. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Новият вятър~

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 7:56 pm

Порталът беше се материализирал точно където трябваше. Ваш излезе тичешком от него, но веднага го пресрещнаха дузина ръце и Саку скоро изчезна от погледа му. Самият той се строполи, вече чувстващ как няма много сили и си пое дълбоко дъх. Дано беше успял... Всичко щеше да бъде наред, щом другите бяха наоколо.
Приближи се Ишин и приклекна до него, за да премахне няколкото рани и белези от битката. Добре, че този път Ваш изобщо не протестираше. Беше странно мълчалив.
- С Него ли говори?
- Северният дъх се яви... за да ни защитава... Кой го изпрати? Кажи ми...
- Никой не изпраща Северния дъх, той сам идва... Той сам решава. Стой мирно... Този белег трябва да бъде премахнат и ще щипе...
- Доктори... само за това мислят... - огледа се и по лицето му мина някакво странно болезнено изражение. Не бяха в двореца. Бяха на място, което му даваше и радост и болка едновременно. - Рой ще ме убие...
- Поне се радвай, че си на наша територия... - изумтя Ишин и поклати глава. - Знам, че мразиш това място... Аз също, защото не е същото. Потърпи... Скоро се махаме.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 5:05 pm

"Наистина се свиква"-помисли си Чаяки докато излизаше.
Видя многото хора,които се бяха събрали и помагаха на Ваш.Вероятно всички бяха приятели на ранения мъж...Саку.Доколкото беше разбрала това е единственият човек,който може да се справи с Мерик...но очевидно и той не успя.
-Извин..
"Не,по-добре е да изчакам.Нека първо се занимават с болния".
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 5:17 pm

- Как е... - и Ваш пренебрегнаха. Мразеше медиците. Винаги правеха така. Затова ги прогони с ръка и остави само съученика си Ишин, който поклати глава.
- Момчето имаше черен кинжал... Това не беше предвидено... Ако Саку беше отишъл там сам... Нямаше да го нападнат и ти знаеш това, Ваш.
- Да... Виновен съм... Кога най-рано ще мога да се изправя на крака? Чувствам се отпаднал.
"Защото аз използвах силата ти" тихият, този път мил глас се разнесе наоколо и всичко изведнъж утихна. Той... звучеше тихо и гордо... Сякаш не обвиняваше никого за случилото се.
- За което безкрайно благодаря, Господарю... Винаги съм на ваше разположение. - поклони се ниско, както беше на колене пред фигурата, която започна да се оформя от внезапно побеснелия въздух наоколо. Останалите наоколо последваха примера на ездача като един.
Него го виждаха само ездачите. Той имаше власт само над тях... Затова щяха да му служат завинаги.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 8:37 pm

Чаяки за пръв път виждаше медици... или може би за пръв път знаеше точно какви са.
-Ваш...?- започна момичето,след като видя,че не е зает- Ще може ли да те помоля за една услуга?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 8:42 pm

Той постоя няколко минути загледан в суетящите се хора наоколо, след като леденият вятър наоколо изчезна. По дяволите, ако бяха в двореца, Ишин досега да е оправил проблема... Но... Саку щеше да ги изтърпи засега...
- Да, Чаяки... Кажи... - каза накрая, когато се откъсна от унеса си, нямаше смисъл да се ядосва.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 8:49 pm

- Ще мога ли да те помоля да ми покажем пътя към лагера,в който се обучават войниците?Бих искала...ъъъ...да се пробвам-изчерви се. Може би не толкова,защото това беше по-скоро мъжка професия, а защото не можеше да си се представи в униформа. Може би щеше да изглежда смешно.
"Сигурна съм, че само аз мисля така. Може би има много жени войници...надявам се. "
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 9:04 pm

Той за миг я стрелна с поглед, после наведе глава, сякаш размишляваше. Въздъхна накрая.
- Сигурна ли си... че искаш да се пробваш? - тихо попита накрая, спомнил си за това, което се беше случило само преди миг. - Не, че аз имам правото да ти преча. Само трябва да те питам... На колко си години, открила ли си елемента си... и най-вече, това, което притеснява и мен и всички около теб... Вярваш ли в Северния дъх и изобщо знаеш ли кой е той?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 9:21 pm

Кимна. Беше сигурна. Искаше й се да каже-цял живот мечтая за това,но щеше да излъже. Но ако знаеше за тази професия повече, както в момента...
-Ами на 14.Да,знам,че съм малко стара,но все пак-по-добре късно,отколкото никога. Наистина много бих искала да стана войник...те служат на народа, борят се, смели са...все качества,които ми липсват,а много бих искала да ги получа.
Мълчание. Беше говорила повече,отколкото трябваше...отново.
-А иначе-продължи след кратката пауза.-не знам кой е Северния дъх. Но разбери ме- няма откъде да го знам. Целия си живот съм го прекарала на далеч от центъра на събитията.Ако наоколо имаше война по-големия ми брат ни отвеждаше на друго място, а ние бяхме научени да не питаме.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 9:27 pm

Въздъхна. Това определено нямаше да убеди... Онзи директор. Със сигурност. Той винаги беше твърдял, че... Е, като си ездач, то поне трябваше да имаш понятие за собствената си сила. На 14? Това щеше да е трудно.
- Една година преди завършване... Бяла униформа.. - промърмори си намръщено. - Ако си готова да учиш с по-малките, както предполагам ще те накарат да сториш... Няма да е проблем. Просто те предупреждавам - могат да се отнасят зле в началото... Децата са такива... И никак няма да е лесно. Но мога да ти кажа къде е лагера...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 9:30 pm

- Свикнала съм да се погаждам с деца-спомни си за Луси. Малкото момиченце често й правеше номера. Важното в такава ситуация е да не обръщаш внимание.- Ще трябва ли да стигна до лагера с портал или може и пеша?
Да учи с по-малките... вероятно щяха да й се присмиват. Но щеше да се запознае с много нови хора, вероятно и с нови приятели. В живота й досега присъстваха само Алекис,Луси и Ваш...единствените хора, които можеше да нарече приятели.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 9:34 pm

- Може и с портал... Както предпочетеш. Далеч е от тук, така че ако тръгнеш пеша няма да успееш. С дракон или с кон... - съмняваше се хората тук, тези медици.. да имат и пони... предполагаше, че са се затворили да водят проучванията си... И щяха да си ходят пеша, за да си берат билките. - Дано не помислят, че си дошла за мисия... Обикновено по-големите ги пращат на мисии там, за да се усъвършенстват... Но ако обясниш на правилния човек, всичко ще е наред.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 9:40 pm

- Ами предпочитам с портал. Не искам да губя време. А към кой трябва да се обърна? Тоест на кой трябва да кажа защо идвам.
"Знаеш,че този път вече ще трябва да дойда с теб"
"Значи вече не ми се сърдиш?"
"Ще видим"

Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 9:43 pm

Този път синекосият се усмихна. Знаеше кой е точният човек. Повика един от ездачите-медици и с няколко бързи изречения му обясни проблема си, като очевидно си поръча портал. Не можеше да направи сам такъв точно сега.
- Ще търсиш учителя по тренировки. Така го наричахме всички.... Сигурен съм, че ще го намериш... там, където ще се покаже портала... Там все пак излизат всички портали. Дано не го стреснеш много...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 9:46 pm

-Мерси много. Надявам се скоро пак да се видим.- усмихна се момичето и влезе в портала. След нея мина и Юме.
"Е,времето дойде. Готова ли си за изпитания?"
"Съвсем не"-усмихна се Чаяки.

Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 9:49 pm

- Може и да е по-скоро.. - тихо си прошепна, леко намръщен. Не знаеше много за новия лагер, беше променен, откакто беше учил той там... Заради трудните години... Кой знае какво бяха измислили.
- Първо ще се научи... да вижда Великия вятър... - тихо прошепна в отговор някой друг от другия край.
- Саку!
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 9:54 pm

И от другата страна.
Ставаше й все по-приятно това пътешестване. Трябваше да се научи да прави портали.
Търсеше учителя по тренировките.

Наоколо беше много оживено.Чувстваше се стара.Навсякъде имаше ужасно много деца, които без капка срам я оглеждаха от глава до пети.
Шушукаха си нещо.
"Аз ще поогледам отгоре. Трябваше да попиташ за външния му вид... сега ще ни е по-трудно"
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 9:57 pm

Беше заснежена разчистена площадка. Нямаше почти никой, освен малкото деца, които бяха тук за специалните си подготовки. Бяха по-малки, но им трябваше допълнително напътствие за мечовете... Бяха избрали добри, но опасни оръжия.
Затова той трябваше да ги поеме. Мразеше това, но нямаше как. Стоеше от другия край на площадката и разучаваше внимателно един от мечовете. Щеше да се наложи да го поправя... Поклати глава... Сивокосият, висок мъж с младежко лице вдигна глава... Чакаше го труден ден...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 10:04 pm

"Опитай да търсиш човек,обучаващ децата на...нещо"
"Да,да..."

Момичето вървеше по избрана от нея пътека. Харесваше й това място- въпреки многото хора беше спокойно,тихо и,естествено,снежно.
Децата й напомняха на малката й сестричка. Може би се намираше в частта, която обитават само малките деца,ако същестуваше такава, защото тук не се срещаха момчета и момичета над 8-9 годишна възраст. Къде ли бяха по-големите? Дали изобщо си заслужаваше да се запознае с тях. Така или иначе щеше да учи с по-малки.Беше се примирила с това.
"Винаги ще съм момичето,което е по-голямо със 7 години"
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 10:10 pm

- Йоши, йоши! - надвика се над врявата и въздъхна. Беше твърде студено, затова трябваше да ги раздвижи. Вдигна своята тояга, която поразително много приличаше на копие и удари с нея по снега три пъти. Децата мигом се събраха около него и отй обясни какъв е проблема на меча, върна го на детето и с известна доза отегчение се зае да им разяснява следващия етап от тренировките... Най-неприятния за него... И без това часът мина без да е успял да направи нищо. Зае се да разделя децата по двойки
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 10:20 pm

"Там има нещо...някакви деца бяха наобиколили един мъж,държащ меч. Прилича ми на учител..."
"Къде си?"
Драконът спря във въздуха и се обърна.Виждаше Чаяки...но по коя пътека да тръгне?
"Мини надясно и само напред.Би трябвало да стигнеш за няколко минути.През това време ще отида да видя как стоят нещата с яденето тук".
Момичето се усмихна.Дракон като всеки дракон.Или може би не.Дали беше нормално първото нещо,за което мислеше,да беше храната. Когато пътуваха това беше основното нещо,за което се притесняваше.
Момичето мина по пътеката надясна.От двете й страни имаше дървета,които бяха сплели своито клони.Беше наистина красиво.Дали в това не беше намесена магия?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 10:26 pm

- Сенсей, оре га! Оре га! - първият начинаещ беше доста опитен и това учудваше дори него... човек, който бе виждал какви ли не таланти досега. Но, както и да беше... щеше да послужи за урок на останалите да внимават кой как се бие... Тъй че се съгласи и нареди да прочистят малко място, за да отренира с това хлапе основните принципи, на които го беше научил само преди седмица и половина... За разлика от много други, тези поне имаха частица талант. Усмихна се. Знаеше, че някой се приближава, но защо трябваше да тича да го посреща? Щом беше минал през този портал, трябваше да е дете за мисия.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 4:04 pm

Момичето видя мъжа,застанал на една площадка.Наоколо имаше няколко деца,които гледаха учителя.Той показваше нещо.
"Не мисля,че съм сгрешила.Все пак...колко учителя,които преподават как да се сражаваш с мечове може да има?Не вярвам това да е случаен човек"
"Надявам се"


Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 4:59 pm

Той повали детето мощен удар на копието си и се засмя. После се поклони, като знак на уважение към старанието на момчето и сложи ръце на кръста си.
- По двойки, деца! Да упражним стила на копието, за който си говорихме днес, сутринта.
- Хватката на Кимбли Золф!
- Саа, саа - поклати доволно глава и ги загледа как ринат из по-дълбокия сняг, за да изчистят място. Да... скоро щяха да се прибират, вечерята иначе щеше да изстине.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 5:33 pm

"А къде ли се тренират драконите?"
"Дали въобще някой ги тренира?"
"Не знам.Може би.Да се надяваме.Все пак трябва да съм ти добра опора"
Тренировката продължаваше.Изглеждаше забавно. Може би щеше да й хареса тази обстановка. Притесняваше я само факта,че може да не я приемат-в училище и децата, с които щеше да учи.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 5:45 pm

Даде им знак да приключват след няколко секунди. Децата бяха малки и не се нуждаеха от тренировки в този сняг... Пък и правеха това от доста време. Поклони им се, те му отвърнаха, оставиха оръжията на мястото им и се разотидоха, за да се приготвят за вечерята. Учителят от опит знаеше, че когато бяха гладни, мислеха за храна, а не за бой. Остави и той оръжието в малкия... склад, изтупа се, доколкото можа и също се отправи към столовата да вечеря... За бога, днес имаше толкова много ученици, от месеци не беше било така... Поне бяха пристигнали от другия лагер невредими.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Новият вятър~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новият вятър~
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Тройният съюз :: Царството на драконите-
Идете на: