. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Новият вятър~

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 3:24 pm

- Може да се кажа-продължаваше да се усмихва момичето. Би опитала да го прави и докато отпива от водата, но не мислеше, че сега е точният момент да се олива цялата.- Същност със Саку не съм се виждала кой знае колко много. По-скоро с Ваш. Той...тоест те ми дадоха тласък в живота,така да се каже. Благодарение на битката осъзнах точно каква искам да бъда. След това ми помогнаха да се присъединя към вас. Надявам се да не се изложа. Не само заради себе си, а и заради тях.

Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 3:30 pm

- Ваш Мелус просто е изпълнил желанието ти. Казвали са ни, че той предпочита да дава опити... Всеки човек се нуждае от шансове - Сасаки помаха на няколко момичета, които вече се отправяха към леглата си. - И не се тревожи... Няма да се изложиш... Виж Юки... Само да знаеш какво е миналото й...
Момичето срамежливо и някак тъжно кимна. Самата тя... бе някога била роб с брат си... Той бе мъртъв, тя бе тук... Заради Саку... Макар и да разбра това много по-късно.
- Утре ще ставаме рано, тъй че ще е добре да си лягате. Аз мисля да се разходя на свеж въздух да събера сняг за горещата вана - Сасаки стана и кимна на другите, че днес неприятното задължение ще изпълни той
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 7:01 pm

- Искаш ли помощ?Така или иначе няма да заспя скоро.- момичето бързо си допи водата и се приготви за разходка. На този въпрос почти никога не приемаше отговор НЕ. Почти, защото в някои ситуации просто не й се занимаваше-най-често когато й се спеше или още беше сънена.
"Сняг за горещата вана? Това не е ли..."
"Странно? Предупредиха те, че нещата тук са по-различни. Ездачи..."
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 7:36 pm

- Ако искаш - засмя се Сасаки, като в движение върза ненормално дългата си коса така, че да не се влачи по пътя и взе едно по-дълго бяло палто. - Не отнема много време, но пък обичам преди сън да подишам малко и навън... Не че с другите не е забавно...
- И да не взимаш много! - провикнаха се някои, които вече се отправяха към леглата си.
- Зная, зная... момичетата имат най-много претенции... Но нашата тайна още действа...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 8:17 pm

- Предполагам няма да я издадеш-отново се ухили момичето.- Все пак и аз съм една от тях. Или пък скоро ще бъда...надявам се. Но ще можеш ли да ми обясниш едно- защо ви е сняг за горещата вана? Нали тя трябва да е... гореща. Не би ли трябвало името да показва каква е. Поне така съм чувала.
"Говориш прекаленооо странно. От теб ще стане Ездач."
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 8:24 pm

Момчето се усмихна, докато пожелаваше на повечето лека нощ и светлините в по-голямата част от къщата започваха да загасват, изгасени с едно щракване на пръстите на едно от момчетата.
- Снегът е чист, затова водата е прекрасна за подобни неща. Вани, за пиене... А гореща я правим много лесно... Просто някой от съучениците ни с огнена сила я загрява.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 8:30 pm

- Лека нощ-усмихна се на другите в къщата.- Ще се видим утре, надявам се.
- Пиене разтопен сняг... наистина? Но,нямате ли истинска вода?- Чаяки беше ужасявако учудена. Не можеше да повярва. Може би нататък тези неща щяха да й се струват съвсем нормални, но момичето беше свикнало с по-обикновените неща.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 8:37 pm

- Разбира се, че имаме! - момчето се усмихна, като подбра няколко прекрасно излъскани и чисти кофи до входа. - Но, виждаш ли... Ледената чистота и сила на снежната вода... Е някак невероятно освежаваща след кървавите битки... Или пък след уморителен ден в учене.
Намери си една голяма пряспа, където коленичи и заби кофата надълбоко, за да не се движи.
- Поне е натрупало доста... Обикновено учителите почистват, за да не се зарием
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 9:04 pm

- Предполагам почиства учител със способност огън,нали?- ухили се отново Чаяки. Какво й се случваше днес? Не се беше смяла така от години. Тези хора й влиаеха много добре. Или не.- След много учене?-момичето потрепери.- Леле, какво ли ме очаква утре...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 9:18 pm

- Или огън... или някоя друга способност. Всички способности могат да ти служат във всекидневието - сложи си дебели ръкавици и започна да пълни кофата със снега, който бе най-отгоре на купчината. Днес поне не му трябваха повече от три кофи. - О, не се притеснявай за ученето. Когато ти писне прекалено много, помоли учителите да карат по-бавно. Както и да ги помолиш, все ще те разберат, те са си такива.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeСъб Авг 28, 2010 1:35 pm

-Нямам време за губене. Все пак не искам да завърша като стана на 30. Достатъчно съм се бавила. - момичето не намуси. Явно всички щяха да разберат, че не е като тях много скоро. Това може би беше най-лошо пазената тайна.- Вероятно ще трябва да наблегна най-много на драконския- каза Чаяки като едновременно с това се наведе и също започна да пълни една от кофите.
Не разбираше какво е неприятното и защо изобщо Сасаки използваше ръкавици. Може би щеше да разбере скоро.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeСъб Авг 28, 2010 1:44 pm

- Не е задължително... Драконския е... Да, вярно, че повечето ездачи си карат на него, но и Общите езици са важни... За какво ти е драконски, като можеш да се разбереш с всеки на общ език? Е, ако толкова държиш да четеш приказки, предания и други книги... Вярон, че сме си родени с този език, но всеки има шанс да ни разбере... Само още малко, да не пълним кофата до горе.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeСъб Авг 28, 2010 2:33 pm

- Навярно и аз съм родена с този език. Не знам. Родителите ми са загинали някъде и някога. Нямам представа. Била съм доста малка. Даже спомените ми как съм търсила нов дом за мен и сестра ми са мъгляви. Знам само, че Алексис, въпреки че е Ездач, не използва този език много често. Само като е в това царство, но ние рядко се задържаме на едно място... - Чаяки постави още малко сняг в кофата и отново се изправи.
Ръцете й бяха ледено студени, червени и почти не ги усещаше. Опита се да ги стопли с дъх, но това не помага особено, когато си все още на студа.
- А колко кофи според теб трябва да напълним? Четири-пет?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeСъб Авг 28, 2010 2:47 pm

- Засега три са достатъчно. По-късно ще излезе друг за още... Все пак и те държат на чистия въздух... - той одобри съдържанието и махна ръкавиците. Едва докосна снега, който току-що бе напълнил в кофата и той се превърна в чиста вода за секунди - Моята сила е вода.. ако не внимавам, ще разтопя снега преди да го сложа в кофата. Да се прибираме сега
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeСъб Авг 28, 2010 3:23 pm

- Вода? Имам чувството, че най-разпространената сила е огънят. Това е страхотно. Иска ми се и аз да разбера...- момичето млъкна и само кимна. Беше сигурна,че Сасаки ще разбере какво има предвид.
Момичето погледна напред за няколко мига и отново се обърна към Ездача до себе си.
- А вие пращате само хора със сила вода... тоест аз мога всяка вечер да ходя. Изглежда интересно, а и няма защо някои да не спят след като могат, а други само да се опитват и да ходят нагоре-надолу без особена причина.

Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeСъб Авг 28, 2010 3:31 pm

- Най-разпространените сили са вятър и огън, вярно е... Просто са свързани с драконите... - Сасаки се усмихна, като вдигна кофите - Но точно затова по-неразпространените са така интересни за нас... Гръмотевиците, светлината... има много интересни способности. А... ако наистина ти се разхожда нощем или не можеш да спиш... Можеш да помагаш на другите, разбира се... То общо взето през нощта можем да правим каквото искаме.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 3:39 pm

- Супер. Значи ще имам какво да правя- ухили се Чаяки. - Оу, значи съм била права. Нямам представа обаче каква точно сила искам да имам. Такива, които ми допадат... такива, които не ми... просто няма. Дори нямам представа какви са възможности, ако можех сама да си избера. За щастие, не мога. Надявам се обаче скоро да разбера каква е моята сила, за да мога по- бързо да я усвоя напълно. Както ти казах и на Юки-не искам да губя време.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 3:43 pm

Чернокосият просто се усмихна и отвори по-тихо вратата към стаята, защото повечето вече се правеха че спят... Макар че някои със сигурност го правеха.
- Няма сила, която да ти навреди. Всяка е от полза, ако я усвоиш добре. Така че каквато и да е... не съжалявай, че я имаш... Желая ти лека нощ... и дано не попаднеш на малките, ако излизаш отново. Много са нахалнички, няма да те оставят намира.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 7:19 pm

- Мисля да поспя малко. Лека нощ и на теб.
Докато минаваше Чаяки поогледа леглата около нея. Личеше си, че някой от Ездачите, които спяха върху тях, се преструваха, други пък или спяха, или успяваха да прикрият, че са будни.
Момичето стигна до женската част. Отвори преградата, която се спускаше и се промъкна тихо до леглото си. На него беше сложена униформата й и пижамата.
"Знаеш, че Ездачите не използват..."
"Да, знам. Нищо не ми пречи да опитам да спя с униформата"
Чаяки бързо се преоблече и се зави през глава- навик, който имаше още от много малка.
"Е, лека нощ Юме"
"Лека нощ и на теб. Поспи добре, утре те чака тежък ден."

Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 7:31 pm

Нощта беше... достатъчно спокойна, за да могат тези, които можеха, да се наспят достатъчно добре. Онези, които не спяха нощем... прекараха още една нощ в тихи разходки, писане или четене... както обикновено. Винаги беше било така.
Само че не всичко беше толкова перфектно, колкото му се искаше на Сасаки. Предстуеше му да изпита нещо ужасно. Случи се призори, когато зимното слънце едва се показваше. Тишината се превърна във врява, хаос и го накара да се събуди.
Юки, кой знае защо, стоеше на тяхната врата... Никога преди и никога повече нямаше да я види така ужасена и толкова разплакана.
- Нанде?! - извика сащисано като, както останалите, я приближи да види какво става. Беше толкова оплашена, че не можеха да измъкнат и смислена дума от нея.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 8:33 pm

Чаяки чуваше многото гласове... не разбираше какво говориха, защото все още беше някъде на повърхността на съня. Но врявата не престана.
Момичето рязко отвори очи и се огледа. Нямаше никой друг, който да спеше.
-Може би всичко беше само сън. Може би вече са отишли да учат.- мислеше си докато търкаше очите си в опит да накара тялото си да разбере, че повече няма да спи.
Шумът обаче продължи да се разнася наоколо. Идваше някъде от другата страна на преградата. Такава врява беше чувала само, когато някакви маскирани мъже бяха влезнали в къщата на една стара жена, у която Чаяки и Луси много често закусваха. Госпожата, както я наричаха двете момичета, викаше, крещеше, че знае как да си служи с оръжие. Какво точно се беше случило не попитаха. Може би сега е същата случка.
Чаяки стана бавно от леглото и полека започна да крачи към съседната стая. Преградата, която досега си беше въобразявала, че все още седи тук, я нямаше.
Отсреща, на входната врата, стоеше Юки с едно наистина страшно изражение. Очите й бяха подути, може би беше плакала.
-Оу боже- провикна се Чаяки в опит останалите да я чуя.- Какво й се е случило?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 8:39 pm

Сасаки се беше концентрирал да извади някакво смислено обяснение. Нещо се беше случило и той го усещаше ярко... В съзнанието си. Нещо, което засягаше всички тях. Но тя не можеше да им обясни в момента. А неговата уплаха хич нямаше да помогне. Не можеше да се насили да бъде спокоен... Достатъчно спокоен, за да я накара да му обясни. Пое си дълбоко дъх и опита отново.
- Раум те... Раум... Таскете, Сасаки-сан... Таскете...
- Раум те?! - изправи се и нареди на останалите какво да направят. Знаеше си, че не е на добре. Знаеше си, че никак не е... Изскочи навън, докато другите вече наобикаляха Юки, за да я успокояват, други се разтичаха за нещо топло и успокоително.
- Точно сега ли...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 8:35 pm

-Мога ли с нещо да помогна?- едвам проговори Чаяки. Все още не разбираше какво се е случило но... Но усещаше, че трябва да направи всичко по силите си, за да улесни останалите.
Нямаше да задава повече въпросът, който очевидно я гризеше отвътре... Веднъж го беше сторила, но трябваше да изчака подходящ момент преди да го повтори.
Защо ли нещо й подсказваше да бяга надалеч и да не се бърка в създалата се ситуация? Да стои настрана, в неутралитет...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 10:10 pm

- Трябва да я успокоим... Случило се е нещо наситина неприятно... Извинявай, че трябва да ставаш свидетел...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 1:44 pm

- Не мисля, че точно аз съм човекът за това- ухили се Чаяки, въпреки че беше сигурна, че не трябваше.- Никога не ме е бивало, а и наистина нямам представа какво се случва.
Отново прозявка. Очевидно 7-те часа сън не й бяха достатъчно точно днес. Може би беше заради атмосферата. Някои тичаха наоколо, за да изпълняват дадените им от Сасаки задачи. Май нямаше хора, които гледаха толкова неразбиращо, колкото Чаяки.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Новият вятър~ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият вятър~   Новият вятър~ - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новият вятър~
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Тройният съюз :: Царството на драконите-
Идете на: