. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Новият вятър~

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 2:08 pm

- Е, ако нещата излязат извън контрол... обърни се към някой да те премести - почеса се по главата, това беше ездачески навик, който беше като че ли вграден във всички тези хора. - Леглото ти е в другата част на... бунгалото. Зад плъзгащите се врати. Момичетата, които учат с нас наричат това кътче "Момичешкото царство". Ако си изморена, можеш да отидеш още сега... Иначе си добре дошла да хапнеш и пийнеш нещо с нас... Вечерята мина, но при нас все ще се намери нещо.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 2:31 pm

- Благодаря ти много за предложение. Вероятно ще го приема, защото съм наистина гладна- момичето се усмихна. Засега всичко вървеше добре... дали вече бяха разбрали, че е но-назад оттях? За Сасаки беше сигурна,но останалите? Може би трябваше да слуша какво говори учителя.- Но преди това ще видя как точно стоят нещата с момичешкото царство. Не искам после да будя някого, защото не знам къде ми е леглото.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 2:37 pm

- Не мога да ти помогна там... Разбрали сме се да не ходим, разбира се... Да видим... - помаха на едно момиче, което тъкмо носеше препълнени чаши на прекалено малката масичка - Юки! Покажи й къде може да спи!
- Добре - кимна тя, като с облекчение благодари на съучениците си, които си взеха чашите от подноса - Само минутка...
Освободи се, поговори с няколко момичета и очевидно се разбраха.
- Ела с мен!
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 4:53 pm

"Представи се!"
"Мисля че бих се справила и без твоите напътствия. Благодаря ти все пак."

-Здравей. Казвам се Чаяки. Приятно ми е да се запознаем.-усмихна се,въпреки че й беше ясно,че момичето пред нея нямаше начин да види, защото беше с гръб.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 5:07 pm

Обърна се към нея, докато я водеше леко прибързано към далечното кътче. По характер Юки винаги беше просто... несръчна и винаги бързаше... Въпреки това непринуденият й характер очароваше всички.
- Юки, извинявай, че не се представих... Винаги бързам да изпълня едно или друго и забравям... понякога... - хората вече се чудеха как изобщо носеше униформа. Но имаше тайна и зад това... - Имаме две свободни легла, ще си избереш което искаш... Няма никакъв проблем да избереш и едно от другите. Ние постоянно се разменяме... Все пак тук сме прекарали много време и новостите са добре дошли.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 5:16 pm

- Благодаря ти Юки. Мисля да избера някое от свободните. Не искам да ви обърквам реда, който имате в момента. Нататък вече ще се сменяме.- още една усмивка. Защо ли въобще го правеше това?
"Юки и Сасаки,Юки и Сасаки,Юки и Сасаки"
"Би трябвало да знаеш, че по този начин по-бързо ги забравяш?"
"Да, но пък иначе ги забравям мигновенно. По-добре този вариант."
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 5:19 pm

- Ето.. - леглата бяха значително по-малко от тези в другата част на сградата. Но беше нормално, защото някои родители още вярваха, че този лагер не е за жени... Отдавна обаче тук нямаше забрана за записването им. Юки посочи едно от ляво, някъде по средата, а другото от дясно, в края. Личеше си, че не се използват, защото за разлика от другите поне бяха оправени. - А тези движещи се стени се затварят през нощта и никой не ни притеснява. За навън можеш да излезеш от вратата право напред... Горе-долу... това е...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 5:56 pm

-Мерси.-каза Чаяки докато слагаше униформата върху леглото по в края. Нямаше представа кога трябва да започне да я носи. Може би от утре...- Извинявай,но през нощта имаме ли право да се разхождаме навън? Например ако не можем да заспим?-Чаяки често имаше този проблем. Тогава единственото решение беше да подиша малко свеж въздух и да се поразходи.

Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 6:00 pm

- Точно затова ни е вратата - усмихна се момичето и леко я отвори - Близо до бунгалото има страхотен изглед и към полята и към звездите... Често се случва някои ездачи изобщо да не мигнат... през целия си живот. Зависи като какви точно са родени. Затова не се притеснявай, можеш да излизаш когато си поискаш... - замислено за миг погледна към другия край, където другите вече изпращаха учителя и му пожелаваха лека нощ. - Много от хората тук имат проблеми със спането... Макар че повечето са любовни... уж...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 6:06 pm

Чаяки се засмя.
-Довиждане- провикна се момичето.
Може би това беше грешка... щеше да привлече вниманието на останалите...
-Наистина се радвам, че не съм от този тип Ездачи. Обичам съня, но често ми се случва да нe го посрещна някоя нощ.
"И покрай теб и аз"
"Ти ме избра за свой Ездач,не аз теб...проблемът си е твой."


Последната промяна е направена от AMF на Вто Авг 24, 2010 6:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 6:15 pm

Момичето се засмя, като се отказа да помага с раздигането, защото и без това там се тълпяха твърде много хора.
- И аз се радвам, че сега поне от нашето... бунгало, няма хора, които не спят нощем. Но ги има в съседните... Мили са, но за жалост е невъзможно да ги видиш денем... Почиват си... Живеят обратен на нас живот... Хей, чакайте де! Тя не е хапнала нищо!
- Ами оставихме де! - провикнаха се от другата страна... - Ела, ела да опиташ, да не е отровно.
- Много смешно, още не сте забравили за случая с отварата, а? - тя им се оплези и поклати глава - Свиква се с тях... обикновено никога не си позволяват да обиждат... То това не беше и обида де...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 6:20 pm

-Няма проблеми. И с обидите съм свикнала. Имам по-малка сестра. Е,и аз не й отстъпвам.-поредната усмивка. Сети се за Луси. Какво ли правеше малката? Дали вече беше разбрала какви ги върши сестра й?- Като се замисля може би беше хубаво да си взема куфар с дрехи. Дори нямам пижама- Чаяки се хвана за главата. Какво щеше да прави сега? Не можеше да спи с униформата... щеше да я намачка.
Поогледа наоколо. Не се виждаше магазин. Не че очакваше да има такъв, но трябваше поне да провери. Ами шкафове? Да, имаше такива, но момичето не вярваше да има резервни пижами в него.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 6:37 pm

- Хм... ще се опитаме да уредим нещата... - Юи не си спомняше досега някое момиче да беше търсило пижама. О, да, не-ездачите наричаха така дрехите, с които спяха. - Може и да имаме нещо подходящо. Колкото за дрехите... Можеш да ги държиш в гардеробите ей там... Напълно подходящи са, мисля... Пък и има достатъчно място за всичко.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 8:03 pm

Гардеробите бяха доста. Вероятно всяко момиче имаше по един.
Момичешкото царство. Защо ли Чаяки си го представяше доста по-женско. Може би цялото розово?
-Вие кога завършвате?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 8:05 pm

- Следващата година - отвори един от гардеробите и разгледа съдържанието като изхвърли някакви дрънкулки на пода - Вълнуващо ще бъде... макар че не сме съвсем сигурни дали ще успеем всички... Като аз, например... Не беше най-добрият избор в живота ми... но беше забавно...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 25, 2010 7:36 pm

-Не ти харесва да си бъдеш войник?-объркано попита Чаяки. Говореше доста странно. Може би трябваше да свиква. Все пак щеше да живее с тези хора още една година.
"Да, но не забравяй, че рядко ще се виждате... все пак ще учиш различни неща"
"Наиситна жалко...щеше ми се да се опознаем по-добре."
Опита се да заглуши гласа на Юме от главата си. Знаеше,че следва някоя поучителна лекция.

Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 25, 2010 7:54 pm

- О, не е това - срамежливо отвърна момичето - Мечтаех за това от години... Отгледана съм с историите за добри войници... Но... Толкова съм несръчна... Само проблеми им създавам на другите. Майка ми казваше, че ще е по-добре да вляза в нормално училище... Съучениците ми ме подкрепяха досега, затова съм тук. Единственият ми талант е ледената магия и пеенето.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 25, 2010 8:03 pm

-И не ти е достатъчно? Иска ми се и аз да съм открила мои таланти,но уви... Какъв ли Ездач съм аз. Всеки оттук излиза войник, но започвам да се съмнявам за себе си. Та аз дори не знам езика.-момичето сведе поглед. Не искаше толкова бързо да се издава. Не искаше всички да разберат за тези нейни недостатъци, но нали така или иначе щяха? Защо да ги крие?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 25, 2010 8:14 pm

- Не е достатъчно... За да си войник, трябва да се бориш... Да си част от семейството. Да вярваш и да имаш силата да защитиш народя си... Като Северния дъх. - усмихна се и затвори гардероба. - Всеки ездач започва от някъде. Поне се радвай, че имаш възможността да опиташ.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 26, 2010 4:37 pm

-Да, имам тази възможност,но дали въобоще някога ще успея да завърша? Та аз съм...изостанала. И то много. Целия си живот съм го прекарала с 2-ма души. Пътувала съм много и повечето време съм извън Царството на драконите.-момичето сведе поглед.Не искаше да вижда изражението на Юки... щеше да се престраши да й каже това, което й се искаше да прикрие- Езика не го знам,нямам никаква представа кой е Северния дъх. Това име го чувам отскоро, но никой все още не ми е обяснил нищо за него. Вероятно ще си остана бъдещ войник до края на живота си.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 26, 2010 4:49 pm

- Северният дъх е казал, че грешките могат да се поправят. Щом си тук, значи Съдбата е решила, че можеш да продължиш. Естествено, винаги ще можеш да се откажеш... Не е толкова трудно, колкото изглежда. С малко повече воля... нашите учители лесно ще те научат на всичко, което си изпуснала. Пък и значи, че ти имаш повече опит в някои неща... Аз никога не съм пътувала например.
Предпочете да не задълбава много и навътре в темата. Тя беше тук, зараби брат си. Той бе загивал, затова тя заемаше мястото му... Не можеше да забрави ужаса си от това, че трябва да учи неща, на които беше непосилна.
- А... Севериня дъх е най-голямата ни надежда. Той е навсякъде около нас, ездачите. Той ни дава жажда за победа. Дава ни силата и ни насочва в битка. Някога е бил най-великият ни владетел и продължава да ни варди. Ще го срещнеш в учебниците си по история. Ще ходим ли да пиинем малко чай преди лягане?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 8:41 am

- Добре, хайде. Тамън ще понауча това място малко по-добре. Само да не събудим никого...ако някой...- беше свикнала, че по това време на нощта трябва да се пази тишийна. Заради Луси.
"Знаеш, че не обичаш чай, нали? И дълго водихте такъв разговор с Ваш. Той ти предлагаше,ти отказваше...."
"Време е за промяна. Не съм близвала чай от 6 годишна. Кой знае? Може сега да ми хареса"
Не беше много сигурна в последното. Момичето попринцип не си променяше така бързо вкусовете. Трябваха и доста повече години.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 9:12 am

- Какво предпочиташ? - Юки бутна няколко чаши и захарници, извини се многословно, докато най-после я настаниха на масата и й забраниха да пипа каквото и да е. Знаеха си я, беше толкова невнимателна... Неслучайно половината от хората тук бяха си патили заради нея... Никой не й се сърдеше - Виждам чай, вода... Този сок става ли за пиене? Бира?! Момчета, престанете да пипате запасите на най-големите! Е, ако предпочиташ...
- Ха! Все едно ние не сме големи! Я стига, помниш ли оня празник?!
- Стига, стига, че от съседните къщи ще дойдат да видят каква е тази врява.
- Още не е станало време за лягане... Само една чаша вода, какво?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 2:49 pm

- Хмм...може би не е сега времето да пия чай.-ухили се момичето.- Една чаша вода,ако може. Мисля,че ще ми е достатъчно.
Чаяки огледа къщата отново,като се опитваше и да подочуе какво си приказват останалите на масата. Все пак трябваше да е в течение на нещата.
- А същност какво толкова е станало по време на празника?- отново се ухили момичето.

Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 2:59 pm

Момичето се усмихваше, докато няколко други вече подаваха чаши към тях. Самата тя предпочиташе чая от лимон.
- Един от Четиридесетте дойде при нас. Беше страхотно! Толкова не съм се забавлявала през живота си... Четиридесетте - това са най-големия клас, учели някога в нашата история заедно. Обикновено се правят по няколко класа, но те били един. Най-странните и вълшебни хора, които съм виждала.... И най-добрите войни, които познавам. Ти си срещала няколко от тях. Чух, че Ваш Мелус и Саку са били с теб, преди да дойдеш.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Новият вятър~ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новият вятър~
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Тройният съюз :: Царството на драконите-
Идете на: