. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Демон в бурята

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 9:58 am

Наистина беше прекалено студено тук. Ех, що за буря, нали беше в пустинята! Ваш се намуси и замахна няколко пъти с ръка. Въздухът около него се сгъсти, после разшири и застана като плътна завеса между него и бурята. Той беше вятърен магьосник и една буря не можеше да му навреди. Сега беше спокойно. Оставаше само да изчака останалите. Извади часовника с верижката и замислено преброи минутите. Саку беше се обадил преди цяла седмица. Тогава беше казал, че току-що е стигнал пустинята. Не му беше разрешено да направи портал предвид каква огромна буря се беше вихрила наоколо. Нямаше да оцелее, ако бе попаднал в сърцето й. Щеше да дойде пеша. Ваш знаеше, че за да стигнеш от онова място до тук ти е нужна поне седмица пеша. Това значеше, че той скоро щеше да е тук, при тях. Още по-добре... Саку беше свързан с земята и щеше да знае къде да търси.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 10:29 am

-Сега накъде?-попита Чаяки,докато си слагаше пуловера.Беше радостна,че го беше взела със себе си,а не го остави,както беше решила първоначално.-И защо е студено дори в пустинята?Все пак...тук би трябвало да е над 50 градуса...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 11:02 am

- Сега е минус 50 градуса - усмихна се Ваш и прибра часовника - Зимният демон е отговорен за това, можете да го питате, ако го срещнете. Преградата ще ни пази от виелицата поне.
Огледа се. Саку можеше да дойде от всяка една страна. Не можеше да знае. Надяваше се само да е преценил както трябва.
- Можем да изчакаме малко, но можем и да потърсим входа за надолу... Макар че няма да можем да се ориентираме без да знаем къде точно трябва да търсим.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 11:07 am

-А не можеш ли да прочетеш мислите на Саку?Би трябвало да видиш нещо познато,което той е забелязал по пътя си и се е замислил върху него?
Луси също се огледа.Наоколо всичко й се струваше еднакво...не можеше да повярва,че часовникът на Ваш все още работи...на минус 50 градуса.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 11:10 am

- Би трябвало да мога, само дето ме е страх да не е направил от онези знаци... Виждате ли, всеки ездач управлява една от четирите стихии. Разбира се, огън, вода, земя и въздух... Отделно при подходящо обучение всекиможе да намери и други свои сили. Телекинеза, халюцинации... Много са. Саку владее земната магия. Той със сигурност е запомнил пътя, но ако е оставил опътващи знаци с помощта на земната магия, аз няма да ги разбера, защото владея въздушна магия. Няма да знам какво означават.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 12:06 pm

-Значи и ти си с магия,каквато има Алексис.Само аз ли нямам?-нацупи се Луси и показно удари земята с крак.-Всичките ми приятели...е,да,по-големи са от мен,но вече са открили какво могат да контролират.Нещо в мен ли не е в ред?
Чаяки се ухили.Беше забравила колко смешна е сестра й,когато някой заговори за магии.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 12:27 pm

- Не мисля... Е, не зная на колко си години, но обикновено към шест-седем годишна възраст започват да се проявяват някои магии, а при някои имного по-късно. Точно в този период ездачите влизат в училище, от което излизат на петнайсет като пълнолетни граждани на страната си... По-лошо е когато първо се проявят по-сериозните способности, защото те се контролират по-трудно... Но при повечето бъдещи войници точно това ги вкарва в лагерите за обучение. - той също го беше изпитал. В лагера беше забавно все пак... Вдигна часовника и се огледа - Очакваме Саку от запад, както изглежда. След около пет, най-много осем минути заради бурята.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 12:46 pm

Войник.Това беше мечтата на Луси.Не знаеше,дали на момичетата им е позволено да бъдат войници,но това й изглеждаше много забавно...или поне сега.
-А как изглежда той?Стар,млад?-Чаяки знаеше само,че е от класа на Ваш,но не знаеше дали в тях всички са на една възраст...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 12:52 pm

- На години е колкото мен... Казват, че изглеждал най-млад от всички, защото... Хм, хората казват, че прилича на ангел... Винаги е усмихнат, такъв си е. С една глава по-нисък е от мен, рус, с воднисти очи... Много... воднисти очи, направо да те хване страх. Много хилавичък, както се изразяват останалите... Никога не можеш го ядоса... Горе-долу това е най-важното.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 1:51 pm

-Къде точно се намираме?-попита Луси,след като се огледа.-Ходила съм и преди тук,но беше сякаш различно...
-Това не е важно.Трябва да открием Саку,защото иначе цялото ни идване тук е абсолютно безсмислено.А относно това,че не може да се ядоса-явно не се е срещал с Луси.Тя е успявала да изкара от нерви...всички.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 1:57 pm

- Гарантирам ти, че дори най-големия инат или какъвто и да е човек... Не може да го ядоса. Неговия яд остава скрит... Някъде. Мога да го различа, но не му личи... Намираме се до Самотното дърво. Входът към недрата на земята...
Той се беше обърнал на запад, а след няколко минути изражението му се успокои. Беше усетил нещо много топло и познато. Някой леко си припяваше нещо... Наум, защото иначе пясъкът щеше да го задави, вероятно. Идваше от запад. Някой, който беше се наметнал с дебело войнишко черно наметало и си носеше дебела тояга, с която се подпираше за всеки случаи в бурята. Минавайки преградата към спокойния кръг, който Ваш беше направил, се стресна и учудено вдигна глава да се огледа. Вече се досещаше какво да очаква още преди да види виновника.
- Мемева! Не мога да повярвам! - свали качулката си после, да, отново беше усмихнат и много разрошен от вятъра. И със сигурност не очакваше да срещне никой, освен долноземци и обладани.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 4:07 pm

-Това ли е той?-тихо прошепна,сякаш на себе си,Чаяки.Мъжът не изглеждаше така,както си го представяше.Саку беше с руса коса,а не с черна и очите му бяха сини,а не зелени.Кожата му беше бледа или поне на момичето му се стори така.Тоягата го правеше малко по-стар,отколкото беше,а войнишкото черно наметала...му отиваше.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 4:11 pm

Двамата съученици едва ли чуха въпроса. Саку имаше много сметки за уреждане с този индивид. Пусна тоягата, защото така и така вече не му трябваше и се запъти към тях с онази шантава усмихната физиономия
- Последния път се измъкна, защото имаше документи да оправяш! Как стана така, че си тук? Буря ли ще имаме?
- Виж кой го казва, Саку? Ами ти? Ти се измъкна, когато Рой те търсеше.
- Да, ама ти изобщо никъде не излизаш! Преди пътувахме заедно... Опа... Съжалявам, съжалявам, невъзпитано е да не обърна внимание на компанията ти...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 4:15 pm

-Аз съм Чаяки,а това е Луси.-момичетата подадоха ръце напред,за да се здрависат с Саку,но бързо се отказаха и ги прибраха в джобовете си.Страхуваха се от този мъж...не можеше да съществува човек,който нон стоп се усмихва.-Предполагам,че и ние като теб търсим Мерик.Не,същност по-добро е да кажа "ще търсим"...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 4:21 pm

- А, разбирам, разбирам - той им кимна и изглеждаше, че сякаш не е забелязал, че са искали да се здрависат с него. Обърна се към Ваш, но този път усмивката му стана ледена - Кой е казал, че мисията ми не върви добре?
- Никой, но се случиха други неща. Не ме гледай така, ако обичаш - синекосият се начумери, но пък беше сигурен, че Саку ще разбере.
- Не мислех, че някой би се хванал на подобна мисия... Някой друг, след като едвам задържахме Муртаг - каза Саку като че ли на себе си, но после поклати глава и пакпогледна Ваш. - Няма да те питам дали си добре, знам отговора... Само не разбрах защо точно... тоест... кой ви е пуснал да дойдете, опасно е, все пак...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 5:35 pm

-Ами не обичаме да стоим на едно място...а аз лично стоях в замъка в Царството на Драконите прекалено дълго време.Падам си авантюристка...а и мразя да знам,че някой може да пострада и да не се опитам да му помогна.-погледът на Чаяки мърдаше от Ваш към Саку и обратно.-Това са причините.Нямат нищо общо с това,че мисията ти не върви добре.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 5:40 pm

- Това честно казано ме радва. Чудех се кога на онзи стар съветник ще му писне и ще прати някой... Страхувах се да не се окажете вие неговите пратеници. Сега знам, че зимния демон си е спазил думата. Добре, нямазначение това! Щом не трябва да стоим на едно място, ще е по-добре да обясня ситуацията наоколо, нали?
- За предпочитане е да ни замесиш в разговора, наистина. Не се отклонявай толкова.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 5:48 pm

-Добре,сега накъде отиваме?Нека да не се бавим...все пак е застрашен един живот...човешки или не.
Чаяки все още не можеше да повярва...наистина ли този човек съществуваше?Та той винаги се усмихваше...винаги.Дори имаше ледена усмивка...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 6:01 pm

- Много е простичко - изглеждаше вече по-спокоен, когато прескочи до дървото и разчисти снега, а после размести няколко големи камъка - Знаем, че момчето се крие в тунелите. Получихме обаждане от жрицата на Долноземците, че дракончето е крадяло храната й. Ще трябва да претърсим мястото. Той не може да излезе, затова е като в капан долу. Все ще го намерим някъде. Ваш, ти си възможно снай-неподходящият. Вместо вятър ни трябваше огън! Но много говоря... Помогни ми да разчистя тръните, че не съм толкова як.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 6:23 pm

-И аз мога да помогна-Чаяки си сложи ръкавиците,за да не се забият тръни в ръцете й.-А и владея огъня...е,не както Рой Мустанг...
Беше чувала наистина много за него...беше нещо като неин идол-контролираше огъня по-добре от всеки друг,който познаваше.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 6:26 pm

- Рому-чан е роден с тази стихия... Наистина си е страшен в това отношение... - засмя се Ваш, който вече беше се заел да издърпва растенията, използвайки вятър, докато Саку използваше силата си да размекне земята. - И Муртаг не му отстъпва...
- Мда, той все пак е Идеалният Ездач. Син на Тир`ре и Ездачка, няма как... Само още малко ни остава...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 6:28 pm

-Този Муртаг...имам чувството,че всички го познават,защото във всеки разговор присъства неговото име...А защо го наричате Идеалният Ездач?
Чаяки се опитваше да помогне,но не успяваше кой знае колко добре.С огън изгаряше някои от растенията,но по-често се изгаряше сама себе си и трябваше да прекъсва.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 6:34 pm

- Рой е Идеалният Ездач, не Муртаг. - поправи Ваш, докато се бореше с едно особено упорито растение.
- Смята се, че съюзът между Тир`ре и истински Ездач дава сила. Двата рода се допълват един друг... Дават началото на съвършен ездач, такъв, какъвто трябва да е. Но това са бабини деветини понякога... Ездачът си е ездач, не е хубаво да го мислят за бог...
- Колкото до Муртаг... Да всички познават Муртаг, а той винаги се чуди как става това. Той е... доста известна личност... Нали и той е регент... И още повече сега, когато е владетел на Дорадо...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 6:37 pm

-Дорадо?-Чаяки не беше чувала за това място...ново царство?-Защо не знам за него?

Луси стоеше и си играеше с кичур коса...колко скучно беше при големите.Това я караше да не иска никога да порасне.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitimeПет Май 28, 2010 6:40 pm

- Дорадо е град, който се намира в пределите на Драконовото царство. Построен е много отдавна от черен ангел на име Ремо Дорадо. Тъй като Муртаг е дете на цели три раси, черната сила му даде правото да управлява от трона на Черната кула Дорадо.
- Готово.. - Саку оформи една доста огромна дупка в земята, която сякаш нямаше край и си кимна. - Пътят е намерен!
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Демон в бурята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Демон в бурята   Демон в бурята Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Демон в бурята
Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Другите земи и светове :: Другите :: Пустините и скалите-
Идете на: