. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Върнат в синевата

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 36  Next
АвторСъобщение
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 1:28 am

Тя се хвърли вполяната от сини цветя и се изгуби някъде вътре.
- Хахаха!



- Добре, сори, не м исе карай!-сепнато реагира
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 11:32 am

- Внимавай да не се загубиш съвсем! - той затърси и пейката, която... трябваше да е някъде из тази гора цветя... стига да я намереше... беше искал и беседка, но... забрави... поне имаше хубави пътечки, по които тръгна да следи цветята, които слягаха когато ангелчето минеше покрай тях.

- Аз не мога да се карам. Чудно, че дори ти е прозвучало така.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 7:49 pm

- О-о-о-о, красиви са!



- А...да...-тя се усмихна ип риб лижи-може лид ате пипна
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 8:12 pm

- Разбира се, че са! Аз ги избрах естествено... е, да де, по мой вкус... - намери и пейката и една малка декоративна масичка за чай... заничи и дворът му се смяташе за особено приятен. Няколко ниски декоративни дървета сред гъмжилото от цветя... още по-добре...

- Разбира се... люспите са хлъзгави по принцип и мокри... иначе не бих оцелял далеч от вода. Когато съм ядосан могат да станат и остри.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 8:55 pm

- Нали тръгна да ме търсиш бе! - засмятно сепошегува



- Моля те, не се ядосвай докато те пипам - засмяно каза иплъзна ръчичка по хлъзгавата кожа.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 8:58 pm

- Отказах се... твърде много са цветята. очаквам да се появиш изведнъж от някъде и да те хвана тогава.

- Това е невъзможно... аз се ядосвам рядко.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 9:50 pm

- Да падна върху теб? Хехехе, знам, че обичаш дасезанимаваш с мен. - каза тя и се появи скоро до него.



- Това е хубаво, да, ангелите почти не се ядосваха, нали?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 9:55 pm

- Това ми е работата, нали? Пробвам масата и пейката дали не са създадени за забава... тоест да се строполят, щом седна на едното и оставя чаша на другото... май са добре...

- Така е. Случва се само когато човекът, който защитаваме е твърде застрашен от демона си.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 10:03 pm

- Е, изкарваш се съвсем детегледачка!



- А?! И как успявате да победите демона?! А случва ли се той да ви победи?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 10:07 pm

- Ами, нищо... някои хора ме виждат точно като такава, когато съм в училище и при малките деца... обикновено преподавам на големите, но се случва да замествам. Няма значение... хубаво е, че най-накрая ми позволиха да си живея където искам от двореца... тоест, успях да преместя всичките си боклуци.

- Ние никога не сме се виждали с демоните на хората, които са близки до нашата същност. Да... понякога той надделява, понякога ние.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 11:15 pm

- Хахаха, на мен ми е доста забавно в твоите часове, но пък... спри да ме изпитваш по математика! Значи, само заради теб имам не особено хубави оценки! При другия учител имам само 5 и 6 - засмяно каза.



- Да, тъжно ли ви е когато спечелят демоните? Така де, какво става тогава?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 11:18 pm

- Друг учител, този учител... за мен е важно поне да запомниш колко е 6 по 7! Знаеш, че обичам всичко да е точно... няма пък сега да се излагам пред останалите учители. Пък и какво, ти скоро завършваш, другият учител ще напише неговите си оценки в дипломата ти.


- Тогава за нас е мъчно, защото не можем да помогнем особено... стараем се, но понякога нещата могат дори да имат фатален край.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 11:20 pm

- Е, и при двамата мисе оформя пет, но при теб за по-шарени!



- Какво ще рече фатален?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 11:22 pm

- Така трябва! Ученик с шарени оценки е по-добре от някакъв очилатко, който се пъчи, че много знае пък! Хайде, ти пък, все едно се интересуваш от моите науки...

- Човекът може да умре, ако демонът победи завинаги. Понякога демонът взима надмощие до степен, в която човекът вече слуша само неговите напътствия.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 11:56 pm

- Интересува м се!- приближи се към него и в седващия момент се засмя- Много малко!


- Ами ада и рая, после...?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 11:58 pm

- Знам аз, знам... и си личи! Няма какво да ти се карам... аз тъкмо започвам работа като учител, ти завършваш... с твоето поколение излизане на глава няма.

- Хората, които умират, отиват в отвъдното. Те могат да решат да останат там. Но по принцип Съдбата или нещо друго трябва да види дали душите им са достатъчно чисти, за да дойдат тук, при нас... или да отидат в земите на демоните. Ад и Рай не са точните понятия... те стават или ангели или демони. Тоест... живеят с нас... островът на мъртвите е на север. Те са приятни хора, не зомбита.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 12:06 am

- Е, ние сме на горе-долу една възраст, какво ми говориш!!


- Ммм, да, разбирам...и аз винаи съм си го представяла така! А дали не сънувам? Как така аз съм тук?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 12:08 am

- Да, да, с две години разлика - те бяха свикнали горе долу да определят годините си все пак, слава богу. - Но няма значение. Ще ти пиша петиците, докато не се научиш!

- Нямам представа... един човек винаги може да достигне този остров. Но не и островът на мъртвите... той е недостижим за никого. Иначе всеки може да ни бъде гост.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 12:17 am

- Двеее години..-кимна тя и го погали с косите си. -Ужасен си, вместо да ми вдигнеш с една единица!




- Значи не сънувам в реалния свят, а съм нистина тук!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 12:19 am

- Хм... Даже може да спадне сега, ако разберат, че живеем заедно. Да не вземат да измислят нещо, което да не ми хареса и да ме намръщи.

- Предполагам, че е наистина така.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 12:37 am

- тОгава ме изпитай на сложната геометрия, пиши ми две текуща и ще ги накараш да се извинят.



- нО има ли вероятност да е сън?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 1:43 pm

- Хм, след като аз съм принц, имам и по-ефективни начини за това... Но ще видим... утре имам часове при по-малките, така или иначе.

- Изключително малка. Ако беше сън, не е възможно тук всички да сънуваме един и същи... а аз съм напълно уверен, че не съм част от ничий сън.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 10:26 pm

- Аа... хайде да лягаме да спим, вече стана късно! Хаайде - хукна към новата си стая.



- Аз ще се ощипя за всеки случай.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 10:31 pm

- Ех, добре... - сега пък беше решила друго... така и така беше изморен, може би защото в двореца твърде много го напрягаха. Но с удоволствие можеше да пробва що за удобства са му предложили хората, от които бе купил къщето. Отиде в своята си стая и веднага се пъхна в леглото... по-скоро под крилата си... те нямаха нито "пижами", нито пък одеяла, за такава горещина.

- Добре... но знам, че ще те заболи, което ще докаже, че си тук.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 10:39 pm

- Студено ми е! - казаи отиде при него, скривайки се под неговите крила. - Вече не ми е.



-Да, заоля ме, ух!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Върнат в синевата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Върнат в синевата
Върнете се в началото 
Страница 6 от 36Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 36  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Другите земи и светове :: Зидът :: Измеренията-
Идете на: