. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Малко отклонение в зимата

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Анаю Рейдо

Анаю Рейдо


Female
Брой мнения : 61
Registration date : 10.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 7:39 pm

Анаю се прозя леко, след което стана, и каза не много високо:
-Добро утро!
След това момичето се втурна навън, и забеляза, че бурята наистина бе спряла, можеше да има още сняг, но поне нямаше вече онази мразовита буря.
Върнете се в началото Go down
Джак Рейдо

Джак Рейдо


Брой мнения : 26
Age : 32
Registration date : 11.12.2008

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 7:53 pm

Шум. Шум и... шум... Стъпки, които можеха да накарат всеки да протръпне или да се почуди дали не е краят на Света. Една сянка се подаде и след част от секундата се появи и чернокосо момиче с войнишки дрехи:
- Капитан Джак на Вашите услуги... - Колкото бързо се бе появила, толкова бързо и изчезна усмивката от лицето на Киа - А Анаю... Ти какво търсиш тук?! Искаш ли ром?
Тогава Капитан Джак видя другият човек до сестра й. - Прекъсвам ли нещо - попита Капитана и отпи от полу-празната бутилка с ром и запя едвам доловима пираска песничка...
Върнете се в началото Go down
Анаю Рейдо

Анаю Рейдо


Female
Брой мнения : 61
Registration date : 10.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 7:55 pm

-Киа? аз отивам да видя Ами... А ти какво търсиш тук? Преди малко станах, имаше буря, искаш ли сироп от лекувити билки или питчица??? И стига се напивала!,- каза Анаю на сестра си.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 7:56 pm

Стивън тъкмо се събуждаше и вместо да отговаря на нещо поздрави с една огромна, огромна прозявка с остри кучешки зъби.
- Пещерата става по-многолюдна...И добро утро - промълви накрая и отново се завъртя, че да се поразсъни и да остави разговора за другите
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 8:59 pm

Елиа също се събуди. Леко разразнена от шума тя каза:
-Добро утро!През нощта явно е било студено,защото се чувствам адски зле.
Тя се закашля,като сънено се опита да си сложи ръка на устата.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:01 pm

- Трябваше да кажеш, имах едно палто, че да не настинеш - отвори той едно око но изглеждаше полу заспал - Ела се постопли до огъня
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:05 pm

-Аз така или иначе вече съм се разболял-малко носталгично каза Елиа. Доста гадно,но ще го преживея.Рядко се разболявам,а ако се случи бързо се оправям.Наследствено е.

ПП:По-бавничко ще ти отговарям,че едновременно с това следя Забранена Любов-my favorite сапунка.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:06 pm

- Все пак си елф...Елфите рядко страдат от болести - дори и да не си личеше, много добре знаеше кой какъв беше. Той беше ашрак...Ужасно същество...Но...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:12 pm

-Сигурно мислиш,че е това е тъп въпрос,но какъв си ти?-попита Елиа.Досега не съм виждал същество като теб.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:14 pm

- Не приличам ли на обикновен човек? - той се изправи - Аз съм ашрак и това не е истинската ми форма.
Той се съсредоточи, просветна в черно, връзката около ръката му се развърза...В резултат на което се превърна в нещо друго
- Това е истинската ми форма - промълви накрая новото същество

Ей това -
https://2img.net/h/i90.photobucket.com/albums/k264/arven_2006/0-0/vainal.gif
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:27 pm

Момичето малко се стресна,но после добави:
-Малко е плашещо в първия момент.Като се има напредвид човешката ти форма,тази е страшно различна.
Какви ги дрънкаше?Защо пак започваше да говори по този начин...Не биваше да се превръща в своите "бивши"приятели.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:30 pm

- Знам...Ашраците по принцип използват човешка форма само при защита. Но аз не съм роден като ашрак. Бях ухапан от такъв преди много време. Ашрак...това означава Ловец...Трябваше да бъдем ловци на черната сила, но избягахме от нея и повечето загинаха...Знам го без да съм напълно от тази раса. Чудовище като това едва ли би имало човешка форма, но ето че има...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Анаю Рейдо

Анаю Рейдо


Female
Брой мнения : 61
Registration date : 10.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:34 pm

-За какво си бъбрите?, -рече Анаю и седне между Стивън и Елиа.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:35 pm

- За чудовището, което виждаш под името Стивън - изръмжа той опитвайки се да си намери местенце до огъня, ама като ашрак беше малко големичък...Веригата около врата му пречеше...Много
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:41 pm

-А за какво ти е тази верига-попита момичето,като леко се намръщи.
Толкова беше гладна.В устата и се появяваха вкусовете на различни ястия.Повечето бяха съвсем прости,но имаше някои....
Върнете се в началото Go down
Джак Рейдо

Джак Рейдо


Брой мнения : 26
Age : 32
Registration date : 11.12.2008

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:43 pm

- Пфф...
Момичето скръсти ръце и отиде до сестра си като я удари с ръждясалия пистолет по главата, като се стараеше да не нанася щети на кухата глава на Анаю...
- Ни грам уважение от ваша страна... не ви е страм... и АЗ имам чувства ю ноу...
Момичето избърса въображаеми сълзи и се огледа наоколо и забеляза нещо странно... приличащо на човек и го посочи с пръст
- А, пес...
Момичето изгледа чудото и се върна към удрянето на Анаю.
Върнете се в началото Go down
Анаю Рейдо

Анаю Рейдо


Female
Брой мнения : 61
Registration date : 10.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:44 pm

-Стивън, ти не си чудовище, всички имаме истинска форма!, -каза Анаю след това зашлеви сестра си със пръчката.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:45 pm

- Брей, че определение и заключение. Чудовище съм, но истинските инстинкти...Са ужасни... - изобщо не се впечатли, имаше какви ли не по-ужасни определения. - Колкото до веригата...Аз съм едро същество, понякога животинските инстинкти не могат да се държат настрана. Веригата помага на ездачите да ме обуздават. Ще спрете ли да се удряте?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Джак Рейдо

Джак Рейдо


Брой мнения : 26
Age : 32
Registration date : 11.12.2008

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:52 pm

- Ние сме сестри и се удряме... Аз съм пират, а тя е... *дълбоко мислене*... нещо което не е пират... Аз имам кораб, а тя няма... КАПИШ брато...
Момичето имаше много странно поведение, дори и за пират. Но не спря да бие сестра си и изгледа умно останалите...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:53 pm

- Виждам го дори и да не ми го казваш...Усетих го. Може да звучи тъпо, но е така. Пиратите вече не са толкова в безопасност там в морето...Затова ли си толкова далеч от водата, или си дошла да се забавляваш сигурно...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
AMF
Цар на Кентаврите
Цар на Кентаврите
AMF


Male
Брой мнения : 469
Location : Някъде там...
Registration date : 09.12.2008

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:54 pm

Елиа се чувстваше все по-зле.
-Някой да има неко за кашлица?-успя тихичко да каже тя.
Върнете се в началото Go down
Джак Рейдо

Джак Рейдо


Брой мнения : 26
Age : 32
Registration date : 11.12.2008

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 10:00 pm

Момичето го изгледа като буре с ром.
- Тук съм... защото... още си търся "Черната Перла", но незнам защо я търся тук. Може би се крих от снега пък и търсех ром... и барут... ИМАШ ЛИ БАРУТ?
Момичето изкрещя неочаквано и загледа всички наоколо за пореден път, пресушавайки бутилката с ром и вадейки нова изпод шапката си.
- Ти защо си тук и защо си мутирал...
Попита момичето, при което нямаше следа от напиване, а тя почти беше привършила втората бутилка и търсеше маймунката Джак.
- Иначе - не
Каза тя на момичето, което беше попитало за сироп...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 10:02 pm

- Изглежда с пирати общ език може да намери само Муртаг... - промълви на себе си съществото после се изправи. - В чантата ми, ей там до ъгъла поразрови, мисля че имаше една билка, която успокоява кашлицата. Не мога да разровя сам, сега връщането на човешката форма ще отнеме малко време
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Джак Рейдо

Джак Рейдо


Брой мнения : 26
Age : 32
Registration date : 11.12.2008

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 10:29 pm

Момичето се чудеше дали я отбягват или е препила. Търсенето на "Черната Перла" и бе отнело доста време и още никаква следа. Не разполагаше с изг*зица като дракон, но корабът й вършеше много добра работа. Дам... Може би се натрапваше, но като примерен пират не й дремеше.
- Ти как мутира - попита изведнъж тя съществото и доби бутилката с ром като я захвърли нанякъде.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 10:38 pm

- Много лесно... - той отново просветна и прие човешката си форма за секунди - Ето така. Повечето същества из световете могат да го правят, някои чрез магия, а други защото това си им е в природата...Като при мен
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Малко отклонение в зимата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малко отклонение в зимата   Малко отклонение в зимата - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малко отклонение в зимата
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Другите земи и светове :: Другите :: Пустините и скалите-
Идете на: