. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Вечното Бъдеще...

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
АвторСъобщение
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 7:43 pm

-Опа...-нервно се засмя Джесика и разроши косата си.-Виждала съм го ядосан,наистина не бива като се приберем да му заставаме насреща...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 7:59 pm

- Ще му мислим тогава.- замисли се Нава и бегло се усмихна.
- Сега трябва да мислим за друго!- чу се викът на малката Джули по коридора, момичето дотича до тях и спря задъхано:- Естер... я няма наоколо и...- едва успя да поизнесе зеленокосата от умората.


" Малката, спри!"- извика вълчицата и захапа качулката на палтото на малкото момиченце.
- Там е...- усмихна се малката и се дръпна от Ишизу:- Хайде, там е...
" Кой е там?!"
- Тя е там, Сенмирамита.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 8:06 pm

"Не си играй с мен!Предизвикваш ли ме?"
- Не си по-силен от мен..
"Ти..Нищо не разбираш..Ти..Не ме предизвиквай, не ме познаваш, не може да познаваш бъдещето си" той се изправи и тъмнината го обгърна. Очите му засвяткаха в черната си светлина..Вече я нямаше синята светлина, имаше само чернота..Вече беше приел това, че беше наследник на господари. Вече беше Муртаг, владетеля на Мраморната кула. На главата му се образуваха подутини и му израснаха вълчи уши. Имаше и опишка, дълга и черна. Хубавото беше, че Аливейл не беше наоколо..Той наистина изглеждаше страховито. Муртаг се сви на стола и го погледна
- Виж, не..
"Не може да ми заповядваш. Това че аз съм ти, не значи, че сме еднакви, хлапе!Аз съм Муртаг Моуси, владетеля, който не познаваш все още..И не може да ми се противопоставиш, ще реша съдбата на моето владение"
- Съжалявам..Просто..Просто..
"Просто се държиш като дете, което още си..Не ме познаваш!"
Той се обърна с гръб към себе си и въздъхна. Отдавна не се беше случвало някой да го ядосва така..Рядко се случваше в последни години. Младото му аз повдигна рамене и огледа с интерес залата
- Вече сме тук. Каквото заповядате господарю, това ще правим. Дошли сте, за да окажете подкрепа, а аз ви се натресох на всички ви точно сега. Моля да ми простите, господарю
Владетеля се обърна изненадано, но..Това му се хареса..Рядко казваше такива неща като по-млад.
- Засега просто ще се отърва от теб, ако някой те желае за да му мърмориш по пътя
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 10:17 pm

-Мъничката Естер?-стресна се Джесика.-Как така я няма?
-Липсва,отдалечила се е,какво повече ще искаш за обяснение?-обади се Даниел,който тичаше след Джули.
-Къде може да е тръгнала?
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 10:56 pm

- Никой не знае, тръгнала е с вълчица на име Ишизу и не са из двора.- отвърна Джули и си пое дълбоко дъх.
- Ишизу? Сестрата на Анубис ли?- запита Нава стреснато.
- Същата, преродена за втори път във вълчица.- обади се познат зловещ глас и пред тях в коридора се появи бледо кафеникаво сияние, скоро образът се изясни и Калисто огледа гостите със спокойно изражение и непозната до сега мила усмивка.


- Тук ли си, Тук ли си?- момиченцето се спря и се огледа с усмивка, пещерата беше озарена от някакво съвсем бледо сияние, Ишизу вървеше след нея и ръмжеше тихо:- Ето те!- извика детето и се затича напред.
" Естер!"- стресна се вълчицата, но не помръдна от мястото си, когато видя другото момиченце в средата на помещението. Черна къса косица и зелени очи:
- Сентмирамита!
- Естер Дракинзи.- усмихна се чернокосото момиченце и се изправи от малкото дънерче на ноето седеше.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Traian

Traian


Брой мнения : 81
Registration date : 09.09.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 12:00 am

ТИ ПЪК КАКВО ТЪРСИШ ТУК! - изрева Траян и извади една от брадвите си - ЩЕ ТЕ НАСЕКА НА ПЪРЧЕТА!
Джесика, нава и Даниел хванаха здраво магът и едва го удържаха.
- КАКВО ПРАВИТЕ? ПУСНЕТЕ МЕ!КОГАТО СВЪРША С ТЕБ, ЩЕ ЯДЕШ ПРЕЗ БАЛЕЦА НА КРАКА СИ! ПУСНЕТЕ МЕ! - ревеше Траян.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 12:11 am

- И десет века да минат пак ще си остана мразената.- въздъхна Калисто и се усмихна леко:- Но така или иначе не можеш да ме убиеш, не само защото съм дух, но и защото идваш от друго време... за мен са минали 10 години от както за последно прояви злобата си, за вас може би са няколко седмици.
- Значи е истина, ти си...- заекна Джули и се втренчи във вещицата.
- Милата ми, едва те помня каква беше тогава. А колко голяма ще станеш, гордея се с дъщеря си...
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 8:53 am

-Кхъ...да бе...кхъ...-завъртя иронично очи Джесика,прикривайки думите си с леко закашляне.
Даниел нищо не направи по въпроса,можеше да си представи как може да се чувства вече предал се човек,който не върши повече злини,но пък като се замисли вещицата колко поразии им беше правила,можеше да разбере и сестра си.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 9:59 am

- За вашето време все още съм зла и все още мисля как да ви отмъстя, но тук е други.- отвърна Калисто и леко се усмихна:- И независимо, че още не сте тези, които ще станете... съм длъжна да се поклоня пред бъдещите си цар и царица!- притвори очи и отстъпи малко назад, след което се поклони и се усмихна.
- Какво се е случило с теб?!- стресна се малката Джули и изпита чувството да избяга и да се скрие някъде от изненада, толкова години майка й е била зла вещица, а сега е покорна и мила.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 10:03 am

-Дръж се колкото мило си щеш,но аз няма да започна ей така да ти вярвам...-обърна и гръб елфката,а пък Даниел се смръщи.
-Джес,не бъди такава...
-Какво,заради нея едва не отидох в Отвъдното,обсебваше Нава,заплашваше Джули,правеше ни всякакви поразии.Държанието ми си е абсолютно оправдано,не ми се прави на не в час!
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 10:12 am

- Така е.- отвърна вещицата и кимна леко с глава:- Правила съм много поразии срещу вас, недоверието и омразата ви е оправдана, а и когато се върнете във вашето време не бива да ми се доверявате, както казах за мен и останалите тук са минали десет години. Но както и да е, няма да се появявам пред очите ви повече...
- Майко?!- извика зеленокосата жена от коридора и се приближи почти тичайки:- Естер я няма!
- Да, вече разбрах.
- Джин я търси с Киара, но никъде не я виждат! Страх ме е знаеш, че тя...
- Да, да, спокойно.- Калисто се усмихна и постави ръце на раменете на вече порасналата си дъщеря:- Предполагам е отишла при нея.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 7:50 pm

-По-сигурно ще бъде,ако отидем да проверим.-смръщи се замислено Джесика и се втурна по коридора към стълбите,за да може да стигне до изхода на замъка.

-Мамо,можем ли да отидем с тях?-попита Нико,докато онези четиримата наблюдаваха любопитно от един ъгъл.
-Не,няма да ви пусна.-смръщи се Джесика.-Нещо може да ви се случи.
-Но ние ще сме с тях...пък и се притесняваме за малката Естер!
-Казах не...
-Хайде де,мамоооо...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 8:34 pm

- Време е..
- За какво?
По-възрастният Муртаг се усмихна и щракна с пръсти. Всичко се промени..Сега всичко се обясняваше..Намираха се в една зала, много далеч от всичко, което владетеля беше направил. Намираха се в ярко осветената Мраморна кула, в Тронната зала, където беше пълно със слуги..Беше щастливо място.
- Най-после!Помислих, че Нат пак е забъркал бъркотия - този глас. Младия Муртаг пак стисна меча си, но нищо не усети или чу. А му трябваше толкова много. Големите врати се отвориха и пропуснаха около дванадесетима слуги. След тях вървеше една фигура, заметната с едно дълго бяло наметало. Русите коси си оставаха същите, но..в тях личаха черните кичури на един елф, свързан с тъмнината. Всички бяха пострадали от това, всички бяха вече малко или много тъмни жители. Дори и зимния демон. Усмихна се, което стресна сериозно младия Муртаг, Ним беше вампир. Златните очи спряха пътя си на него и демона спря.
- Нали не е нов тъмен господар? - попита тихо - Близнак ли ти е?
- Ще ти обясня, но първо на него. Тук, Муртаг..Вече наистина, а не наужким ще тръгнем на път. Това беше магия, исках да те изпитам, защото знаех, че ще дойдеш скоро. Наталио го предсказа. - той се обърна и седна на трона замислено - Уверих се, че не е измама. Може би няма да харесаш много от нещата, които ще видиш тук, но..Това е Мраморната кула и ние сме избраните за тъмните жители. Не поддържам връзки с никого и никой не се интересува от мен. Мраморната кула винаги се свързва с нещо лошо..Може би е така, всички ние сме засегнати от силата на тъмнината. Но аз все пак реших и ще вървя, защото нещо ме дърпа натам..Ще вървя накъдето ме води сърцето. Вече постъпвам така
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 8:44 pm

- Вървете.- промълви вещицата и кимна с глава:- Аз ще се върна при Анаю, до после.
- До после, майко!- отвърна жената и тръгна след Джесика, следвана от малката Джули и Нава.
Калисто събра дланите си една до друга и изчезна в кафеникаво сияние.

- Не, деца останете тук, това е нещо за което са дошли... А сега Естер е там при търсеното от тях.- отвърна белокосият владетел и приведе замислено глава:- Това, което търсят им трябва и то много бързо, а малката е отишла точно там... Ще го открият, но дали ще успеят да го вземат.
- Какво търсят те тате?- запита Джеси и го погледна умолително.
- Едно малко момиченце, изглежда на вашата възраст, но то има нещо от което те се нуждаят за да се върнат у дома и да спасят мнозина...


Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Traian

Traian


Брой мнения : 81
Registration date : 09.09.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 9:00 pm

Траян се присламчи към царското семейство и попита с надежда:
- Следкато сме в бъдещето, имате ли представа,какво ще се случи с Джуджеското кралство след десет години? Имам в предвид по мое време. Още ли съм крал?
Върнете се в началото Go down
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 9:10 pm

-За Джуджетата не сме много наясно,изгубихме връзка с вас от отдавна,вашето царство е от мнозината,които се разпада заради вътрешни борби породени от алчност...Съжалявам...-приведе глава царицата,това сигурно беше болезнено за него.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 9:36 pm

- Хванете го! - каза онзи тихо. Муртаг извади Гламдринг намръщено и се огледа. Ним наистина беше много по-бърз и скоро го стискаше силно, показал намръщено вампирските си зъби.
- Затворете го долу.. - владетеля се усмихна и стана..Беше решил да направи нещо..
- Не бива да го правиш..
- Отивам да се позабавлявам с едни орки, Муртаг..Спокойно, няма да нападам нито елфическото, нито драконското царство...
- Тогава ме пусни - някак си..не му вярваше
- Пречиш ми!...Ним не!
После усети че Ним го стиска още по-силно..Загуби съзнание, болката беше ужасна.

- На път! - лисицата тръгна напред, летеше като вятъра..Той тръгваше на някъде сам, владетеля на Мраморната кула. Някъде долу, един мъж скочи и се огледа. Само Ним, онзи след десет години го гледаше през решетките внимателно, изучаващо.
- Какво?Къде е той?
- Тръгна на път, както ти и каза..
- Какво ми направи?
Елфа опипа зъбите си виновно, Муртаг направи същото.
- Защо?Аз съм..Вампир? - елфа кимна.
- За да те спра..Не го бях правил от седмици..от това се нуждаех..Изпречи ми се на пътя когато не трябваше. Съжалявам..Сега бъдещето ти е променено с това, че и ти носиш вампирско със себе си


Последната промяна е направена от на Пон Дек 17, 2007 9:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Traian

Traian


Брой мнения : 81
Registration date : 09.09.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 9:47 pm

Траян въздъхна и продължи да подтичва след другите, молейки се да пспее по някакъв начин да предотврати случващото се в кралството му.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 10:09 pm

- Сентмирамита.- Естер седна на дънерчето и погледна в зелените очи на момичето срещу нея:- Теб ли търсят?
- Мен, от много време...- отвърна тя и й обърна гръб:- От век на век, от измерение на измерение, обикалям безцелно и без да спра.
Момиченцето я погледна неразбиращо, погледна и черната вълчица, чиито очи просветнаха в тъмнината в дъното на пещерното помещение.
- Ти не знаеш, нали?
- Какво трябва да знам?
- Каква си, Естер Дракинзи... или по- точно Естер Данте.
- Данте? Баба се казва така, а мама носи друго име, както и чичо Джин...
- Знам, за да се отделят от семейството преди години... Те търсят и теб, не си им казала къде отиваш?
Малката зеленокоса поклати глава отрицателно и се усмихна:
- Сентмирамита, защо те търсят?
- Това е... не знам, не знам отговора на този въпрос.- чернокосото момиче се обърна към Естер и приведе глава, настъпи тишина, която раздразни Ишизу, но и тя не издаде и звук.


- Ако е при нея, значи е на близо!- размишляваше на глас жената с червеното шалче.
- При кого е?- запита малкана Джули и я настигна.
- При нея, при тази която търсите... пещерата е по средата, от тук до недопустимите за нас земи, земите на тъмнината.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeВто Дек 18, 2007 11:28 pm

-Вие майтап ли си правите с мене?-попита с тъпо изражение синокосата елфка.-Може би аз ще успея да стигна до нея...?
''Аааа,поне силите ми сега ми влизат в добро положение,а не да ме превръщат в супер злобна..."
"Ха-ха-ха...смей се..."-тъмната и страна...
"А,ТИ ЛИ...?!"
"Ей,сега слушай,слушай..."
"Нямам намерение да ти слушам глупостите,гледай си работата!Това,което стори,беше недопустимо!"
Белите,още по-силни вече въжета,се стегнаха около нея и тъмната елфка се отказа...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeВто Дек 18, 2007 11:53 pm

- Тъмнина?- въздъхна Нава:- Защо ли не ми звучи много приемливо?
- Наистина не е много приемливо.- отвърна жената и приведе глава:- Калисто е водила Естер веднъж до там, но повече не, заради... заради тъмнината в нея.- последното произнесе тихо и плахо, боеше се от това, боеше се от истината за малката й дъщеричка.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeСря Дек 19, 2007 6:17 pm

- Ако се чудиш защо си тук..Можеш поне да промениш настоящето..
- Мислиш ли?
- Вампирското ще го взема аз..Беше ухапан, но аз го взех м замяна на елфическото..Той не е такъв какъвто изглежда..Това е Мраморната кула..и някои обичаи са спазени..
- Ще ме пуснеш ли да променя бъдещето си?
- Не мога. Тъмнината си остава тук, ние сме тя..И винаги ще е така, родът продължава
- Не мога да спра това, няма да убия Аливейл..Просто ще променя него
- Мислиш ли, че нечистокръвния господар ще се поддаде на това?Той е господар все пак
- Аз съм той, макар и в по-лошо състояние..Знам как да подходя..Пусни ме.
- Не мога да ти се доверя..
- Все пак, ще ме пуснеш..
И след лисицата, по нейните стъпки в снега тръгна един кон, черен кон, носеше двама на гръб. Муртаг мислеше, че е сам, но се лъжеше..Някой беше наследил любопитството му. Лисицата някъде далече подуши въздуха и другия Муртаг кимна
- Време е да разгледаме какво става из границите..Може би ще има по нещо интересно..Матилда внимавай, това вече е наистина, ще ни видят, ако не се пазим
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeСря Дек 19, 2007 8:34 pm

- Сентмирамита. Ти знаеш ли за другата ми баба?- запита пак момиченцето, тишината я плашеше, а вълчицата вече започваше да се изнервя от всичко тук.
- За Горгодия ли, знам и за нея и за Калисто и за... дядо ти Шифт, знам за всички. Познавала съм ги и ще се запозная с тях.- отвърна другото момиче, не извършваше нищо, просто стоеше изправена и гледаше малката Естер на дървеното трупче със сериозно изражение.
- Мама никога не ми е говорила за дядо ми, а и баба Калисто не иска да го споменава като я питам, защо?
- Няма да отговоря на всичките ти въпроси!- отсече хладно и момиченцето потръпна.
- Ами за татко, знаеш ли кой е моят татко?
- Ти нямаш баща, но и на този въпрос няма да отговоря аз, а майка ти.
- Но тя никога не ми отговаря, прави се че не ме чува!
- Права е!
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeСря Дек 19, 2007 9:01 pm

- Добре Матилда..Навлязохме в опасна територия..Усещам нещо близко тук..
Лисицата кимна и тръгна по-внимателно. Той извади меча и го стисна объркано..Две неща го объркваха тук. Беше..Не нямаше значение, всичко щеше да е наред, стига да не прибързваше..Сега търсеше само онова, което му трябваше..Тук някъде беше, сигурен беше в това

- Хайде, много си бавен..
- А ти какво правиш тук, Аливейл!?
- Али..И тръгвам с теб..Той не знае, но..Може да нарани някой там, има много хора..А и Рейнавил..
- А тя е?
- По-малката ми сестра..Преди замалко не обърка всичко..Беше намерил нещо, но отказваше да каже какво..Побързай, ако искаш да не те ухапя!
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitimeСря Дек 19, 2007 9:26 pm

-Резултатът....от...Великата буря...и много сняг...-стискаше очи Джесика,докато вървяха между дърветата.
Цялата се беше покрила с каквото можеше,снега жестоко ги нападаше,ватъра сякаш не ги пускаше да стигнат до желаното място.
-Поне не се наводнява,нали?!-изкрещя Даниел.
-Да,ама едвам се движим....уааааааа.
Вятърът я понесе назад,но тя успя да се задържи леко на крака,борейки се срещу сините ветрове.
-Поне сме спокойни,че детето е добре...това започна току що...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вечното Бъдеще... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечното Бъдеще...   Вечното Бъдеще... - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вечното Бъдеще...
Върнете се в началото 
Страница 6 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Другите земи и светове :: Зидът :: Измеренията-
Идете на: