. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Зима в пустинята...

Go down 
+4
Мелиса Сойер
Ashitaka
katri_mei
tiger girl
8 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Next
АвторСъобщение
Араши
Аватар
Араши


Male
Брой мнения : 114
Registration date : 21.09.2007

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 8:40 pm

"Следвай го - каза мислено Араши на един от гарваните - Да видим до къде ще стигнеш момче. Може би тя беше права?"
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 8:47 pm

- Съжалявам Муртаг
Муртаг се усмихна и постави ръка на рамото на ангела
- Ти си видял всичко и много повече, приятелю..Ангелите пазят тайни..Направи добре.
Кевин кимна и остави мъжа да мине.
"Колко е странно всичко..Един ден мислиш, че винаги си бил добър, а пък в друг момент разбираш, че би трябвало да си зъл..Въпреки че те едва ли се мислят за зли"
"Снега на Клайв е супер"
"Ним!"
Елфа се засмя и двамата се загледаха в гледката. Бялата равнина..
"Решил си го..Нали?"
"Да..този път не искам да ми пречиш..Само че ще трябва да вземем и Торн..."
"Но къде ще отидеш.Ще отидем заедно все пак, но..Интересно ми е"
"Ще видиш сам..Ето те и теб, Торн"
Дракона се плъзна до него и отърка муцуната си в главата му
"Къде ще отидем?"
"Имам нужда от самота..Трябва да помисля..Знаеш ми навиците"
"Разбирам"
Муртаг сложи ръка на муцуната на червения дракон и се загледа в него. В следващия момент двамата изчезнаха в нищото. Там беше най-тихото място, където можеше да мислиш
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 9:27 pm

На вратата на Храма скръстил ръце стоеше Нава, зад него натъжена беше Джули:
- Не можем ли да му помогнем?- попита тихо момичето.
- Ти си една от наследниците на Тъмните владетели, знаеш как стоят нещата от части...- отвърна елфът замислено.
- Ти също си...
- Не, това че съм един от опитите на Калисто не значи нищо!- повиши тон Нава.
- Но можеше да си, Сянката можеше да е още жива и ти да си редом с нея!- смръщи се момичето.
- Ти също, ако преди 13 години Калисто не била решила да се отърве от теб, ако Джин не бил измъкнат от ръцете на сянката сега може би и той щеше да е там, но знаеш ли?- усмихна се белокосият:- Нещо откроява всички ни от Злото, ти и брат ти се откроявате, независимо че също се падате някакви наследници, уж загубили правата си сред Мрачните господари, Муртаг също... той е отраснал сред добри и сред такива ще остане, не смятам да позволя да провали живота си току- така и да реши да поеме по пътя, от който е бил отклонен... нямам намерение да позволя той да се превърне в следващия Тъмен Господар!- елфът притвори очи и влезе бавно в храма, следван от зеленокосото момиче.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 9:33 pm

-Мен питаш ли ме?-чу се мрачен глас,елфката не беше в настроение,но се опитваше да се оправи.-Тъмно същество,господарка на мрака...и аз можеше да съм последователка на Сянката...
"Да,ама не стана"-чу се гласа на Даниел.
-Което ме подсеща,кога ще мога да видя онази книга най-сетне?!-повиши тя леко тон,не се виждаше,беше скрита в тъмнината на коридора.
"След време,Джес,след време..."
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 9:40 pm

Нава поклати глава и тръгна към тъмнината:
- Преживели сме достатъчно всички заедно, мнозина от нас загинаха... не веднъж, а някои все още са в Отвъдното, никой няма да преминава на страната на Мрака!- отвърна елфът. От другия коридор се зададе Джин със странно притеснено изражение:
- Къде е Муртаг?
- Замина, някъде...
" Дано само да не е..."
" Млъкни, Джиа, ще говорим по- късно, имам въпроси към теб!"
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 9:43 pm

-Никой не знае,може да ми "прищракне нещо".-каза елфката все така мрачно.
"Ти няма ли малко да се поуспокоиш?"
-Джули,искам да знам къде имате тренировъчни мишени.-изведнъж каза елфката.-Ако може да са от дърво,искам да чупя нещо...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 9:45 pm

Момичето се замисли:
- Ако не са нанесени промени, трябва да са в края на коридора, зад стълбите при Плочата има малка врата, от там започват тренировъчните арени и складовите помещения за оръжия и брони, Арагорн...- Джули замълча и изражението й притъмня:- Той се упражняваше там, там научи и мен да боравя с меч...
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 9:48 pm

-Супер!-каза елфката със същия тон и стъпките и започнаха да се чуват из коридора.
"Я се покажи навън!"-ядоса се Даниел и сякаш дръпна мрака от сестра си.
Елфката беше мрачна,очите и си бяха сини-но косата беше приела черен цвят.
"Лелеи,по средата ли си?!"
-Позна,сега ме остави на мира!-каза тя,дръпна качулката на палтото си над главата и продължи да върви към главната зала.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 9:56 pm

- По- късно ще се видим.- каза Нава и се насочи по един от мрачните коридори:
- А ти къде отиваш?- попита притеснено Джин.
- Да поговоря с Джиерда на саме, след няколко минути ще дойда в главната зала...- отвърна елфът и се скри в сенките на коридора.
- За какво ли ще говорят?
- Не знам, но може би е нещо важно.- поклати глава Джули и двамата тръгнаха бавно към залата, където бяха драконите, Джин се притесняваше и за Киара, а Джули просто искаше да види как Анаю се справя с нея и Шадол.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 9:59 pm

Елфката стигна до залата,навсякъде имаше дървени манекени или просто изрисувани дъски...Очите и доволно проблеснаха и тя изкара меча си.
-Въй,че кеф!-каза тя и се зае да троши и цепи...
С всеки замах,гнева и намаляваше.Беше ужасно ядосана...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeВто Сеп 25, 2007 10:06 pm

Нава достигна до едно положение в коридора, където факли нямаше, седна на земята и притвори очи, концентрира се и косата му се развя настрани. Изведнъж се озова в непознато помещение, обвито в мека зелена светлина, отвори леко очи и се огледа.
- Джиерда, какво е това?!- смръщи се той, по пода около него имаше кости и черепи, също обвити в бледо зеленикаво сияние, по въздуха се носеха множество духове, които пищяха злокобно. Елфът потръпна и се вгледа пред себе си:
- Моето съзнание.- отвърна тихият глас на Джиа и тя се появи пред него във вихър от зелени пера.
- И защо е в това състояние?
- Аз съм оръжие на смъртта, създадена съм да убивам и да черпя сили от мъката и мъртвите.
- Знам, но защо все още е така, нали вече не си мрачно оръжие и не убиваш в името на Злото?!
- Да ,така е, но съзнанието ми не може да се измени.
Нава кимна и се изправи бавно, подритвайки един череп до себе си:
- Трябва да поговорим!
- Слушам те?
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Араши
Аватар
Араши


Male
Брой мнения : 114
Registration date : 21.09.2007

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 6:37 am

"Мисля, че е карайно време да изпратим посланието за което бяхме помолени - помисли си Араши - Тя реши да използва Аватар, за да предотврати бъдещите случни. Да видим как той ще реагира."
След думите си Аватарът затвори очи и се концентрира.
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 8:49 am

- Разкажи ми всичко, което знаеш за... Вариаки!- отвърна Нава със сериозно изражение. Джиа се стресна отстъпи назад:
- Не, не мога... нямам... правото...- заекна зеленокосата елфка.
- Джиерда!
- Не, господарю, не е правилно да казвам каквото и да било... вие знаете достатъчно!- елфката отстъпи още назад и някои от духовете я обиколиха в защитна преграда.
- Може би, но това което знам или знаех е затворено дълбоко в съзнанието ми от Калисто, така че ти ми кажи... всичко!
- Господарю, моля ви... не мога да говоря за това!- Джиерда затвори очи и направи още няколко крачки назад. Духовете нададоха зловещи викове и се насочиха към белокосият:
- Джиа, какво правиш?!- но късно, духовете го бяха обградили и след миг вече го нямаше, Джиерда стоеше разтреперена в тъмнината, около нея левитираха множество духове, а костите проблясваха леко. Отровно зелените й очи бяха разширени и пълни със сълзи, сама не можеше да си го обясни.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 8:58 am

"Махни се бе,махни се бе,махай сее!"-ядосваше се елфката на собственото си настроение.
Беше свършила с тренировъчните работи,върна ги обратно в стария им вид,но това не и помогна.Беше излязла навън и седеше близо до входа на храма.Снежинките се трупаха по главата и без на нея да и прави впечатление,което я правеше смешна гледка...Започна да си играе с черните си магии,така поне отслабваше напълнената до дупка чернота в тялото и.
Върнете се в началото Go down
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 4:49 pm

Катрина стоеше като вкаменена.Тя най-после се осъзна и тръгна към някъкав коридор
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 6:26 pm

Торн се появи почти веднага отново пред входа, заедно с Ездача си, който седна на снега, подпрял глава с ръце и цамислено гледайки как Мерик се опитва да победи Клайв на снежни топки. Не ги виждаше всъщност....Нищо не виждаше..Вариаки..Дарсия..Всичко беше толкова...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 6:28 pm

-Мерик,хващай!-каза елфката и му подхвърли една снежна топка,без да мърда от мястото си.
Въпреки,че изражението и беше малко по-спокойно,пак изглеждаше мрачна и раздразнена.Черната коса не искаше да си връща нормалния цвят...
Върнете се в началото Go down
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 6:33 pm

Катрина се луташе из коридорите докато не стигна стаята на Жрицата
"Кааат влез!"-каза дяволито Алексис
-Не,няма!-отвърна ядосано Катрина но нещо отново я караше да влезе.Тя се свлече на пода но продължи да гледа замислено вратата на които се изписаха няколко буквички
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 6:36 pm

Мерик улови, избягвайки камарата сняг от страна на Клайв. Не знаеше все още за брат си, макар че го виждаше там на хълмчето сняг тъжен и умърлушен.
- Не играеш честно! - заяви момчето когато беше ударен от топката на Клайв, която го извади отунеса
- Ти ще кажеш!

"Толкова е..странно..Имам чувството, че желая да ги убия..Аз..да ги убия..Собствения си брат..Какво ми става?Защо така изведнъж се породиха такива желания..." Муртаг разтърси глава и отново се загледа надолу. Започна да мисли дали изобщо да отиде при другите след като започваше да има странни желания, изникващи изведнъж
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 6:37 pm

-Нека ти помогна.-обади се Дейвид от някъде,явно и той се беше скрил в сенките.
Появи се в коридора и помогна на Катрина да се изправи.
-Да се махаме от тук,преди някой пак да ти е влязъл в съзнанието...
Върнете се в началото Go down
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Female
Брой мнения : 3403
Age : 34
Registration date : 22.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 6:37 pm

Нава се озова в тъмно помещение със зелени светлини:
- Джиа...- едфът се надигна бавно:- Къде сме?
- Ами... тук по принцип не идвам никога, това са моите забранени спомени.- отвърна елфката:- Сама създадох това място и затворих всичко, от което исках да избягам през всичките тези 300 години, през които съм избивала хладнокръвно.
- Как се озовах тук?
- Вероятно духовете те доведоха, това бяха всички които съм избила и които не са успели да попаднат в Отвъдното, за винаги ще бъдат мои... роби.- зеленокосата се появи до него и му подаде ръка, елфът се изправи и се подпря на стената:
- И сега какво?
- Ще трябва да излезеш от тук, аз не искам да виждам нищо от миналото си!- отвърна тя.
- ще си имаме сериозни разговори с теб за това, само да изляза!- отвърна белокосият и тръгна напред по мрачния коридор.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 6:40 pm

Катрина имаше чувството че бълнува
-Н-няма да вляза...н-не...-момичето затвори очи
"Стига си се борила...-прозвуча някъкав глас.Не беше Алексис-Знаеш че е безмислено...затова се изправи и влез!"
-Н-НЕ!-зкрещя Катрина
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
Араши
Аватар
Араши


Male
Брой мнения : 114
Registration date : 21.09.2007

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 6:51 pm

Араши най-сетне отвори очи, той беше разбрал каквото имаше да разбира. Изражението му беше доволно, но веднага се промени под влиянието на виковете на Катрина:
- ДОбре ли си? - попита Аватарът, като се появи до нея и сложи ръка на главата й.
Върнете се в началото Go down
moonlight
Magic Moon
moonlight


Female
Брой мнения : 526
Age : 29
Location : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 23.08.2007

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 6:53 pm

Катрина дишаше тежко но отвори очи и се усмихна
-За сега...да
Върнете се в началото Go down
http://allofnone.blogspot.com/
tiger girl
Night elf
Night elf
tiger girl


Female
Брой мнения : 2678
Age : 29
Location : В тъмнината...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 6:56 pm

-Хайде,Кат!Да вървим,започваш да ме плашиш...-каза Дейвид притеснено.

Прас!Джесика метна една снежна топка,която се удари право в лицето на Клайв.
-А сега!Голям мъж срещу малко дете,не си честен!-погледна го тя самодоволно.-Ще се оправяш и срещу мен!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зима в пустинята... - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зима в пустинята...   Зима в пустинята... - Page 36 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зима в пустинята...
Върнете се в началото 
Страница 36 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Другите земи и светове :: Другите :: Пустините и скалите-
Идете на: