. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Злобен огън

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
АвторСъобщение
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 10:55 pm

- Демони, какво чуват ушите ми! Досега никоя не ми е отказвала скъпа... - каза той засмяно, а след това плъзна ръка по гърдите й и стисна едната - М, липсват като чели - подигра й се той. - Няма значение, нали целта е да ги разгневим и нараним?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 10:59 pm

- Надяваме се да има такъв ефект... - изхъмка му тя и поклати глава. - И на теб ти липсват доказателствата на хвалбите ти, но не, че съм питала, нали?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:03 pm

- Искаш ли да ти покажа колко съм добър? Ще стенеш и ще се извиваш потна под мен, скъпа. - рече той и стисна малко по-силно гърдата й. -
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:06 pm

- О, я стига... Перфектно знаеш, че недоразвитите като мен не струват и пет пари... независимо дали си добър или не... Което пак ме навежда на мисълта, че си успял дори да забележиш това малко момиченце.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:08 pm

- Ако ти си малка, то тя ти казвам, че има гърди като черешови костилки!- засмя се той и пусна момичето. - Аз не си падам по прекалено цицестите, ако твойте бяха маалко по-големи щяха да са идеални... Но пък имаш красиво лице и не си лигла като повечето и не ми се вярва да пищиш лигаво ако спя с теб, защото просто няма да ти отива дори тогава. - плъзна пръст по устните, брадичката и шията й.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:14 pm

- И съм сигурна, че казваш всичко това просто, защото се водиш "джентълмен" или каквото се наричаш. Аз никога не пищя, за твое сведение, така че можеш да си спокоен, че си прав в тази си част.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:17 pm

- Ха ха, че ти с кого си спала? - попита той и се наведе, за да я помирише.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:21 pm

- Че защо ти е да знаеш? Определено не е някой, който да ти заслужи вниманието нали, Велики? Определено нещо ти липсва тази седмица, що си опрял до въпроси
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:23 pm

Побъркваше се вече, не бе докосвал момиче от две седмици, защото бе наблюдавал тия 40-те, та сега дори нея бе готов да люби.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:29 pm

Определено не беше на кеф, да... то това си личеше, нищо, че го познаваше само от три години. Открадна си една целувка от него, по-дълбока от обикновените, после му се отскубна да иде да провери какво им е останало като провизии.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:31 pm

Просто щеше да я хване и да спи с нея, да, това беше. Хвана ръката й, преди да е избягалла и я притисна към себе си.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:35 pm

- Бардакът е на един ден път оттук, напористи - хвана лицето му с ръце тя, познаваше настроенията му или гадаеше добре за тях по-точно, защото обикновено само се биеха заедно. Нарочно го целуна по носа и леко по устните - Не съм от там, така че иди се презареждай.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:41 pm

- Е, моля те, недей така. - каза той и стисна ръката й, а след това плъзна ръка по гърба й.- Искам теб, точно сега и тук, на това мръсно място. - разбира се нямаше да го направи, но пък знаеше ли човек... може и да бееше способен, тъй като не бе докосвал женска плът от доста време. Направи десет смушки на шията й, така че тя стана като ягодка, красааавица...Дори на нея можеше да й каже красавица сега...Макар да не бе ''негов тип''.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:45 pm

- Казвам го, защото много добре знам, че не съм твой тип - на нея не й пукаше колко е чисто мястото, винаги я изпращаха на възможно най-гадни и ужасни места... Така че това дори не го отбеляза. Просто го галеше влудяващо по главата и гърба, понеже така или иначе я беше хванал здраво
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:49 pm

- Бебче, аз нямам точно определен тип мацка. Харесам всичко, що е жена, а ти имаш сладко лице, макар да си такова зло. - каза задъхан, изглежда от милувките й.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:52 pm

- Говореше напълно различни неща преди година-две, а може би три... ако помниш? - прошепна му, така или иначе беше твърде близо. Тя бе нисичка по принцип, той доста по-висок... Но пък бе интересно да си играе по този начин с нервите му. Ръката й бе студена, но кожата на гърба му топла, когато я провря под дрехата.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:55 pm

- Била си много опасна!? - ужасен попита той, малката му сладурка беше голяма работа... Пъхна ръката си под розовата й рокля и също започна да гали гърба й, макар че не беше нежен, а по - скоро груб, показващ как всеки момент ще й се нахвърли.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:59 pm

- Ами не знам - защо пък да си правеше труда да му напомня какво е казал или направил. Нямаше никакво значение. От тогава досега сигурно имаше стотици неща на главата си... голяма работа. Тя го приканваше просто, защото й бе забавно да прави нещо различно понякога. Пък и сега нарочно го ласкаеше като едно типично фермерче от някъде си... поне уж трябваше да е така.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 12:00 am

Той ядно я хвана и я остави внимателно на земята.
- Няма да спя с теб, айде, събирай се работите и да тръгваме, ще ти покажа откъде ги наблюдавах.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 12:05 am

- Няма да тръгваме сега, затова ти казах да си намериш някоя в бардака на един ден от тук. - отказа му спокойно, естествено, че щеше да стане така... той си бе такъв, придвидимо беше. - Един ден няма да ти намреди предполагам.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 12:10 am

О, щеше да си легне с онова момиченце, като го отвлечаха... Да...щеше.
- Няма смисъл, колкото по-скоро стане, толкова по-добре. Ти къде ще останеш сега?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 12:12 am

- Сигурно тук, симпатяга... Ако не ти се ще да ме виждаш, възможно е да ме намериш и при драконите, когато ми скимне. Не съм в настроение да говоря с мъже на сухо.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 12:14 am

"Мъже на сухо?" оо боже, тя го обиждаше така! Ядоса се и я дръпна към себе си, късайки роклята й.
- Сега ще видим кой е на сухо! - рече той и започна страстно да целува устните и бузите, шията и дори гърдите й. Аааама че женско!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 12:20 am

Бързо си променяше мнението от едното в другото... но кой знае на какво се беше оидил или какво го беше предизвикало. Тя говореше точно това, което мисли. Но му отвърна на няколко пъти и смъкна на игра блузата от гърба му. Добре, че си беше махнала маникюра, иначе щеше да боли, както заби нокти в него.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 12:23 am

Хвана плитката й и я дръпна надолу, а след това облиза шията й и стигна до гърдите й, които си бяха малки... Все пак малки...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Злобен огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Злобен огън   Злобен огън - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Злобен огън
Върнете се в началото 
Страница 2 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Двата кръга :: Даркан-
Идете на: