. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Зима в пустинята...

Go down 
+4
Мелиса Сойер
Ashitaka
katri_mei
tiger girl
8 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Next
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 7:36 pm

- Спокойно Катрина..Ние сме бързи - Муртаг се появи, следван от дузина Книги и Клайв с една купчина в ръцете - Ако разбира се си говорила за нас. Дай ги тези - Клайв подаде купчината на Муртаг, който още имаше особен израз на лицето си откакто беше погледнал в една от книгите. - Добре ли си?Трябва да питам, това е ежедневието ми
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Араши
Аватар
Араши


Male
Брой мнения : 114
Registration date : 21.09.2007

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 7:49 pm

- Какви са тези книги? - попита Араши, който се появи от облак черен дим. След като елфа ги върна в храма, Аватарът беш изчезнал отново. Сега обаче отново беше тук и то в доста добро настроение.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 7:56 pm

- Отбих се до Мраморната кула..Отново..Трябва ми информация за рода на моя дух от меча и за самия меч..Кевин може и да знае, но едва ли ще ми каже, така че ми предстои да си поуча малко - Муртаг се засмя леко, представяше си как ли черният господар беснееше сега.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Араши
Аватар
Араши


Male
Брой мнения : 114
Registration date : 21.09.2007

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 8:03 pm

- Може ли да видя мечът ти - думите на Муртаг заинтересуваха Аватарът. Той си спомни, че някога беше чувал за подобни оръжия и му се искаше да види този меч.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 8:08 pm

- Гламдринг ли? - Муртаг опипа с една ръка гърба си, където вълшебната ножница малко му пареше. Ним искаше да каже нещо по въпроса.
"Спокойно, Муртаг..Няма да ти преча"
Муртаг остави книгите на земята и изтегли оръжието, което засвети в синьо, Ним беше недоволен от нещо. - Това е оръжие, предназначено за злите сили, но кой знае защо сега е моя собственост..Заедно с предишния му собственик - братът на зимния демон отвън..И това е дълга история..
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Араши
Аватар
Араши


Male
Брой мнения : 114
Registration date : 21.09.2007

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 8:32 pm

- Гламдринг - повтори Араши и погледът му се промени, а усмивката на лицето му изчезна, не толкова от името на меча колкото от самия него - А мислих, че всички са унищожени.
Аватарът се отдръпна назад, сякаш пред него стоеше самата смърт.
- Острие, чиято мощ не знае предл и все пак досега никой не го е овладял. Това трябва да е осмият. Чувал съм за този меч, но мислех, че е само легенда. Това оръжие може да донесе само разруха и нищо добро! - каза по-рязко той, а после продължи тихо, сякаш си говореше сам - Мъч със сила която няма равна, всеки би копнял за такова оръжие... Моляте прибери го!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 8:44 pm

- Всички го мразят..И аз го мразех.. - Муртаг прибра меча и взе книгите отново, беше ги оставил на земята - Но Ним е пазител на силата на меча си и единствено той ме кара да задържа меча..Колкото и бели да ми докара това на глава, аз просто съм част от меча..
"А аз съм прекалено добър твой познат, че да ме оставиш току така" прозвуча Ним от острието "А ако меча попадне в лоши ръце..Да кажем, че няма да е много добре..."
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Араши
Аватар
Араши


Male
Брой мнения : 114
Registration date : 21.09.2007

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 9:02 pm

След като мечът беше прибран, Араши се оспокои и отново възвърна доброто си настроение.
- Какво мислите да правим сега? Имате ли някакъв план за действие?
Докато говореше Аватарът тръгна към стената и когато стигна до нея се заискачва нагоре. Така стигна чак до тавана където се пусна обратно и на половината разстояние между тавана и пода изчезна в черен дим и се появи долу, но този път димът беше с цвят на индиго
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 9:07 pm

- Ами да кажем, че моите планове са спонтанни..Аз ще се преселя в залата с огъня да си почета засега.. - Муртаг замълча със странно почти изненадано изражение след което отново се поусмихна. - Не, май е прекалено опасно да стоя тук..Сигурно ще се отдалеча с дракона си на някъде..Не бих позволил да доведа цяла тумба зли същества тук така..Трябва ми още защита..Ним.. - той пак замълча, някой беше намерил съзнанието му, опитваше да пробие преградите..Муртаг не се притесняваше, случваше се постоянно, но който успееше попадаше на още по-силното съзнание на елфа. - Наистина ще се наложи да не се навъртам наоколо..
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Араши
Аватар
Араши


Male
Брой мнения : 114
Registration date : 21.09.2007

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 9:18 pm

- Не мисля, че ще ни докараш нещо с което няма да се справим. Всъщност трябва да остенш тук. Не мисля, че ще намериш по одобно място за четене от тази стая. Аз лично мога да се грижа за себе си, а ще успея някък си да се погрижа и за останалите - лицето на Араши оставаше усмихнато, някой би каза, че усмивката му е топла и приятелска, а друг - че надменна, най-вероятно всички щяха да са прави или можеби не.
- Надявам се, че няма да има нищо лошо, ако си направя нещо като двубой тук? - каза Араши и замахна с ръка, като прд него се появиха три статуи подобни на тези които пазеха храма.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 9:09 am

- Усещам голяма сила в теб, кой си ти?- зад Араши се появи зеленокосо момиче.
- Джули, това е Араши... приятел.- отвърна Нава и се усмихна:- Познава брат ти.
Момичето кимна и също се усмихна:
- Е щом Джин ти се е доверил, явно и аз ще го направя.- тя погледна Катрина и се замисли:- А тя как е?
- По- добре, предполагам.- отвърна елфът и притвори очи. Момичето погледна Муртаг:
- Той е прав, най- удобно е в Главната зала, сега е доста топло там... с този огън. След това погледна Аватара и се усмихна:
- Може ли да наблюдавам двубоя, интересно ми е... тази сила, която усещам?
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 10:35 am

-Къде са ми обноските...-плясна се по челото Джесика,върнала се в елфическата си форма.
Тя се усмихна на Аватара и леко се поклони:
-Аз съм Джесика Дънканс,командир на елфксата войска.Приятно ми е.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 11:38 am

" Вярно!"
- Аз съм Нава Уайдет, а това е Джиерда.- белокосият погледна към мечът в ножницата на кръста си и оръжието просветна леко за поздрав.
- А аз съм Джули Дракинзи, сестрата на Джин.- усмихна се леко засрамено момичето.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Араши
Аватар
Араши


Male
Брой мнения : 114
Registration date : 21.09.2007

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 1:09 pm

- Приятно ми е да се запозная с всички ви - каза Араши и се усмихна - Разбирасе, че можете да наблюдавате. Въщност не мисля, че ще отнеме много време. По принцип Хеби избира противниците ми за тренировка на съвсем случаен принцип, но тези ми се виждат познати - Аватарът посочи първата статуя - Този, ако не се лъжа би трябвало да е подобие на снежен демо или с други думи има власт на ледовете. Вторият би трябвало да има влияние върху водата, а третият върху вятъра. Е, да започвам.
Араши замахна с ръка и очите на статуите светнаха и те се размърдаха. Още когато направиха първата си крачка и четиримата качулати изчезнаха без следа.
- Това е най-лошото, че много се крият и не атакуват директно. Вие поне можете да сте спокойни единствената им цел съм аз - като каза тези думи Аватарът поротегна ръка и в дланта му се появи огнена топка, която хвърли към тавана. А Там беше една от статуите още придопира на гъня с нея, тя започна да се разтапя и локва вода се появи на пода. Всъщото време зад Аватарът от самата стена се появи още един мъж който отвори уста и от нея задуха тънка, но силна стръя въздух, която мина точно през Араши. Аватарът стоеше неподвижно с дупка в гърдите, но след секунда цялото му тяло започна да се разпада и скоро се превърна в кал. А зад статуята която безе атакувала, се появи истинският Араши, който постави ръцете си на главата й и след миг статъята беше на прах. през цялото това време локвата на пода не стоеше мирно, а се раздвижи и от нея се появи нещо подобно на дракон, който се насочи право към Аватара. Араши беше леко разсеян, той не приемаше всичко това на сериозно, но удърът на водната струя промени това. След като беше повален на земята, той изчезна в индигов дим и се появи на тавана, където стоеше сякаш е стъпил на земята. Араши разтвори ръце и на пода окло локвата се появи червен кръг, които започна да гори силен огън, чиито пламъци станаха черни, а на мястото на водата се появи още една статуя, която също се разпадна.
- Мисля, че това бяха всички - каза победоносно той с лека усмивка - А не остана още един - продължи, след като видя, че кракът му е замръзнал - Тая няма да я бъде.
При тези думи Аватарът вдигна ръка към статуята и сед което я стисна в юмрук и отново разтови дланта си, от съществото остана самочерна пепел.
- Надявам се демонстрацията ми да ви хареса - каза накрая Араши и леко се поклони - А сега някой от вас ще ни позабавлява ли с нещо?
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 1:28 pm

- Огън!- възкликна Джули:- Приятно е да видиш още някой, който контролира огъня... е аз не владея точно огъня, а черните пламъци, демонични пламъци, заради наследството от майка ми.- въздъхна раздразнено момичето, само при мисълта за майка си.
- Хубавото е, че използваш демоничните си сили за добри цели.- усмихна се Нава.
- Защо не покажеш някоя светлинна магия, като тази със Слънчевото затъмнение?
- О, не... не смятам да си играя с природата просто така, не му е сега времето. Може би ти нещо с огньовете си?
Джули се замисли:
- Огън с мълнии, трябва ми Джин! Да отидем и да го видим къде е?
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Араши
Аватар
Араши


Male
Брой мнения : 114
Registration date : 21.09.2007

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 1:49 pm

Араши се подпря на стената и се замисли за нещо. Това което току щобеше направил може би беше прекалено или пък не. Аватарът дори не почувства битката. След няколко секунди помещението се изпълни с мелодичен звук примесен със съскане.
- А, това е за мен - възкликна Аватарът - Аз ще трябва да тръгвам по-късно ще се върнха. - след което изчезна в индигов дим.
Върнете се в началото Go down
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 3:19 pm

Джесика гледаше мястото,къде преди няколко секунди беше той,неразбиращо.
-Явно си има работа човекът.-вдигна тя рамене и се обърна към Дейвид.-Много проблеми ли ти създава тъмната ми част.
Елфът я изгледа смръщено и посочи насиненото си око и одраната си буза.
-Съжалявам.-смути се тя и го излекува.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 3:26 pm

- Е, добре че се върнахме, съзнанието на Катрина е странен лабиринт, необходно просто така.- отвърна Нава замислено:- Най- странното беше онова момиченце, което каза че се казва Катрина, наистина приличаше на нея, но много по- малка.- езфът вдигна рамене и пак се замисли.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 4:10 pm

-А,това ме подсеща.Нава,спомняш ли си,когато се сби с тъмната ми елфка?Щом влезе в съзнанието ми,какво видя?
Елфката се притесняваше да не е видял неприятните и спомени,но тя беше в стаята,през която трябваше да се мине първо,за да се достигне вратата,така че нямаше шанс.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 4:22 pm

Нава се замисли:
- Ами... много неща, голяма част от спомените ти, но няма значение.- усмихна се бегло той:- Да се върнем в Залата?- попита елфът и помогна на Катрина да се изправи.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 5:07 pm

Катрина кимна.
-А и съзнанието ми е лабиринт заради Халхамера-усмихна се тя
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 5:13 pm

- Халхамера ли?- зачуди се Нава.
- Коя е тя?- попита плахо Джули.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 5:18 pm

-Алексис но...истинското й име-усмихна се момичето и усети бунтуващата се Алексис
"Това трябваше да си остане между нас!Защо им каза по дяволите?!"-ядосваше се духа
"Време е за разплата!"-изсъска Катрина
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 5:18 pm

-Халхамера...-започна да се кикоти Джесика,но постепенно започна да се смее с глас.-Боже...пък на мен ще ми се подиграва...
Върнете се в началото Go down
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitimeПон Сеп 24, 2007 5:22 pm

"Не ми се смей елфче!Аз поне бях важна особа...е поне докато не ги избих всичките!"-засмя се Алексис в главата на елфката
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
Sponsored content





Зима в пустинята... - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 32 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зима в пустинята...
Върнете се в началото 
Страница 32 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Другите земи и светове :: Другите :: Пустините и скалите-
Идете на: