. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Новият вятър~

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 6:04 pm

-Извинете-престраши се момичето и се затича към мъжа.-Извинете,търся учителя по тренировките?
Защо ли не зададе въпросът директно,а беше необходимо да увърта не знаеше. Сърцето й биеше силно. От този човек зависеше нататъшното развитие на живота й...той щеше да й кажа към кого да се обърна,за да кандидатства в училището.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 6:10 pm

Хъм, странно... Обикновено търсеха директора... Той се обърна, докато оставяше копието и затръшваше вратата на малкото складче. После се засмя. Него ли търсеха? Аха...
- Нека позная... Изпратил те е Ваш... или някой от четиридесетте... Ясно. Аз съм учителят, който търсиш, Холанд Еурека. - за какво му беше на някой от четиридесетте да праща тук, в Ню Дрейгън, едно дете? Странно, от тяхна страна... Обикновено не го правеха... После започна да се досеща. - Какво искаш да знаеш?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 6:16 pm

-Здравейте,казвам се Чаяки Миязаки. Прати ме Ваш. Дошла съм тук,за да...-момичето млъкна докато формулираше останалата част от изречението в главата си-за да стана войник. Знам,че съм доста голяма и точно заради това ме прати при вас. Нямам представа с какво точно ще можете да ми помогнете, освен че ще сте единсвения, който ще приеме моето желание насериозно.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 6:20 pm

В главата му в момента се въртеше образа на момчето, което някога беше обучавал. Кой знае защо, мислеше за способностите му. Добър с меча... С копието цял вълшебник...
- Ясно... Войник, а? - странното беше, че тя изглеждаше... по-различна. Дори не говореше на драконски? Това го беше озадачило още когато бе го повикала... Пък и нещо определено не беше наред... Къде й беше меча? Не усещаше никаква сила в нея... Не беше събудила дори рожденната такава? Затова ли Ваш я пращаше точно тук? Да... Знаеше... Директорът никога нямаше да я приеме, ако той, Холанд, не се застъпеше за нея. - Ще ви заведа при директора, госпожице.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 6:27 pm

-Много благодаря.
Момичето се усмихна и тръгна след мъжа.
Какво ли си мислеше той през цялото това време? Изглеждше замислен...и то много. Може би не му беше приятно,че точно Ваш я праща...или обратното.

"Има доста по-важни неща, за които трябва да размишляваш в момента. Какво ще кажеш на директора?"
"Истината? Не мисля да лъжа.Нека сам прецени. Може вътрешният ми град са е бил прав и аз да не ставам за това ."

Каза го смело, но знаеше, че ако не беше приета щеше да тъжи дълго време. Това беше нейното решение... това искаше да бъде като порасне. И щеше да го постигне дори да трябваше да не спи никога повече,да не почива,да не яде...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 6:36 pm

Ню Дрейгън... Да, този лагер, който бе копие на предишен такъв... бе мразен от мнозина бивши ученици и учители... Защото копираше тъгата от преди много време. Но все още бе достатъчно престижен и добър. Мнозина бяха измрели на тази земя. Ученици... Да, в някогашната битка... Четиридесетте също бяха пострадали. Някога малката къщурка, в която бяха влезли, беше тяхна спалня... Носеше само скръб...
Самият лагер приличаше на малко селце. Като казарма... Но нещо много по-интересно.
Учителят почука на една добре скована дървена врата с резба и тихо се представи на драконски. Директорът можеше и да е излязал, макар че... едва ли.
- Хай, доозо. - се чу приглушено отвътре и Холанд отвори вратата.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 6:41 pm

Поглед,търсещ дали учителя ще дойде с нея...нямаше представа какво точно трябва да каже. Не знаеше много драконски език и не го използваше често. Ами ако трябваше през цялото време да говори на него? Тогава със сигурност бъдещето й щеше да бъде различно.
Влезна в стаята.Видя директора,седнал зад бюро. Чаяки точно така си го представяше...освен външно,естествено. Никога не успяваше.
- Здравейте господине.-започна момичето и се усмихна притеснено.- Казвам се Чаяки Миязаки и съм дошла тук,за да стана войник.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 6:47 pm

Той веднага усети разликата. Без драконски език? Кое беше това момиче, че не владееше езика на хората, които щеше да защитава?! Самата молба не му се стори толкова странна, макар и... е, да, момичето беше твърде възрастно. Погледна изпепеляващо учителя зад нея.
- Соре уа... Нанде? - почти му се скара, после пак се усети, че тя не ги разбира - Ще ми обясниш ли, Холанд?
Учителят по тренировки се усмихваше по онзи начин. Знаеше, че директора ще реагира така.
- Ваш Мелус е препоръчал това момиче за наша ученичка, сър. Затова сметнах за редно да я срещна с вас и да определим как ще се включи тя в живота на Ню Дрейгън.
- Бързаш, както винаги... Е, маа и... Приятно ми е, госпожице. Приветствам ви с добре дошла. Ще бъдете ли така добра да определите като за начало от какво най-много се интересувате? История, война... Нещо от този род?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 7:46 pm

- Само искам преди това да отбележа, че Ваш не ме е препоръчал. Той просто ми каза при кого да отида...кой ще разбере желанието ми и няма да го сметне като шега.
Може би това беше грешка.Може би не трябваше да разказва случката.
-Интересувам се...от битки,войни и магия. Много бих искала да навлезна навътре в нещата и да науча всичко,което мога.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 7:50 pm

- Ваш... - въздъхна директорът. Да, помнеше това момче. Тогава той бе бил само учител тук... Прекрасно момче... Много всеотдайно. Не се случваше често някой от четиридесетте да изпрати дете тук. Странно.
- Сър, с ваше позволение, ще трябва да обсъдите основните...
- Знам... какво трябва да обсъждам с един ученик! Не се меси сега, Еурека, не ти е мястото. Битки, казваш, госпожице... - той я погледна изпитателно и потръпна. - Сигурна ли си, че искаш да учиш точно за войната? Не виждам да си намерила рожденната си сила. Нито да вярваш в нещо, което да те подкрепя в битката. Съдбата... Или вятъра... Но добре. Години? Ще трябва да преценя програмата ти и да ти дам подходящата униформа.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 7:55 pm

-На 14 години съм, господине.-усмихна се момичето.
Униформа...щеше да получи униформа. Не можеше да повярва. Каква ли щеше да е? С деца на каква възраст щеше да учи? Толкова много въпроси... Освен това трябваше да научи драконски език. Задължително.
- Извинете господине- обади се отново Чаяки с тихичък глас. Устата й беше пресъхнала.- Тук има ли... уроци по драконски език. Много бих искала да го науча. Все пак един войник не може без него.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 7:59 pm

Той беше се хванал за главата. Рядко идваха... толкова... големи ученици... Доста беше укъсняла... Ваш я беше препоръчал, знаеше какво прави. Той беше най-умният човек, който директора беше виждал... Но пък дали наистина беше преценил добре?
Накрая въздъхна и извади няколко листа, като взе перото до себе си.
- След като се интересуваш от войната и битките главно... ще можеш да учиш с децата на своята възраст... Няма да се нуждаеш от уроците по история, билкарство и всичко останало, което нашите ездачи трябва да преминат. Ако се интересуваш от друга наука, ще уредим допълнителни уроци, защото те вече са напреднали, все пак това е предпоследната им година. Ще ти е нужно да влизаш само в--- часовете на този учител до теб, който тренира войниците. Ще ти помогне да намериш силата си. Колкото до драконския... Без да се учи език е невъзможно да има училище, не мислиш ли? Ще уредим уроците ти като допълнителни, все пак нямаш особено много познания, а останалите са отраснали с този език... Не се безпокой, всеки ездач знае перфектно общ език, човешки и най-елементарен елфически... Ще се разбирате.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 8:05 pm

-Благодаря ви много-поклони се Чаяки.- Но това не е каквото искам. Бих желала да премина през всичко както останалите Ездачи. Нямам проблем с това с кого ще уча.-момичето замълча.
"Ще ме сметнат за луда."
"Продължавай,продължавай"
- Билкарство,история... всичко е по вкуса ми. Просто войната,битките и магията са нещата, които най-много ме влекат. Ако не е проблем за вас бих искала да започна оттам,откъдето започват седем годишните.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 8:25 pm

Той скръсти ръце за миг, като загледа празния лист пред себе си.
- Това, което учат малките тук... е основано на техният избор. Точно затова ви попитах какво точно харесвате. Когато говорим за човек, който се интересува от магия и битки, не са му нужни разширени познания по повечето предмети... Макар че...
- Сенсей, ако мога да се включа... Никое дете досега не се е отказало от всички предмети. Ако си спомняте правилно, имаше един клас, който участваше във всичко.
- Беше много отдавна...
- Дайте й шанс... по онази програма и аз ще я наглеждам... Напълно ясно е, че няма да се справи с онези предмети, затова какво имаме да губим? И без това не са й нужни... За нормален живот... Друго е, ако ще става ездачески пратеник, но...
- Печелиш... Сега ще го измисля, дай ми минута...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 8:47 pm

-Благодаря ви-прошепна на учителя по тренировки.- Ще съм ви задължена вечно.
Чаяки гледаше как директорът стои замислен и пише нещо. Вероятно програмата й. Наистина беше успяла. Искаше й се да тича от радост,да крещи....едвам се одържаше.
"Честито малката. Знаех,че ще успееш"
"Има време директорът да промени решението си"-усмихна се Чаяки.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 9:03 pm

- Ходи донеси подходяща униформа на момичето - тихо нареди директорът след малко, а учителят по тренировки остана видимо объркан.
- Каква... на цвят...?
- Бяла, естествено. Нищо, че не е за нея... Нека уважим първо годините й. Тичай...
Онзи кимна и излезе бързо от стаята, за да изпълни заръката, докато директорът се подписваше.
- Ще те настаним при останалите след малко. Премахнах някои от предметите, които е невъзможно да изучаваш в момента, защото без основата няма как... Ако се интересуваш чак толкова много от история, ще ги учиш в последствие... Само един единствен клас ги е учил като основни предмети... Класът на Ваш. Учителят по тренировки се казва Холанд Еурека. Той ще те научи на основните неща като за начало... Питай го, когато искаш да знаеш нещо... Програмата ти и учебниците ще дойдат утре. Да го изчакаме за момента.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 8:05 am

-Благодаря ви много.-беше единственото, което можеше да каже Чаяки. Наистина беше успяла... щеше да стане войник някой ден. Приеха я по-лесно от очакваното...
Значи щеше да се различава от всички. Винаги ставаше така.
"Е,малката, вече мога ли да те поздравя?"
"Предполагам"

Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 8:15 am

Въздъхна, докато чакаше другия учител. Къде ли се бавеше сега? За всичко беше виновен той... Холанд Еурека бе бил в това училище още преди директора да дойде. По времето, когато тук бяха учили великите личности на това време. Директора не можеше да откаже на настоятелния поглед на учителя по тренировки. Знаеше, че той има повече власт от него... За всичко... Над децата, над останалите учители... Ваш Мелус беше правилно преценил... както обикновено.
Сивокосият се върна с една напълно нормална униформа, само че... чисто бяла. Чудеше се дали я е премерил добре... Но ако не ставаше, щеше да я върне.
- Решихте ли се вече, сенсей? - попита някак предпазливо, като видя тихата обстановка.
- Взимай този лист и я води... И, ако обичаш, Холанд... Не се явявай пред мен, ако имаш проблеми. Сам си си виновен.
- Не... Вие ще си имате проблеми. - всъщност... мразеха се... Но просто трябваше да бъдат любезни един към друг. - Да вървим да видим как стои въпроса със спалното помещение, Чаяки. Дръж, униформата е задължителна на празници и специални случаи. В нормална обстановка е позволено само по риза и панталони... Но тези от униформата. Резервните ще си ги поръчаш, не знам размера.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 8:25 am

-Благодаря ви!-повтора отново.-За всичко. А има ли нещо като карта на този лагер,защото съм сигурна,че няма да мога да се ориентирам сама? Изглежда ми огромен. А кога започва учебния ден така да се каже?
Въпросите един след друг се нижеха от устата на момичето. Беше ги задържала дълго време,но не можеше повече.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 8:36 am

- Карта? Мне, ездаческия лагер е съвсем просто устроен. Просто е и лесно се учи, защото всички лагери са устроени така. Някое от децата ще те разведе, докато не свикнеш. Що се отнася до учебния процес... още утре, ако държиш. - усмихна се, после спря да разгледа листа, който беше взел и се почуди, но одобри решението на директора. Добър избор, наситина... - Директорът е избрал за теб петото... бунгало, мисля че е правилно да се каже. И още от сега да те предупредя... Ездаческите деца, особено тук в лагера, имат множество таланти и често могат да те шашнат, ако не очакваш това от тях. Ездачите са хора на изкуството... Всичко свързват с него... Тъй че първите няколко дни може да ти се струват странни, хората, с които ще живееш.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 1:09 pm

-Поне ще имам пример...как се държи един Ездач-усмихна се Чаяки.- Значи петото бунгало. Ами нещо като часове имам ли? Тоест точно време,когато трябва да съм при някой учител?
"Питай дали аз трябва да ходя на някакво обучение"-промърмори дракона с глас на погнуса. Момичето беше сигурно,че Юме за нищо на света няма да изтърпи да я направляват...не беше такава. Предпочиташе сама да се учи.
"Мисля че го затрупах с достатъчно въпроси. Остави го малко да почине"
Чу се само тихо ръмжене.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 1:30 pm

- Да, обикновено зависи от самите ездачи. Учителите ще ти кажат колко време трябва да отделяш за часовете. Тъй като си по малко по-различна програма. Ще живееш с децата на своя възраст. Тъй като те завършват следващата година, общите ви часове са три-четири... Останалите са по-различни за теб.
Той застана пред гората от бунгала и бързо намери каквото му трябваше. Въздъхна на прага му. Ездаческата реч беше като песен за него в този миг... Странно, защо ли...
Бутна вратата без да почука. Децата вътре не забелязаха, мислейки си, че е някой техен съученик. Едно момче с изключително дълга черна коса, вързана на опашка, просто стоеше по средата на стаята и свиреше на флейта за другите. Бунгалото беше голямо, от двете страни бяха сложени легла на два етажа... Но никак не беше неприятно, защото бе украсено от вкуса на учениците, които живееха тук. Бяха още по униформи... Големите никога не си лягаха навреме. Две момичета от другата страна си напяваха старата мелодия, на която учеха децата още от много, много малки...
- Моо, Сасаки-сан, омедетоо - прекъсна музиката учителят и момчето се сепна и се обърна.
- Сенсей! - наобиколиха го и останалите с хиляди въпроси, поздрави и шеги. Обичаше ги тези деца.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 1:53 pm

"Май приключих с въпросите"
"И по-добре. Може би не е хубаво да разбират,че си необразована предварително"-гръмкия смях на дракона успя да заличи всяка мисъл в главата на Чаяки.

Чаяки не пропусна възможността да разгледа бунгалото и бъдещите си съученици. Беше й гадно... тамън щеше да се запозная с тях и те щяха да завършат. И всичко отново със следващия клас. Но може би това си имаше и добра страна. Щеше да познава повече хора... щеше да има приятели.
Тази дума я стресна. Досега никога не е имала такива. Само семейството си и донякъде Ваш, ако можеше да се нарече приятел.


Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 1:57 pm

Той се опита да ги успокои, но въпросите им го заливаха от всякъде. Знаеше, че те са пълни с тях... Все едно се хранеха с въпроси и после ги използваха, когато им се удадеше случай. Той беше любимият учител на децата... Просто защото винаги им отговаряше. Похвали момчето, задето е надобряло с флейтата и отговори доколкото можа на останалите. Помоли и за тишина, за да им обясни какво точно иска от тях, а после и се съгласи "само" на глъдка чай... От къде крадяха тези сладкиши и чайове тези малчугани? Веднага довлякоха една от масите край ъгъла и достатъчно столове. Естествено, поне го изслушаха и закимаха на предупрежденията му, сякаш това щеше да е нещо решително в живота им. Накрая момчето с флейтата се обърна, вече разбрал защо учителят им води това момиче насам и се поклони.
- Приятно ми е да се запозная с теб. Както виждаш, попадна в нашия изключително шантав свят и се надявам да не направим нещо, с което да те накараме да си отидеш. Казвам се Гокудера Сасаки... нещо като любимецът от и на класа.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 2:00 pm

"Дръж се възпитано..."
"Както винаги"

- Приятно ми е. Казвам се Чаяки.-да се поклони ли,да не се ли поклони? Нямаше представа какви бяхо обичаите тук.- Надявам се да не ме уплашите-усмихна се и погледна към учителя,който продължаваше да говори нещо. Не го слушаше... просто в повечето случаи не разбираше нищо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Новият вятър~ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новият вятър~
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Тройният съюз :: Царството на драконите-
Идете на: