Lagoon: The Second Barrage -/12
Bleach 315/-
Detective Conan 609/-
Fairy Tail 72/-
IS: Infinite Stratos 11/12
Koe de Oshigoto! 1/-
One Piece 491/-
Star Driver: Kagayaki no Takuto 24/25
Supernatural: The Animation 6/22
Tales of Symphonia: Tethe'alla Hen Specials 2/4
Tegami Bachi Reverse 11/25
Toriko 1/2

Или:
TV: 10
OVA: 2
Movies: 0
Spеcials: 2
Епизоди досега: 1 573


ПС: Това не е шега, нищо че го пускам на 1 април Laughing
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 10:05 pm

~Статистика Април 2011

Изгледани: 561
От които:
TV: 264
OVA: 95
Movies: 111
Spеcials: 77
Епизоди общо: 8 345

В момента се гледат: 24
Ao no Exorcist 2/-
Beelzebub 14/-
Black Lagoon: Roberta's Blood Trail 3/5
Bleach 319/-
C 2/-
Darker than Black: Kuro no Keiyakusha 15/25
Deadman Wonderland 3/12
Detective Conan 612/-
Dog Days 4/12
Fairy Tail 77/-
Gintama' 4/-
Hetalia World Series Extra Episodes 1/-
Ikkitousen 4/13
Kami nomi zo Shiru Sekai II 3/-
Koe de Oshigoto! 1/-
One Piece 495/-
SKET Dance 4/-
Steins;Gate 4/24
Supernatural The Animation 6/22
Tales of Symphonia: Tethe'alla Hen Specials 3/4
Toriko 4/-
Toriko: Jump Super Anime Tour Specials 1/2
Weiß Kreuz Glühen 6/13
X-Men 4/12

Или:
TV: 18
OVA: 3
Movies: 0
Spеcials: 3
Епизоди досега: 1 586

В заключение мога да кажа, че съм изключително доволна от силния сезон, въпреки кризата в Япония. Невероятни анимета за 2011, доста неочаквано откритие за мен. Не отстъпват от поста си, разбира се, старите класики, които гледам, отново точа лиги по Weiss и бих ги удушила от любов тези момчета там xD За новия сезон, много от заглавията, обявени като гледани в момента не са за изпускане ни най-малко, особено априлските продукции.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 10:02 pm

~Статистика Май 2011

Изгледани: 571
От които:
TV: 269
OVA: 96
Movies: 113
Spеcials: 78
Епизоди общо: 8 488

В момента се гледат: 26
Най-основни заглавия в графата "Гледани в момента":
Spoiler:

Галерия от спомени? Не точно...
Spoiler:
Ето това... беше най-същественото, което просто трябва да се запомни Laughing Но това не е далеч всичко, което могат те... те просто са велики в правенето на всякакви физиономии. Особено ако говорим за Хакай и Санзо... И Годжо (това са кестенявкото, русият и розовият в момента, който принципно е червенокос). Това разбира се, са момчетата от Saiyuki, който е невъзможно да не завладее ничие женско сърце... той просто е създаден за да впечатлява... особено такива като мен...

Иначе, какво мога да кажа... имаше изключително впечатляващи неща този сезон... този месец хайде, да кажем... защото следващия месец може да се окаже, че казвам същото. Имаше едни невероятни песни, които отскоро ми правят впечатление, а и ги има и отскоро. Невероятният край на Steins;Gate например. Прекрасното начало на Deadman Wonderland и One Piece, двете начала на Saiyuki, началото на Golgo 13, прекрасният, както обикновено, ост на Gintama, забавната песничка на Toriko.
Не може да се каже с точност коя от песните ми е най-любима... никога не е имало такова нещо... знам, че имаше една от тези горе, която разбрах от първия път, в който я запяха и нямаше букви, направо от японски, без никакъв проблем.... някой път ще пусна и нейния превод някъде...
Песента на One Piece, за която толкова се говореше, преди да я пуснат, наистина ме грабна от първия път. Тя излезе изпърво, преди всички изброени горе да се появят на моя компютърен екран... затова заслужава да бъде казана първо тя. На пръв поглед може да ви се види изключително простичка песничка, без нещо особено... но пък ако си навътре в историята или пък... не знам... има нещо в нея, което я прави... специална... много специална...



Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 01, 2011 12:06 pm

~Статистика Юни 2011

Изгледани: 591
От които:
TV: 279
OVA: 102
Movies: 114
Spеcials: 81
Епизоди общо: 8 765

В момента се гледат: 21
Най-основни заглавия в графата "Гледани в момента":
Spoiler:

Забележка: Някои от тези са свързани с преводи, редакции, ала-бала... и няма скоро да видят листата "Завършени", струва ми се xD. Особено ако се отнася до Samurai Gun...

И, разбира се... кратката галерия от спомени не може да не съществува... днес тя е представена от:
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeНед Юли 31, 2011 11:20 pm

~Статистика Юли 2011

Изгледани: 600
От които:
TV: 286
OVA: 102
Movies: 114
Spеcials: 82
Епизоди общо: 9 053

В момента се гледат: 26 (от които доста пратих в задържани)

Spoiler:

Е, за жалост нямах време да направя нормалните постерчета... но пък и много работа щеше да ми стане, а? Този сезон не мина без много "произшествия". Толкова много за превод и редакция! Мел е доста доволна...
И разбира се, клипчето на месеца:

Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 10:57 pm

~Статистика Август 2011

Изгледани: 603
От които:
TV: 289
OVA: 102
Movies: 115
Spеcials: 81
Епизоди общо: 9 174

В момента се гледат: 25 (с разни странни размествания и изпращани в задържани)

Spoiler:

Е, просто се почувствах някак... странно, като се замислих дали да не пускам това... харесвам да си гледам статистиката. Учудващо - имам доста малко изгледани за месеца, а? Това е защото новите анимета нямат никакво намерение да свършват, а това много ми харесва... о, да... този сезон бе белязан от Yakitate!! Japan... наистина страхотна комедия, а още по-страхотна бе играта на... Коясу Такехито-сама, разбира се!
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 11:51 am

~Статистика Септември 2011

Изгледани: 618
От които:
TV: 301
OVA: 103
Movies: 117
Spеcials: 81
Епизоди общо: 9 406

В момента се гледат: 17 (още е началото на есенния сезон, затова очакваме новите попълнения скооооро xD)

Spoiler:

Тъй, в очакване на началото на есенния сезон 2011-та... Затова може би ми е толкова празно и така тъпо гледам толкова мъничко анимета в графа "Гледани в момента". Скоро ще бъдат повече!
Като цяло бях впечатлена този месец най-вече от невероятната вселена на Гъндам сериите и сега разбирам, защо анимефен без тях не може да съществува истински... това е нещо, до което човек се докосва веднъж, толкова много различни вселени, в миналото, в бъдещето, сега или тук, или пък напълно другаде... да, това не можете да пропуснете!
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 11:01 pm

~~~~~~~~
Е, писано, неписано, но записвано в тефтерче и прилежно в МАЛ...
Ох, какво глупаво изречение започнах... стигнах вероятно просто до прокълнатото аниме. Прокълнато? Не мисля... но то е аниме номер... 666!


Какво изгледах последно - Page 4 14898l

Irresponsible Captain Tylor
Това е победителят във вече почти петгодишната битка за това кой ще стане анимето на дявола! (шегувам се, такава битка нямаше, просто аз дори си знаех, че ще е това, защото беше наред за изглеждане xD)
Безотговорният капитан Тайлър... аниме от далечната 1993... което ще рече мой връстник? Точно така. Винаги съм целяла аниметата от "моята" година малко повече. Някои от тях наистина са прекрасни класики, които бих препоръчала на всеки.
А Тайлър? За него разбрах случайно. Беше ми препоръчан на коледната размяна на подаръци в МАЛ... дълга история, но въпреки многото натоварена програма с анимета го захванах с любопитство...
Тайлър - един загубеняк, просяк без никакво бъдеще... има всъщност големи планове за себе си. Защо ли? Той всеки ден гледа по огромните телевизори на модерния град рекламата за това колко ще е хубаво да се присъедини към космическата флота на истинските воини и така нататък... Е, той решава да се запише при военните с целта "да получи поне скучна работа на някое бюро и сигурна пенсия на старини". Получава си бюрото... и един ден му е възложено да занесе пенсията на стар адмирал, който не може да я вземе лично. Тайлър успява да спаси стареца от двама бандити, които за жалост са избрали да нападнат точно тогава. И с това спасяване започва началото на новият живот на момчето... адмиралът го прави... капитан на космически кораб!!
Джъсти Уеки Тайлър е един от поредните или невероятни глупаци, или истински гений. Той "е само на двайсет", интересува се от момичета, няма никакво намерение да се бие, защото мрази войната... и избягва извънземните по ужасно... странни начини (например да стреля по тях с боклуци...)
Тайлър както повечето герои от олдскуул аниметата крие в себе си повече кураж, отколкото показва. Той се прави на по-глупав, отколкото изглежда. Безкрайно разсъдлив отвътре, той позволява на останалите да видят това само в най-критичните ситуации... и въпреки всичките идиотски неща, които прави... те малко по малко започват да го обичат... Капитанът, справедлив така, че може да избегне всяка битка... който дори пленява сърцето на извънземната императрица?
Безкрайно честен човек и с нещо истински детско в душата му, чувствата му като че се изписват направо на лицето му, когато иска да го покаже. Макар там често да се вижда само една широка истинска и приятелска... усмивка...
Приключението през звездите със стария боен кораб Сойоказе и неговият откачен млад капитан... неговият помощник офицер, който направи толкова фейспалмове, колкото в никое друго аниме не са правили още... с неговото незабравимо "КАНЧОООООО" (епично е да слушаш Айзен Соске от Bleach да казва нещо подобно по такъв начин). Младата лейтенантка, с нрава на непокорна и силна военна... но неспособна да победи думата на капитана... Докторът, който е на 33 и пие от тригодишен... Неговата помощничка андроид... Моделката, която управлява кораба и нейният помощник русокосият красавец с перуката... и всички онези бандити и пирати, които работят в машинното... или по-точно се бият постоянно там... Извънземният безкрайно верен капитан на вражеската флотилия и неговата чалната императрица...
Е... това са повечето от образите, скрити зад името на Безотговорния... мързеливия... капитан Тайлър.
Може да не се отличава с нещо съществено... но пак има някаква искрица живот и някои много, много оригинални идеи...

Малко статистика (10.01.2012-та)
Изгледани: 666
От които:
TV: 322
OVA: 110
Movies: 126
Spеcials: 91
Епизоди общо: 10 061

В момента се гледат: 21 (очаква се да дойдат още поне 4)

Spoiler:

Бележка: Crying or Very sad Crying or Very sad Ще се почака още доста за Сайюки Гайден... Проклятие, понякога японците могат да бъдат и гадни (и много, много луди О.О). Последната серия на тази прекрасна овичка е специално издание в Япония и ще трябва да чакаме още доста, преди да излезе обикновеното издание. И аз като американските преводачи, които чакат рауа не вярвам... че някой ще похарчи 162 щатски долара (без превоза), за да си купи това издание Laughing
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 12:31 am

~Статистика Януари 2012

Изгледани: 673
От които:
TV: 326
OVA: 112
Movies: 127
Spеcials: 91
Епизоди общо: 10 129

В момента се гледат: 22

Spoiler:

Добро начало на годината, за разлика от миналата, където май колкото и добре да започна... бе не беше същото xD Сега имаме силен старт и от моя страна... добавих възможно всичко, което излизаше този месец... добре де, почти... Ясно е, че ечи-тата ги пропуснах например...
Приятна изненада имаме от арта на Another... макар че историята е много предвидима и дори успя да ме разсмее, вместо да ме изплаши в... може би беше втората или третата серия... върви поносимо. Хайде, какво толкова, японците правят трилърите си по-страшни от хорърите xD. Приятна изненада от Aquarion Evol - бишонени с хубава, ама много хубава графика. Приятни личица. Първият сезон не съм го гледала и добре, че нямат връзка... Започва да ме запленява това аниме... по-хубаво е от уж фаворита на миналата година, Синият екзорсист. Така е... нещо изкача от някъде ииии...
Area no Kishi пък беше новото ми предизвикателство и още е. Футболното аниме тръгна много, ама много поносимо, предвид това, че не обичам футбол... леко уж романтична насока имаме тук, а е и забавно някак... Бразилецът беше епичен в последния епизод xD Трудно за редакция, с всички тези термини <.<
Bakuman 2 както се развива... много радва... и хубавото е, че ще има нов трети сезон през октомври тази година~ Още Фукуда-сенпай моля!! Beelzebub пък с последните си филъри цепи мрака от всякъде. Къде без Канзаки и Химекава?! Все така да се появяват... и всъщност единственото удивително нещо е... че, за бога, класът им става все по-задружен!! Не го вярвах...
Bleach пък няма какво да го коментирам... тази арка е по-зле и от филъра. Сега е традиция филър арките да ги анимират по-добре от тези, които ги има в мангата -.- Нямам думи... но Цукишима държи интереса засега... Brave 10 е приятна изненада. С Коясу-сама на борда... вървим доста добре, но все ми се струва, че ако не бяхме гледали със сестрата Сайюки преди това... нямаше да си правим готините коментари и щеше да ни е скучно... Историята просто не е кой знае какво...
Danshi Koukousei no Nichijou са големи сладури... все още не са ме разсмяли така, както ми се иска и за жалост оценката им малко се смъква... не е това, което очаквах... но от друга страна си заслужава, има епик скечове xD Detective Conan задълбава във все по-дълбока вада с филъри... няма спасение за него... дори и Бизи не пеят вече за начало >< Fairy Tail от друга страна навлезе в може би най-интересната си досега арка. Това аниме не може да остави никакви трайни спомени в мен, само някои добри шеги и просълзяващи моменти, но в крайна сметка... сякаш нищо не съм гледала, веднага като свърши епизода... така че да видим какво ще направят с тази арка... искам Лаксус ><
Gintama' отново са се прехвърлили на епична арка. Шинсенгуми! Щом те са тук - няма страшно xD Доказаха го още първия епизод на арката - епични и... с Гинтоки на борда...
Guilty Crown, след като направиха това с Гай... не е за коментиране анимето... Hidan no Aria също -.-
Hunter x Hunter (2011) имам си забележки към сезона и ще продължа да си ги имам, но няма значение... щом успя да ме убеди да изгледам вече по-сериозно стария сезон... да видим xD Inu x Boku SS тръгна по-добре, отколкото очаквах и слава богу... мислех си за някакви лигави момиченца и превръщания в стил Сейлър Муун в началото по едно време... но сега мога спокойно да си отдъхна!!
One Piece влезе в началото в скучни епизоди след великата война, но бавно започват да вървят към добра развръзка... очаквам с нетърпение новите техники на героите. Чоппър вече се развихри!
Persona 4 The Animation най-сетне след три епизода филъри се върна! Случаят отново бе отворен! Напред, мили мои детективи! Може би едно от най-зарибилите ме анимета през 2011-та!
Phi Brain: Kami no Puzzle също е едно от любимците ми за края на 2011-та~ Много добро... в началото ме притесняваше историята му, но сега... дайте ми го насам! Гаммон-кун~~ Чакаме най-важната развръзка, а именно - сблъсък с Руук!
Към Prince of Tennis първоначално подходих с много недоверие, както съм си свикнала със спортните и не се излъгах xD Много приятно аниме. Дразни ме с тенис термините си понякога, защото не разбирам нищичко, но ако ги оставим настрана... много готин отбор, много готини характери... С кеф да седиш да ги зяпаш всички до един~
А Recorder to Randoseru е много сбъркано аниме <.< Просто се чудя да го банна ли или да поседи още малко... нещо не му е в ред, откачено е... уж трябва да ми е смешно, но понякога... дори не знам да се смея ли, да плача ли...
SKET Dance сега са в обичайните си релси... разклатиха доста нещата с арката за Суитчи... И за Химе също... сега остава Босън, но като че ли първо ще минат през останалите... надявам се да пуснат скоро Данте... трябват ни още песни на Гакт...
Ах, Toriko, как познах точно какво ще се случи xD Знаех си, че Съни и Коко ще се скарат със Торико заради състезанието и всеки ще тръгне да донесе каквото си е наумил... аз лично съм за Съни... пък и за Коко, въпреки че Торико сигурно пак ще спечели <.< Уаааай.... Аз преспокойно бих се присъединила към тълпата фенки, които искат да откраднат от Съни онова цветенце, което носи в ендинга (искам да се казвам Сабрина или Барбара ><)... Е, той и Коко има доста цветя в ендинга де xD

А накрая за капак... тоя с тоя папирус ме разби последния път xD
Spoiler:
Мда, той се яде и с него се плаща xD

Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 10:09 am

~Статистика Февруари 2012

Изгледани: 677
От които:
TV: 327
OVA: 113
Movies: 128
Spеcials: 92
Епизоди общо: 10 144

В момента се гледат: 22(+ още 2, филм и ОВА, които обикновено записвам направо в изгледани)

Spoiler:

Така, вече вкъщи... да видим!
Another продължава да поддържа добрия си арт на високо ниво. Не го гледам на 720 качество, но пак си личи майсторството, с което разполагат неговите автори. Иначе като история мога да се оплача, че още е доста сухичко... леко прекалено сухичко като за хорър. Само месомелачки, както се изрази един от модераторите на Анимес "Имат пари само за малко кръвчица"... И то, разбира се, цензурирана... Въпреки всичко подочух, че ще има и спин-оф на историята след спешъла, който ще излезе април или май...
Aquarion Evol също продължава да се държи доста прилично, бишитата все още са си на ниво и... по дяволите, още очаквам развитието на историята! Засега само сейлърмуунски истории дават... стегнете се малко! Стига сте правили роботи и да ходим да се бием! xD Страхувам се, че няма да има много време после...
Area no Kishi се движи с невероятна скорост в историята си, казват, че пропуска дооооста неща от мангата, но въпреки всичко става все по-епично и по-епично. Добър избор за гледане, ако харесваш футбол... но дори и да не харесваш, Араки Рюичи от клуба на Младите Комици е просто... на върха на славата!
Bakuman 2 навлезе във финалната си фаза, след като през октомври ще има трети сезон, сега бързат да поприключат с проблемите, които възникнаха в средата на втория сезон. Аз бих ги посъветвала да започнат и нещо спортно някой път, след като сега са се заели да търсят най-най-добрия жанр за тях xD Идеята за слепия бейзболист още в първия сезон беше много добра!
Beelzebub продължават с филърите си за Химекава и Канзаки 0.0 Проклятие, колко серии вече ги гледаме?! Не мога да си спомня дори... то беше за прически, то беше за... нямам думи, нямам думи... Само те се въртят, като някакъв прокълнат кръг... не, че не стават де...
Bleach след толкова дълги години, почти откакто се помня като аниме фен... най-накрая ще приключи след по-малко от три седмици, с последния 366-ти епизод... Слага се край, но се очаква до няколко години да излязат няколко ова или поте малък тв сезон, който да завърши историята завинаги. Вярно, последната история в този сезон е дяволски омешана и объркана, вече й изгубих нишката... но като цяло не е кой знае какво...
Brave 10 най-накрая се събраха! Направо се хванах за главата, когато се оказа каква жестока обърквация са направили със сеютата спрямо Сенгоку Басара, което има почти същата, но много по-добре развита история. Проклятие, Коясу и Накай на тия места... умрях си да се хиля xD
Danshi Koukousei no Nichijou ъ... все още не са ме разсмяли... И май никога няма да могат точно, както ми се иска на мен -.- Въпреки, че са сладури нещо си им липсва...
Detective Conan не искам да коментирам в каква криза са...
Fairy Tail - добре де, Лаксус дойде, ама много бързо го натрепахте бря >< Дано в следващата серия, както си личеше, да има повече екранно участие. Все пак ще е следващият учител някой ден! Дайте му шанс... иначе няма да казвам, че арката си е, както винаги, предвидима...
Gintama' свършиха с арката за Шинсенгуми и сега се върнаха в нормалното си русло. Епик! Мадао на Стани Богат! Беше просто върха на върховете...
Guilty Crown пък ми върнаха Гааааааай!! ^^ Мноо кеф! Сега е и лош и бие яко главния тъпанар! Точно така! Започвам да се надявам на як край!
Hunter x Hunter обещах си да го догледам до края на месеца, но дали xD Иначе ме кефи повечко от новия, както съм казвала и преди...
Hunter x Hunter (2011) от следващия епизод нов опенинг и ендинг -.-.... НЕЕЕЕЕ! >< Тези си ги харесвах много и можеха да ги задържат повече, по дяволите! Иначе вече се притеснявам как ще анимират нататък нещата... сигурно ще падне голямо рязане.
Inu x Boku SS нещо позатънаха бря 0.0 Някакво меланхолично бездействие...
One Piece също са в криза, но поне в скоро време ще излязат от нея. Както и сам Луфи каза - много голям дразнител е тая принцеса. Санджи ако можеше да я сготви добре щеше да е...
Persona 4 The Animation епични филърки, много са забавни и отпускащи! Особено последния епизод с горещите бани се хилих като идиот. Харесвам това аниме, просто е уникално...
Phi Brain: Kami no Puzzle малко започва да почернява, тъй да се каже. Историята натежава и очакваме много приятно развитие на нещата във втория сезон, който ще излиза през април. Гаммон само ме притеснява, да не ми го убият >< и Джин също, все пак Коясу Такехито е той xD
Prince of Tennis пък вече са на полуфиналите... нямам търпение да стигнем доооо 168-ма серия, където трябва да видим Инуи без очила! Иначе битките се развиват... по план xD
Recorder to Randoseru - *заключение* - сбъркано си е...
SKET Dance - навлязохме в сериите за Шефа... това ще бъде тежък период и за фенове и за него -.- Както и при Суитч и тук вероятно доста добре ще се запомни...
Toriko тръгнаха за Въздушната билка! (или както там се наричаше всъщност...) Хем е страховито, хем е невероятно и красиво, хем е забавно... добра арка се очертава! Но включете и Съни и Коко де xD
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeСъб Мар 31, 2012 10:12 pm

~Статистика Март 2012

Изгледани: 693
От които:
TV: 339
OVA: 115
Movies: 130
Spеcials: 92
Епизоди общо: 10 832

В момента се гледат: 12 (само засега)

Spoiler:

Хайде да покоментирам какво видях през този странен, студен март xD Само от тези, които са написани в предишния пост.

Another завърши леко неочаквано, признавам че беше донякъде изненада, което е в голям плюс за анимето. Иначе изпълнението на "хорър"-а беше леко слабо - разбирам под думата хорър да ми бъде страшно, но май само аз така го разбирам сигурно xD Изключително ме издразни Мей, с което анимето си спечели и много минуси от моя страна >< Беше дяволски тъпо! Ако бяха поизпипали тук-там нещата щеше да се получи много по-увлекателно, лично мнение. Сигурно ще влезе така или иначе в класацията за хоръри в края на годината при Анимес...

Bakuman 2 - един прекрасен край за втори сезон и наистина любопитството остава за трети. Става дяволски напечено и дяволски оплетено... и интересно ли интересно!

Beelzebub пък се радвам отново и отново, че спря, макар че краят беше алтернативен и това също издразни. Толкова го претрупаха, че няма накъде повече... на нищо направиха мангата, а колко страници съм видяла и очаквала да видя и тук! Язък и жалко, но се надявам ако въобще правят втори опит, нещата да са по-добре от сега и да потръгнат към малко по-добре, че ще имаме втори Блийч иначе.

Bleach - като говорехме за него... ех, какво мога да кажа за Блийч? Имаше време, в което манията ми беше толкова жива и силна, че дори беше в топ любимци, но последствие... всичко започна да се разпада. И макар все още толкова силно да обичам Ичиго и неговата оранжева коса, и неговата забавна усмивка... никога няма да ме плени така, както някога. Всичко се разпадна, както вече споделих... но нищо. Радвам се, че го спряха и се надявам последния сезон да бъде силен и добър някой ден... Сега дойде време за истинската ти почивка, Ягодине!

Brave 10 - слабо беше... прекалено слабо и толкова бързо приключи, че нямаш шанс нищо да разбереш. Леко съм разочарована. Толкова отворен край и... ух, защо ли се опитвам да го коментирам? Не заслужава кой знае какво да се каже за него като цяло...

Danshi Koukousei no Nichijou - нека си призная - имаше своите слаби моменти, но и своите силни. Любима ми е Литературното момиче, незабравима също така... всичко беше добре изпипано, пък макар и повечето от номерата да бяха стари... карай да върви xD С удоволствие ще опитам и втори сезон, въпреки че не е от най-смешните анимета за мен. Или просто не съм момче?

Gintama' - още се муся като знам, че си отиде отново... и отново ни изостави. Знам, извиниха ни се и прочетоха писмото на милия ни горилчо в ефир... и всичко, и всичко... но все пак това не покрива факта, че ги няма вече в понеделник... и е толкова... празно...

Guilty Crown - ядосвам се, че спечели толкова награди тази година от АСАА >< По дяволите, само заради неговата графика... и хубавата музика и какво?! Самото аниме доникъде не го докараха с историята... пускай там да мине нещо, някой готин огън бла-бла... да не ти пука как ще го възприемат дечурлигата...

Hunter x Hunter - твърдя и твърдя, че ми харесва много повече все пак от новия. Атмосферата е друга, съвсем приляга на всичко, което е... може би само така ми се струва. Но докато не видя истински черва в новото аниме, няма да го призная напълно...

Inu x Boku SS - леко слабо и то, може би не изпъкваше чак толкова в съзнанието ми. Може би търсех нещо по-силно, нещо по-различно зад заглавието... не знам, така и ми остави някакво чувство на празнина... сякаш не съм гледала почти нищичко...

Persona 4 The Animation - продължавам да твърдя, че едно от любимците ми на 2011-та... боже, как да не ги обичаш!

Phi Brain: Kami no Puzzle - много добре! Наистина не очаквах да стане толкова добре в деня, в който го започнах... направо шапка им свалям на онези, които са го направили... само да дойде април да свърши и... да почне пак! Втори сезон!!

Recorder to Randoseru - не е за мен, както съм казвала и преди. Тъпо е, не, че е възможно, но тези шеги... да се смея ли, да плача ли? Те не представят нищо ново като цяло с всеки епизод...

А относно мангата... да, започнах да чета Сайюки, наистина, след толкова време xD Няма да коментирам... само ще кажа, че на много неща се зарадвах, на много се учудих наистина, на много се мръщех, защото ги искам анимирани и много тайни ми се разкриха, за които дори не бях мислила...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeПон Апр 30, 2012 11:27 pm

~Статистика Април 2012

Изгледани: 702
От които:
TV: 341
OVA: 118
Movies: 131
Spеcials: 95
Епизоди общо: 10 909

В момента се гледат: 20

Spoiler:

Началото на този сезон изненада феновете си с изключителни аниме продукции, които рядко се срещат на едно място. Толкова много предизвикателни артове, нови идеи и какво ли още не ни заляха! Не мога да кажа, че нямаше и разочарования, но... дано с времето се изгладят (за някои не се надявам, но пък за други...)

Aquarion Evol започва малко по малко да омръзва. Прекалено много ечи ми се насъбра и за 26 серии смятам, че вече ми е достатъчно. Вече оценката му падна на 6 -.- Очаквах нещо друго, но отново се лъжех, както обикновено... а имах такива надежди в началото, помня, помня...
Area no Kishi също падна интереса тотално... омръзна и стана дяволски банално и тъпо. То бива, бива, ама това вече на нищо не прилича >< Ето, започна дори да ме нерви!
Detective Conan - ...................
Eureka Seven AO - кяяяяяяя~ Газел! Обичам те~ Не, наистина, все още не са стигнали нивото на моята любима стара Еурека, но наистина има обещание за нещо наистина прекрасно! Газел е страхотен, Пепо е страхотен, какво повече да искаш?! (главният герой по традиция ме дразни, въобще всичко е на мястото си) Страхотен арт, както се очаква от Боунс, прекрасна раздвиженост и детайли... въобще... Еурека мания, ида! Изваждам снимките на Холанд!
Fairy Tail - банални до доказване на противното - пак са затънали в една от тъпите си арки -.- Засега ми е любопитно какво представлява онзи ключ, но докога ли... За Фейри е всеизвестно - нещо като добра арка, последвана от скучна такава... мисля, че вече издишат като история, но...
Fate/Zero 2nd Season - добро начало на втората част от Фейт! Колко Гигламеш, боже господи, направо да не повярваш! Гил тук, Гил там! Интересен обрат на събитията наблюдаваме при тях... жалко за Лансър все пак...
Gankutsuou - един от личните ми проекти. Граф Монте Кристо е едно от предизвикателствата за аниме феновете. Но все пак толкова дяволски завладяващо, а графът! Графът~ Грааафът... Просто е уникален! Несравним! Толкова добре са го стегнали, че можеш ли да искаш повече?!
Hiiro no Kakera - анимето с титла "Най-зле за годината", 10000%!! Няма да коментирам, но не го препоръчвам на нервната система на никого.
Hunter x Hunter (2011) - много се изкефих, когато разбрах, че Секи-сама ще играе Уинг - като сбъдната мечта е, честно! Просто е невероятно! Колкото до новите неща... хм, не съм доволна от Куроко и това как са го пресъздали... изглежда като идиот! Добре де, той си е грозничък, ама пък чак толкова много, извинявайте xD
Kuroko no Basket - едно от най-силните анимета в стила на спорта, което наблюдавам от две-три години насам. Макар през 2009-та да излезе едно доста добро футболно, като че ли този баскетболен вариант е много по-добър. Толкова пот се лее от тези момчета, че морето ще напълнят с нея сигурно... Въпреки всичко са красиви, играта им е раздвижена, не се бавят с глупости, има голяма доза комедия - прекрасно спортно аниме, което наистина... не се наблюдава от доста време насам!
Lupin the Third: Mine Fujiko to Iu Onna - това е най-голямото предизвикателство за феновете тази пролет! С оригиналния си арт, невероятното пресъздаване на историята и всички останали свои предизвикателства, това аниме не е за всеки. Аз като един фен на поредицата, продължаваща вече 40 години мога да кажа, че тази история е невероятно съкровище - начинът, по който е погледнато на героите е несравним и незабравим. Точно такива, каквито винаги сме си ги представяли, но никога не сме посмяли да си представим, че ще оживеят! Който обича Лупан би могъл да погледне този диамантен и креативен подход към незабравимото. Най-добре ще го разберат само онези, които са били с Лупан навсякъде и точно в техните сърца ще задълбае най-дълбоко това аниме, гарантирам го.
One Piece - имам чувството, че и последния път когато писах бяхме на същото място и не сме помръднали и инч -.- Раздвижете се малко, дамн! Тази история взе да писва...
Phi Brain: Kami no Puzzle 2 - изключителен старт на втория сезон! Дори много по-добър от първия, що се отнася до пъзелите и загадките. Адското изпълнение, да не отлепиш очи от екрана значи... Още повече, че Гамон се върна, а пък героят на Акира Ишида излиза по-напред! Тоя човек ще ме побърка xD
Prince of Tennis - Атобе! Атобе! Атобе! АТОБЕ! Мое мило малко глезено принцче! Да го вземеш да го гушкаш само, както и всички останали наши любимци... Такова забавление е с тях, за бога! Колко лошо, че все пак има край...
Recorder to Randoseru Re♪ - не питайте защо го гледам...
Sakamichi no Apollon - още един прекрасен шедьовър на пролет 2012! Толкова дълбок, толкова красив, толкова внимателно направен. Отделено е внимание на всеки един детайл, всеки един герой. Музиката, дори и да не я харесваш, докосва сърцето, а простичките, но истински човешки взаимоотношения са толкова близки и така реално пресъздадени, че сякаш по едно време можеш да се замислиш дали гледаш аниме или филм за истинския живот на някого. Няма нищо, което да е пресилено и нищо, което да е пренебрегнато. Една истинска приказка под звуците на... джаза! Какво да очакваш от такива велики имена?
SKET Dance - след представяне на провокативните нови герои, особено Саая и Хооске, нещата леко застинаха и май само си губят времето, както обикновено xD В очакване сме на Като Кири, най-вероятно... но преди това е много вероятно отново да имаме специални серии за Суитч... така ми навява опенинга...
Toriko - ай решете вече дали ще влизате в Гормет бе xD И не забравяйте Коко и Съни! Е, като цяло тук си вървим с прилична и добра скорост. Само ме дразни това, че още не са сменили песента за начало... да не искат да надминат Драгън Бол?!
Tsuritama - поредното предизвикателство на сезона! Една свежа и уникална продукция! Дали ще съжалявате или не, ако я гледате? Не мога да кажа? Те са побъркани, нереални, невъзможни, просто неописуеми... как мога да преразкажа дори тази откачена история?! Всеки фен трябва да види тази побърквация! Та не ви ли е любопитно как може да се спаси света само, като ходиш на риболов?! Не, тези хора са просто... не с всичкия си xD А сега всички заедно, да танцуваме танца на Еношима!
Zetman - както във всеки сезон има нещо подобно - е, Зетман е поредното най-плюто аниме за сезона. Уверявам ви, че ако не сте чели мангата като мен анимето ще ви се стори прекрасно! Може малко много да го юркат с историята, но не е за пропускане. Постарали са се най-точно да предадат фактите и историята е динамична. Дразни ме онова белокосото, още повече, че е с гласа на Принца, ама няма как... Арта също малко ми е неприятен, но костюмите им... прекрасни! Ако не ги гледаш в лицата се търпи, за жалост само няма някой Тигър (същият човек е работил по арта все пак...)
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 31, 2012 10:57 pm

~Статистика Май 2012

Изгледани: 712
От които:
TV: 346
OVA: 120
Movies: 133
Spеcials: 96
Епизоди общо: 11 165

В момента се гледат: 20

Spoiler:

Aquarion Evol си падна на 6 и това е... повече никога няма да се покачи оценката и няма и да се сниши. Историята не беше точно това, което очаквах, както казах и миналия месец и няма шанс това да се промени... по дяволите, провалиха Кагура, сега и Шрейд сигурно ><
Area no Kishi - скука...
Detective Conan - по-лошо и от Ареа но Киши >< Никога досега не е имало случай, който да продължава цели пет серии!!
Eureka Seven AO - за миг беше тръгнало тотално да ме разочарова, но сега се появи Истина, който уж е точно с тази цел - да поддържа интереса. И все пак няма нищо от предишната епичност на Еурека, което е минус за продукцията. Може би пък съм очаквала твърде много Гекко? Знам ли и аз...
Fairy Tail - скучна и безсмислена арка за кой ли пореден път... Знам вече какво ще стане накрая, 100%
Fate/Zero 2nd Season - о, май гашу, невероятно е пък това! Не очаквах толкова силно продължение, а и се шашнах, като разбрах колко много си падам по Киритсугу като герой... не, не, това може да има епичен край, стига да не го опропастят. Малко се бавят, но въпреки това...
Higashi no Eden - аниме от 2009-та и то едно от най-силните. Още тогава се чудех дали да не го гледам, защото отзивите бяха страшно добри. Сгрешила съм, като не съм го започнала. Анимето наистина е страаашно добро! Просто уникално! (и естествено още в трета серия ми убиха тоя, дето започнах да харесвам xD)
Hiiro no Kakera - ...............
Hunter x Hunter (2011) - айде излезете па сега от тая арка, по дяволите!! Кога трябва да се бавят, не, кога не трябва - да! Е, не мога го разбера това! Егати и римейка си мисля, че правят на някои моменти. И това с ръцете на Хисока беше адски тъпо... За пореден път се възмущавам, че го пускат толкова рано и не могат като хората да го направят! Добре де, едно хубаво - Уинг е там xD
Kuroko no Basket - страшен спорт и готини момчета! А и комедията, споменах ли я? Мали, зарибих се вече, казвам ви честно. И Кисе, и Кагами, и Куроко са убер добрите... да не споменаваме капитана на отбора, Мидорима и останалите от Мистичните...
Lupin the Third: Mine Fujiko to Iu Onna - скучни няколко епизода, последвани от няколко добри, включващи и Старчето. Към екранизацията се привиква, а и както казах - можеш ли да се откажеш лесно от Лупан? Съмнявам се. За пореден път се видя колко добре са изгладили характерите на героите и как са ги усъвършенствали, пускайки в игра онази част от характерите им, за която не сме и смеели да мечтаем да видим. Като че само Гоемон е почти същият... и не съвсем...
One Piece - споко! Към края на тритоните сме! Дано бързо да минат битките и да си ходим! Още месец безсмислици имахме тук!
Phi Brain: Kami no Puzzle 2 - продължава да си е адското продължение! Като започне не мога да се отлепя от него посмъртно! Как може да е толкова силен сезон и аз не знам, ама се радвам, че започнах анимето миналата година, иначе щях да изпусна нещо феноменално!
Prince of Tennis: The National Tournament - а така, а така, продължението, народе! Скоро го свършваме като цяла поредица, но въпреки това... Кя~ Атобе и нови бишонени! Плюс това и Тезука е май станал по красив от преди нещо? Нямам думи направо! Заради тях ще гледам ако ще тенис до припадък... ама ако го играят те де xD И без много Рьома, ако може... Ако можеше Нанджиро да е на негово място!
Recorder to Randoseru Re♪ - .....
Sakamichi no Apollon - една от моите любови тази година, тъй да се каже. Просто е нещо, което дори не мога да опиша с думи. Да те разчуства направо, вече и песента харесах и всичко му е на шест! Сентаро е просто уникален, а пък сеюто му е... уххх, това сею!! Хосоя Йошимаса винаги има едни такива герои, които можеш ги изхрускаш направо... И Сууабе Джуничи-сама е тук и пееше! Боже, братът Джун ми взе акъла оня път, кога взе микрофона xD За първи път толкова силно изпълнение от това сею - май джазът му отива. Да - джаз и любов - Сакамичи но Аполон!
SKET Dance - станахме свидетели на поредица откачени скечове от страна на Скет-дан, които наистина запълниха празнината, която зееше от едно време насам в анимето. Иска ми се да видим нещо по-сериозничко, но сигурно трябва да имам повече търпение. С удоволствие гледам сега как май Суитч си отмъщава за плакатите още xD На такова ми прилича...
Toriko - СЪНИ! КОКО! ЗЕБРА! ТОРИКО! Ще крещя! Ще викам! Скоро ще се съберат четиримата заедно! Епичен образ като Зебра към толкова епични образи като тях тримата... прималя ми... може и да се получи супер добре, въпреки цензурата... Последната серия ме разби от всякъде, а пък новият край си го бива бая (да можеха да измислят и ново начало)... Този път Торико много ме зарадва ^^
Tsuritama - изненадващо, но Акира много добре се сработи с останалите трима образи! 0.0 Да не повярва човек! А и е толкова нужен като големият батко, че няма накъде повече. Малко оплеска работата, като подстрига Натсуки и организацията му изпрати Специалните сили в епизода, който гледах днес, ама... Важното е, че се случиха дяволски много неща и най-накрая стигнахме до истината - тайните са разбулени! Предстои "битката"!
Zetman - Канзаки си намери хубава мома! Йе, да вдигнем парти за това момче бе! Много ми беше кеф, че той поне се уреди със свястно момиче - много са им глуповатички, много ме дразнят. Иначе анимето е и малко брутално де, ама... бе, хубаво си е, каквото щат да казват! Научих се да игнорирам Принца, а песента за начало кърти xD
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 11:25 pm

~Статистика Юни 2012

Изгледани: 737
От които:
TV: 356
OVA: 126
Movies: 137
Spеcials: 101
Епизоди общо: 11 393

В момента се гледат: 13

Spoiler:

Приключи сезон Пролет 2012-та, затова по новата традиция ще пиша малко само за тези, които са свършили последно и присъстват в по-горното мнение~

Aquarion Evol - тъй като от 15 и дори по-надолу серия започна интереса ми рязко да спада към това аниме, защото главно ме разочарова по много критерии, краят също не беше едно от най-впечатляващите неща за мен. Сравнително слабо ми подейства, а това не говори добре. Фактът, че през цялото време онзи е бил трол направо ме взриви... общо взето май само с Микаге ще се разбираме по-така... човека е симпатяга, ако не друго xD Пък и накрая той се оказа най-прецакан въпреки всичко!
Fate/Zero 2nd Season - много силно аниме за сезона, дори и за годината ако можем да кажем така. Бих го номинирала засега за аниме на годината без да се притеснявам, дори и да ме плюят, както обикновено... Горкият Киритсугу толкова много изживя, че как да не ти стане мъчно за него просто не знам. Графика и музика на ниво, изобщо много радващо... Гил-чан спечели, което беше най-важното, Александър Македонски отиде да покорява Персия xD
Hiiro no Kakera - нямам коментар освен... кой болен мозък е решил, че това може да получи втори сезон и да продължи?!
Lupin the Third: Mine Fujiko to Iu Onna - боже, обожавам ви, Лупан, Джиген, Гоемон, Зенигата! Както обикновено споменавах - на това аниме се израдвах така, както малко дете се радва на близалка. Много силно, макар и със съвсем леко разочароващ край и въпреки всичко - край такъв, какъвто само Лупан може да има! Мнението ми за Фуджико леко се измени, въпреки че тази не е Фуджико, която познаваме, а леко по-мрачния й модел. Изпълни ме битката на Джиген с Гоемон (и особено начина, по който накапаха Гоемон да облече рокля xD) Зени само остана прецакан, защото Оскар потъна в дън земя, така и не видях къде отива... Но Старчето си е Старчето!
Recorder to Randoseru Re♪ - .....
Sakamichi no Apollon - ...И отварям аз вратата на новото заведение и откривам вътре... какво ли беше там, кажи? Откривам барабаните, китарата, пианото... но барабаните! Барабаните ми правят така силно впечатление! Докосвам ги и си представям как Сен свири на тях... такъв плам, такава жажда за музика... и няма по-красиво нещо от това да обичаш музиката, която свириш... с цялото си сърце, цялото си душа. Шедьовър на хора, които заслужават моя поклон - така простичко и така пълно със сълзи и усмивки... толкова дяволски ежедневно, но така дълбоко... незабравимо! Онази джаз музика, която остана и в мен, точно, както и в тях... дори години, изпълнени само в очакване на онзи ден!
Tsuritama - Една весела история, която завърши върховно, с екшън, който не можеш да очакваш от нея и отново много смях! Нещо много свежо и толкова нетипично за аниме публиката. Нещо, което не можеш да си представиш. И те останаха познати като ДАККУ! И какво ли още не... Тсуритама е истинско предизвикателство към всеки, който е готов да се впусне в света на отакувците.. .а за онези, които вече са там, Тсуритама предлага един толкова весел и различен свят! Акира, Юки, Натсуки, Хару и техният откачен танц, тяхната откачена история... няма друго такова нещо никъде... Продукция, заслужаваща награда за най-оригинална идея, без никакъв спор! И Юки ни благодари, че го гледахме? Не, Юки, ние ти благодарим, че беше с нас...
Zetman - той беше някъде там, винаги беше там, невидим и непознат за всички... но спасяваше хората, когато изпаднеха в беда, а после отново изчезваше в тъмнината на нощта. Бърз и потаен... един герой, който никой не познаваше. Един борец за истинска справедливост и по-добро... анимето завърши невероятно добре, така, както всяка една продукция за супергерои трябва да свършва винаги. Мрачният сюжет, силната история, въпреки орязаната си версия и многото натъпкана информация... всичко това прави Зетман също едно много силно аниме. Не се лъжете по това, че го плюят - който чете мангата да си гледа работата, какво ни интересува нас, другите, че еди какво си не е така?! Анимето струваше много... това е най-важното...

А сега малко... Сакамичи!!


Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 9:59 pm

~Статистика Юли 2012

Изгледани: 744
От които:
TV: 360
OVA: 127
Movies: 138
Spеcials: 102
Епизоди общо: 11 459

В момента се гледат: 17

Spoiler:


Arcana Famiglia - новият хит на лятото, дами и господа, вече сме в летния сезон... мда, бе чудя се... кат видях преди две години снимки от тази манга доста се уплаших... ама то не било толкова страшно, колкото мислех xD МЕЛСКИ МОЗЪК... Във всеки случай - трябват му повече от 12 епизода май, но ще видим... кой знае какво ще измислят към края, а пък дай боже като останалите да го пуснат през октомври... има реални шансове за това все пак. Пък и е от малкото по-джосеи, които и момчетата харесват...
Area no Kishi -..........................
Chouyaku Hyakuninisshu: Uta Koi. - това пък май само аз в България си го гледам с истински и непоправим кеф. Даже сега ми е останала една пета серия, само да дочакам да свърша редакцията на Госик ииии <_,- Не, честно, какво толкова ги дразни хората бе xD Даже си е много такова... и аз не знам, любовно се води, романтика, бла-бла, ама си е силно. Вярно, малко дразни арта, ама са пък толкова да са претенциозни... О, и все пак... Soul'd Out, нали така xD
Detective Conan - ................................ ._. (дис ис покер фейс)
Eureka Seven AO - хм, единственото, което ме държи тук, така по-главното, нещата които се случиха през месеца... ох, накратко: "Това в началото Рентон ли е?" xD
Fairy Tail - ...........................
Fushigi Yuugi - древен Китай? Къде е брат ми Санзо?! И брата Хаккай също го недовиждам... Странно! Но поне китайският император е с нас, давай, Онзигласов Хотохори! Иначе и останалите са симпатични геройчета, главната се търпи... Въобще, не останах толкова разочарована, въпреки че се води романтично... а щом не пише "романтична комедия" винаги си имам едно на ум.
Hunter x Hunter (2011) - неееееееее, защо Принцът е сложен на такава роля?! Моля те, Принце, не кирствай, не окабетствай... не прави нищо! НИЩО! И в никакъв случай не ичиносвай <.< Не знам, дано в бъдеще не сънувам кошмари с тоя... И пак не сложиха точното сею на мястото му с гениичето... Как и да е...
Kingdom - КАК можахте да сложите Фукуяма Джун и Ягодин на главните роли на тази ужасия?! То бива бива компютърна разработка, ама тва бие дори Берсерк... Толкова е грозно, че само най-добрите познавачи на картини от модерната епоха ще го оценят... Съжалявам за хубавите песни иначе, ама то само това си му е силното... И ако не бяха двете сеюта още повече за никъде...
Kuroko no Basket - не казах ли още преди няколко месеца, че много му се кефя на това? Е, това може да си остане вярно на милиард процента, пък още повече, че се приближаваше все повече до... останалите непредставени герои Laughing "Винаги готов с фотоапарат картоф!" (но все пак новите песни не си ме кефят -.-)
Natsuyuki Rendezvous - много е забавно това и самата идея много кефи xD И главният герой е разбивач с неговата заспала физиономия и вечното му мърморене. Господин призрака прави страшни муцуни... Особено първия път, когато нашия искаше да каже поне една нормална дума на избраницата си xD Интересно какво семейство ще бъдат тия, ама... О, да, забравих, сега го омазаха, след като... нашия се напи и си даде тялото на Духчо...
One Piece - че вдигнем митинг! заплашвам още, но ще го направя! Ще го почетвъря - ай излизайте от тая тъпа смотана арка!!
Phi Brain: Kami no Puzzle 2 - битките стават още по-напечени, голям кеф! Нищо, че нямам и на идея как се решават тез пъзели в началото xD Чувствам се адски тъпа... Поне в началото. Общо взето, както винаги казвам - не съжалявам, че го започнах. И дано най-накрая се изясни тоя новия лош лош ли ще си остане или пак ще стане добряга.... (искам си и Онзи глас!). И следващия път сме пак на Пинокъл~
Shura no Toki - това го превеждам в момента, какво да кажа? Нищо особено като анимация, сравнително добри бойни сцени, главният герой както винаги си е голяма муцка. Приятен е... цензуриран е леко, но не пречи... Общо взето се разправя за това кой как се хвали с бойния си стил xD
SKET Dance - скоро идва Като Кири най-сетне! Брао! Малко ме притеснява следващата серия, която се казваше "Тоалетната е най-важна, елате ми, Ученически съвет!" или подобно... И чух, че Тсубаки ще участва... иначе аз толкова да се накефя на Чума и те така да го изтролстват... щях да хвърля бюрото през прозореца xD
Sword Art Online - хм, интересно РПГ... бих го играла, ако не е опасно за живота, както е тук xD Но ще имам възможност чак след 2029-та~ И повече екранно време за Клейн, моля!
Toriko - тези пустинни пирамидести същества малко са ми странни. Та това си е интересна арка, ако пропуснем вечните статистики на Торико за това кой колко калории има в тялото си. Побърка всички тия епизоди! Жалко, че скоро май ще приключим, знам ли... Не чета мангата xD
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2012 7:06 pm

~Статистика Август 2012

Изгледани: 754
От които:
TV: 364
OVA: 132
Movies: 139
Spеcials: 102
Епизоди общо: 11 579

В момента се гледат: 15

Spoiler:

Arcana Famiglia - обикновена история, която пленява женските сърца и все пак... обичам ви, Джоли и Лука (добре де, ама другите са в тайна xD) Не е кой знае колко впечатляваща, оказа се, като оригиналност - не... Чаровни са, просто са чаровни...

Area no Kishi - бункасаят им беше хубав, всичко друго се описва с моите любими три букви: Ш-И-Т

Chouyaku Hyakuninisshu: Uta Koi. - кя, Онзи глас, Онзи глас, ти си тук, ти дойде, вселенски бишонен! Акира Ишида! Защо толкова малко серии е тоя шедьовър - капан за фенки?!

Detective Conan - Ш-И-Т

Eureka Seven AO - вече минава по-скоро към клас Ш-И-Т. Бахти бозата -.-

Fairy Tail - Ш-И-Т

Hunter x Hunter (2011) - ама вие да не сте преместили вечерния час на анимето бря?! Мисля, че някой сериозно ги е чукнал в главата или са започнали да им спадат приходите xD. Започват да се преправят...

Kingdom - Ш-И-Т (анимация) - Сугой (песни)

Kuroko no Basket - *разтопи се от кеф*

Natsuyuki Rendezvous - силно аниме за сезона, забавни са и в същото време не толкова. Бе има си чар и това анименце... голям при това! Хем е фентъзи, хем пък нещата от живота, тъй да се каже...

One Piece - ИСКАМ ВЪН ОТ ОСТРОВА НА РУСАЛКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!

Phi Brain: Kami no Puzzle 2 - моето аниме та сезона! Пусна ли го да върви кат с Куроко става. Не мога да откъсна очи и туйто!

SKET Dance - Усами Хани и Като Кири вече са тук xD Усами е идеен герой, Като донякъде също, но тепърва ще видим дали добре ще ги развият...

Sword Art Online - ъ... какво ставаше тук? Малко издъхва като изпълнение, идеята си остава добра все пак...

Toriko "МмммммМммм ТОРИКО!!!" Протеини, витамини, калций, фосфор, тра-ла-ла~ Абе кефи ме това нещо бе xD
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 01, 2013 1:18 am

~Край на 2012~

Изгледани: 784
От които:
TV: 377
OVA: 137
Movies: 142
Spеcials: 109
Епизоди общо: 11 916

Замина си една от уж най-напрегнатите ми години от живота... а сега към по-лошите xD Шегувам се...
Откъм аниме страна беше доста забавно и запомнящо се! И да, още една година и нямам никакво намерение да се отказвам, така че... не си и помисляйте, че манията може да отлети!
Пожелавам си да имам повече мерак за проектите си, макар че едва ли ще имам... и повечко време за тях, ако може xD
Гинтама може би ще ми привърши като проект, дай боже... но докато имам кефа, ще си продължавам да си търся нови и нови проекти!
Списъците ми през годините не винаги са точни, но израстването ми ясно си личи. В никога несвършващия ми тефтер е отбелязано, че през 2010 съм имала общо 484 заглавия... триста заглавия за две години при положение, че не съм имала най-голямото време на света. Интересно, нали? Съвпадението в последните две цифри...
А, и за още информация... аниме номер 777 беше Btoom! Вече си записвам и тези, защото ме е яд, че не знам кои са били 111, 222, 333, 444, 555 xD
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Какво изгледах последно - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво изгледах последно   Какво изгледах последно - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво изгледах последно
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Off-Topic :: Аниме и Манга-
Идете на: